Tas vismaz volvo paliek ar fwd kā nissan xtrail. Zin kā pļurā un šļurā jautri ar rwd. Ja nu vienīgi tur mators arī ir aizmugurē, tad jau cits stāsts. Bet kāpēc tam volvo pie pārslodzes vienkārši neatslēdza un tad atkal atdziestot vajadzētu iet!? Nissan ir tā, viss loh vienkārši...
Redz šeit ir divkosība. Ja viens ir varas pārstāvis un tu pat nesajuti, ka lielveikala P nedaudz piespiedies pie viņa auto un aizbrauc. Tevi pataisa par bēgli no avārijas vietas. Bet ja tas viss ir otrādi, tad kā uupis Tukuma gadījumā. Un kā CP tā 95 kodas, arī viņi braukā ar parastu auto apkārt pa koplietošanas ceļu.
Un kas bija tā Ulmaņgatves uzbrukuma personība?
Bradypus
Tev ir pieredze kaut kāda ar EV, kā tikai apbraucu vienu kvartālu un tagad ir viedoklis? Tu esi izjutis atšķirību EV un ICE ekspluatācijā? Īpaši kad jāpilda kaut ko lai tiktu uz priekšu?
Šodien pēc ilga mēneša atkal spīd saule. Decembra zemā leņķī iet +/- 6kw/h. Kas attiecīgi 2kw/h uz katru fāzi. Nav slikti, bet nu visu paņemu pats 😜 Lai tie naftinieki iet skriet😍
Lūk realitāte bez skaistiem dabas skatiem. Tas viss tur šausmīgi gari izstiepts. Bet pats fakts arī ar šo problēmu jau garantijas laikā tieši ar šo auto marku.
Nu lūk te daži gudrīši man pārmeta lovo nolikšanu. Nesenie, tie 2.0 d tikai garantijas braucējam Es negribu pat dzirdēt par nākotnes ekspluatācijas loteriju un visiem jaukumiem ar pilno lozi...Tikai finansi cik aizlidos, nerunājot laika un nervu patēriņu. Paldies nē.
topinamburs
Es teiktu, laba izvēle. Bet kā jau ar visiem auto ir specifiskas lietas, uz ko vajadzētu pievērst uzmanību. Sākot jau ar mērķi kādiem braucieniem, pilsētas nelieli vai garāki starppilsētu, maršruti. Elektro ir svarīgi salona apjoms kuru sildīt/dzesēt aizies kW no veicamās distances. Ja pārsvarā 1 vai 2 braucēji, tad loģiski mazāku salona ietilpību.
Pats galvenais uz ko pievērst uzmanību ir uzlādes jauda un vai tā ir 1f vai 3f☝️
Redz kā, pa lielam jau mērķī aizbrauksi tā vai tā. Skaidra bilde, ka viss atspiežas ciparos. Ja ir tad kur problēma, bet tas Tuaregs jau tas pats Cayens vien ir. Un ja visiem ir tā jauda, tad zūd jēga arī tam Cayenam jo nu tas Enyaq arī no krusta aiziet ātri, tad vēl Formentor VZ5...Sanāk pat divi un var uzveidot jau race 😜
Negribās meklēt, bet ir arī tādas ar el apsildi. Iekšā tur tajā gumijā, stieplīte. Šādos apstākļos laba lieta būtu. Tik vēl tā strāva tur jāpievada, kas jauniem auto ir jau interesantāks pasākums. Varbūt sapārot uz mazgātāju sprauslas apsildi.