Kompots, pa tavu 3 iesaku skatīties uz Seat ar dīzeli. Un cenas ir pacēlušās tā ka pa 3 vari dabūt to kas ir, nevis to ko gribi. Pat lietoti Dačuki ir jau stipri cenā pieauguši.
Kam ticēt ko teikt...Katrs slavē savu, bet īstenība ir kur, nezin kur.
Vakar noklājās parasts populārs bendzīna 2,5 motorītis bez turbo ar automātu kam uz tāfeles 205K. Pats esmu dīzeļa piekritējs. Bet nu jaunie izstrādājumi bēdu leja, garantiju knapi izbrauc.
Man telefona 2. FLIR iekšā. Reizēm noder pakontrolēt t dažādiem mērķiem. Ārā uz attālumu, dzīva radība ieraudzīt, nestrādā. Tam domāta medniekiem piemērotā, kā iciks teica, savas nianses. Ja gribi medīt, kur savi likumi jāievēro tad labi. Ja aizstāvēt naktī savu īpašumu arī derēs, bet Tev jābūt plānam, kā tu to aizstāvību realizēsi.
Ieliec atsperēm galā starplikas, uzliec augstākas riepas un iegādā riteņu ķēdes. Tiksi tālāk kā vairums apvidus parketa, overkross, crosscoumtry utt aparāti😀
Zemesgramata
Kā ir tā ir, lieto un priecājies. Jo Marijas ielā arī labāk vispirms samaksāt, un tad tik saprast vai bija tas pirkums to vērts...par veco modeli.
Varbūt LV tomēr noderētu kāda metro līnija galvas tajā pilsētā, tādam kādam ārkārtas gadījumam? Nu kaut vai gājēju tuneļi zem 4 joslu ielām? Somijā piem pagrabiem jābūt aprīkotiem attiecīgi cilvēku uzēšanās iespējām tur kādu ilgāku laika periodu. Kas vispār notiek ar tām privatizētajām/mantotajām patversmēm? Viņas /nav maz/ varbūt var atgriezt funkcionējošā stāvoklī?