Neiedziļinoties, P režīmā tak elektriski nobremzējās ripuļos bremžu uzlikas.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Neiedziļinoties, P režīmā tak elektriski nobremzējās ripuļos bremžu uzlikas.
Tad jau Ropazi gan ir variants. Tak kaut ko pa ceļam sarunāt var. Vai tad kabrim rati negriežās? Tur cita starpā arī kabriklubā ir tie cilvēki un telpas un citas lietas var pie viena uzprišināt ![]()
Tieši tā, atbildot komentārs paliek kā pēdējai, nevis kurā tur iepriekšējā diskusijas lapā ![]()
jauns.lv/raksts/zinas/540866-pie-varkalu-kanala-smaga-avarija-frontali-saskrejusas-cetras-automasinas
Tumsonība
Braucam obligāti 90+
Braucam galīgi pakaļā
![]()
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
WALA
Intersanti cik vēl ir tādu auto kuriem ir būtiskas problēmas ar eko-fufeļiem pie tāda tipa noslodzēm ...
Draugam pajauns tautas vāģis. Datorā ļoti bieži rādās, ka pārkarsis dzinējs t
Bet dīleris nevar atrast vainu...Nē nu ar t jau viss kārtībā un auto brauc. Nez, ja būtu pēdējā ģenerējuma modelis, kur visu kontrolē dators. Vai nebūtu tā, ka aizsargājot pret dzinēja iespējamo bojājumu, tas auto tiktu nolikts vienkārši mierā, un turpināt braukt, darbināt nebūtu iespējams???!!!
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Freijers
Žēl, nu bet karma noņēma vēl vienu neadekvāto no braucamās daļas ![]()
Tēma: Dienas IT hohma
Cilvēks varbūt uzpīpojis vai ko stiprāku ieņēmis
un kā saka parunā...desmit gudrie salauza prātu
![]()
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Interesanta pieredze Vācijā.
Tēma: Dienas IT hohma
Balts=melns
Mehānisks=elektrisks, hidraulisks
modernais profesors
Atļauju pastāstīt kuras firmas lidmašīnām priekšējā šasija stūrējās nevis ar pedāļu bet ar elektriska 3 pozīciju slēdža palīdzību, un tikai ![]()
Tēma: Dienas IT hohma
Manuprāt manuāla ir mehānisma saite...bet lai jau nu paliek. Es te labāk neko sīkāk nestāstīšu.
Tēma: Renault Espace Nelec!
Bradypus
Uzliec tam mtz priekšsildītāju dzesējošam šķidrumam kā Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā dara. Vēl ja ir ar kvēlsvecēm cilindru galvās, tad pielaidīsi tikpat viegli kā jebkuru citu traktordzinēju
Bet ja nu tas dzelzis ir izdilis tad tikai starta gāze ![]()
Spānijā lauksaimniecība, kā viduslaikos. Lēts rociņu darbs.
robchix
Nevajag nemaz ķīnaizeru auto. Vari te pie mūsu dīleriem bezjēgā klauvēties pa paņemšanu garantijā no vecās eiropas atvestiem vāģiem. Ja to auto viņi nav Tev pārdevuši
negrib ķēpāties. Atmazkas, ka tur visādi korporatīvie, specifiskie noteikumi bijuši uz kaut kādu speciālo akciju utt daudz citi visādi argumenti ![]()
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Ko jūs te varat ņemties. Tautas auto 2.0TDI 350K uz pulksteņa, un kas to zin cik bija pirms it kā 130K
Mainu eļļu 8K un leju pašu lētāko ar atbiltošo ciparu. No maiņas līdz maiņai, gan pa korķi karterī...Arī filtru. Gaisa kā sanāk
degvielas neatceros
kad. Tāpat arī japāņu 2.5dci traktorauto daru un bez problēmām.