Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... 118 >

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Pagaidi tikai kad Mārupei atcels īpašo valsts pabalstu gāzes apkurei Tad tik maksāsi tiem kas neskaidro cik īstenībā maksā

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Jūs te novirzaties atkal no aktuāla fakta, Tallina 1MWh 8eur bet LV 170eur par 1MWh un atkritumu m3 mazāk jāaprok...Te blakus nevis aizjūras kādā tur valstībā...

Tēma: Vai var iziet CSDD tehnisko apskati?

Jau te kādreiz rakstīju. Gadījums no dzīves A6 reti reizēm bloķējās bremzes un auto nekust. Dīleri mainīja bpedāļa slēdzi, restartēja utt uc. Rezultātā zviedrijā ziemā atkal stop. Pavilkt loģiski nevar. Evakuātors, servis, maiņas auto. Zviedri samaina jaunu akumulātoru noresetē un verdikts. Švaks aķis bijis Nu izmaksas neskaitam. Loģiski nekas netiek atrisināts, auto brauc...Kad LV pēc laika atkal stop...Rezultātā vaina banāli vienkārša, lietus sensors stiklā ir palicis nehermētisks, dod nepareizu signālu blokam kas savukārt domā ka ir slapjas bremzes un automātiskā bremžu pažāvēšanas funkcija tā sabremzē, ka nevar pabraukt vispār.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

ltv.lsm.lv/lv/raksts/26.11.2022-vides-fakti.id278619 Skatamies 20.30 īpaši interesanti 23.15

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Rekā DPF 7k eur sanāk jauna elektrotačkas baterija

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Bradypus Zini kas ir progresa dzinējspēks? Laba ideja! Nekas personīgs, bet ar tevi ir viss skaidrs. Kad tev pietrūkst argumenti, sāc aplikt un piedēvēt visādus pļūtinus... Zemu esi nolaidies, vari arī citus vārdus man piedēvēt, kas sākās ar p

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Nu redz tie ir tie saucamie attaisnotie izdevumi, ko katrs lohs veikalingā maksā dziedādams Un kas tas inflācija tāds IR? Var jau zīmēt baigi skaistos grafikus, bet lohiem tāpat skaidrs kur paliek par gāzi/naftu samaksātā naudiņa

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Viena neliela nianse. Sīkums ar tiem tur privātajiem...Bet ja katra, kaut cik neliela ražotne vai pakalpojumu sniedzēji sevi nodrošina ar apzeltīto enerģiju paši, pie tam dienas laikā kad viņi strādā un ir tā saule. Valsts un konkurētspēja pastiprinās. Sliktākajā gadījumā ja iet pāri malām tiem vadiem, var tak tehniski noslēgt nost un dedzināt ar lieko strāvu kaut vai plazmas kurtuvē riepas uc atkritumus...

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

1. Hyundai ionoc modeļi 2. Kia modeļi 3.Tesla modeļi Uc utt

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Vasarā pie normālas saules saražo pa dienu 50kWh viegli. Tas apmēram 12 kWh/100km vasaras un 20kWh/100km ziemas režīmam.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Ir ir izdomāts Tev tikai noliks fakta priekšā Varēsi turpināt stāstīt kā privātais disbalansē vadus jauns.lv/raksts/zinas/531732-zeps-lidz-sim-lielakais-darijums-rigas-osta-investicijas-spilves-saules-parka

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Labi ok, paneļi sūds Ko piedāvā? Alternatīva? Baļķus šķeldā maukt? Kas vēl?

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

To toč sajutīs. Somija jau pateica, ka gāzes krīze un lai uz tās šķidrās gāzes kuģa citi necer...

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Pirms pļāpā, paskaties ko tie runasvīriņi saka. Pie šādiem paneļu stādīšanas tempiem, jau nakošajā gadā iespējams nosegt ap 50% no nepieciešamās jaudas... Un sadalīta el enerģijas ieguve ir drošāka nekā liels monstrs ārkārtas situācijā...Piemēri tālu nav jāmeklē.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Jā lielie zuši locās tikuši uz karstās pannas Sāk slēgt atpakaļgaitu...Kādi interesanti cipari un fakti nāk gaismā. Tas jau lohiem parastajiem bija skaidrs kuri paši investē ar saviem grašiem izmešu un enerģētikas neatkarības stutēšanai To elektro enerģiju subsidēt vajadzētu lai ātrāk atkratītos no fosīlās degvielas atkarības

Tēma: BMW 530d Gran Turismo dzīvē

WALA ir jau tā kā saki, BET var braukt ar skrejriteni vai RR Ne vienmēr naudu vajag salīdzināt ar baudu

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Varbūt arī mūsu enerģētikas nozarē ir kas lieks? jauns.lv/raksts/arzemes/531260-ukrainas-drosibas-dienests-veicis-kratisanu-vs-energy-kuras-akcionaru-vidu-ir-ari-tris-latviesi

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Iedzer tēju, neesi redzējis satiksmi Labi ka pie mums nav piščiki ...

Tēma: Ziemas riepas

Varbūt tās ir atjaunotās???

Tēma: Suzuki S-Cross auto tests, atsauksmes un iespaidi 2022 / 2023

Fascinē jauno hibrīdauto ekonomiskums 6,9l Man bija audis 100 avantā ar 2,3E 5 cilindru dzinēju....vidēji 7-8l kur mēs esam tikuši??? Bet varbūt vaina degvielā???

Tēma: Volkswagen Taigo auto tests, atsauksmes un iespaidi 2022 / 2023

650 par šo apskatnieku stienīša pozicionēšanu arī kādreiz iemēju Jo krutāks vāģis, jo mazāk viņu tur vajag!!! Tak servisa darbinieki lai tur grābstās un bakstās. Tieši lētajā galā aktuāli gaāzinieka atbalsts Tas īpašnieks pats to auto vairāk kops un pieskatīs...virinās. Bet par Taigo, jā man arī bija neliels pārsteigums cik labs auto sanācis It kā tas pats T-cross, bet nu šis kupeja? dizains man ir pieņemamāks nekā kaste kross. Nelielā saprotamā izmēra dēļ, pilsētā viegli braukt. Pat pati braukšana, auto vadīšana ir patīkamāka piem nekā ID 5.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Nu re atgriežamies pie plānveida ekonomikas Re ko Jurčiks stāsta...bet ne jau mūsējais. Kaut kāda loģika ir

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

www.la.lv/lidz-9-decembrim-bezmaksas-rumbula-var-nodot-nolietotas-autoriepas

Tēma: Kia EV6 auto tests, atsauksmes un iespaidi 2022 / 2023

Pa lielam viss tur ir ok. Viena liela nelaime tajās jaunajās tehnoloģijās ir daudzie ekrāni, smalkie šrifti un piņķerīgās manipulācijas lai kaut ko sasniegtu. Labi ka ir adaptīvais kruīzs un joslu noturēšana...citādi drausmīgā avāriju statistika būtu vēl lielāka. Telefoni klusu atpūšas un līdzi netiek Autopilots ceļa zīmes lasa gan caur kameru. Nesaprotami, citreiz atpazīst citreiz nē, apdzīvotu vietu? Ja ir navigācijā aktuālā karte tad vispār viss ok.

Tēma: Inventors, saules paneļu inventors - atsauksmes un ieteikumi

Redz kartupeļus vari pats izaudzēt un spiritu izgatavot Tāpatās arī gāzi sakrāt. Bet ir liela ņemšanās. Elektrību un transportu ir nosacīti vienkāršāk, manuprāt lietot. Iespējams nepaies ilgs laiks un inventori būs tādi ka varēs ražot ka off tā on režīmā. Kur vairākiem el auto ražotājiem jau ir strāvas atpakaļ paņemšanas iespēja Tā ka monopolistiem būs grūti Un vēsturiski el auto bija pirmais pirms ar iekšdedzes dzinēju izgudroja. Tikai toreiz mazs pieveicamais attālums un lētā šķidrā degviela to nolika tālākajā kaktā.

< 1 ... 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... 118 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti