Par cirkuli soc tīklos cirkulē ziņas, ka bieži iepumpē degvielas daudzumu kopā ar gaisa daudzumu ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Par cirkuli soc tīklos cirkulē ziņas, ka bieži iepumpē degvielas daudzumu kopā ar gaisa daudzumu ![]()
Tēma: Ieteikumi
raimondsm
ar gāzi patreiz jautri...cenas tai ceļas. CSDD deva uzlīmes ar 3
ja nav atbilstošas balona sertificēšanas/spiediena pārbaudes. Pagaidām pēc gāzes vadīto spēkratu neapmierinātības, SM to prasību iesaldēja... Pārējais čakars uz paša izvērtējuma.
GK1968
Ja biji tik atjautīgs un nepaslinkoji šitā izpildīties ar tām regulācijām, es galīgi nesaprotu to sīkumu pārlikt stūri taisni???
TV stāstīja, ka LV ir stress gāzētājiem. Tie baloni esot sprāguši...Un csdd viņus diskvalificējot no piedalīšanās satiksmē. Kamēr tas pats ministers teica, ka tā nav viņa kompetence ![]()
Kurā brīdī Tev radās doma, ka man stress
Man prieks, ka gudrās galvas beidzot nerāda sarežģītos aprēķinos veiktas tabulas. Tā vietā parasts loham saprotams uzrakstiņš
Laikam tie drīz būs vajadzīgi/nepieciešami ![]()
TV kastē rādīja, ka slimnīcu pildīšanās līkne ir LĒZENA???
Lai nu tas Boriss ir īpaši apdāvināts, bet šad un tad kaut ko sakarīgu tur izdomā?!! Varbūt pārdīķa vadoņi ieteica? Nu ko uzņemam laiku un gaidām kad šis cirks beigsies pie mums...Bet varbūt tas laiks jau ir aizgājis?
Tēma: Centrālā atslēga
NicoS Nu auto modelis pie šāda jautājuma arī jāatklāj. Jo Zaparožec un Maybach ir dažāda izpildījuma c atslēga. Ja pa tēmu, iespējams durvju vadi pārlūzuši vai veido īssavienojumu. Ziemā vadu izolācija sacietē un virinot durvis pārlūst neatgriezeniski. Sākās dažādi elektriski brīnumi.
Nu tauta padalās pieredzē
TV kastēs redzam kā vadoņi mums defilē ffp2 maskās. Bet kas tad notiek skolās, kur aizliegti dažādi pasākumi, daudzās klases sēž karantīnā, izņemot kopāmācīšanos. Vai tur dala kaut kādas maskas. Kāds seko lai viņi vismaz tās parastās mainavismaz 1x2h? Tūlīt tak tur tās neatbilstošās, ar lielu troksni sapirktās, varēs atkal podā nolaist ![]()
Slinkums vairāk meklēt, sk no 6.40, tur pat stūrējot cilvēkam ar rokām to precizitāti nesasniegt...
Mēs diskutējam, bet pamatdoma ir par pavisam ko citu. Tam bavārietim ir ielikta kāja durvīs. Kad pienāks laiks un +5G, viņi jau būs rezervējuši to kompakto stūri. Ja runājam par smagsvara tehnikas, hidrauliskas plūsmas dalītāja stūres mehānisma uzbūvi, tad ir arī ar mehānisku atgriezenisku saiti. Piem. K-700, Volvo F sērijas dumper uc...Un pa lauku braucot modernā traķī jau vispār nestūrē, tur ir džoistiks ar daudz vairāk funkcijām nekā dator spēlei domātie, paralēli vēl pāris/trīs datori kuros šad un tad kaut kas jāpabaksta.
FB spiež no visām pusēm. Nezin kā izlocīties. Jādzēš gan draza gan tīri sakarīgas lietas..
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Smitis...Jā sāka nepatikt kā tīra logu slotiņas. Man viņas garas 70cm. Pirms ceļā došanās, ar salveti novilku pa gumijām. Vēl tumšs no rīta, bet pirksti sajuta tādus kā robiņus. Eh nodomāju, kāds palīgbraucējs pa ledus stiklu notrinis. Vēlāk noņēmu un skatos visas tās lameles pilnas ar sīkiem smilšu graudiņiem. Piezīmēšu, ka vienkārši ar mitru auduma gabaliņu pavelkot īsti negribēja tīrīties. Viņi, šie smilšu graudiņi, tikai tā nedaudz paripinājās un viss. Ņēmu palīgā birstīti ar stingriem sariņiem un gludu virsmu. Vairākas reizes pa katru pusi nācās pārlaist lai kārtīgi notīrītu ![]()
Jurčiks pēc tās izrunāšanās un to populāro zīmolu nolikšanas ir tos viģikus izdzēsis. Bet pats interesantākais, ka pēkšņi taisa to pašu mizu apskatus tādā jocīgā, pieklusinātā manierē
Netipiski viņam... ![]()
Šeit arī nav stūres saite ar izpildmehāniku. Ir dozējošs dalītājs eļas plūsmai.
Volx ej iepērc griķus un gāzmaskas...izskatās, ka gaidāms ārkārtējāks stāvoklis par iepriekšējo. Un paldies vadoņiem kas visus sadalījuši pa vietām un norūdījuši. Tā teikt esam sagatavojušies
ps laikam vajag arī no plaukta kādu ģenerātoru vai saules paneli paķert...
Pionieru pulciņa tehnoloģiju cienīgs lidaparāts/spēļmantiņa. Praktiskāk putupoliesterola korpuss un viena propelera el brushless dzinējs. Klāt var pietīt labu K izšķirtspējas gopro kameru. Uzlido un vispār tālāk bez dzinēja palīdzības, kā planieris. Lēts efektīvs tālas darbības, kluss lidaparāts. Un jau no 50m augstuma tādu bez speciālām ierīcēm nepamanīsi.
Tēma: Lēna vai strauja, bet dinamika uz kodu, kas ietver vairāk informācijas par cilvēku - čipa implants
to čaļi dzer
izmantoja jau indiJāņi vienā lielā klopē, bet Tev to nesaprast jo zinātniski šādu rakstu sauc citādāk ![]()
eidis
Uz tā varētu visādus loriņus sakārt (gāzi, bremzi, shiftu), bet stūrēšanas precizitāte ļoti zaudētu
Kas tev tur vispār varbūt ļaus stūrēt. Autonomā braukšana un lidar visu pati darīs +5G. Tu ēdīsi burgeru un kolu uzdzersi
[
Tēma: Lēna vai strauja, bet dinamika uz kodu, kas ietver vairāk informācijas par cilvēku - čipa implants
Vakar vakarā Domburjānis gan parādīja izvilka gaismā kas notiek Latvijā. Vēl jau palika daudz kas neapstāstīts...tāpat jau traki. Atkal mūsējie par visiem gudrāki ![]()
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Wala ņem vērā, ka džimijs būs stipri nestabīlāks uz ceļa. Tas rāmis arī jāizvērtē. Ir + bet savi – pietiekami daudz.
Par riteņiem jau tā kā papļāpājām, BET ir vēl viens aspekts riepas dinamiskā kustība, amplitūda/ja es saprotami, pareizi?/ noformulēju. Piem savam rāmja dampim vasarā lieku r17 235/65, ziemā ir stipri lielāki 265/65. Tas vasaras skats nedaudz nesimpātisks, bet braukt ir ok. Kaut gan rūpnīca r17 245/65. Jo ap 100kmh ir tāda stabilāka stūrēšana un mazāk šūpo. Tur pretim ziemas ripuļi jau jūt asfalta garenrisas. Bet skats labāks
. Nē nu tas skats mani vispār ļoti maz uztrauc, jo ziemā vajag šur un tur izbraukt, kur bieži ceļš ir tāds kā daba devusi. Tas nu tā..
Kad sāka parādīties pirmie kravas 6x6 piedziņas auto. Pirmie eksemplāri bija bez priekšas velkošās piedziņas un kad vēlāk testēja arī visu 3 tiltu piedziņu, atklājās ka samazinās degvielas patēriņš dēļ tā, ka tā priekšējā tilta riepas it kā staipījās dēļ inerces... ![]()
Es tak saprotu. Skaties pie. drons. Tu viņu vari iestatīt vismaz 3 režīmos. Iesācējs, parasts, sport. Attiecīgi būs vadības graudainība.