Kanibaals
tur tak skaidri un gaiši rakstīts/ analizējot pieejamos datus.../ zem shitās frāzes var pabāzt vai nē ko grib vai vajag.
![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Kanibaals
tur tak skaidri un gaiši rakstīts/ analizējot pieejamos datus.../ zem shitās frāzes var pabāzt vai nē ko grib vai vajag.
![]()
WALA meža tehnikai un ekskavatoram principā tu dod elektrisku signālu uz vārstu solenoīdu dalītājā. Ļotaku kontrolē dators kuram ir sava programma kurai tu gribēdams ar savu džoistiku, neko neizdarīsi.
ps. man arī patīk auto ar mehānisku vadību, kaut kā interesantāk ![]()
Poļi daudz nesatraucās par ātruma pārsniegšanu uz viņu bāņiem, līdz nesāc palikt galīgi bezkaunīgs
Un tādus 2+2 ir dārgāk ne tikai izveidot bet neaizmirstam arī kāda teritorija ir jāuztur kārtībā. Tas ietver arī nomales, gāravjus utt. Ko ta brīnaties, ka sniegu nespēj tīrīt...
WALA
tur vēl bija stūre. Bet jaunākās paaudzes auto man domāt vairs nav tieša saikne.
Te viens otrs aizmirsis, ka pirms un pēc lidošanas tas airoplāns skrien pa zemi +/- 200km/h ![]()
Ja skatāmies, ka aviācijā ir pārgājuši uz yoistick vadības rokturīti, kaut kur malā novietotu tad šis risinājums nemaz tik utopisks neizskatās. Jo autobūves tendences arī pariet uz auto datorizētu vadības kontroli. Principā šāda stūre tikai norādīs datoram komandu, kas jau pats pieņems lēmumu par izpildi ![]()
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Jurčiks atkal dod
Ja pieņemam, ka kvēlsveces rudenī mainītas, tik jautājums uz cik kvalitatīvām. Skaidrs arī tas, ka jāpagaida kamēr nodziest spirālītes indikātors. Bet wāgen sveces parasti ātri uzsilst, ja ne -14, tad -3 jau nu tur vajadzēja aiziet. Tur būs kaut kāds t vai gaisa devēja joks.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Tagad r13 ir grūtāk iegādāt nekā r16
Skaidrs, ka dotajā gadījumā nav tas zinātnieciskākais testa variants. Bet sliecos domāt, ka daļa taisnības tur ir. Sākot kustību mazāku r vieglāk iegriezt. Ātrumā jau cita lieta, tad jau pārnesumu attiecība strādā...
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Nu papļāpājam par riteņa diametra izmēru. Ja degvielas cena ir pietiekami nozīmīgs arguments. Piemēram kādreiz Jelgavas taksisti Šaraniem mainīja bremžu suportus lai varētu uzlikt R15 riteņus. Jo jaunāka gada izlaidumiem rūpnīca lika jau R16.
To var neskatīties, ideja tāda, ka ar mazaku R pie nelieliem ikdienas ātrumiem tomēr ir 1l ekonomija.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
msh un ceļiniekiem maizi atņēma. Cik tur izmaksas ar tiem lētajiem Bomet diskiem nobraukt. Tikai efekts neliels jo nekopē virsmu.
Tagad daudziem šādi un tie iespējams ir stipri veiktspējīgāki. Zemnieks paskatās pa logu un ahā, nobrauc savus 3km
No sevis tikai gribu piemetināt to, ka tajā valstī salīdzinoši no tās impērijas kurā te daži vecāka gadagājuma cilvēki vēl paspēja pabūt ir atšķirība. Armijā ĶTR tikt ir liels pačots un gods. Tur uz vienu solder vietu ir 7 kandidāti...
Redz brauc tagad, jo pēc 60 varbūt tev atņems tiesības jo pēdējā gada laikā daudziem pie stūres paliek slikti ar sirdi
Un šof med komisija būs 1x3g. Tā, ka ar velo arī nevarēsi braukt.
Tas nekas, ka 1/3 avaringas ir dēļ mob lietošanas braucot pie stūres ![]()
Redz kā var izlavierēt ar krāšņu problēmu. Jo koksnes izejmateriāla kurināmais īsti co problēmu neietekmējot...Jo mežā pūstot tas arī izdala to co
Un tās zaļās kvotas ir balansā ![]()
eidi, nu skaidrs, Tu esi no tiem kuri pārvietojās ar auto un sniega kupenu uz jumta. Ja tikai sētnieks to ir notīrījis ![]()
msh neizaicini likteni...vienreiz jau tevi NMPD no ceļa vāca.
eidi
Tu sieviete? Tak pagriez ratu pa labi, pa kreisi. Nē nu vari runāties ar sētnieku, kaisīt 200m lejā augšā no kalna ar smiltīm, gaidīt evakuātoru kas iekļauts kasko
Bet vari uz ātro, būvmateriālu veikalā nopirkt kārtīgu žūksni ar kabeļ savilcējiem, kas noderēs arī ja atrausi bamperi vai citu detaļu valkot ārā no grāvja, nostiprināt kādu kravu utc utt.
Un pietiek ar šiem, jo kā te piezīmēja arī ķēdes pārtrūkst, tikai tad ir liela iespēja ar tām ķeskām ko sabojāt...
www.amazon.com/Anti-Skid-Universal-Simple-Plastic-Wheels/dp/B07T8P7GGC/ref=sr_1_2?_encoding=UTF8&c=ts&keywords=Snow+Chains&qid=1641307744&s=automotive&sr=1-2&ts_id=15706671
Uzņemam laiku un gaidam, kad kādi auto drošas braukšanas zinātāji sāks šo te vienkāršo, pat priekš sievietēm, paņēmienu rādīt TV un citos ekrānos ![]()
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
![]()
Prāga +12C visi tusē. Nekādas maskas un nekādi kodi
Vaaršavā daži bija ar maskām ![]()
Polijā ir ļoti daudz dažādu pazemes objektu ko ir vērts braukt apmeklēt speciāli. Ir pat urāna raktuves kurās var tikt ekskursijā.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Jaņčuks joprojām rullē. Brauksiet skatīties Ogres skaisto Betlēmes zvaigzni, nobraucat, uzmetat skatu gar Woyager klubu. Garš tas viģiks
, bet kam dzelži patīk ir kas interesants.
kasinsh79
Nenervozē, tajā Tavā gatvē ir daudz tādas mājas kuras turās kopā tik uz fasādes marofeta
Un cilvji musoru kurina uz nebēdu jo grīdas jau izlauztas...Gan jau kāda Inese te palasīsies un varēs uztaisīt sev emocionālu sižetiņu ![]()
Nūja stulbie kolhoznieki savos rajonu un pie fermu dzīvokļos sildījās no centralizētās katlu mājas. Tad pārgāja uz Ivara taupības krāzniņām
Tagad katrs pats savus gumajniekus dedzina. Kam nepatīk daudzīvokļu kastes tie pa dārznieku kooperatīvu mazmājiņām dzīvo. Viss jau labi, tik sezonas laikā gāzmaskās ieteicams tur uzturēties...
Tas vilciens mums jau ir aizgājis
varam pavizināties kādā līdzīgā Londonā. Pat izjust sevi vadītāja vietā, jo viss ir automatizēts. Tur nav dziļi zem zemes un vietām pat pa virspusi skrien.
Saki ērti? Vari precīzi plānot laiku un pieturā elpojot svaigu gaisu kādu ledus gabalu uz galvas sagaidīt
Labi ka aviācija mums ir moderna. Citādi braļukas sūkstās, ka mūs vairs nevar noķert un vienīgā viņu lidene esot AB, kas viņu kolorītos nokrāsota ![]()