Bradypus Nez kā to metro izdevās S.Peterburgas purvos izbūvet??? Un par tiem imigrantiem vispār nebūtu vērts pieminēt. Kas patreiz notiek!?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Bradypus Nez kā to metro izdevās S.Peterburgas purvos izbūvet??? Un par tiem imigrantiem vispār nebūtu vērts pieminēt. Kas patreiz notiek!?
Vernon atceries metro nē!? Ko vai patreiz nebūtu jauki to centru atbrīvot no virszemes lielgabarīta sab transporta, kas spolē uz katra ledus pleķīša un divām sniega kupenām garām netiek.
Vernon kad malciņu/maciņu skalda, šķilas lec
Zivju dīķī ar pliku āķi neko nedabūsi, jāiebaro. Ko ta šie kuģi nebrauc pie braļukām. Bet nu pajautā vecākiem ļaudīm kā Rīga kūpēja kad katrs savu skursteni kvēpināja. PL pat patreiz cīnās ar visādiem krāšņu kurinātājiem, kas vecos gumajniekus svilina ![]()
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Wala
Jā, bieži par, kur to sniegu liksim?, esmu nodomājis. Ja esi godprātīgs ielas malā vai blīvi piepildītas stāvvietas auto novietotājs. Principā ver vaļā vāku, cik tur to kartupeļu maisu ietilpības
/sniega m2
un lādē iekšā...Jo mest uz braucamās daļās vai zem kaimiņa auto nebūtu labais tonis ![]()
kods un čips, mēs esam preces statusā jauns.lv/raksts/arzemes/477977-zviedrija-iedzivotajiem-ievieto-zemadas-covid-19-mikrocipus
Nu ko elektro tačkām līmēs pie aizmugures KW??? Jo bija tak patīkami redzēt V6, V8...
Rūpnīca tak lika, lai redz kas brauc. Neviens jau neliek 0,9. Nez žiguļiem bija cik tur 1200/1300 plaksnīte ![]()
Tak nepārdzīvo, piepērc autonomo dīzeļģenerātoru. Neierobežots range un zilie nr ![]()
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Es jau senāk norādīju, ka visas šīs skaistās un sarežģītās planšetveidīgās opcijas novērš uzmanību no ceļa situācijas vērošanas. Nav ko brīnīties par auto kas iebrauc/nobrauc no savas trajektorijas. ![]()
Vai problēma ir pašā r bremzes trosē!? Tur reāli ir jāizlūko tā darbība dzīvē, no apakšas.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Pirmais? serijveida variātors 1958.g Daf. Visu var neskatīties, bet šī konstrukcija gana impozanta! 5.43 Bet ja noskatās visu tad Subāristiem der iegaumēt, ka variātors nav domāts sporta un bezceļu nodarbēm.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Ielikšu arī forumā
ir jau šis tas redzēts, bet nu jauni daudz un ļoti pamācoši. Labāk uz citu kļūdām
Jautrība garantēta
Arī elektro auto var sagādāt nepatīkamas problēmas. Viela pārdomām. Šī koncerna izstrādājumi ir populāri un tātad šī shēma var būt arī bieži pielietota!
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Kādreiz, nemaz tik sen, vispār metāliski tie paneļi bija. Un durvju kartes tādas maziņas miziņas ap kloķiem nāca
Toties tagad, ja uzlikta pulēta metāla strīpiņa, tas šiks ![]()
Pats labākais Baiba Rozentāle BET vakar Krišjānis aicināja vēl vairāk uz potēšanos, aktīvāk
xtv.lv/rigatv24/video/rP7ejxqeGBR-baiba_rozentale_iespejams_notiek_virusa_pasiznicinasanas_process
Māris Gulbis bet ko tad darīt? Runātāju 3x vairāk kā darītāju
xtv.lv/rigatv24/video/zONvbLkXNPM-egils_zarins_ko_tad_ta_veloinfrastrukturas_nodalu_daris
Tēma: Par kasko
Man viens draugs savu Qaudi pat nemazgā..Kad es viņam jautāju ko tā, viņš saka, ka lietus pats nomazgās
Un zināma loģika ir, jo tas auto nav tik pievilcīgs citiem. Ja pašam ar ego ir ok, tad nerodas nevajadzīgaS problēmas.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
angosak
Tas sīkums papīrs visu pacieš
Vairāk tracina, ka ofic pārstāvis/pārstāvētāja nezin nopietnas tex nianses. Piem kāda tipa aut kārba iekš tā dampja. Es tak neprasu tur kodus un citas nianses (sausie diski vai eļļā utt uc). Vienk kāda!!!? kārba, variātors, transformātors vai dsg utt. Tad tāds izbrīnīts jautājums, jums nav vienalga
![]()
Tēma: Bremzes
Diemžēl šī ir diezgan aktuāla jauno auto problēma!? Bet nu ko darīt ja rūpnīca ir nolohojusies. Varētu likt jau visādas atsperes, gumijas, savilcējus utt., bet tā nebūtu īpaši pareiza rīcība. Vairāk skatītos uz speciālāku smēri ko piepildīt tās vadīklas un slēdzošo putekļu gumiju!? Variants pamainīt pašus bremžu klučus?
Tēma: Gobzems
eidi
Ko tiem jauniešiem darīt? Krīze Tu saproti? Braukt uz Naukšēniem, bet viņus tur nemaz negaida...
Tēma: Bremzes
Parasti šitas tandēms tur vairāk sprūst un ķīlē nekā grab. Iespējams nekorekti salikts pēc remonta/apkopes vai nekvalitatīvs materiāls plāksnei kura neļauj klučiem vibrēt. Un tas karstuma ietekmē ir zaudējis spriegumu/atsperīgumu.
Katram savs ritenis vai trīsritenis, pieredzes nav bet skatoties tajā vasarīgajā viģikā rodas jautājums. Vai šādi 3 riteņi ir adekvāti braucami pa sniegotu vietu, jo katram ratam jāveido sava špūre. Pa kalnu lejup un arī ātrumā pa nelīdzenu taku nav iespējas piecelties stāvus amortizācijas uzlabošanai. Ir vēl citi mazsvarīgi aspekti. Zemā sēdpozīcija ir pārskatāmības trūkums tālumā, abpusēji. Tad krīzes situācijā nav iespēja nolekt no velo aparāta, kritīsi/gāzīsies ar viņu kopā. Transportēšanas problēmas gabarītu dēļ.