Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 ... 118 >

Tēma: msh un viņa šroti + salieķis

Šipenes ir segmenta riteņi. Tās noteikti ir noderīgas ārpus pilsētas ceļiem, kur netiek liets sālsūdens. Bet kā jau teicu, vieslabāk ir riteņu krājums boksā un to pitstops pēc faktiskās situācijas tas par auto. Velo rokturi ar to paplatinājumu tādai plezīrbraukšanai man patīk. Vari kaut kā, it kā uz viņiem vairāk balstīties

Tēma: msh un viņa šroti + salieķis

Esat aizmirsuši jau

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Redz kā var sanākt

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Sūdi tādi, ka šitā cena draud uz palikšanu. Jo biržā ir deficīts, un arī lāču zemes piedāvājums ir nekāds...Jā aziāti iespējams izpērk. Ar politiku šoreiz caurumu neaizbāzt. Bāzīsim ar saules paneļiem.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Uzburat ainiņu ar saviem lukturīšiem Intensīva satiksme, līst lietus/slapjš sniegs utt, tumsa. Visi mauc viens otram piesūkušies 90+...Un malā stāv auto ieslēdzis avarijkas, baigi tur viņu redz/uzmanās??? Bez kārtīga stroboskopa tur esi ods starp zvaigznēm

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Re nu kā iet ar nedīzeļā matoriem un maziem nobraukumiem, komentāri tam arī labie

Tēma: Snieglauzis un Sniegliecis

Redz kāds no tā daudzdzīvokļu mājas var uzrakstīt iesniegumu. Un uz to ir attiecīgajai iestādei jāreaģē. Tāpat ar zaļo zonu. Tipa ir iedzīvotāja sūdzība...

Tēma: Kā Latvijā atbalsta elektroauto iegādi, ko vajadzētu ieviest?

Gatavojaties rakstīt projektus. Nākamgad būs daudz elektriski jaunumi.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Šiem arī traki ar veselo saprātu Visu pludmali izbraukā

Tēma: msh un viņa šroti + salieķis

msh rakstīja: Jāceļas kājās? Kas tā par muļķīgu nodarbi? Uzliec normālu ķebli un to pareizi noregulē un tu tā negribēsi darīt.

Šamiem arī pamāci sēdekli noregulēt

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Šeit, nu netieši rodas atbildes, kāpēc pat lielie auto ražošanas milži pāriet atpakaļ uz hidrotransformātoriem (piem. ASIN). Tos bieži ir iespēja ieslēgt pazeminātajā L režīmā un izbraukt pat no špūres ja auto sagriezies šķērsām.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Ko viņam/Ezim/ tagad darīt? No virtuālā pulciņa izmests, sieva nesaprot, apkār plosās vīrusi...Atliek vien doties uz mežu

Tēma: Dabas gāzes cenas un gāzes tirgotāji Latvijā

Nez nez, ko tie Reiropā turās pie tās gāzes? Pat salīdzinoši dārgākās sašķidrinātās?

Tēma: msh un viņa šroti + salieķis

Tas ir tāds kur el dzinējs palīdz tikai tad ja griež pedāļus. Bet ir tādi kur vari braukt ar vai bez pedāļu kustināšanas. Ir pat kruizkontrole.

Tēma: Dabas gāzes cenas un gāzes tirgotāji Latvijā

Jā kurināt ar atrabotku un vecajām riepām Grāvji jau lēnām ir izzāģēti un kopti regulāri. Koģenerācijas katlumājām arī vajag skaidu/mizu briket/granulas

Tēma: Suzuki Swift auto tests, atsauksmes 2018/2019

Es personīgi vairāk uzticētos Suzuki dzinējam nekā audi/wagena 1.0...Un jā ir paziņa, kuram īpaši neinteresē auto tehniskās lietas. Viņš Rīgas un citur braucējs. Kad uzjautāju lietotāja atsauksmes, atzīmēja mazo degvielas patēriņu 5-6l un praktisko piekļuvi dažādiem ceļu un neceļu objektiem. Konkurents varbūt Vitāra?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Ar velo+elektro var labi Stāvdrāzim mazi ripulīši.

Tēma: msh un viņa šroti + salieķis

Uh, šodrīt izlaidu nelielu apli ar elektro atbalsta velo Biju nedaudz pārsteigts par vadāmību un caurgājamību. Iesākumā pa pagalmu, tad pa pļavu un uz ceļa kur špūres. Tas atbalsts dara brīnumus. Pļavā sniegs pasmags, pietrūka kādi10cm līdz assij. Bet nu 27,5x2,10 kenda ar vidēji rupju protektoru gāja labi. Ja stāvus minot spolēja, tad sēdus jau svars pietiekami līdzēja saķeres iegūšanai. Tas el atbalsts ir pietiekams lai nebūtu jāceļas kājās un tur tas pluss. Uz ceļa arī īpaši nemētāja, varētu teikt pārliecinoša braukšana. Daudz gan tur neuzkavējos, jo trafiks jau tā lēns un satiksmi tur nebremzēju Secinājums, nelielus attālumus patreizējos apstākļos, ar šādu transportu ir ātrāk veicams

Tēma: Elektriskais BMW iX ir ieradies Latvijā

Jā kad Francijas vienā populārā slēpošanas kūrortā, jauno X prezentēja turienes vodkas lietotājiem, pirms ofic prezentācijas...Tā pat kā patreiz, mēs esam tur kur mēs esam.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Noskaties aizliegtais paņēmiens , tur praktiski visi varianti parādīti

Tēma: Plastmasas slotiņas - kāpēc!??

Bieži palīdz ar atšķaidītājā samitrinātu drāniņu pārvilkt gumijām. Tur visādi lielceļu ūdi sakrājās. Nu un stiklu arī vajag kopt. Tas trīceklis un rīboņa bieži ir stikla vaina. Īpaši patreiz pēc visādiem ceļu apstrādes reaģentiem un nano stiklu ūdeņiem...

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Conqueror rakstīja: a man te pie grīziņkalna parka viens svešāds helikopters lēnām vilkās pāri, droši vien no gaisa uzpasēja lielkungu kolonu, interesanti, laikam kāds itāļu modelis tas hopters, baigi klusais bija!

Īstenībā patrulēja 2 robiņu heļi, iespējamo un dronu komtrolei.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Tur pie vantenieka bumsis bija...

Tēma: Plastmasas slotiņas - kāpēc!??

Man līdzīgi Austrijā, ziemā, naktī snigšanas laikā, uz serpentīna notika renault trafic. Arā mīnusi, auto stikls liels un tā apsilde sāk pūst tam stiklam uz 1/4 no sakuma. Kamēr ātri brauc sniegs iet pāri, pagriezienos jāsamazina ātrums un sniegs jau krīt uz stikla un kūst, bet slotiņas piesalst, jo stāv neapsildītajā stikla zonā Un kad slēdz iekšā praktiski katru reizi atraujās no ledus gūsta. Mēģināju neslēgt ārā...tad ik pa brītiņam ieslēgt...Nu un vienreiz šitām manipulācijām pienāca gals, brīdī kad slotiņas atrāvās no ledus gūsta, galvenā lielākā, vadītāja puses, atrāvās un aizlidoja tumsā nezināmā virzienā Nācās izlīdzēties ar aizmugures īso un izolācijas lentu

Tēma: Renault Arkana auto tests, atsauksmes un iespaidi 2021 / 2022

Būtu interesanti vairāk atsauksmes tieši par E-TECH darbību.

< 1 ... 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 ... 118 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti