Šipenes ir segmenta riteņi. Tās noteikti ir noderīgas ārpus pilsētas ceļiem, kur netiek liets sālsūdens. Bet kā jau teicu, vieslabāk ir riteņu krājums boksā un to pitstops pēc faktiskās situācijas tas par auto.
Velo rokturi ar to paplatinājumu tādai plezīrbraukšanai man patīk. Vari kaut kā, it kā uz viņiem vairāk balstīties
Sūdi tādi, ka šitā cena draud uz palikšanu. Jo biržā ir deficīts, un arī lāču zemes piedāvājums ir nekāds...Jā aziāti iespējams izpērk. Ar politiku šoreiz caurumu neaizbāzt. Bāzīsim ar saules paneļiem.
Uzburat ainiņu ar saviem lukturīšiem Intensīva satiksme, līst lietus/slapjš sniegs utt, tumsa. Visi mauc viens otram piesūkušies 90+...Un malā stāv auto ieslēdzis avarijkas, baigi tur viņu redz/uzmanās??? Bez kārtīga stroboskopa tur esi ods starp zvaigznēm
Redz kāds no tā daudzdzīvokļu mājas var uzrakstīt iesniegumu. Un uz to ir attiecīgajai iestādei jāreaģē. Tāpat ar zaļo zonu. Tipa ir iedzīvotāja sūdzība...
Šeit, nu netieši rodas atbildes, kāpēc pat lielie auto ražošanas milži pāriet atpakaļ uz hidrotransformātoriem (piem. ASIN). Tos bieži ir iespēja ieslēgt pazeminātajā L režīmā un izbraukt pat no špūres ja auto sagriezies šķērsām.
Jā kurināt ar atrabotku un vecajām riepām Grāvji jau lēnām ir izzāģēti un kopti regulāri. Koģenerācijas katlumājām arī vajag skaidu/mizu briket/granulas
Es personīgi vairāk uzticētos Suzuki dzinējam nekā audi/wagena 1.0...Un jā ir paziņa, kuram īpaši neinteresē auto tehniskās lietas. Viņš Rīgas un citur braucējs. Kad uzjautāju lietotāja atsauksmes, atzīmēja mazo degvielas patēriņu 5-6l un praktisko piekļuvi dažādiem ceļu un neceļu objektiem. Konkurents varbūt Vitāra?
Uh, šodrīt izlaidu nelielu apli ar elektro atbalsta velo Biju nedaudz pārsteigts par vadāmību un caurgājamību. Iesākumā pa pagalmu, tad pa pļavu un uz ceļa kur špūres. Tas atbalsts dara brīnumus. Pļavā sniegs pasmags, pietrūka kādi10cm līdz assij. Bet nu 27,5x2,10 kenda ar vidēji rupju protektoru gāja labi. Ja stāvus minot spolēja, tad sēdus jau svars pietiekami līdzēja saķeres iegūšanai. Tas el atbalsts ir pietiekams lai nebūtu jāceļas kājās un tur tas pluss. Uz ceļa arī īpaši nemētāja, varētu teikt pārliecinoša braukšana. Daudz gan tur neuzkavējos, jo trafiks jau tā lēns un satiksmi tur nebremzēju Secinājums, nelielus attālumus patreizējos apstākļos, ar šādu transportu ir ātrāk veicams
Jā kad Francijas vienā populārā slēpošanas kūrortā, jauno X prezentēja turienes vodkas lietotājiem, pirms ofic prezentācijas...Tā pat kā patreiz, mēs esam tur kur mēs esam.
Bieži palīdz ar atšķaidītājā samitrinātu drāniņu pārvilkt gumijām. Tur visādi lielceļu ūdi sakrājās. Nu un stiklu arī vajag kopt. Tas trīceklis un rīboņa bieži ir stikla vaina. Īpaši patreiz pēc visādiem ceļu apstrādes reaģentiem un nano stiklu ūdeņiem...
Conqueror rakstīja: a man te pie grīziņkalna parka viens svešāds helikopters lēnām vilkās pāri, droši vien no gaisa uzpasēja lielkungu kolonu, interesanti, laikam kāds itāļu modelis tas hopters, baigi klusais bija!
Īstenībā patrulēja 2 robiņu heļi, iespējamo un dronu komtrolei.
Man līdzīgi Austrijā, ziemā, naktī snigšanas laikā, uz serpentīna notika renault trafic. Arā mīnusi, auto stikls liels un tā apsilde sāk pūst tam stiklam uz 1/4 no sakuma. Kamēr ātri brauc sniegs iet pāri, pagriezienos jāsamazina ātrums un sniegs jau krīt uz stikla un kūst, bet slotiņas piesalst, jo stāv neapsildītajā stikla zonā Un kad slēdz iekšā praktiski katru reizi atraujās no ledus gūsta. Mēģināju neslēgt ārā...tad ik pa brītiņam ieslēgt...Nu un vienreiz šitām manipulācijām pienāca gals, brīdī kad slotiņas atrāvās no ledus gūsta, galvenā lielākā, vadītāja puses, atrāvās un aizlidoja tumsā nezināmā virzienā Nācās izlīdzēties ar aizmugures īso un izolācijas lentu