Neraizējies, lidenēs sēdekļi ir sabīdīti ciešāk un muguriņas noregulētas stāvāk. Tā kā zivEs mucā. Brīvu vietu nav. Ko te vēl piebilst/teikt par sauszemes transportu
Paēdušais izsalkušo nesaprot...tāds teiciens bija. Citā savienībā, kad ostā atnāca kuģis ar banāniem, tādiem maziņiem un zaļiem, pa kluso telefonu puse Rīgas tika informēta un blatu/draugu sistēma gāja vaļā. Neiedomājies nest mājās pītajā tīkliņā Un ja tad kāds pateiktu ka šie silto zemju augļi te būs attiecībā 3kg/1kg kartupeļiem, sarkandaugavas iestāde parūpētos par šādu gaišreģi
Cik cilvēku LV piedzimst dienā, piem vakar, cik nolec no tilta vai zara, cik dzērumā iet bojā csn? Cik vienkārši nomirst no neārstēšanās vai no covida...?
Pie kājas kas tur notiek. Tagad patērētāju gadsimts. Garantija beidzās un + gads ir ok. Tad met ārā, iekšā tolmetā un ņem nākamo mantu. Tā ir ar jebko neskatoties uz to cik tā manta bija, ir dārga, vai no premium gala. Vēl es nesaprotu to pārspīlēto uzmanību degvielas patēriņam 1-2l robežās. Tas laika patēriņš no savas dzīves ko velta tam plastmasas un skārda izstrādājumam ir daudzas reizes vērtīgāks
Šiem modeļiem īstenībā piekare ir diezgan labi veidota lai izturētu sliktākus ceļa apstākļus. Neko darīt, jāņem talkā otrs cilvēks kuram vajadzētu uzmanīgi klausīties no kurienes tās skaņas rodas.
Ja brauc lēni un uzmanībai tiek vairāk laika pievērst tieši ceļa segumam, tad pamanīsiet, ka caurmērā uz katru km ceļa ir tumsi brūns pleķis. Seciniet paši cik tur paliek nosisti lopi un sačakarēti auto. Nemaz nerunāsim par tiem kurus tikai uzsit un tie vēl inerces pēc aizskrien tālāk. Vel jau cūkas savairojušās tā ka rezultāti būs...maucam tik.
Maldīgs priekšstats, ka lielie profili ir ļoti izturīgi. Pats esmu divas riepas R17 uz 265/65 izmetis. Kordus sabojāja, iespējams kāda stiprāka bedre vai sadures vieta asfalta profilos, un riepa sāka astotniekus zīmēt. Nē nu nekāda stiprinātā nebija parasta Bridgestone Dueler .
Apdrošinātājiem dārgi bet kas var pa lēto šādu dabūt un pastrādāt ir variants. Neko te neatbalstu, bet paskaties uzmanīgi durvis un virsbūve taisna...Kas tur plastmasas maināmās detaļas samainīt
Ir jau aptuveni tā, bet nekas jauns. Subsīdijas bija jau citas savienības republiku laikos. Un auto tendences ir jāskatās laikam kur lielāks tirgus...
Norvēģiem ir ne tikai nafta bet arī lēta atom elektroenerģija
PS
Ja jau tika aizskarta šī tēma, tad man ir viedoklis. Biju klāt bēdīgajam gadījumam ar Kauguru pludmales traģēdiju, kur noslīka puisēns. Tad uz visa super truper aprīkojuma fona, katram glābēja postenim pa šādam mini 2 un no augšās jebko atrast būtu vēl ātrāk, nemaz nepieminot dažādas infra uc lietas, kuras varētu pieslēgt.
Sākumā vajag patrenēties ar ko vienkāršāku. Neveiksmīgi ielaists piem lielas priedes galotnē beigsies ar drona zaudēšanu. Tad jau vēl vietējās drona lidot atļaujas utt.
Pēc 10 gadiem to daci vari vienk tolmetā atdot, jo būs jau morāli novecojusi. Un vest pie autospeciem metināt pa 2k nebūs vajadzības, kasko okta ieekonomēsi...Un cik ir krāsas biezums pasaki. Tad paskaties cik tā krāsa plāna citiem dranduļetiem veikalingā