Aha laukos subārus un volvo gaida remontos atplestām rokām. Pēdējais vispār remontos lietos ir kapi. Ja dīzeli tad līdz 2007.g
Dienā 15km es skatītos uz sēdekļu un stiklu apsildi pārējās extras tikai problēmas radīs.
Jā visur ir tikai cilvēki...Kad man uz It piekrastes bāņa, ap 140 pie aizmugures pielipis nesās kaut kāds melns vecais RR sports un pirmā josla principā bija lēnāka un aizņemta lai viņu tā vienkārši bez stresa palaistu...Tā nu es tur mizoju vairāk laikam spoguļos skatoties nekā uz priekšu Un kad tas trafiks sabremzējās, ko domā pie tās lamatas stūres izrādījās veca sakaltusi čigānveidīga pensionāre Tā nu viņš ir draugi, jācer ka vajadzīgajā mirklī viņa nesajauks pedāļus
Uzvarētājus nesoda, viņiem ordeņus dod. Jebkurš konflikts ir cīņa par varu. Nekam nav nozīmes. Tik pat labi mēs te varētu ražot spirtu un darbināt vienkāršus iekšdedzes dzinējus paši . Bet nē, baterijas auto ir nākotne, kur nez par kādu naudu varēs to izlietoto bateriju noglabāt kādā blakus radona glabātuvē. Piem Baldonē
Mana pieredze un secinājumi par pagrieziena rādīšanu ir viennozīmīgi nē. Mēs nezinām cik meistarīgs ir aizmugurē braucējs, cik ne spēcīgs tam auto paātrinājums Kamēr viņš sapratīs to žestu, priekšā situācija varbūt jau būs izmainījusies
Par to apdzinēju tūlītēju bremzēšanas jaunmodi arī ir negatīva attieksme. Nu ja tu tāds dzinējs ko spaidi to bremzi. Kārtīgs gāzējs tikai labo pedāli izmanto...attiecīgi vairāk vai mazāk spiežot, atlaižot
Pēdējā brīža piedāvājums
Piem Mokku jau pirms kāda laiciņa esmu aptaustījis un izbraucis, nedaudz. Ātrie iespaidi.
1. Dzīvajā bija vīliens salīdzinoši ar reklāmās redzēto. Jāpiedomā kādu krāsu sakombinēt lai būtu wov...Tas dizains, kā franču, sākumā kairina, bet tad jau ir kā ir.
2. Izmēros galīgi kompakts, sajūta kā kartingā ar virsbūvi. Īpaši aizmugurē sēdošajiem un bagāžas telpa praktiski nekāda.
3. Displeji tādi forši izskatās tikai bildēs, dzīvē nekas īpašs.
Stāvdrāzim/elektro skrejamajam ir vairāk jākoncentrējās. Ilgākā garākā ceļa posmā ātrāk nogurst. Man labāk patīk ar sēdekli kā velosipēda analogs, un vajadzības gadījumā var arī uzmīt pedāļus.
Kādi ir objektīvi vērtēšanas kritēriji?
1. cik reizes izturēs testu gāzi grīdā, bremzi grīdā...
2. cik tālu ceļu veic ar vienu nosacītu patērētās enerģijas vienību
3. cik stāvā kāpumā no vietas iespējams uzsākt kustību
4. 3. tikai uz slidenas brauktuves saķeres
5. auto lukturu apgaismojuma laukums/kvalitāte
6. utt???
Šādus braucējus es nesaprotu. Vienīgi ja nu viņi ir tik slinki, ka mēnešiem ilgi nevar apiet tam savam lūznim apkārt un apskatīties, pat tikai vizuāli, tā texnisko stāvokli. Nu un ja tiešām jātiek līdz tam punktam B. Tag tak katrā dus ir kaut kāds pat velo baterijas lukturīts kuru tur pieknibināt var lai citi lohi redz. Man visos dampjos ir galvā liekams ar elestīgo saiti un dažādiem režīmiem, pat sarkano...Lai mežā lāci meklētu pat noder...
Ātri tiki no dakteriem ārā Bet par ķiverēm ir 50/50 jo pats ir metis kūleņus gan uz grantenes gan citur. Pat krosenieku aprāvis backflipā no karjera ārā maucot...Veiksme klāt stāvēja. Taj pat laikā reāls gadījums no dzīves, kur 12g puika mierīgi ripinoties pa meža taku, neveiksmīgi nokrita un ilgi pa neiro nodaļu ārstējās...Rezultātā kustību un runas traucējumi
Bik labākās domās biju...Saki var salīdzināt dzinēju ar čuguna gilzām un vienkāršu lētuci ar kaut kādu nano pārklājumu , lietie virzuļi vai kaltie ka tikai tilpumi vienādi!? Es pat neaizskaršu tēmu, ka vienam metāla blīvju vietā ir kaut kādas plastmasas izstrādājumu blīvētāji...
Vēl jau tāda nianse, ka nevar salīdzināt savstarpēji piem divus 1.0 benz dažādu ražotāju un arī 1,6 diz. Dzinēju konstrukcija ir kardināli atšķirīga, ekspluatācijas īpatnības dažādas. Citreiz piem wāgenaudi 3,0 benz jaunais dzinējs ir pārāks par dīzeli un pat 1,0 benz, visos parametros, izņemot nodokļus
Izvēloties auto, salīdzināt vienāda tilpuma dzinēju dažādiem izgatavotājiem ir nekorekti un kļudaini.