Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 ... 118 >

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Kurš var pateikt kuri bija tie, kas labprātīgi piekrita eksperimentēt ar savu veselību un piedalītie vakcīnas izmēģināšanā Kurā trušu zemē tas notika?

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Fergusonam iespējams hidrotransmisija, kur divi eļļas sūkņi. Kaut kāds pakaļdarinājums no Fend.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Vajadzēja ņemt benzīna 1,2 dzinēju...un būtu miers. Filtri, egr utt vēl sekos...

Tēma: Labāks quattro, vai bez? Skatos Audi A4, 2009, 2.0 dīzeli B8, MT

Šis ir interesantāks un populārs vecajā eu. www.mobile.de/ru/%D0%90%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D1%8C/Suzuki-SX4-S-Cross-1.4-GL-Hybrid-DAB-LED/vhc:car,srt:price,sro:asc,ms1:23600_12_,frn:2018,dmg:false/pg:vipcar/325968553.html

Tēma: Labāks quattro, vai bez? Skatos Audi A4, 2009, 2.0 dīzeli B8, MT

Un tad lai pārējie konkurenti paskatās uz Mokka 2021 un padomā...

Tēma: Labāks quattro, vai bez? Skatos Audi A4, 2009, 2.0 dīzeli B8, MT

youtu.be/9ygIqny3bN0

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Zakopane vasarā kad visi ģībst no karstuma var aiziet pa takām līdz sniegotām virsotnēm Un jā patreiz PL var hiltonā un redisonā apmesties par lielceļa hosteļa cenu

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

No rīta puses jau vēl nevajadzētu būt

Tēma: Audi a4 2000 gada 1,9 tdi problēma

Frejers vēl varētu pastāstīt kur to jauno meklēt un cik tur tāds maksā

Tēma: Pasaules čempionāts hokejā - Latvijā 2021

Nedaudz paskatījos čempi. Bija jautri un interesanti. Mans viedoklis, ka uz uzvaru tika tie kas bija meistarīgāki individuālajā spēlē. Vieta trijniekā bija lielākais nezināmais. Kanāda kā Trojas zirgs, tā neizaicinoši aizrullēja uz pirmo vietu. Kaut gan viņus pusfinālam neņēma pat nopietni apspriest Labs dinamisks, skatāms čempis izvērtās. Man patika

Tēma: Audi a4 2000 gada 1,9 tdi problēma

Varbūt mainīt dzinēju būs lētāk, bet nav jau mirstama lieta Pašam ar 2,0 tdi audi/wagena izgatavojumu, apdzenot izbeidzās turbīna. Diezgan nepatīkama sajūta, ka nāk pretim un jauda pazūd. Tajā brīdī domāju, ka gaisa mērītājs piebeidzās jo tāda gurdena 70kmh visa padarīšana palika. Lieki piebilst nelaikā jo ziema un vēls vakars. Mājas 50 km, kas tur, mierīgi aizripināšos... Bet pēc pēc pāris km vispār klusums iestājās. Kad startē, tā kā pielec un momentā atkal noslāpst. Beigās evakuācija. Nākamajā dienā pie spečukiem! nevar saprast kas par vainu .Kompis rāda visādus murgus ar gaisu utt. Gala beigās turbīnas maiņa, eļļa, interkūlera un galvas revīzija... Skaidas neļāva vārstiem aizvērties kas izvērtās nelielā nesaprašanā.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Jautājums, pēc policijas apsekota sadedzināta iznīcināta auto, vai nevarētu viņu kaut kā marķēt. Tas varētu būt ne tikai auto, kā piemēram aplīmē, zīmogo īpašuma durvis utt. Savādāk iznāk ka jebkurš apzinīga pilsonis atkārtoti ziņos par jau fiksētu faktu.

Tēma: Ar šito velosipēdu es gribētu izbraukt!

Klau jaunībā trenējos velo, tiem, kas miesās lieli bij, 27. sportinieka profilu regulāri sita... un tā alumīnija aploce, ja nebij līdzi līme ar jaunu dessu arī lupatās aizgāja...Tad treners par sodu deva tūrista riepu 32.? laikam .

Tēma: Ar šito velosipēdu es gribētu izbraukt!

Iztestēju šādu pa grants ceļiem un Tērvetes parka kalniņiem. Tikai 15A un 750W. Tās resnās riepas 20R 4 ir tiešām laba štelle priekš komforta. Sākumā tur bija spiediens 1,5 es palaidu uz 0,8 lai mīkstāk. Varēja vēl mazāk, jo diži pat ar to 0,8 nepalika mīkstākas Īsumā, tieši kā tas apskatnieks saka, pat nav kam piesieties. Pat kruīzs lai akselerātora rokturis nav jātur. Un pilsētā jā 45-50 ir labi pietiekoši. Lielais pluss kas ātri saloki un var sedanā iemest

Tēma: Pasaules čempionāts hokejā - Latvijā 2021

No 1dātuma varēš

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Priecājies ka tā pāreja nav šķērsām krustam uzveidota...

Tēma: Pasaules čempionāts hokejā - Latvijā 2021

Laiks pienācis sākt likt likmes 1.Somija 2.Amerika 3.??? Aiziet

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tā viš ir. Vakar braucu pa Vidzemes bāni kur atļautais 110. Un lielākā daļa nemaz to max ātrumu neizmantoja. Principā satiksme turējās ap kaut kādu 100 un pat ar labiem un pajauniem spēkratiem...

Tēma: Visādi darbi laukos un mājās.

Senos laikos šādā biju beļa dīzeli ielicis. Nekāda vaina. Ātrums gan mah 70kmh bet malku no meža pa skaisto vest. Pirmais robs uz maziem apgriezieniem rāpoja kā pazeminātais. Griezes moments un buksēt mazāk gribēja... Ja kas daudzi šitos atkal ceļ augšā, jo palīgdarbiem lēts dzelzgabals...

Tēma: Elektromopēds

Esmu braucis ar tām resnajām riepām. Ir ok īpaši pa granteni. Nebija gan iespēja izmēģināt stāvā kalnā, bet iespējams viņa tur mazāk izslīdēs. Kad testēju to Gust Genius 27,5'' X2,1 arī paliela riepa ar daudz rombiņiem uz protektora, Kuldīgā kur Pārventas stāvlaukums tajā krastā, augšā uzbraukt neizdevās arī ar visu elektro asistentu. Vienkārši ritenis izspolēja, varbūt lielā apvidus riepa būtu labāk ieķērusies kā triāla mocīšiem...Kad es ņēmu to velo, gribēju tieši tās lielās 26x4'' bet nebija uz vietas un samierinājos ar tām pašām 27,5''. Nobraukāju ap un pa Kuldīgu ap 50km, gan pedāļojot režīmā un citi arī testēja. Baterija rādīja beigās 50procentus. Tas asistents laba lieta pret kalnu, pa smiltīm daudz palīdz nesasvīst

Tēma: Elektromopēds

www.ss.com/msg/lv/transport/bycycles/hybrid-electrical/bgedkg.html Klau vai šāds nebūtu izdevīgāks variants? Līdzpaņemšanas iespēja, velo izskats utt.!?

Tēma: Vidējā ātruma kontroles radari Latvijā, vai vajag un vai uzlabos drošību!

Kad šajā moderno tehnoloģiju pasaulē varētu ieviest kārtību, kad netrafarētās cp mašīnas fiksētu csn pārkāpumu un netērētu laiku protokola rakstīšanai notikuma vietā? Tas aizņem tik daudz dārgā laika satiksmes uzraudzībai un tiek atmaskota paša auto būtība, tiek salikti brīdinājumi wāzē...Tas ātruma pārkāpums ir mazākā bēda no visu pārējo pārkāpumu lavīnas. Piem, nelieto vestes, apbraucot velo nerāda nebrīdina aizmugurējo, distances neievērošana, telefona lietošana, apdzīšana nepiemērotās vietās utt

Tēma: iAuto.lv saviem lasītājiem piedāvā iespēju testēt jaunākos automobiļus

Pilnīgi piekrītu. Gaismas ceļa izgaismošanai, auto aprīkojuma izmantošana intuitīvā līmenī, un dažādi atspulgi no paša kokpita un apkārtējā pilsētas apgaismojuma. Ir būtiska nozīme auto ekspluatācijā.

Tēma: Renault Arkana auto tests, atsauksmes un iespaidi 2021 / 2022

No manis 5 cepumi Labs un tehnisks apraksts. Ko tie daudzie testētāji ,,pagrozīju stūri auto ūds,, nemaz neiedomājas apskatīt. ps. pa brīvdienām patestēju jaunu T-Rock. Palasot Arkanas uzvedību un sajūtas man liekas, ka vāgens ir labāks. Nu labi 2,0 diesel bet patika ka pie stipri liela ātruma virs atļautā, auto uz ceļa turējās labi un pārliecinoši saprotama, sagaidāma vadāmība. Arī līkumotos ceļos ar stipri izdeformētu asfalta segumu, kur klasiskais auto būtu jāpiebremzē vai jāapbrauc lai nedabūtu belzienu pa apakšu , Rock droši varēju domāt tikai par labāko trajektoriju līkuma izņemšanai. Auto pārsteigums, patika ļoti. Un jā dsg pie kaut kādiem 90 + pameta lejā apgriezienus. Varbūt pirms bij tā kā dinamiskais cikls, bet vispār piefiksēju, ka ap 95 mierīgi braucot ir zemi dzinēja apgriezieni. Nebūsu precīzs bet jā kaut kur ap 1500!?? Nepatika, daudz sīkas podziņas uz stūres, kas kamēr nēsi adoptējies, novērš uzmanību no ceļa.

Tēma: Volkswagen ID.4 auto tests, atsauksmes un iespaidi 2021 / 2022

Vakar šitādu redzēju Kuldīgā pie Riežupes smilšu alām. Nepatika eksterjērs. No sāniem vēl varētu pieciest... Tieši blakus stāvēja Tiguan beidzamās ģenerācijas modelis un uz ID.4 fona tāds pamazs izskatījās...Tas bija tā dīvaini. Nu sajūta ka būtu T-Rock, bet nē.

< 1 ... 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 ... 118 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti