Aizej tur, nezin kur...Atnes to nezin ko Pašam pieredze ar reņa automātu, kas reizēm slēdzās labi, reizēm jokus taisīja...Dīlerī jau puse no mašīnas jāmaina bija Vaina banāli vienkārša, štepselis uz kārbas bij dabūjis kondensātu un nekontakts vadības strāvā. Vienvādsakot tehnika jālieto regulāri, nevar zirgam ilgi gulēt ļaut
Man personīgi el patīk. Jau sen atpakaļ ar pirmās ģenerācijas Leaf bija prieks izbraukt pa lielpilsētas ielām un sajust to, it kā, vadības vienkāršību. Patreiz ļoti patika Zoe. Nu Tesla jau iespējams ir krutāk, bet tas modernisms salonā kaut kā neuzrunā. Zoe zaudē eksterjērā kas Teslai ir ļoti pārāks, bet ķīnas tirgus jaunie modeļi izkož arī to...Liekas viss jau ir redzēts, bet ir ir ar ko vēl patīkami pārsteigt
Man nekas nebūtu pret ikdienas elektro bagija veida Dacia Spring. Nevajag man ikdienā 500km nobraukumu un planšeti pa visu priekšējo paneli. Visas ekstras minimalizēt lai mazāks čakars ekspluotācijā. Pietiek ja varu paņemt vēl kaut kādu 1,5 pasažieri un viss. Labāk lētucis ar kuru nav žēl pa ceļiem neceļiem braukt tā ka jāraud par katru bedrītē atstāto plastmasas dekoru vai zariem ievilktu švīku... Tik dodiet kā otrajam, bet ikdienas auto, to labo ap 10k cenu!!!
Jap, uz ceļiem vērojams elektro auto pieaugums. Kaut kā viņi sāk nākt redzes lokā. Kā saka cilvēks domā, Dievs dara. Pats galvenais lai mēs paši neizzūdam
Jau sen šeit stāstīju par šo reņa jauno 1.0 dzinēju. Man viņa veiktspēja patika. Ko apstiprina arī GB 12 tests. Tas ir jaunās paaudzes dzinējs ar stipri atšķirīgu un progresīvu uzbūvi. Daudzas lietas novienkāršotas, jā un turbīna tur labi atstrādā savus pienākumus. Es gan braucu ar Stepwey un palieku pie sava uzskata, nu 5 ātrumi ir pilnīgi ok. Es pat, ja būtu iespēja izvēlēties starp 5 vai 6 ņemtu ar 5. Bet te nu katram savi kukaiņi
Nu kad lettiņi pārsēdās no žiguļiem uz audiniekiem bija laime pilnīgā. Tad tie palika sarežģītāki un nekvalitatīvāki...Nākamā fāze autombilizācijas spirālē lolvo...Bet ak vai, nedaudz padilusi piekare un virs 140 kmh nekomforts, elektonika specifiska un nekvalificēta meistara remontam nederīgs...Bet lettiņi ir spītīgi un pacietīgi. Neies jau ar lētučiem te braukāt...Labi ka bmvē vēl var iekāpt
Klasiska tēma, kā pavasarī cīnīties ar suņu kakām
Nevajag te tik dziļi rakt, vienk attieksme pret klientu. Iespēja ir, ko parāda ikejs. Pārējais bizness, viesiem... P, tad veikals, apdrošinātājs, pp, cp, serviss utt. Relax
GB12 rakstīja: Tad liec mašīnu tālāk no pārējiem, kā es to daru. Ja esi tāds tusnis, ka nevari izvelties no auto, tad kustības par ļaunu noteikti nenāks.
Kad pats paliksi vecs, dziedāsi citu dziesmu Man viss ok. Es vēl hoķi regulāri uzbliežu. Bet nez vai būsi priecīgs, kad mežavecis kāpjot no sava MB200 ar plašu ierastu vēzienu uzšaus tavam bmw pa sāniem? Vienkāršāk nolikt pa vidu divām vietām. Ps es tā nedaru jo man auto tikai pārvietošanās līdzeklis, gan drēbes netīk smērēt. Un nav nekas pret šādi novietotiem transportiem.
feciic
Jā iesācējam nevajadzētu pārforsēt ar jaudas izvēli. Diemžēl statistika rāda, ka visi krīt. Mazāka jauda, iespējams mazāka kļūda. Lieliem dzinējiem vēl tāda specifika kā radiāli vai aksiāli novietota kļoķvārpsta un giroskopiskais efekts apdzenot jāņem vērā. Tā šerpāķ apdzenot, var neielocīt atpakaļ trajektorijā...
Ņjuvs mums galvenās ziņās visās ziņās ir kaardašjāmĀSS un kaut kādas citas zemes meganes ko viņā tur kam teica Vēl pa vidu kam tur navaļivajet vai naļivajet
osscar rakstīja: Šis gan ir debīls ieteikums - kad veikali bija vaļā un pīķa stundās pagrūti vietu atrast: esmu pāris reizes šitiem pusotaras vietas parkotājime piebraucis ar bobiku blakus tā ka 5 cm starp durvīm, lai rāpjas pa otru pusi iekšā.
Piedod, šhitĀs vēl stulbāks izpildījums. Pirmkārt varbūt tas pirms bija spiests tā atstāt, otrkārt cilvēks varbūt fiziski nevar izkāpt dēļ debīla izmēra P.
Motorolers rakstīja: Man šāds ER6 mētājs šķūnītī, nopirku ar domu moš iepatīkas braukt ar moci, kkā nepaķēra! Jātirgo būs nost.
Tieši šo momentu gribēju pieminēt. Jaunībā izbraukājos un tad mans ČZ350 sezonā tik 1500 km noripināja un ar katru gadu mazāk. Apnika un pārdevu. Lielus attālumus uz mocīša pārvarēt nevilina. Atkarīgs arī no laika apstākļiem. Lai 2x sezonā izbrauktu, var aizlienēt.
Tāpēc patreiz doma, lai pavizinātos, kā alternatīva kaut kāds el divritenis, ko grabažniekā iemest lai kur pa dabas takām netraucējot apkārtējos parullētu.
dubis rakstīja: Vispār šad tad ir redzētas arī tādas gumijas uzlikas durvju galos, kas pasargā sava auto durvis no nejaušas atduršanās pret cita auto durvīm. Tas gan nepasargā no neuzmanīgiem lohiem. Vakar kolēģa darba mašīnai pamanīju 3 šādas buktītes, turklāt, nepalīdzētu arī moldingi, visas buktes roktura līmenī.
Biznesa ideja Kad pamet auto šaurā P uz magnētiem pielipināma kaut kāda mīksta materiāla lenta problēmzonas augstumā.
Man Zoe patika, pat ļoti. Interjērā pa lielam man viss likās pieņemams. Nedaudz no ārpuses tas dizains varēja būt naidīgāks.
Bet skaidrs ir neskaidrs ekspluotācijas nianses tādam el auto. Jaunās paaudzes iekšdedzes dzinēji ir pārmuģīti ar kaudzi dažādiem palīg eko uc aprīkojumiem kas visu ogu sarežģī. Iespējams, ka el auto šīs visas problēmas ir mazāk gan finansiāli gan laika ietilpības, servisa zonu apmeklējot
Kā rīkoties situācijā, kur patreiz tās granīta šķembas lido pa stikliem, bet zīmes ar ātruma ierobežojumu un apdzīt aizliegts attiecīgi. Labi, es saprotu tīri cilvēciski, braucu viens un paātrinos, bet kad pretim brauc atkal atpakaļ. Bet atrodas tādi kam uz visu nospļauties un mauc garām, apdzen. Un esmu piefiksējis, ka tie akmeņi pa stiklu lido tieši no apdzinējiem Laikam vajag reģistrātoru, cp un uz servi stiklu uz jaunu mainīt. Nafig tur kaut kādu cilvēcīgu sapratni un komunikāciju ar tādu, visam uzspļauju, mēģināt sasniegt...