Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 ... 118 >

Tēma: 2010 R350 - Var ielikt D/R, bet mašīna nekustas.

Aizej tur, nezin kur...Atnes to nezin ko Pašam pieredze ar reņa automātu, kas reizēm slēdzās labi, reizēm jokus taisīja...Dīlerī jau puse no mašīnas jāmaina bija Vaina banāli vienkārša, štepselis uz kārbas bij dabūjis kondensātu un nekontakts vadības strāvā. Vienvādsakot tehnika jālieto regulāri, nevar zirgam ilgi gulēt ļaut

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Man personīgi el patīk. Jau sen atpakaļ ar pirmās ģenerācijas Leaf bija prieks izbraukt pa lielpilsētas ielām un sajust to, it kā, vadības vienkāršību. Patreiz ļoti patika Zoe. Nu Tesla jau iespējams ir krutāk, bet tas modernisms salonā kaut kā neuzrunā. Zoe zaudē eksterjērā kas Teslai ir ļoti pārāks, bet ķīnas tirgus jaunie modeļi izkož arī to...Liekas viss jau ir redzēts, bet ir ir ar ko vēl patīkami pārsteigt Man nekas nebūtu pret ikdienas elektro bagija veida Dacia Spring. Nevajag man ikdienā 500km nobraukumu un planšeti pa visu priekšējo paneli. Visas ekstras minimalizēt lai mazāks čakars ekspluotācijā. Pietiek ja varu paņemt vēl kaut kādu 1,5 pasažieri un viss. Labāk lētucis ar kuru nav žēl pa ceļiem neceļiem braukt tā ka jāraud par katru bedrītē atstāto plastmasas dekoru vai zariem ievilktu švīku... Tik dodiet kā otrajam, bet ikdienas auto, to labo ap 10k cenu!!! Jap, uz ceļiem vērojams elektro auto pieaugums. Kaut kā viņi sāk nākt redzes lokā. Kā saka cilvēks domā, Dievs dara. Pats galvenais lai mēs paši neizzūdam

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Jau sen šeit stāstīju par šo reņa jauno 1.0 dzinēju. Man viņa veiktspēja patika. Ko apstiprina arī GB 12 tests. Tas ir jaunās paaudzes dzinējs ar stipri atšķirīgu un progresīvu uzbūvi. Daudzas lietas novienkāršotas, jā un turbīna tur labi atstrādā savus pienākumus. Es gan braucu ar Stepwey un palieku pie sava uzskata, nu 5 ātrumi ir pilnīgi ok. Es pat, ja būtu iespēja izvēlēties starp 5 vai 6 ņemtu ar 5. Bet te nu katram savi kukaiņi

Tēma: Volvo V70 2.4 D5 automāts

Nu kad lettiņi pārsēdās no žiguļiem uz audiniekiem bija laime pilnīgā. Tad tie palika sarežģītāki un nekvalitatīvāki...Nākamā fāze autombilizācijas spirālē lolvo...Bet ak vai, nedaudz padilusi piekare un virs 140 kmh nekomforts, elektonika specifiska un nekvalificēta meistara remontam nederīgs...Bet lettiņi ir spītīgi un pacietīgi. Neies jau ar lētučiem te braukāt...Labi ka bmvē vēl var iekāpt

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Sovoka karma ir pārņēmusi arī mūsu zemīti. Ceļmalas pilnas ar izmestām lietotām maskām un citiem atkritumiem.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Kur ta liksies, pat desu nē!?

Tēma: Vai Dacia izdosies piedāvāt elektroauto par 11 000 eiro Vācijas tirgū?

Tādas lietas atklājās!

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Njā vakar dārgās vakcīnas izlietnē lēja, aizvakar varēja gribētāji dabūt...Ātri gan mainās lietas. Eksperts varēja sapotēties

Tēma: Avārijas, sasiti auto autostāvvietās? Vai tā ir problēma, ko darīt? Cik plata var būt stāvvieta

Klasiska tēma, kā pavasarī cīnīties ar suņu kakām Nevajag te tik dziļi rakt, vienk attieksme pret klientu. Iespēja ir, ko parāda ikejs. Pārējais bizness, viesiem... P, tad veikals, apdrošinātājs, pp, cp, serviss utt. Relax

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Šie arī lieto Vairāk vai mazāk

Tēma: Avārijas, sasiti auto autostāvvietās? Vai tā ir problēma, ko darīt? Cik plata var būt stāvvieta

Tāpēc jau te minēju, bīdāmās otrās rindas durvis ir ok fīča.

Tēma: Avārijas, sasiti auto autostāvvietās? Vai tā ir problēma, ko darīt? Cik plata var būt stāvvieta

GB12 rakstīja: Tad liec mašīnu tālāk no pārējiem, kā es to daru. Ja esi tāds tusnis, ka nevari izvelties no auto, tad kustības par ļaunu noteikti nenāks.

Kad pats paliksi vecs, dziedāsi citu dziesmu Man viss ok. Es vēl hoķi regulāri uzbliežu. Bet nez vai būsi priecīgs, kad mežavecis kāpjot no sava MB200 ar plašu ierastu vēzienu uzšaus tavam bmw pa sāniem? Vienkāršāk nolikt pa vidu divām vietām. Ps es tā nedaru jo man auto tikai pārvietošanās līdzeklis, gan drēbes netīk smērēt. Un nav nekas pret šādi novietotiem transportiem.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM močiem. Jūsu pieredze - kuri moči ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

feciic Jā iesācējam nevajadzētu pārforsēt ar jaudas izvēli. Diemžēl statistika rāda, ka visi krīt. Mazāka jauda, iespējams mazāka kļūda. Lieliem dzinējiem vēl tāda specifika kā radiāli vai aksiāli novietota kļoķvārpsta un giroskopiskais efekts apdzenot jāņem vērā. Tā šerpāķ apdzenot, var neielocīt atpakaļ trajektorijā...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ņjuvs mums galvenās ziņās visās ziņās ir kaardašjāmĀSS un kaut kādas citas zemes meganes ko viņā tur kam teica Vēl pa vidu kam tur navaļivajet vai naļivajet

Tēma: Avārijas, sasiti auto autostāvvietās? Vai tā ir problēma, ko darīt? Cik plata var būt stāvvieta

osscar rakstīja: Šis gan ir debīls ieteikums - kad veikali bija vaļā un pīķa stundās pagrūti vietu atrast: esmu pāris reizes šitiem pusotaras vietas parkotājime piebraucis ar bobiku blakus tā ka 5 cm starp durvīm, lai rāpjas pa otru pusi iekšā.

Piedod, šhitĀs vēl stulbāks izpildījums. Pirmkārt varbūt tas pirms bija spiests tā atstāt, otrkārt cilvēks varbūt fiziski nevar izkāpt dēļ debīla izmēra P.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM močiem. Jūsu pieredze - kuri moči ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Motorolers rakstīja: Man šāds ER6 mētājs šķūnītī, nopirku ar domu moš iepatīkas braukt ar moci, kkā nepaķēra! Jātirgo būs nost.

Tieši šo momentu gribēju pieminēt. Jaunībā izbraukājos un tad mans ČZ350 sezonā tik 1500 km noripināja un ar katru gadu mazāk. Apnika un pārdevu. Lielus attālumus uz mocīša pārvarēt nevilina. Atkarīgs arī no laika apstākļiem. Lai 2x sezonā izbrauktu, var aizlienēt. Tāpēc patreiz doma, lai pavizinātos, kā alternatīva kaut kāds el divritenis, ko grabažniekā iemest lai kur pa dabas takām netraucējot apkārtējos parullētu.

Tēma: Avārijas, sasiti auto autostāvvietās? Vai tā ir problēma, ko darīt? Cik plata var būt stāvvieta

dubis rakstīja: Vispār šad tad ir redzētas arī tādas gumijas uzlikas durvju galos, kas pasargā sava auto durvis no nejaušas atduršanās pret cita auto durvīm. Tas gan nepasargā no neuzmanīgiem lohiem. Vakar kolēģa darba mašīnai pamanīju 3 šādas buktītes, turklāt, nepalīdzētu arī moldingi, visas buktes roktura līmenī.

Biznesa ideja Kad pamet auto šaurā P uz magnētiem pielipināma kaut kāda mīksta materiāla lenta problēmzonas augstumā.

Tēma: Vai Latvijā atmaksājas pirkt elektroauto? Aprēķini!

Man Zoe patika, pat ļoti. Interjērā pa lielam man viss likās pieņemams. Nedaudz no ārpuses tas dizains varēja būt naidīgāks. Bet skaidrs ir neskaidrs ekspluotācijas nianses tādam el auto. Jaunās paaudzes iekšdedzes dzinēji ir pārmuģīti ar kaudzi dažādiem palīg eko uc aprīkojumiem kas visu ogu sarežģī. Iespējams, ka el auto šīs visas problēmas ir mazāk gan finansiāli gan laika ietilpības, servisa zonu apmeklējot

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM močiem. Jūsu pieredze - kuri moči ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Man ar patīk moči ar JAWA.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Vajadzēja caur Jaunjelgavu braukt. Tur pirms, tās daugaumalas meža pīles kroga, ceļš atjaunots. Kaut gan bija tajā pirmsremonta mežonīgumā savs čils.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Kā rīkoties situācijā, kur patreiz tās granīta šķembas lido pa stikliem, bet zīmes ar ātruma ierobežojumu un apdzīt aizliegts attiecīgi. Labi, es saprotu tīri cilvēciski, braucu viens un paātrinos, bet kad pretim brauc atkal atpakaļ. Bet atrodas tādi kam uz visu nospļauties un mauc garām, apdzen. Un esmu piefiksējis, ka tie akmeņi pa stiklu lido tieši no apdzinējiem Laikam vajag reģistrātoru, cp un uz servi stiklu uz jaunu mainīt. Nafig tur kaut kādu cilvēcīgu sapratni un komunikāciju ar tādu, visam uzspļauju, mēģināt sasniegt...

Tēma: Jaunie un dziļie grāvji uz Latvijas ceļiem! Kāpēc? Ir vai nav bīstami

Un arī meža zvēri nevar tik ātri uzskriet uz ceļa

Tēma: Jaunie un dziļie grāvji uz Latvijas ceļiem! Kāpēc? Ir vai nav bīstami

Efektīgākā csn kontrole Labākā pašdisciplinēšanas un paškontroles skola

Tēma: Vai motociklu radītais troksnis ir problēma Latvijā? Vai vajadzētu ko darīt?

Kādreiz tās skaņas tādas dabīgākas bija...

Tēma: Vai motociklu radītais troksnis ir problēma Latvijā? Vai vajadzētu ko darīt?

Īpaši kokvedējs bez kravas 100km/h pa bedrainu ceļu

< 1 ... 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 ... 118 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti