Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 ... 118 >

Tēma: Probēmas ar bremzēm.

Nekas ironisks Bēdīgi jo trubas un šķidrums tika mainīts septembrī...Iesaku nomainīt arī mainītājus

Tēma: Nepieciešamas sievietes pētījumam!

Comqueror Viss pa vecam

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tā viņš ir laiks iet un paiet...katrs grib darīt savu darbu Bērnība paiet pie datora jo slidkalniņā un slidotavā utt arī atbrauc sava darba darītāji un stāsta pasakas ko sacerējuši citi darba darītāju

Tēma: Benzīns vs dīzelis

Dkurs rakstīja: Dīzelis ir pārāks ~90to izpildījumā, mūžīgs, jaudīgs, jo turbīna un maz ēd. Bet mūsdienās benzīns tomēr saprātīgāka izvēle, jo zaļie fašisti ir safisuši dīzeli...

Nepārdzīvo, daudziem benzīniekiem arī apkarināts ar visādiem eko, ka maz neliksies ja savajadzēs servisā iegriezties.

Tēma: Benzīns vs dīzelis

imzz rakstīja: Diezgan stulbi pierakstīt citam, ko viņš nav teicis , un tad svinīgi paziņot, ka viņš nezinot un lai paklusējot. Pirmkārt, es nekur neesmu uzrakstījis, ka patlaban aviācija izmanto benzīnu lielā augstumā. Bet attiecībā uz vēsturi, benzīna dzinēji aviācijā 10km augstumā tika izmantoti ilgi pirms reaktīvo dzinēju izgudrošanas. 10 km augstums lidmašīnām tika sasniegts jau 1920.gadā.

Citādi dīzeļmotorus izmantotu arī aviācijā. Bet kaut kā nav dzirdēts par "dīzeļlidmašīnām. ???

Tēma: Benzīns vs dīzelis

imzz rakstīja: Jā, es kad uzrakstīju par dīzeļu aviāciju, sāku pats skatīties informāciju par to. Kaut kādi mēģinājumi ir, bet tas diez vai būs ar lielā augstumā lidojošiem lidaparātiem, ņemot vērā, ka 10km augstumā ir -60 C. Vajadzētu ļoti labu "ziemas dīzeli".

Ja nezini tad paklusē, 10km augstumā nelido arī benzīna dzinēji. Tur lido ar petroleju darbināmi reaktīvie vai turbo ventilātoru vai turbo propeleru aviācijas dzinēju lidaparāti.

Tēma: Izdzīvošanas komplekts jeb ko vajag iepirkt krājumos vīrusa laikā?

Tas tak vecs kā pasaule. Darba ņēmēji CV drukā iekšā, ka māk visu ko. Tāpat kā 12 krēslos Mironovs ...

Tēma: iAuto foruma biedru ziemas braukšana trasē 2017

Otrs variants, lai visiem vienādas pole position, tās stundas kuras atvēlētas Cupra Formentor, arī viņu izmantot šim pasākumam

Tēma: iAuto foruma biedru ziemas braukšana trasē 2017

Kaut kādu šādu

Tēma: Mazda 6 - stūres leņķa sensors un elektronika

Priecājies, ka nav tesla, kur auto stūri var izmantot datorspēļu vadīšanai

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Šodien lems par komstundas pagarināšanu vai atcelšanu. Ko slēdzam/liekam likmes!

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Droši vari necerēt uz loha titulu. Lai notiktu csn lielāko tiesu nepieciešami abi divi lohi

Tēma: Autovadītāja(s) apliecība Latvijā no 16 gadiem - PAR un PRET

Katram ir liela daļa patiesības šajos komentāros, bet pamodelēsim situāciju kur tas 16 gadīgais vadītājs piedalās csn ar to mazjaudīgo/lēngaitas 40-50km/ un principā visu laiku ir paaugstinātas bīstamības objekts Kurš ir bīstamāks 40km/h vai 80-90km/h? Ja kas tajos laikos jaunizceptajiem vadītājiem bija uzlīme ar ierobežotu ātrumu70km/h uz pirmajiem 2gadiem. Žēl ka mēs esam tādi nopozicionēti lohi, ka nemākam pagriezties pie sarkanā pa labi braukt no 16g ,kaut gan nav ne autoceļu ne autobāņu ne highwey utt

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nezin kāpēc ir šādi piedāvājumi? jauns.lv/raksts/zinas/427399-neizsledz-iespeju-pret-covid-19-atrak-vakcinet-viedoklu-liderus Varam balsot, izvirzīt arī itās vietas līderus?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Uhaņā tikko notikušajā starptautiskajā virusologu konferencē paziņots, ka nekādi sikspārņi nav vainīgi. Īstais izcelsmes avots /mākslīgs tas vai tīri dabisks/ paliek nezināms, nenoskaidrots...

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Patreiz ar tiem cipariem tāds piekāsiens ir. Bet BMW ir arī v12 cilindrīgs dzinējs. Tādu 750 pats kādu laiku pabraukāju. Lai gan viņam uz cipariņa 50 reālais tilpums 5,4l. Nu eko jā, bet no tiem lieliem dzinējiem navajag baidīties kamēr 1,0 apgriežās 3x tad lielais tikai 1x uz noteikto nobraukto ceļa posmu.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Kauguros arī bez pārmaiņām.... Vakaros labāk pa svešu rajonu nestaigāt jauns.lv/komentari/zinas/427206-jurmala-izsaukuma-laika-pret-nmpd-brigadi-pavers-ieroci

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Pilna eiropa ar nometnēm, kurās brīvie cilvēki sildās lupatu būdās dedzinot atkritumus. Viņi ir brīvi no diktatoriem un savām sabumbotajām mājām...Lai tik brauc, nāk šurp. Mēs viņus gaidām. Rietumu frontē bez pārmaiņām...Remarks.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

www.diena.lv/raksts/pasaule/cits/vakcinu-nacionalismu-izmanto-krievija-un-kina-14256562

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Skaists laiks Visi ziemas prieki baudāmi. Arī lēnām pabraucot ārpus trases ceļiem. Daudz dažādu dzīvnieku, putnu vērot. Šodien redzēju irbju ģimeni turpat 30m no ceļa ierakušos sniegā. Kādas 7 saskaitiju, galvas vien ārā.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Ja būs laba cena, dizains jau super youtu.be/mxAPXcYjCMs

Tēma: Iesaki labāko monitoru - ekrānu datoram 24 vai 27 collas! Cena pret kvalitāti

Ar jums kā ar sievietēm saki ko gribi, visu vai noliedz vai otrādi pagriež Kāpēc nevar būt? Man jau pāris gadu ir un neredzu tur iemeslu kāpēc lai pirktu citu monitoru?

Tēma: Iesaki labāko monitoru - ekrānu datoram 24 vai 27 collas! Cena pret kvalitāti

Man pie stacionārā aizgāja vecais tv lg 37'' ar full hd. Man patīk, jaunēklis spēles kapā utt.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nepārdzīvo, sapelējušam sieram un pāris trīs kastēm veca vīna vietas ir atlikulikām...Pat senāk, vāgena varianta rūpnīcas reklāmas bukletos tieši šīs lietas tika parādītas iekš to vāģ interjera.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tirst nav malku cirst. Lai to sniegu vāktu un izvestu, tur kaut kur... Ir daudzas naudas vajadzīgas. Viņš sniedziņš paliek zeltainās nokrāsās... Patreiz aktualizējās jauna problēma tie asfalti kurus pagājušo vasaru stiprināja ar granīt šķembu kārtiņu, sāk atdot tos akmentiņus šrapneļa veidā pa stikliem un skaistajiem nanopuliera lakotajiem limuzīnu virsbūves elementiem Rezultātā strauji aug ceļa posmi ar ātruma ierobežojumu 50 un apdzīt aizliegts...

< 1 ... 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 ... 118 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti