it rullē ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Rumbulā/rajonā/
ir šie pārsvarā jūsu jau nolietotie ar piekusušu servisu apmeklētāju un kaudzi iztērētas naudas īpašnieku, laimīgi pamestie auto. Piem te tikko viena jautāja kur likt vovo superauto
Uz tolmetu tak nebrauks, tur vairāk kā 100 evrikus nedos...Un nez kur dīlercentri liek tās otrabotkas?
Jā ir jau traki. Nu tie bērni domā, paši nestreso? Tas nekas, ka viņi to neizrāda uz ārpusi. Manuprāt, kā saki, patreiz sniegs utt. varētu tiem bērniem iesākumā ārpustelpām padarboties. Kaut vai sniegavīrus vai slīdkalniņu utt. parotaļāties. Vismaz no tiem ekrāniem atrautu, un svaigu gaisu paelpotu. Pietiekoši acis un kauli sačakarēti...
Skaidrs, Tev ar narkozi...tad jā.
Nemaz nebrīnītos, idejas tēmām toč kož. Bet tas visos apmeklētākajos portālos notiek. It īpaši kad tādi dīvaini provocējoši jautājumi uzrodas... ![]()
Nez es pirms mēneš+ tur gāju, neko neprasīja...Pat pabrīnījos. Muti 1.min gan ar nepatīkamu šķidrumu nācās skalot.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Nevajag dzīt teorijas sviestu
Kadā Itālijas lauku rajona asfalta seguma kalnu celiņā man dacia stepwey aizmugurē sāka bakstīties bmw3 cupe un zaga nost distanci. Nepatīkami... Auto it nomas, tā ka iezemietis nevarēja zināt ka es un sieva ar dēlu esam nevietējie tūristi...varbūt tikai nr cita reģiona, nezinu. Piebildīšu ka man patīk šādi ceļi un braucu uz pasažieru komforta robežas, pa logu tur arī nebija īpaši ko redzēt jo apkārt krūmāji.
Bet nu mazums, varbūt cilvēkam vajag , palaidu garām. Bet pie sevis nospriedu pamēģināt cik tas rumāņu izstrādājums tur ilgi spēs noturēties līdzi. Trase, nē ceļš kartinga trases platumā un līkumi ar tādiem āķiem un kritumiem ka prieks
Man par pārsteigumu nekur tas trijnieks tālu netika, tad nu viņš dabūja pajust kā ir ja tev sēž uz astes, nu riepas jau čīkstēja. Jāpiebilst, ka pasažieri arī... Tad gan nodomāju, kāpēc ņemot nomā nepapētīju riepu ražotāja brendu, tik uzmetu aci, ka protektors ir. Pēcāk gan piefiksēju Michelin. Piebildīšu ka Stepwey pozicionējas kā nedaudz paaugstināta klīrensa auto.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Nepārdzīvo ir jau uzlikts...Lohu kalnu gals
Varēs tag testus taisīt. Kam tā orientācija, varbūt pat patiks, viņi varbūt paši to grib ![]()
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Katram savs auto, kā sieva ir vislabākais
Ir bijuši lietošanā dažādi auto. Kaut kā minivens patīk vislabāk, visērtāk. Ne velo jājauc, ne slēpes jāpako, simniecībā noder un sēdpozīcija ērta skats uz satiksmi pārredzams.
Par Trafic ar 1,9dīzeli/tur nu jāzin to dzinēju specifikas/ bet valējot uz eiropu slēpot ar garo bāzi un bagāžu neiesprigstot par ekonomiju neticami mazs vidējais patēriņš zem 7l
Tas klīrens IR svarīgs punkts. Bet tikpat svarīgs ir pārkares leņķis un garums.
Tai aktīvajai kundzītei būs grūti visu savienot vienā auto modelī. Eko, praktisks, bez modeļa ekspluotācijas niķiem un specifikām tad vēl dizains no visām pusēm. Arī kā uz viņu skatīsies kaimiņi, kolēģi... Kaut kas būs jāziedo...
![]()
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
GB
Tev taisnība par PSA. Nedaudz paskatījos Renault izrādās tur nav...Kaut kā biju iedomājies ka viņi tur karogu pa priekšu nes
Nu Kango-Berlingo-??? # Master-Jumper-Movano??? utt Jā agrāk ja bija mersis tad mersis, tagad viss krustām šķērsām sakrustojies
kā pie cilvēkiem globalizācija...
ezis71 rakstīja: Boombox dziesma,uz telefona nav vērts klausīties.
Kāpēc nevar? Ja labas ausis?
Jā paņem sētas mietu izbāz caur stūres spieķiem un nolauz to atslēgu. Tik un tā viņa jau beikta. Tad no akomolātora plusa vadu pielic pie trambļora un brauc uz servīzu lai iebāž jaunu serdi.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Atceros bija pirmais passats 1,6 d ar 4.ātumi kārbu. Uz kaimiņzemēm braucot 4-5l. Pa pilsētu 3.robā kā ar automātu...Manā uztverē 6.niece tas vairāk modes nekā praktisks pieprasījums. Bet lai nu paliek, katram savs... PSA tak pat opeļš iesūkts jau. Kur nu dacīte. Salons gandrīz clio copy. Vēl tik Lada tur kaut kur kuļās
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Motorolers rakstīja: Varu tikai apbrīnot kolekcionēt visu šo info! Es tik kādreiz (ļoti reti) just for fan, ar bākas metodi palūru kā ir, un tad ja zinu, ka garāks ceļa posms veicams.
Es ar pa šo brīnos. Laikam daudz laika. Vienīgais kas piesaistītu čekot to patēriņu ir kaut kāda apziņa par vāģa tehnisko stāvokli.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Ieliku tā teikt iečekot kāda valoda tam Rīgas zīmju nesējam un jaunatnei kas mūsu nākotne
Tāds pats stūrētājs traktoram kā tie grāvī gāzētāji
. Šiem un citiem līdzīgiem drifteriem iesaku samesties un uz visiem iegādāties normālu vilkšanas tauvu. Citādi dabūsiet pa seju ar tās puņķu aukliņas āķi un visu atlikušo mūžu nožēlosiet savu rīcību.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Labs
godīgs apskats,pat neskatoties uz to, ka pats pārvietojies ar augstas klases auto. Parasti jau tādiem grūti šādus budžetauto testēt. Manuprāt tests objektīvs un šī dacīte jau tak ir uz reno clio kopīgas platformas. Ar jaunāko/šo?/ neesmu braucis bet mazliet nepatika, ka ielika 6.ātrumu? kārbu? Kāda jēga? varbūt kopīga ar citiem psa modeļiem? Man tieši patika iepriekšējam 5.niece
jo garāki pārnesumi un retāka slēgšanās. Patēriņš tāpat bija izcils.
Vēl ap 1970 tiem daudzi taj piļsētā kurināj ar malciņu un oglēm. Dūmi ka tik turies eko šmeko ![]()
Man draugam līdzīga probl. Bet tad jau noliec katrā galā pa kubotai vai iseki un nečakarējies tur vedot pāri visai kartei pa dubļiem un šļuru kravas kastē...Gribēsi patīrīt sniegu, sāksi ar tehnikas atbrīvošanu no sālsmaisījuma. Pie tam ja ņemsi piem 7 viet Pathfinderi un piekabi varēsi paņemt nopietnāku kravu. Viņš pat ir spējīgs pavilkt tauvā 150 zs klases traktoru kad sagāja dēlī hidrogaita... ![]()
Tam nolūkam ja negrib piekab čakarēties var paņemt garo mb sprinteru pasažieru versijā. Vai ko līdzīgu busveidīgu. Piedevām daudz pielietojumu vienā versijā ![]()
Nēā, vispirms bija jāpamaina plikums lai kārtas situācijā var nopotēt tevi bez piekrišanas un jāparakstās, ka neteiksi nevienam ja ragi izaugs vai kas cits notiks ![]()
Tamdēļ vien te negribās neko ieteikt. Kā anekdotes stāstīt, tā čukča, čukča
taču kad sūdi mutē smeļas tā kungs, draugs, cilvēks palīdzi lūdzu
Tā te pārsvarā pazūd, notinās beigās klusu.
Tēma: Vernons un distance
Tas gan interesants moments. Cik zinu, citi šo aptin ar foliju lai nečakarē prātu. Reizēm pagriezienos no ceļmalas vai pretimnākošiem auto viņš tur jokus izstrādā un tad tā brīdinošā pīkstēšana krīt uz nerviem...
Ja visu tā pareizi sakārto nav tik traki, bet vai ikdienā viņš mūsu plašumos, Tev ātri neapniks? Nu ja kuters vai bobkats jāvelk cita lieta. Bet tā tik kārtējais sētas kolekcijas eksemplārs. Varbūt paņemt pavizināties un nomierināties ![]()