Reāli labs padoms bez jebkādiem nosacījumiem, tā teikt pa brīvu, bez ziedojumiem utt.
Vietās līdzīgās piemēram kur jāšķērso brauktuve. Katrā ceļa pusē novietojat kārtīgu teleskopisko makšķeri un galā kā karogu piestiprināt zaļo atstarojošo vesti un kādu mirkšķinošo aproci no alisekspreša Kad tas tur kaut kur gājējs šķērso to nbrauktuvi, paņem to makšķeri un vicinot dodas pāri. Nakts laikā papildus ieslēdz ilumināciju
anonimikis rakstīja: Pusstundu palasot par šito 520.kļūdu, Cloudflare un nginx ir pilnīgi skaidrs, ka problēma ir servera pusē. Čakarēt lietotājus ar pārlūka kešu tīrīšanu nav risinājums, tas ir klucis uz galvas lietotājiem.
Jūsu IT ir vai nu galīgi zābaki, vai viņiem vienkārši netiek maksāts par problēmu izpēti.
Stackoverflow ir rinda hintu kā to visu ātri novērst.
Nedusmojies, bet visas problēmas var atrisināt vienkāršāk. Nopērc vienu second hand androīdu tikai, piem iauto socializēšanās nolūkam, un netērē savu iespējams dārgo laiku lai aizlāpītu stulbu programmētāju caurumu .
Dažreiz liekas, ka tiem bembistiem pa 500e ar promilēm ir jautrāka dzīve nekā tiem kam viss all right
Tas pat attiecībā uz bildes pievienošanu...Ja agrāk tas bija vienkārši, tad tagad arī to ir iespējams izdarīt, tikai caur vienu vietu...Rezultāts beigās vienāds, tikai ar nelielu pēcgaršu.
Nevajag domāt, ka mājsaimnieces tur darbojās
Viss tika pārbaudīts utt. Pusdienu noņēmās kamēr bremžu klučus no diskiem atrāva, precīzāk ar lielo žani pat dauzīja...mijiedarbība ir varens spēks
Kad vēlāk tur to dvēseli izjauca iekšā kā ar laku un ķiti viss. Par fiziski iztīrīt bij nereāli. Ielika citu bīdeli jo auto ar visām ekstrām un labā kārtībā.
Pats galvenais, mainat biežāk eļļu. Reāli konkrēts gadījums, kad opelīts nostāvēja mierā, bet laimīgais pircejs netika tālāk pa 70km. jo no stavēšanas eļļa dzinējā bija mainījusi savas īpašības un pārvērusies lakotā šķidrumā. Un nerakstat, ka tur kas tika pieliets ieliets utt. Abs puses pazīstami un vienkārši ilga mierā stāvēšana arī ir bīstama eļlas sastāvam!??
Jau agrāk te rakstīju kā es Itālijā ar Stepwey un šādu 0,9 tikai 3 cilindru motorīti laimīgs izbraukāju gan kalnus gan bāņus. Ļoti viss patika.
Un nau tur ko kaunēties, ir māksla izdomāt lietas kas tev dzīvi padara vienkāršāku. Tas arī skatoties uz šī dzinēja uzbūvi...
Zīmē līzi un sūti nost. Pa šito cīaru labs x5 Tikai nakti nevajadzēs pie loga ar nakts redzamības acīm sēdēt utt
Nomaini bļembu un ātrāk braucot loxi domās ka tas kaut kāds rengs vai rovers
Gads+ cena/navaroti+
Bet nu ņemt tikai no kaut kāda 2015g? respektīvi 5.ģenerāciju.
Nu labi es skaļi neizteikšos par šo stāstnieku, katrs pats savas laimes kalējs.
Ideāls uz šīs planētas nav nekas. Somi piemēram ceļus īpaši nesteidzās ne šķūrēt ne kaisīt...ko nu? Ar kaut ko ir jāsamierinās. Vajadzēja sākt ar ciparu ko vari/gribi ziedot patēriņa/lux preces iegādei.
Piemet vēl tik pat naudiņas un paņem Sony 85' Netflix, ir ja var tā teikt speciāli salāgots lai super kvalitāte. Nečakarē acis tajā ikoniņā Tagad kinīts ciet, pasūti čipsus un atpūties Vēl jau pleistu var piekarināt pilnai laimei. Karuseļi un rallijs bez degvielas uzpildes