Lielākie mīnusi: tikai uz iOs un tikai ar ielūgumiem-- Tos tak varēja dabūt pie Maska vai tā repera Kanjes Vesta :-/
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Lielākie mīnusi: tikai uz iOs un tikai ar ielūgumiem-- Tos tak varēja dabūt pie Maska vai tā repera Kanjes Vesta :-/
Ja cilvēku par daudz, sākas mēsli arī pie visa tīrā ūdens. Labākais piemērs Ēģiptes revolūcija 2011.gadā. Galvenais iemesls - iedzīvotāju skaita pieaugums 3X salīdzinot ar 1985.gadu. Tūrisma objektu skaits viss nepieauga 3X, līdz ar to cilvēki kļuva nabadzīgāki un jaunatne saniknota. Vainoja, saprotams, valdību, nevis to , ka paša vectēvs un tēvs štepselējis, cik var.
Tēma: Mazu kaķu īpašniekiem
Ņaudēšanas tulkotājs ;) apps.apple.com/us/app/meowtalk-by-akvelon/id1524038030
tomēr, " Noticeably, in May 2019 Supermicro moved its manufacturing operations from China to Taiwan and opened a brand-new $65 million factory."
Man ir tikai galaxy A40 un es par to nemaz nekaunos ;)
Ķīnieši agrāk ir iebūvējuši "backdoor čipus elektroniskās ierīcēs. Piem. 2015.gadā uz ASV firmas SuperMicro Computer Inc. servera mātesplates tika atrasta mikroshēma, kura nebija plates dizainā. Tā bija datortīkla backdoor ierīce, un attiecīgo plati bija ražojis apakšuzņēmējs Ķīnā. Mikroshēma tika atrasta nejauši, un, neapšaubāmi ,daudz tādu serveru jau bija tikuši pārdoti. Tā, ka "sazvērestības teorijām" pret jebkuru Ķīnā ražotu pietiekami sarežģītu elektronikas izstrādājumu ir pamats.
Nabadzīgākās Āfrikas valstis laikam būs tās, kuru vīriešu kārtas iedzīvotāji vadās no principa: redzi vagīnu-bāz iekšā. Lūk, kur būtu īstais darba lauks geju tiesību attīstīšanai. Un , patiešām: Burundi: 309$ GDP uz cilvēku gadā, 5.41 bērns sievietei vidēji, CĀR: 335$ GDP, 4.72 bērni sievietei, Libērija 360$ GDP , 4.32 bērni sievietei, Malavi, 402$ 4.21 bērns sievietei. utt Un šo situāciju izlabot ar pietiekamu daudzumu helikoptera naudas neizdosies.
Expanse bija laba pirmā daļa - tur, kur tas detektīvs meklēja Mao ( vai kā viņu tur sauca ) meitu. Pēc tam jau sākās sviests.
Jaunais Nika Keidža ( Nicolas Cage ) "grāvējs" Willy's Wonderland, Keidžs visu nakti kaujas ar atrakcijām un visu filmas laiku nesaka neviena paša vārda
Teslas superchargers ir tiešām jaudīgi un nodrošina apm. 72 kW jaudu.
" toyotu neremontē, jo viņa nelūst" . Toties var pārdot, ko iepriekšējais īpašnieks arī izdarīja :-/
Tas 100% atkarīgs no vielu maiņas. Es kādreiz pazinu meiteni, kas ēda kā laukstrādnieks, tomēr bija kalsna , kā skals. Dažiem cilvēkiem labi darbojas svara stabilizācija, parasti gan tā "ir iestādīta" ne uz ideālo svaru.
Tēma: Benzīns vs dīzelis
Tev elementārā loģika ir saprotama ? ;) Ja es rakstīju, ka "nelido dīzelis" , tas nenozīmē, ka esmu rakstījis , ka "lido benzīns" ( kaut gan ir "lidojis"). Ja es teiktu, ka, piemēram tu neesi kaķis, tas nenozīmē, ka tu esi suns, tas nozīmē, ka esi jebkas , izņemot kaķi ;)
Tēma: Benzīns vs dīzelis
Diezgan stulbi pierakstīt citam, ko viņš nav teicis , un tad svinīgi paziņot, ka viņš nezinot un lai paklusējot. Pirmkārt, es nekur neesmu uzrakstījis, ka patlaban aviācija izmanto benzīnu lielā augstumā. Bet attiecībā uz vēsturi, benzīna dzinēji aviācijā 10km augstumā tika izmantoti ilgi pirms reaktīvo dzinēju izgudrošanas. 10 km augstums lidmašīnām tika sasniegts jau 1920.gadā.
Tēma: Benzīns vs dīzelis
Jā, es kad uzrakstīju par dīzeļu aviāciju, sāku pats skatīties informāciju par to. Kaut kādi mēģinājumi ir, bet tas diez vai būs ar lielā augstumā lidojošiem lidaparātiem, ņemot vērā, ka 10km augstumā ir -60 C. Vajadzētu ļoti labu "ziemas dīzeli".
Tēma: Benzīns vs dīzelis
Eiropā vajadzētu uzrakt tās partijas un politiķus, kuru lēmumi pārdīzeļoja Eiropas vieglo autoparku, kaut vai lai neatkārtotu līdzīgas kļūdas. Nav vajadzīgs dīzelis vieglajiem auto. Uz motora masas vienību benzīna motori var izspiest vairāk, nekā dīzeļi. Citādi dīzeļmotorus izmantotu arī aviācijā. Bet kaut kā nav dzirdēts par "dīzeļlidmašīnām." Dīzeļi ir ekonomiski, to neviens nenoliedz. Tikai degvielas cenu nodokļi sastāda tādā pakāpē, ka nebūtu grūti ar nodokļu politiku benzīna dzinējus padarīt ekonomiski izdevīgākus, nekā dīzeļus. Tikai tas vairs nav aktuāli, jo politiķi , acīmredzot, nolēmuši norakt iekšdedzes dzinējus kā tādus, vismaz Eiropā.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Bet vispār elektriskie auto ar manuālo kārbu dabā eksistē ;) www.theverge.com/2019/11/5/20950148/ford-electric-mustang-manual-prototype-stick-shift-lithium-sema-2019
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Jauna Škoda, kas maksā kā divas kafijas krūzes ;) www.tvnet.lv/7178039/jauna-skoda-kas-maksa-ka-divas-kafijas-kruzes
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Nu, nav jau definēts "jauns auto". Jauns auto būtu, pirmkārt, šā gada modelis, otrkārt , jauniegādāts no salona un braukts: nu cik ? max 6. mēnešus, pēc tam jau klasificējas par lietotu. Otrs lielais topiks "parunāsim par lietotiem auto" nav jēdzīgi apzīmēts, jo ietver būtībā visas tēmas reizē: visu marku lietotu auto iegādi, braukšanas pieredzi kā arī to remontu.
Par paraugu ņemts gan amerikāņu ļautiņš, jo viņi vairāk visu ko dara auto. Brīvdabas kino, ko skatās no auto un ātro uzkodu "drive through" savākšana neizkāpjot no auto. Bez tam auto labi nodrošina distancēšanos, jo, lai "distancētu" daudz cilvēku, citādi vajag lielu platību.
Vērtēs, vai iespējams organizēt vakcinēšanos savās automašīnās līdzīgi kā ASV www.tvnet.lv/7175870/vertes-vai-iespejams-organizet-vakcinesanos-savas-automasinas-lidzigi-ka-asv
Tu tās derības zaudētu, jo ir jau piezemējies. Jā.( Ja ar pavadoni tu domā Sputnik vakcīnu. ) Hungarian health authorities have approved Russia's coronavirus vaccine Sputnik V, the government said Sunday, with 40,000 doses of the jab already to be given. www.themoscowtimes.com/2021/02/07/hungary-approves-russias-sputnik-v-vaccine-a72853
Dienvidāfrikas Republika atteikusies no plāna sākt vakcināciju pret Covid-19 ar Lielbritānijas un Zviedrijas farmācijas uzņēmuma "AstraZeneca" izstrādāto vakcīnu, šādi reaģējot uz pētījuma datiem, ka šī vakcīna nenodrošina aizsardzību pret saslimšanu ar Dienvidāfrikas Covid-19 paveidu vieglā un mērenā formā. Pētījuma gaitā nav bijusi iespēja pārliecināties par vakcīnas efektivitāti attiecībā uz smagu saslimšanas gadījumu novēršanu, jo dalībnieku vidējais vecums bijis 31 gads www.tvnet.lv/7174517/dienvidafrika-nesaks-vakcinaciju-ar-astrazeneca-vakcinu pēc Dienvidāfrikas datiem, attiecībā uz VIŅU vīrusu, efektivitāte ir tikai 22% Šajā sakarībā Austrālijas valdība nodarbojas ar sabiedrības pārliecināšanu, ka nav fundamentālu pierādījumu tam, ka AstraZeneca nenodrošina aizsardzību smagos saslimšanas gadījumos. www.reuters.com/article/us-health-coronavirus-australia/australia-urges-calm-over-astrazenecas-covid-19-vaccine-after-south-africa-suspends-use-idUSKBN2A80A4
Nīderlandi piemeklējusi desmit gados lielākā sniega vētra, izraisot traucējumus dzelzceļa un autoceļu satiksmē.valdība uz vairākām dienām slēgusi visus Covid-19 testēšanas centrus.