Gan zinu, gan esmu mainījis. Vāciņi lielākoties tomēr ir pamatlukturu lampu korpusos. Piem. "Līkajai" H8 nekāda vāciņa nav - plastmasas cokols, kurš ar ceturtdaļpagrieziena vītni blīvi fiksējas korpusā. Tiesa, nepozīcijā ielikt nevar. Bet, lai tiktu klāt korpuss jāņem laukā. Un neskatoties uz to, ka korpuss ligzdā fiksējas gana cieti un it kā precīzi tomēr gaismas kūlim regulējums nebūs tāds kā bija izdegušajai lampai. Arī lampas kvēldiegu montāžas precizitāte ne vienmēr ir 100% vienāda (vajadzētu gan). Man pat ir gadījies iepirkt tādu brāķi, ka gaismas kūli uz ekrāna zīmē apaļu un vispār nevar noregulēt.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam

















