Forši, ka kāds dalās savā pieredzē. Par to, ka man primāri ir jāsaprot savs klients un viņa vajadzības un par to, ka man izdevīgākā forma ir SIA šajā gadījumā, to man izskaidroja inkubatorā. Man laikam vairāk interesē, kas ir tie aplauzieni, ko neparedz sākumā.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam

















