Vienreiz gadā uz TA arī jābrauc, tāpēc laicīgi jāsāk kustināt.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Karoče kosmiskais kuģis. Ka tik nav vainīga motora galvas blīve.
Ja pečka nesilda, tad klapes nav vainīgas, kad tas viss sākās, vienā dienā.
Pilna RĪGA ar tām darbnīcām.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Likumā ir rakstīts, kad gājējs ir jālaiž. Ne jau 3-5m no pārējas stāvoš ar telefonu rokās.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Tiem citiem kādreiz arī nākas gaidīt, kamēr viņus ielaiž tāds, kuru pašu ielaida.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Es vienu dienu braucu kādu gabalu aiz e-auto, tak nevienu pagriezienu neslēdza, laikam viņus nesoda.
msh rakstīja: Kādu laiciņu atpakaļ valodas prasmju uzlabošanas nolūkos man gadījās nopirkt lietuviešu ceļu satiksmes noteikumus. Tagad sāku lasīt, skatos un redzu dažas ceļu zīmes kādas pie mums nevar redzēt. Radās jautājums - pie mums vispār likumā ir ceļu zīme "minimālais ātrums"? :D Redzu arī no kurienes Siguldas velofašisti ir nokopējuši "Divriteņu ielas" ideju, leišiem tā ir oficiāla zīme - līdz šim gan esmu to redzējis tikai pāris vietās uz veloceliņa, vietās kur atļauts braukt ar mašīnu lai piekļūtu mājām.
Likumā ir, kādu laiku atpakaļ tāda zīme bija Rudbāržu kalnā otrajā joslā 50,tagad ir cita. Tu tak bieži brauc uz Lielpilsētu.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Interesanti ir tiem, kam nav KASKO. Vispār tādā gadījumā der arī OCTA,ja to dāmīti piefiksē.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Bet ir dūša maukt vilcienā nevis grāvī, paveicās, ka trāpīja lokomotīvē.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Vecīt, kurš tās papildu zīmes ņem galvā? Katru rītu Graudu ielā aiz pārbrauktuves kāds taisa kreiso pagriezienu, piedevām viņi noštopē pārbrauktuvi, jo gaida, kad kāds palaidīs, O. Vācieša ielā tas pats, taisa kreiso uz Torņakalna ielu utt.
Tēma: Paraugs satiksmē
Tu balsis labi pazīsti? Nordeka savu gulbja deju ir no dejojusi, tālāk par Olaini un Zaķumuižu vairs nebrauc.
Tēma: Motors / Eļļa
msh rakstīja: Mainīt spoles uz kilometriem ir kā mainīt mašīnu kad pelnutrauks pilns. Šaubos ka tavas problēmas ir no spolēm. Man ir gadījies pēdējos gadus divas reizes piedzīvot ka divas mūžvecas "parastās" spoles nosprāgst - attiecīgi vispirms dzirkstele paliek švaka, kas nozīmē to ka pie lielākiem ieplūdes spiedieniem spole vienkārši nespēj dzirksteli uzšķilt - respektīvi, ja motors vēl ir piešķiļams, tad brīvgaitā viss ir normāli, bet ieminot grīdā aizrijas. Savulaik sanāca piedzīvot vecu sveču efektu - sešus gadus atpakaļ ieliekot donora motoru, auksts darbojās labi, uzsilstot, neatceros kas tieši, bet uzvedās ne pārāk patīkami, jaunas sveces to novērsa. Ja tev tur tam tavam avensim ir četras aktīvās spoles, tur vēl mazāk ticams variants ka tā tava dabas parādība būtu no sprāgstošām spolēm; pussprāguši pusvadītāji kā reiz labāk uzvestos auksti nekā silti.
Problēma tomēr bija spolē, pāris dienas atpakaļ viena nosprāga,viena bija rezervē, visa raustīšanās, pazuda.
Tēma: Motors / Eļļa
Sveces nomainīju, bija jau pāri 20t,nelīdzēja,bet vislabāk, ka ir dienas, ka ne vainas, tad atkal.