Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Kā izbraukt cauri Polijai?

Par daudz gribi zināt. www.euronews.com/2023/05/18/from-july-tolls-on-national-motorways-in-poland-will-be-abolished

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

ZZZZ rakstīja:

darklight rakstīja: Nu tad brauc ar avareikām un pa nomali, ja tavs transports nav tehniskā kārtībā. Kādas, nah..., kotletes, neko nevar saprast, ko tu drukā! Katram ceļam, katrai satiksmei un katriem laika apstākļiem būs savs drošais ātrums. Neviens neprasa, lai tu tumsā un miglā gāztu pa granteni uz 80. Nē. Bet dienā uz taisnas šosejas gan nevēlos tevi priekšā braucam uz 70. Vai arī ar avārijas gaismām un pa nomali!

Njū pārsvarā stirnu, āpšu 🙈 Ko Tev palīdzēs avārijas gaismas vai oranžā bākuguns ja tas pa priekšūūū brauks 30kmh un malā līnija nepārtrauktā+stabiņi, kas jau daudzi ir nobraukti. Kā lai brauc ar 3m platu pa grāvja malūūū? No Rīgas to neredz...redz.  Šo jau vienreiz apspriedām, var atkārtot. Bet var izbraukt 10min ātrāk un visur paspēt bez stressa un emocijām.

"var izbraukt 10min ātrāk un visur paspēt bez stressa un emocijām." Izlasīju šodien šo pērli :D  Nez ko var sagaidīt no braucēja, kura braukšanas attālums ir tik liels, kas spēj svārstīties tikai 10 min robežās. Mani <100km līdz laukiem jau spēj dēļ tādiem ZZZ kļūt par 30-40min lēnāki. Kur nu vēl lielāki attālumi.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

fckns rakstīja:

Bradypus rakstīja: Diskusija tipiskā iAuto adhominemistu stilā - kad nav ko iebilst par viedokli, uzraksta tīru ad hominem un tu... meties to apstrīdēt. KBJ. Tēma no nepatīkama politiska viedokļa pārbīdīta uz msh personības apspriešanu.

Neesmu ieinteresēts iesaistīties garā (un, patiesībā,bezjēdzīgā) diskusijā ar konkrēto personāžu. Un tēma nav nepatīkama. Tev tā var šķist, jo jau 5.gadu pēc kārtas ar putām uz lūpām par (vai pret) šo tēmu cīnies un joprojām centies visiem iestāstīt ka kovids ir feiks, vakcīna ir pilsoņa pamattiesību apspiešana un medicīna ir kapitālisms.  Kauka ta ja.

Nu re, kad tipiskais adhominemists tiek pieķerts, tad ķeras pie melu gūzmas. Es NEKAD neesmu teicis, ka "kovids ir feiks",  "vakcīna ir pilsoņa pamattiesību apspiešana" vai "medicīna ir kapitālisms". Tie ir klaji, un visnotaļ STULBI meli, jo tikai pirmais vispār ir jēdzieniski iespējams. Vakcīna ir medikaments, nevis darbība. Un medicīna ir zinātnes / darbības nozare, nevis ekonomiskā sistēma.  "Kauka ta ja."

Tēma: Kā izbraukt cauri Polijai?

Jā, tika pieņemts lēmums, ka ceļi būs bezmaksas, kā Vācijā, mainot būvēšanas un finansējuma modeli un jauni maksas punkti vairs netika radīti. Vecie maksas punkti nodzīvos savu publiskās-privātās partnerības līguma laiku un tiks likvidēti.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Protams, ka vajag salikt vienā putrā ad hominem, kas ir  diskusijas principiāla pārtraukšana, ar izteicieniem, par ko var pieņemt kritiku, bet kas paši par sevi nav izvairīšanās no argumentācijas. Tik vienkārši.

Tēma: Kā izbraukt cauri Polijai?

AT pieredzētais rekords 0.66 EUR starpība degvielai, kuru pildīju, pret dārgāko redzēto cenu uz bāņa.

Tēma: Kā izbraukt cauri Polijai?

Nu tas "pedējā ciema apvedceļš" reizēm ir tik sastrēdzis, ka ātrāk ir izbraukt pa vecajām šaurajām Drasenhofenas ieliņām. CZ pusē kaut kā ne Mikulovā ne uz dambja tādi sastrēgumi nav manīti. Bet kopumā jā - nav īpaši traucējošs, tomēr ļoti pamanāms, kad jau ir tikts "uz bāņiem" un ilgi braukts bez kavējumiem.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Diskusija tipiskā iAuto adhominemistu stilā - kad nav ko iebilst par viedokli, uzraksta tīru ad hominem un tu... meties to apstrīdēt. KBJ. Tēma no nepatīkama politiska viedokļa pārbīdīta uz msh personības apspriešanu.

Tēma: Kā izbraukt cauri Polijai?

Ja reiz AT piemini, vēl jau Brno-Vīne savienojums ar kaut kur iestrēdzis un neizskatās, ka kāds tuvākajā laikā taisās pabeigt.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

"Skopoties nevajadzēja..." Ši frāze tikai pasaka, ka tajos laikos biji ar sakariem partijā, kas deva iespēju tikt pie rocības un ar šo rocību samaksāt par to, lai tavā vietā dien kāds cits. Tava izpirktā vieta tika aizpildīta, par to vari būt drošs - tava aizkulišu lojalitāte partijai bija noderīgāka, tieši tāpat kā kāda cita nelojālā nosūtīšana, piemēram, uz Afganistānu.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Jā, ne vienmēr - tāpec daži apsviedīgie un nekaunīgie tālāk par parastu tirgus pekulantu netiek. Arī to apsviedīgo un nekaunīgo starpā ir kokurence un... pie vara tiek gudrākie un zinošākie no apsviedīgajiem un nekaunīgajiem.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nu tad padomā, kas ir pie varas un kurā pusē tajās vēlēšanās ir glupie. Saliec kopā ar savu iepriekš teikto, ka glupie ir tie, kas pie varas. Un tad padomā kas un kur pats biji pēdējās vēlēšanās.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nē, no demokrātiskajām vēlēšanām. Vari droši pārstāt stumt savas sazvērestības teorijas un zvaigznājus.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Un pašam interesanti neliekas, ka laupītāji tie paši vien ir un kovidafēra kā uz burvju mājienu beidzās tieši sākoties šai laupīšanai? Interesanti jau arī, ka tieši tu esi tas pēc suņa gudrais, kas vainīgos par muļķiem sauc.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tieši tā. Nav nekādas sazvērestības. Pie varas tiek gudrākie un zinošākie - to var pavisam elementāri izskaidrot.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Precīzi sevi raksturo - es saku, ka neticu, ka pie varas tiek nekompetentākie un dumjākie, bet tu to sauc par sazvērestību, jo nav argumentu tik vienkāršu lietu apstrīdēt.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Pierādījumi? Slēptu jēgu? Tikai naivs noderīgais idiots sauc par "stulbumu un neprofesionalitāti" tās īpašības, kas vajadzīgas lai nonāktu augstākās varas pozīcijās.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Doma jau itkā pareiza, tikai tā naivā ticība, ka tā bija "neprasmīga", nevis apzināti noziedzīga, pandēmijas pārvaldīšana, nebūs pareiza.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Izlasi likumu par policiju un noskaidro, kas ir bāriņtiesa. Bērnu izņemšanai pietiek ar bāriņtiesas lēmumu. Arī tas peredz piespiedu izpildi - t.sk. durvju laušanu. Kratīšanas orderi izdod "nolūkā atrast un izņemt meklējamo objektu", norādot "kādus priekšmetus un dokumentus" meklēs! Saskaņā ar Kriminālprocesa likuma 179. panta pirmo daļu kratīšana ir izmeklēšanas darbība, kuras saturs ir telpas, apvidus teritorijas, transportlīdzekļa un atsevišķas personas piespiedu pārmeklēšana nolūkā atrast un izņemt meklējamo objektu, ja ir pietiekams pamats uzskatīt, ka meklējamais objekts atrodas kratīšanas vietā. Saskaņā ar Kriminālprocesa likuma 180. panta pirmo daļu lēmumā par kratīšanu norāda, kas, kur, pie kā, kādā lietā un kādus priekšmetus un dokumentus meklēs un izņems.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Vēl viens pamuļķis, kam nav ne jausmas, kas ir kratīšanas orderis. To, ko tu piesauc, policija dara pēc bāriņtiesas lēmuma. VĒLREIZ pamuļķim - kādam nolūkam tika izdots KRATĪŠANAS orderis.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Īpaši pamuļķim, kuram liekas, ka parastais Džo noticēs. Bērnu izņemšanu veic pēc bāriņtiesas lēmuma. Tev tika prasīts paskaidrot, kam bija nepieciešams KRATĪŠANAS orderis. Kādu pierādījumu meklēšanai dzīvesvietā, pēc tam kad bērni jau bija izņemti.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Malīgs arguments - samest kopā sistēmu, politiku un zinātni. Droši var apgalvot, ka pateicoties stulbajai sistēmai un debilajiem likumiem, medicīnas un vakcinācijas iespējas tiek nepilnvērtīgi un ļaunprātīgi izmantotas. Tieši par to jau ir pretenzijas, ka politiķi un tādi viņu pakalpiņi, kā tu, rada noziedzīgu sistēmu, bet tev nepārtraukti nākas jaukt gaisu un izlikties, ka iebildumi ir pret medicīnu kā zinātni.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nu jā, tā jau tava propaganda grib iestāstīt. Tikai... lai šito stāstītu, nevajag kratīšanu nakts vidū. Pastāsti, kam tas orderis bija vajadzīgs - "mīnuss viens antivakseris" tak jau bija neapgāžami noticis, vai ne?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Redzi, visticamāk šobrīd notiek tieši pretējais - tiek virzīta kriminālatbildība par ATTEIKŠANOS. Un šim mirušajam bernam ļoti iespējams bija paredzēts kļūt par attiecīgās propagandas "svēto mocekli". Tikai notikumu gaita liek domāt, ka kaut kas nogāja greizi shēmā un tagad ir jādara viss, lai nenāktu gaismā BKUS loma šajā afērā.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nu nu... pasaki, kā tieši ar kratīšanas orderi var to jau bāriņtiesas izņemto bērnu dzīvību sargāt. Bet kaut kas nonākt rīcībā, iespējams pat neaptverot, ka tas ir pierādījums var pavisam vienkārši - nu nav tās struktūras 100% mafiozas - tur ir gana daudz vienkāršo cilvēku, kas labticīgi (iespējams, pat maldīgi ticot noziedzniekiem) dara savu darbu un var kaut ko ierakstā pateikt vai iedot kādu inkriminējošu izrakstu u.t.t. Un var jau būt, ka nekā pat nebija - tikai vajadzēja pārliecināties, ka nav. Tas nemaina faktu, ka šāda rīcība pierāda apstākļus, neskatoties par ko un ir vai nav pierādījumi.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti