Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Jā, ir atsevišķi cilvēki, kas arī tajās iestādēs retos gadījumos dara darbu "kā vajag" (labā nozīmē), bet tad tas notiek darba laikā, iespējami ātrākajā birokrātiskajā kārtībā. KRATĪŠANAS orderis ir praktiski tikai organizētās noziedzības, nevis ģimenes problēmu risināšanas rīks. NAKTS laikā izdots KRATĪŠANAS orderis ir skaidra norāde uz organizēto noziedzību un nepieciešamību iestādēm iegūt kontroli pār pierādījumiem, nesagaidot rītu. Ja vien nevari piedāvāt ticamu versiju, kādā organizētā noziegumā tika turēti aizdomās vecāki un kādi varētu būt pierādījumi, ko viņi līdz rītam varētu iznīcināt, atliek tikai variants. ka organizēto noziegumu izdarīja BKUS ar politiķu ziņu un vecāku rīcībā esošos pierādījumus bija JĀNOSLĒPJ!

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ļoti jau mēģini loģisku rīcību piedēvēt tām iestādēm. Nekavējoties tās rīkojas tikai vienā gadījumā - ja pastāv politiska interese un uzdevums to darīt. Un nestāsti, ka "faktiski uzreiz pēc signālu saņemšanas" esi pieredzējis kā kratīšanas orderi nakts vidū. Kratīšanas orderus nakts vidū izdod tikai ārkārtīgi lielu afēru gadījumā - vai nu lai nepaspētu noslēpt pierādījumus vai - tieši otrādi, lai kaut ko, kas nedrīkst nonākt atklātībā, nepaspētu nodot "nepareizās" rokās. Šajā gadījumā saredzu tikai vienu iespēju šādai steigai, ņemot vērā, ka darbības tika vērstas pret indivīdiem, nevis organizēto noziedzību - slimnīcā tika iegūti kaut kādi pierādījumi, kurus vajadzēja aizslepenot pirms pamostas žurnālisti.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

"tieslietu sistēmā, cik zinu, nav nekas tur "jāuzdrošinās" modināt. Visu laiku ir pieejami dežūrējoši tiesneši un prokukori." Bāriņtiesas nespēj GADIEM atņemt vecāku tiesības alkoholoķiem, kas ir vardarbīgi pret bēniem, kas tiek nebaroti un dzīvo antisanitāros apstākļos, un nemaz tik ļoti nesatraucas, kad kādu paspēj arī nosist pēriena vietā.  Radikālā valsts iestāžu spēja rīkoties tieši šajā konkrētajā gadījumā nekādi neiet kopā ar ierasto praksi un vistiešākajā veidā norāda, ka tur ir daudz vairāk par ko satraukties, nekā atsevišķu vecāku bezatbildīgu izvēli - lai to saprastu, nav jāklausās, ko par to domā "čalis".

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nu tevis pieminētā publiskā frāze ir tikai daļa no patiesības, īstā zaļā gaisma visticamāk tika iedota Ženēvā en.wikipedia.org/wiki/2021_Russia%E2%80%93United_States_summit

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Kas "jūs" zināt? Nu jā neaprēķināmāks ir - nav bijis viceprezidents, atļaujot Putinam iebrukt Ukrainā, atjaunojot Nordstream 2 būvniecību. Var gadīties, ka vēl pieprasīs kādam pārtraukt finasēt Putina režīmu, kā to darīja savas prezidentūras laikā Vācijai.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tas, ka nesaproti, nepārsteidz. Antivakseri ir tikai tavā galvā un kaut kā neatceros, ka vispār kāds būtu prasījis statistiku par difteriju - ja tas nav tikai tavās iedomās, iedod atsaucīti.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Pašam nepatīk, kur esi tēmu aizpeldinājis?

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Kurš mudaks šito rakstīja un vairs pats neatceras par ko runā? "Bet valsts iestāžu darbinieki cītīgi forumos norok ideju par EV, jo viņiem ar to dienesta avto aizbraucot uz mežū, pēc malkas, ir kannā frīī degviela daudz 😜"

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Dumjš esi? Ja es nezinu neko par vienu konkrētu iestādi un tās shēmām, tad nevajag melot par vispārīgu "neko nezinu".  Mans komentārs bija par tavu vispārināto apgalvojumu par valsts iestādēm un to vēlmi nebrauk ar elektro dēļ degvielas "noliešanas", no kura tu tagad gribi melīgi nolekt.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Liec pats, neko nezinu par ZM resoru.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Kādēļ neatbildi uz jautājumu, kur ņems elektrību, kamēr tā saule nespīdēs un ko tas avots darīs, kamēr spīdēs?

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Kādu karti?

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Jebkurš EV braucējs pašlaik izsaimnieko nodoklīšu piķīti, nevajag uz citiem ar pirkstu rādīt. Tāda ir dzīve.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Netirs miedziņ... EV ir tik labi, ka iestādē, kura iepirka EV parku darba vajadzībām ar visu uzlādes iespēju darbā, darbinieki turpmāk par SAVU naudu brauca darba vajadzībām ar SAVIEM privātajiem ICE. Ir jābūt ĻOTI slikti, lai valsts kapitālsabiedrības darbinieks pēc savas iniciatīvas atteiktos no darba auto un tērētu savu naudu, pildot darba uzdevumus.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Nu tātad klaji atzīsti, ka patēriņš pieaug dēļ lielākā EV ražotāja un izmantotāja pasaulē. Tālāk muļķīgi piesauc Igauniju, kas ar ES spiedienu ir slēgusi brūnogļu TEC, kas ir nesalīdzināmi sliktāka par parasto ogļu stacijām un jau par to saņem dramatiskas elektrības cenas - tava paša ieliktajā kartē - 139eur/mw, kamēr tajā pat stundā Norvēģijā tikai 13. Un tas - viena savienota Nordpool tīkla ietvaros!  Tikpat muļķīgi piesauc Poliju, jo tur samazinājums ir niecīgs: energy.instrat.pl/en/electrical-system/electricity-production-are/ Un kamēr tu pirksi to poļu ogļu elektrību, vari būt drošs, ka runas par atteikšanos ir tukša muldēšana Briselei par prieku. Un beigās nespēj atturēties un vienkārši tupi noliegt statistikā redzamo, ko tajā pat ierakstā jau esi atzinis.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Nu rekur tev, ieskaitot pāgājušo gadu. Pašam neliekas, ka pie salmiņa ķeries? Tiešām domā, ka pēdējos divos gados ir kaut kādi pasaku brīnumi notikuši?  ourworldindata.org/grapher/coal-consumption-by-country-terawatt-hours-twh

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Melo, Raimonds visu laiku apgalvo, ka Latvijā nav ogļu elektrības.  Poļi un ķīnieši ver vaļā jaunas ogļu stacijas, lai nosegtu pieaugošo pateriņu, nez kā tas iet kopā ar tavu "samazinās". Muldēt vajag mazāk: www.iea.org/data-and-statistics/charts/global-coal-consumption-2000-2025

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Jums būs interesanti, bet pārējiem... būs interesanti. Saturīga viedokļa paušanas paraugstunda :D

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

Kapēc P izlaidi?

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Nu re... Ja iepriekš bija jāpieļauj, ka kļūdies, tad tagad esi pierādījis, ka melo. Pats ievietoji smuku bultiņu no Polijas!

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Jā, stāsti nu kādēļ tā elektrība no Swe jāsūta uz Igauniju pa riņķi caur Lietuvu. Estlinkt tak saremontēja un atvēra: yle.fi/a/74-20109094 Bet jā - man jau arī pilnāka bilde interesētu, kādēļ AST slēpj izcelsmi, bet rāda, ka elektrību saņemam no Lietuvas, kas pati sevi nodrošināt nespēj?

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Rekur EV muldoņām otra daiļrunīga bilde. Kas tad tajā mūsu ekotīklā ir... 357MW poļu ogles un 204MW "pašu" gāze. Kur zaļā enerģija gaiša siltā dienā?!

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Kāpēc ne vien importējam Polijas ogles tik lielā apjomā, bet vēl tās piegādājam tranzītā Skandināvijai un KRIEVIJAI?! 100+ MW noteikti nav tikai balansēšanas plūsma! 

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

Pirmais jautājums - kādēļ "neko sev neatsakot" tas Teslists velkas tā, ka praktiski visi viņu apsteidz ar ievērojamu ātruma starpību? Un 100km pa bāni 1h10min?!

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

Atšķirību VAR just, bet kā tas pamato aplikt ar milzīgu sodu ekonomiskāku motoru?

Lasītākie raksti

Jaunie raksti