Nu... Stāsti, cik tad nu efektīvāk TEC tos degvielas džoulus pārvērš elektroauto "litros".
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Nu... Stāsti, cik tad nu efektīvāk TEC tos degvielas džoulus pārvērš elektroauto "litros".
Cik ir efektivitāte TEC+pārvades zudumiem+baterijas pašizlādei? Cik ļoti gribas pirkstu ar P salīdzināt, tiklīdz EV jāapspriež. Protams, ka pliks elektormotors ir ĻOTI efektīvs, tikai viss pārējais elektroinfrastruktūrā, t.sk. akumilatori, jau ir progresējis mazāk pa šiem 150 gadiem, nekā ICE.
To daļu, ka Otto dzinēju nekas nav spējis pārspēt 150 gadu garumā, jau laikam nemaz "nepamanīji", jo savādāk kaut kā grūti argumentēt, kādēļ EV pirmais mēģinājums izgāzās nesācies un otrais ir jāveic vardarbīgi.
Tikai vēl jāņem vērā, ka EV (izņemot dažus ekskluzīvus) netiek komplektēti ar pārnesumkārbu un attiecīgi ātri "izbrauc" no efektīvajiem apgriezieniem.
Un tāds vēlas diskutēt par tehniskām lietām? Tam mīnusu daudzumam tak nav nekāda sakara ar profilu.
Var teikt, ka interesants skats uz to, vai tiešām ICE ir tikai naftinieku lobēta afēra: www.youtube.com/watch?v=ZjcUvsCyOcE
Nu itkā jau viss pa vienkāršo - apdrošinātājam bus zināmi apdrošināsanas vestures dati, nevis tikai LTAB aprēķināts BM cipars, ko ņems vērā, aprēķinot polises premiju. Katram apdrošinātajam attiecīgi būs plašākas iespējas izvērtēt atlaides/piemaksas piemērošanu.
Jautājums, kāds ir pārsūdzēšanas iemesls. Nemaksāt? PN. Rakstīt sūdzību IDB ar mērķi noskaidrot šādas nepatiesas informācijas rakstīšanu (jo ir skaidrs, ka tā nav "drukas" kļūda, bet apzināti nepatiesa info) - varētu būt interesanti.
Tā ir diplomātiskā/publiskā atļauja un savādāku gaidīt nav pamata. NEVIENS, izņemot militāristus, nezin, kas un kur šauj un nevar publiskajā telpā apstrīdēt konkrētu mērķu izvēli.
Tu tak esi tik debils, ka pats apraksti Krievijā pastāvošā kapitālisma definīciju, mēģinot pierādīt pretējo. "Grābt peļņu sev" jau ir tas kapitālisms, pretstatā peļņas izdalīšanai pabalstos elektorātam un proletariātam. "Apmaiņā pret lojalitāti valstij" ir tieši tas kapitālisma paveids, ko izmantoja Hitlers - fašisms. Bet nu no pamuļķa jau nevar sagaidīt spēju vispār atšķirt pamatjēdzienus un attiecīgi saprast, ka brīvā tirgus kapitālisms NAV vienīgais kapitālisma paveids. Kapitālisms, tieši tāpat, ka komunisms, nevar eksistēt patstāvīgi, bet tikai kaut kādā valsts varas struktūrā. Un tikai pamuļķis nemācas no kļūdām un gaida atkārtojumu tai laimei, ko jau reiz atnesa komunisma "sabiedroto" uzvara pār fašismu.
ZZZZ rakstīja:
Bradypus rakstīja: Raimond, vari neliet visu garo čugunu, jo pats centīgi apstiprināji, ka tavas idejas ir derīgas tikai hobijprojektu līmenī. Un vai zini, kā visvairāk tajos hobijprojektos var ietaupīt enerģiju? Ar tiem nenodarbojoties VISPĀR.
Negribu te reklamēt ko, bet Biķernieku ielā lej čuguna detaļas RR automobīļiem. Patreiz vēl to dara/ne.zinu. Pirms dažiem gadiem vēl lēja, elektriski kausējot.
Un pats vispār izlasīji, ar ko iebāzies? Es tieši par to Rainim jautāju - ko darīs šāds kausētājs, kad saule nespīd, bet līgumi jāpilda un viņš sāka liet čugunu par hobijistiem, kam nekādu līgumu nav.
Parādi, uz kā pamata drn nomaksa dod tev tiesības prasīt kaut ko vairāk par iespēju tās riepas vispār iegādāties.
Klau Raimond, tagad var nopirkt arī gana mazas un ļoti efektīvas tvaika turbīnas. Varbūt apspriežam dīzeļvilcienu pārtaisīšanu uz tvaiku un granulām?
Protams, ka ir arī derīga informācija. Žēl tikai, ka tu ar savu politisko propagandu to aproc.
Un ko dotu tad aizrādijums par precīzo aprēķinu , ja tu jau atzini, ka tavs projekts konceptuāli nav nekam nopietnam derīgs? Hobijpannas izšliešana ir enerģijas izšķērdība neatkarīgi no aprēķinu precizitātes.
Raimond, vari neliet visu garo čugunu, jo pats centīgi apstiprināji, ka tavas idejas ir derīgas tikai hobijprojektu līmenī. Un vai zini, kā visvairāk tajos hobijprojektos var ietaupīt enerģiju? Ar tiem nenodarbojoties VISPĀR.
Tehnoloģiski jāskatās, ko darīs, ja tā saule nespīdēs. Atkārtošos ar jautājumu, kas tev laikam par grūtu. Čuguns sagādāts, darbinieki nolīgti, pasūtījuma izpildes datums ar līgumsodu līgumā ierakstīts, līst lietus... Ko daram?
Čuguns sagādāts, darbinieki nolīgti, pasūtījuma izpildes datums ar līgumsodu līgumā ierakstīts, līst lietus... Ko daram?
Melis, melis, kartupelis... Tu meloji, ka tērauda kausēšana rakstā nav minēta, nevis ka temperatūra tai neder. Un tagad melo par to, ko rakatīji.
Nevajag jau savu nespēju uzrakstīt tehnisku, nevis teorētisku, piemēru, novelt uz citiem.
Nu es tev varu arī vientuļu alā dzīvojošu mūku parādīt, kas ar šādu dzīvi ir laimīgs. Ar viena īpatņa parādīšanu neko pierādīt nevar. Bet par lielā slepenībā dzīvojošu un pilnībā funcionējoši sabiedrību, kas, visai pārējai civilizācijai nezinot, ir nonākusi pie šāda risinājuma labprāt uzzinātu - varētu pat mēģināt kādu cepuri apēst.
Nu tak parādi, kur tie ir un kā dzīvo :D Absurdus paziņojumus jau var stumt, tikai realitāte ir savādāka.
Var. Tas nemaina faktu, ka patēriņa iztrūkums liek tam centrālajam piegādātājam griezt tukšgaitā TEC, lai tad, kad tā uz vietas ražotā elektrība nav, piegādātu elektrību par cenu, kas nosedz šīs dīkstāves izmaksas.