Lūk arī atbilde uz jautājumu "Vai dīzeļi izmirs?": interestingengineering.com/innovation/china-diesel-engine-thermal-efficiency
Vienīgais, kas izmirs, būs Eiropas autubūve, ja turpinās uzsākto politzaļo kursu. Vai arī, iespējams, jau ir par vēlu un Ķīna jau ir tehnoloģiski priekšā daudzās jomās, kuras Eiropa ir "norakstījusi" un neattīsta. Un daudzi noderīgie idioti joprojām domā, ka Ķīna māk tikai zagt tehnoloģijas. Kamēr realitātē drīz tās būs jāpērk vai jāzog no Ķīnas.
Kadēl tikai pagāniem? Jebkura reliģija visus pārējos uzskata par neticīgajiem. Kārtīgam islāma fundamentālistam nav lielas atšķirības starp Jēzu un Sātanu.
Tas tu esi pieradis pie mūsu "maigās" un multikulturālās izpratnes par reliģisko piederību.
Vēl vairāk dzīvību šajā laikā ir izglābusi fosilā enerģētika. Ak jā - arī vispārējo imunizāciju tā ir nodrošinājusi. Bet tu to ienīsti. Tieši tāpat, kā atsākties atzīt, ka vakcinācija ir tikai rīks, ko ir iespējams izmantot ļaunprātīgi, neatbildot ne uz vienu no jautājumiem par tevis aizstāvēto noziedznieku rīcību, bet tikai piesaucot vispārīgās tēmas par vēsturiskajiem pozitīvās izmantošanas gadījumiem.
Kamēr vien tādi, ka tu, aizstāvēs ļaunprātīgu medicīnas u.c. zinātņu pielietojumu, pavisam dabiskā pretreakcija veidos noliedzējus, kas baidīsies no rīka, nevis ļaundara. "Antivakseru" eksistence ir tieši tava un tavu noziedzīgo domubiedru vaina!
Nu ja būtu palasījis rakstu, ko kolēģis atrada, tad tieši par to jau stāsts, ka visa mašīna detaļas jāizjauc, nevis tikai radiatoru jānomaina.
Par ko sods? Mūsu likumi riepas paredz pēc datumiem, ne ceļa apstākļiem mainīt.
Puslīdz skaidrs?! Diez vai, ja spēj atgremot šādu sviestu, lai vai kādas ziņās tas tev iebarots.
Malacis. Esi pievenojies chemtreilu teorētiķiem. Un pierādījis, ka neko nesaproti ne no dabiskās, ne mākslīgās mākoņu veidošanās.
Kārtējais mēģinājums noslēpt to, kas ir BigPharma un tā vietā mēģināt šo jēdzienu piedēvēt kaut kam citam. Tie, ka vakcīnu apstiprina un tie, kas pieņem lēmumus par tās uzspiešanu paši ir BigPharma sastāvdaļa.
Pēc būtības jau nav ko iebilst, jāķeras pie ad hominem - t.i. stila apspriešanas un izcelsmes. Klasiska propagandista pieeja.
Drīzāk gan raudāt par to, ka tādi noderīgi idioti, kā tu, sauc BigPharma par "veselības nozari" un attaisno apzinātu noziedzīgu rīcību ar vienkāršu "neņēma vērā".
Nav elementāri, ja obligāti liek iet uz aplipināšanas punktiem.
To, ko tevis atbalstītie noziednieki Covid laikā aizliedza.
Vai, piedod! Atkal kaut kā neiedomājos, ka muļķu diskusijā par to, ka novērst korķus, atnāca gudrais un vēlīgi painformēja, ka korķi IR! Nu kā mēs muļķi nebijām to iepriekš pamanījuši?! Un jā, nebiju savā muļķa prātā aizdomājies, ka socializācija darba vietā var notikt tika, ja tā atrodasi Rīgas centrā, starp augstskolu un slimnīcu.
Neko neesi sapratis. Nu tā, ka patiešām neko.. Un dzīvo melnbaltā iedomu pasaulē.
Pieradums ir labs pamatojums sastrēgumu nepieciešamībai, vei ne? Socielaizeties ir iespējams tikai Rīgā, vai nē? Satiekoties Siguldā jau nevar socializēties? Un ja skolas ir tikai Rīgā, tad tā nemaz nav problēma, kas jārisina, vai nē?
Pārliecināji - sēdēšana sastrēgumos ir pamatoti nepieciešama un pareiza.
Teicienu, protams esmu dzirdējis, bet laikam neesi pat pamanījis, ka tieši es šeit plakanzemjiem centos pierādīt, ka zeme ir apaļa :D
Nopietni? Tev nav nojausmas, kur aizgāja e-veselības nauda? Sistēmas taisīšanai ap 20% (lielo Vienotības laupītāju projektu standarta "likme"), tapēc arī "taisīja paši" un nekāds variants "pārņemt no Igauņiem" netika par apsvērts.
Nu stāsti jau nu tad savu versiju, kādēļ ir guļamrajoni, kuros darba vietu nav. Stāsti, kādēļ ierēdņu varza no Siguldas nevar savu darbu darīt Siguldā? Nu visi tie, kas nevienu klientu klātienē nepakalpo un dienu pavada migrējot starp datoru un kafijas automātu.
Piedod, ka tik sarežģīti. Bet tadēļ jau nevajag muļķibas izdomāt - vienkārši pasaki, ka par grūtu tavai saprašanai.
Esi sašpricējies ar simptomus noņemošu vakcīnu. Bet saslimis. Kā uzzināsi, ka aplipini citus?
"Kāpēc pamatfunkcionalitāte nav vienota visiem?"
Tāpēc, ka tu neatšķir Latviju no Ziemeļkorejas
Tieši nebraucēji jau to mēģina tēmu padarīt melnbaltu un izvairīties no lidošanas mīnusu apspriešanas. Un atkal jau izrādi spēju ironiju uztvert burtiski.
Žēl, ka nedomā. Vajadzētu sākt domāt. Un pavisam no otras puses - pašvaldībām uzņēmumi ir neizdevīgi - augstākas infrastruktūras prasības, bet nodokļus nemaksā (t.i. UIN maksā valstij). Attiecīgi pašvaldības dara visu iespējamo, lai veidotu guļamrajonus - IIN saņem pašvaldība, bet par darba vietām un to radīto slodzi lai rūpējas citi.
Nu tad kādēļ atbalsti organizētu un obligātu minēto ieteikumu pārkāpšanu, ko es uzskatu par noziedzīgu?