Agrārā saimniecība jau tāds puzmežonīgs kapitālisms vien ir - katrs sev iztiku nopelna un viss. Dīkdieņu barošana jau tur diez ko nenotika.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Agrārā saimniecība jau tāds puzmežonīgs kapitālisms vien ir - katrs sev iztiku nopelna un viss. Dīkdieņu barošana jau tur diez ko nenotika.
1. un 3. tieši tā arī ir. Bet par 2. - rekur es mirkli iepriekš uzjautāju, kādēļ mūsu municijas ražotājs nav valstiski pārcelts uz 24/7 darbu un saņēmu atbildi, ka nav iemesla parcelt ekonomiku uz kara režīmu, jo mūs sargāšot kāds cits. Tāda nu ir tā "rosība aizsardzības / bruņojuma stiprināšanā" - patukši politķu spriedelējumi un hobijistu pārbūvēti auto un austi aizsarktīkli. Un tās ir viss NATO. Rezultāts - 1. un 3. scenāriju attīstība, lai vai kāda tā būtu, drīzāk ir virzībā uz slikto pusi.
Nu cik tad skaitīt? Domā, vācieši stāvēs rindās rekrutēšanas centros, lai mauktu mirt par savu seno koloniju, ko Hitleram neizdevās paturēt?
Nelīmējas kopā anafabētisms - es diezgan precīzi uzrakstīju par piesauktajiem NATO karotājiem un BALTIJAS iedzīvotājiem. BALTIJAS, nevis UKRAINAS. Precīzi, kā pieprasīji - nerunāt par Ukrainu.
Sliecos piekrist - katrs propagandas vārds ir rūpīgu pārdomāts un mērķtiecīgs.
Novērtēju. Augsti novērtēju "cienījamo" kolonistu rūpes par iedzimtajiem. Nosaukt mūsu ekonomiku par attīstītu, nevis izlaupītu? Tiesības uz tādu viedokli, protams, ir...
Nejauc manu viedokli ar informāciju - mani uzskati par ģeopolitiku ir turpat, kur tava pārliecinošā ticība NATO varenībai - ne viens, ne otrs nav pierādīts vai pierādāms fakts. Ja kas, tieši Tramps ir Zelenska galvenā sponsora tuvs biznesa partneris. Tas viss ir "viedoklis par tēmu", ko var pamatot ar kaut kādiem publiski zināmiem faktiem, bet ne pasniegt kā faktu pašu par sevi.
Pareizi ir... Nav pamata atbalstīt Ukrainu, vajag, lai fronte atnāk pie mums, tad normāli te ārzemnieki varēs izkauties aizstāvot mūsu zemi. Un jā, galu galā, zviedri jau te visu ir izpirkuši, lai aizstāv savus īpašumus. Ak jā - zviedriem varētu noderēt iztīrīta zeme, citādi aborigēni negrib izvākties.
Der aptvert, ka "amatpersonu paziņojumi" VIENMĒR ir propaganda, līdz ar to nav nekur pretrunā ar manis teikto.
"Laicīgi" tika izsludināti 3 dienu kara ar Baidenu saskaņotie plāni un plānotais jaunais auktais karš. Cik nu var spriest, kas nogāja greizi: 1) Putins pavisam neplānoti uzbruka Kijevai, nevis tikai austrumu teritorijām, kas nebija "publiski pateikts" 2) Ukraiņi pavisam neplānoti izdomāja turēties pretī gan Krievijai militāri, gan ASV politiski, atsakoties valdībai doties emigrācijā, ko Baidens tikpat publiski piedāvāja.
Pareizi saki - nejaucam kotletes ar mušām. Krievija ar 1:10 var atļauties nonest ne tik vien tos NATO karotājus, bet visus Baltijas iedzivotājus.
Vai arī pamainīt domāšanas veidu - Krieviju nevar uzvarēt pēc "rietumu džentlmeņu" notiekumiem. Pašreizējā Krievijas imperija sākās ar sarkano karogu Reihstāgā un var beigties tikai ar Ukrainas vai NATO karogu Kremlī. Otrais tur nebūs, tas jau ir skaidrs, NATO savu mazspēju patiešām karot jau ir pierādījis. Par Ukrainas... arī cerības palēnām zūd, jo neviens no "atbalstītājiem", izņemot Ukrainu pašu, patiesībā negrib cīnīties savādāk, kā tikai gudri runājot. Mūsu pašu hobijpinējas turpina tik pīt maskēšanās tīklus, bet kur ir valstiski organizēts 24/7 maiņu darbs mūsu munīcijas ražotājam?
Flightradar šajā kontekstā ir propaganda. Flightradar "redz" militārās lidmašīnas tikai tad... ja tās mērķtiecīgi grib, lai tās redz. Kas un kā tiek novērots patiesībā, no tā nav secināms absolūti nekā.
Tu domā maziski. NEKAD vēsturē NEVIENS impērijas dikators nav lolojis mazākus plānus, kā kļūt par pasaules valdnieku.
Jā, tāda iespēja pastāv, tāpēc EU komunists Tusks ir atgriezies personīgi no Briseles un dara visu iespējamo, lai novērstu Polijas kļūšanu par spēcīgu un bruņotu Ukrainas sabiedroto.
Pareizi... Novājināt uz desmitgadēm, lai varētu veidot jaunu auksto karu. Sadalīšanos klāt nejauc - tas ir lielākais murgs, ar ko tie sabiedrotie nezina ko darīt, jo pareizi piesauc "rietumu" ieceres. Sadalīšanās gadījumā tiem "rietumiem" būtu jārēķinās, ka lielākā daļa to "mazo valstu" kļūtu par Ķīnas un Turcijas satelītiem, kas nu nekādi nav "rietumu" intersēs. Tapēc Krievijas vienotību ir jāglābj, kā nu vien var - pat ja tas nozīmē Ukrainas fizisku iznīcināšanu ilgstošā karā.
Nu un tagad vēlreiz izlasi uzmanīgi, ko uzrakstīji. "90 000" = "lielākās NATO mācības". Ukrainai ir ap 900 000 karavīriem (10x vairāk) un ap 30 000 (trešā daļa no tās NATO varenības) jau apglabāta. Ne jau NATO ir šķērslis karam, bet tas, ka joprojām esam aktīvi Putina partneri un atbalstītāji, par spīti tukšajai muldēšanai par sankcijām. www.tvnet.lv/7966869/video-nakti-uz-sestdienu-riga-no-sliedem-daleji-noskrejis-vilciens-ar-krievijas-graudiem www.pravda.com.ua/eng/news/2023/12/7/7432123/ BRELL
"smagi dabūjusi pa pakaļu no Ukrainas armijas ar sabiedroto ieroču atbalstu" "Sabiedrotie" ir tieši tāpat parādījuši, ka nav ne militāri gatavi konfliktam - trūkst munīcijas, ko Ukrainai dot, ne arī ir tik vienoti Ukrainas atbalstā, kā gribētos domāt. Tieši tāpat NATO nav īsti NEKĀ reaģējis uz incidentiem NATO teritorijā - arvien vairāk liekot apšaubīt, cik tad īsti tas 5. pants vispār ir reāls - vai tad ja Krievija 3 dienās "paņems" Baltiju, NATO atbilde būs gadiem ilgstošs ierakumu karš pie Suvalkiem? Krievijai no tāda NAV bail, kā tas jau ir pierādījies.
Pirmkārt, pārstāj pūst Krievijas stabulē. Krievija dabūja pa pakaļu SVO un iecerētā uzvara 3 dienās izgāzās, radot pavisam jaunu, neplānotu un nevienam nesaprotamu pasaules mēroga ģeopolitisko situāciju. Pašlaik notiekošo "pilna mēroga karu", kā tagad ir pieņemts teikt, neviens neplānoja. Kopā ar Krieviju pa pakaļu dabūja arī tās sabiedrotie EU un ASV (demokrāti), kam kā ēst vajadzēja jaunu auksto karu, nevis to, kas notiek tagad. Esošā situācija ir izgājusi ārpus plāniem un propagandas. Kas notiks šajā karā ir grūti prognozēt. Tieši tāpat kā pasaules mēroga konfliktu eskalāciju - arī Izraēlas notikumu attīstība ir salauzusi gadu desmitiem ilgušo Status Quo un iznākums ne vietējā konfliktā, ne starptautiskajā politkā nevienam nav skaidrs. Šādā situācijā, pēc tam, kad ir "salūzusi" kontrole pār lielajām starptautiskajām ģeopolitiskajām shēmām, jebkāds pieņēmums par to vai ir vai nav iespējams tiešs karš starp Krieviju un NATO ir tikai neargumentēts minējums. Es pat teiktu, kā jau esmu teicis agrāk - lūzuma sākums notika Donbasā. Kad vietējie pamuļķi nesaprata, ka Krimas zaļie cilvēciņi 2014. ir starptautiski saskaņota afēra un izlēma, ka tas ir īstais brīdis pašiem uzsākt tiešu karu.
Interesants video pasaules izzināšanai. Kam neliekas interesants viss, tieši šeit (36:34): www.youtube.com/watch?v=iNdSnFHHC00&t=2194s vēl viens stāsts par to, ko nodara sociālisms. Šis tāds mazāk zināms, jo ir viens no retajiem gadījumiem, kas ir vienkārši bēdīgs, bet ne asiņains.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Arī pēc amerikāņu - ar tādu patēriņu jau normāls pikaps mūsdienās iztiek - paziņam ir no aizdīķa atvilkts visai svaigs RAM, kas tā apmēram tērē un arī pēc izmešu nodokļu likmēm maksā apbrīnojami mazu ceļa nodokli. 12-13 man normālā braukšanas ciklā tērēja pagājušā gadsimta Grand Cherokee atmosfēriskais benzīnnieks.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Interesanta paskata klucis. Kas tieši slēpjas zem "man noderētu", kas nav citos auto? Jo īpaši, ņemot vērā, ka Honda pārtrauca tā ražošanu dēļ neadekvāta degvielas patēriņa.
Biznesa ideja Spuņciemam. Iebraukšanas maksa tikai 1 Eur. Ogrē varētu 2. Salaspilī mierīgi 5. Murjāņos 3.50, bet tikai tad, ja Plācī 4.50.
Jaunzēlandiešus izcūko, Mercedes atkāpjas no plāna, Vācijā EV negrib pirkt, bateriju noliktavas un rūpnīcas deg... Tā EV paradīze nu jau paliek arvien jautrāka pa dienām.