Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Vēl viens stambulists. Tam nav NEKĀDA sakara tostesteronu. Ierkasti googlē "karen" un ieraudzīsi, ka tostesteronu šādai uzvedībai nu nekādi nevajag.  Angliski ir termins "entitled". Nezinu kā pateikt latviski. Tas arī ir viss, ko vajag, lai šādi uzvestos.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Lasīt iemācies, analfabēt. Es "vienu teikumu posta beigās nosaucu" par  "kaut kāds absurds arguments". Bet konkrētajā propagandonu video atkārto vārdus "sieviete" un "vīrietis" neadekvātu skaitu reižu - ziņā, kurai bija jābūt bezdzimuma. Ko attiecīgi rakturoju kā "mežonīgu uzsvaru". Bet kopīgais jums (Tev un propagandoniem) ir dzimumu diskriminācija, iebilstot pret vardarbību tikai tad, ja tā ir vērsta pret sievieti.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Pretīgi, kā propagandoni un Tu ievelc diskusijā dzimumu. Mežonīgs uzsvars uz vīrieša agresiju pret sievieti un kaut kads absurds arguments, ka agresiju izpaust nedrīkst tikai pret sievieti. Nevis vienkārši aktīvi agresīvs autovadītājs pret pasīvi agresīvu autovadītāju. Rekur jums, stambulistiem, precīzi tāda pati situācija ar sievieti galvenā varoņa lomā. Ko nu? www.youtube.com/watch?v=Mio1SEFNXJk

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Orientējoši cipari, kas ātrumā atrodas: Rabarbers 1100-1300mg/100g Spināti 700-900mg/100g Es abus ēdu diezgan maz, bet spināti (un arī sojas produkti, kas arī ir bagātīgi ar oksalātiem) ir kārtīga mūsdienu hipstera pamatbarība.  Par to "līdz/pēc Jāņiem" esmu dzirdējis, bet tā ir tikai viena no versijām. Bet svarīgais - cilvēki ar dzīves pieredzi zināja, ka laksti var būt kaitīgi. Modernie "zinātnieki" nē. Bet zinātenei esot jātic uz vārda.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Mans vakcinētais bērns dārziņa epidēmijā izslimoja vissmagāk no visas grupiņas. Aptuveni puse bija nevakcinēti un nekāda korelācija slimības smagumā starp vakcinētajiem un nevakcinētajiem nebija pamanāma.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Starp citu, manā bērnībā vecie ļaudis zināja, ka rabarbermaize u.c. ir ēdama ierobežoti un ļoti vēlami tikai no jauniem, nepāraugušiem rebarberiem. Tagad spinātus, kas skābeņskābi satur daudz lielākā apjomā, "zinātnieki" iesaka lietot absurdos daudzumos.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Nu, ja paliek pie tēmas, tad degošā eļļa nekādi nerada "drīzāk atcetona" smaku un ar tiem dūmiem saindēties būs ļoti jāpacenšas - ja vien klāt nepieelposi CO, kas pats ir bez smakas.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Saki, ka tajā busiņā bija kaujas vielas? Jau no ražotāja... Konkrētiem modeļiem... Pavisam ģeniāla sazvērestības teroriju bīdīšana pavisam vienkāršā situācijā. To ir jāmāk!

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Beidozt sanāca laiks noklausīties. Pilnīgi bez pārsteigumiem - ierasto adhominemistu uzbrukums, kam nav neviena vārda ko iebilst pret saturu, likumsakarīgs.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Izklausās pēc pārlieta adBlue. Kā izpaudās tā riktīgā saindēšanās? Vai gadījumā tā nevarētu būt psihosomatiska? Tās gāzes, ar ko var saindēties, lielākoties ir bez smakas.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tev ir slima domāšana. Stambulas konvencija pasaka, ka slikti ir sist tikai sievas, visus citus drīkst. Tie, kas uzskata, ka tāda konvencija nav vajadzīga, ir par to, ka sist nedrīkst NEVIENU! Aiz frāzes "Vardarbība ir slikta" drīkst sekot tikai punkts vai izsaukuma zīme, nevis izredzēto aizsargāto personu saraksts. Bet vardarbības mīļotājiem patīk šādi, ar manipulācijäm leģitimizēt vardarbību.

Tēma: Vai Eiropā paliks spēkā aizliegums tirgot jaunus auto ar iekšdedzes dzinēju 2035.gadā?

Interesants secinājums, ņemot vērā, ka elektrības cenas visu laiku tiek sadārdzinātas. Vislētākā ir akmeņogļu.

Tēma: Vai Eiropā paliks spēkā aizliegums tirgot jaunus auto ar iekšdedzes dzinēju 2035.gadā?

Oho... Kāds daiļtirsējs...  32900 ir tieši tikpat, cik 26900 Un tas vēl hipsteru  auto, kuram vispār nav saprotama ne jēga, ne cena.  i.imgur.com/1TU543c.png

Tēma: Vai Eiropā paliks spēkā aizliegums tirgot jaunus auto ar iekšdedzes dzinēju 2035.gadā?

Tikšana pāri dīķim jau ir cits stāsts. Bet no pilsētas ārā jātiek primāri un jāspēj sevi nodrošināt kādu laiku. Bet tā X stunda, kurā pilsētā var iestāties energokrīze, ir iespējamāka, nekā tu domā.

Tēma: Vai Eiropā paliks spēkā aizliegums tirgot jaunus auto ar iekšdedzes dzinēju 2035.gadā?

Ko darīšu? Varēšu pamest pilsētu un aizbraukt tur kur ir lielākas rezerves un bez elektrības nav jānosalst. Un tad jau tālāk domāšu ko darīt. Bet vispār muļķigs jautājums - jo ārkārtas situācijā nav "jāizvelk nedēļu ilgāk", bet jārīkojas atbilstoši šai situācijai.

Tēma: Vai Eiropā paliks spēkā aizliegums tirgot jaunus auto ar iekšdedzes dzinēju 2035.gadā?

Cerība ir muļķa mierinājums. Kad tirgos, tad varēsi runāt par izdevīgumu. Pagaidām tie maksā tieši tik, cik maksā. Un nav loģiska pamata cenas samazinājumam.

Tēma: Vai Eiropā paliks spēkā aizliegums tirgot jaunus auto ar iekšdedzes dzinēju 2035.gadā?

Pirmkārt - ja nu kam šobrīd ir iepējama krīze, tad tā ir elektrība - tīkli ar zaļo politiku ir padarīti ārkārtīgi nestabili un izmaksas lēkājošas.  Otrkārt - degvielu tomēr vari ieliet kannā/mucā un garantēt sev kaut kādu rezervi nebaltai dienai pats.

Tēma: Vai Eiropā paliks spēkā aizliegums tirgot jaunus auto ar iekšdedzes dzinēju 2035.gadā?

Dažādi nodokļu režīmi ilgtermiņā neizbēgami beidzas slikti un pavisam ne tā, kā nodokļu manipulatori un noderīgie idioti ir iedomājušies. Tieši ar nodokļiem un CO2 demonizēšanu ir panākts dīzeļu un kvēpu uzvaras gājiens vieglajos auto.  Un sajūsmina ideja "apkāst sistēmu", uzlādējot auto ar kuru... nevar nokļūt tur un tad, kur un kad vajag. Piedevām par naudu, par kuru varētu ilgi un dikti liet dārgo akcizēto degvielu. Nez kurš ir tas apkāstais, ja sistēma ir tevi pārliecinājusi, ka ir jēga tai samaksāt tūkstošus, lai ietaupītu simtus.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Ja gribi izlikties tupāks, nekā esi, un tēlot, ka nesaproti argumentu, karogs tev rokās. Pats labi zini, ka šo bateriju "bez destruktīvas iejaukšanās" nav iespējams uzstādīt citam automobīlim un ar integrāciju ir domāta baterijas izgatavošana salāgoti ar konkrētās virsbūves formu.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Normāla proletariāta skaudība liek teikt šāds frāzes, bet tas nemaina faktu, ka "deficīts" ir "Tāds (produkts, viela, prece), kura piegāde neapmierina pieprasījumu."

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Vēl - pavisam nesen vajadzēja vienam projektam Arduino Nano - pavisam elementāro bāzes kontrolierīti. Izrādījās, ka nav ne vien Latvijas noliktavā, bet arī pie lielā piegādātāja. Piedāvāja pasūtīt ar piegādi pēc 2 mēnešiem. Par laimi atradās divi atlikuši vienā ļoti dīvainā elektronikas bodītē.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Jau teicu - šobrīd tu vari nestāvēt rindā tā vienkāršā iemesla dēļ, ka liela daļa samierinās ar zemākas kvalitātes precēm, nevis to, ko gribētu un atlikušie rindā stāv elektroniski - attiecīgi rinda nav jāpamet, lai iestātos otrā. Bet pārtikas piedāvājums un kvalitāte mūsu veikalos ir nožēlojams, salīdzinot kaut ar Lietuvu un Igauniju, nemaz neskatoties tālāk.  Un jā - pavisam ne kosmiska vēlme - gribu mūsu pašu Cido ābolu karsto dzērienu jau pāris nedēļas - diemžēl visos veikalos pēdējo nedēļu laikā tas vai nu nav vai ir palicis tikai tukšs plaukts ar cenu zīmīti. Un tā nebūt nav vienīgā prece, kuru ir jāmāk izķert un nevar dabūt dodoties uz veikalu vakarā.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Stulba mēdīšanās pieder pie lietas. kad saproti, ka argumenti beigušies. Bet jā - kad iztapīgam muļķim ar zemām prasībām dzīve patiešām IR vieglāka.  Tikai nemelo, ka nepirki pie spekulantiem. Maz ticams, ka dabūji par ražotāja cenu un esi to dažu laimīgo loterijas uzvarētāju (jā es zinu, cik eksemplārus Sony iedeva Latvijas pārstāvimun cik tie maksāja) vidū. Vienkārši esi pieradis, ka spekulanta profesija šobrīd nav pasludināta par sodāmu.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Nevis "mums", bet tev pašam, piemērojot to dažādi pēc savas patikas. Arī PS2 varēja dabūt precīzi tāpat kā raksti - pie spekulantiem par kosmisku cenu. Es pat pieteicos ražotāja rindā (pie Sony dīlera) par ražotāja cenu - un tajā mana kārta tā arī nav pienākusi līdz pat šai dienai.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Jā, jauni.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti