Tavu trulo bazaru nav pat jāfiltrē, 100%.
To, ka Senukai slotiņas pērk lohi pēc būtības jau es uzrakstīju. Diemžēl ar personīgu pieredzi, nevis nostāstiem. Stāsti tagad nu vien tālāk, kā TU zini, ka tur pērkot esi lohs, ja jau viss vienmēr ir bijis labi un Bosch ir tik lielisks.
Aizver savu verbālās caurejas atveri un padalies, kādēļ tik ļoti sacepies par manu uzbraucienu Senukai un Bosch - esi kaut kā tajā viltojumu shēmā iesaistīts un pats par to saņem īstās oriģinālās, ko reklamēt un slavēt lohiem, kas iepērkas Senukai?
Pats vien vari iet, ja tavā šizofrēnijā tu esi Bosch vai Latvijas torgaši, kas ir vienīgais ko es šajā diskusijā esmu "gatavs jau pašos sarunas pirmsākumos apdrirst".
ES pateicu, kur ES nopirku sūdīgas Bosch slotiņas. Ja tavā slimajā fantāzijā tā kaut kādā veidā ir "atbildētāja apdiršana", pis taisni.
Man ar Bosch jau otro reiz iegrābiens LV. Senukos augusta beigās pirktās Bosch Aerotwin ir jau izbeigušās. Kautkā atslābu un laicīgi nenopirku Vācijā, kā esmu centies darīt pēdējā laikā - tur pirktās pat pēc diviem gadiem joprojām ciešami tīra, nevis 3 mēnešos izbeidzas
Var jau būt, ka Circle-K tomēr tirgo savādāku Bosch, kā leiši. Laikam jau nav citu variantu, kā pamēģināt - logu vajag tīru tagad :D
Labāk pastāstiet kur un kādas slotas tagad jāpērk, lai tiktu pie tādām bezrāmja, kas arī ziemā ir kaut cik lokanas un nenodilst pāris nedēļās? Visi veikali pilni ar kautkādiem lētučiem. Neesmu ne tik bagāts, ne čakls, lai tik bieži mainītu - ir kaut kas kvalitatīvs arī Latvijā atrodams?
Tas tev tā liekas, ka kādam mentam tā instrukcija ir saistoša. To, kas tajā rakstīts, zinu ļoti labi. Tieši tāpat kā to, ka to nav vērts pat uz tualetes papīra drukāt.
Varbūt par paātrināšanos līdz kosmiskajiem 35, izbraucot no DUS, uzreiz nošaut?
Un vai, savukārt, izbraucot ar 5km/h plūsmā, kam ir atļauts 70, nevar gadīties smagas sekas?
Un ārprātīgie +40, kad vējš remonta zonas beigās ir noplēsis augstās kvalitātes pārsegu (savādāk sauktu par miskastes maisu) no 70 zīmes, kurai vajadzēja būt aizsegtai?
Varētu pat tupa izlasīt, ko pats piedāvā kopēt. Šveicē NAV tāda marasmātiska limita. Zemākais ir +40 un tas pats tikai zonā, kur atļautais ir 30. Jeb citiem vārdiem sakot - vairāk kā 2x pārsniegts atļautais. Tieši tāpat - Šveicē NAV 5 km/h ierobežojumu, ko lieto pie mums, un kas paredzētu tiesību atņemšanu pie galvu reibinošajiem 35km/h.
Visiem sodīšanas faniem atgādināšu, ka šeit ir jāiekļaujas plūsmā ar 5km/h. Paātrināšanās līdz galvu reibinošiem 35km/h jau būs sodāma ar tiesību atņemšanu.
maps.app.goo.gl/oSjTWmZXUGW4EfG76
Izlasi "Bada spēles" un uzzināsi. Ne jau Orvels viens antiutopijas sacerēja.
Kāda ierobežosana? Nu tā, soli pa solim. Ja tev no rītdienas aizliegtu braukt, tu protestētu. Bet tā kā sola tikai "apkarot agresīvos", tu pat nepamani, ka faktiski tiek panākta lēnāka (vidējā ātruma kontroles un apdzīšanas iebiedēšanas taktika) un tuvāka (EV sniedzamības problēmas) braukšanas iespēja. Tev neatņem visu uzreiz, bet tikai ierobežo. Un tu pat nepamani, ka tāds process notiek. Tā vietā uzreiz meties oponēt šīs kārtības ieviesēju ienteresēs... Domāju, ka zini terminu, kādā šādus cilvēkus paši varneši sauc.
Protams, ka diskusija jau tikai par dažiem agresīviem un ļaunprātīgiem pārkāpējiem.
To, kā "sabiedrības interesēs" soli pa solim tiek ierobežota pārvietošanās brīvība, jau neviens nepamana. Nesaliek kopā šo ar kovidpasēm, skaidras naudas lietošanas ierobežojumiem...
Kā zināms, vardi jāvāra lēni. Iemetot to karstā ūdeni - izleks ārā. Bet ieliekot aukstā un sildot lēni - uzsils mierīgi līdz nāvei.
Krotow rakstīja: Ļoti lielie ganāmpulki nograuž un nobradā zāli lielās platībās. Pēc tam lietus tur aizskalo augsni un sākas augsnes erozija, putekļu vētras un partuksnešošanās. Latvijā tas vēl nenotiek. Taču siltākās vietās, kur cieņā ganāmpulki ar 10K+ lopiem - vienkārši. Konkrēti ASV un vairākās vietās Āfrikā.
Rekur tavu (un diemžēl ļoti populāru) uzskatu pielīdzina plakanzemju domāšanai. Paklausies un izglītojies:
mefisto rakstīja: Portugālē redzēju taksi Renault Zoe (vispār diezgan daudz šādu takšu) ar nobraukumu ap 220k km. Tad jau tie auto brauc un plus mīnus kalpo.
Nu jā, ja tavi braukšanas paradumi ir kā taksim, tad jau kalpo gan. Vai tad ir kāds, kas apgalvo, ka tie auto nebrauc vispār?
Nav ne jausmas, kā lidoja Smiltēns, bet "ar Moldovu mums nekad nav bijusi aviosatiksme" ir pērle, kuru grūti aptvert.
Kādā mucā ir jādzīvo, lai nezinātu, kā aviosatiksmē darbojas pārsēšanās un nespēt atšķirt aviosatiksmes neesamību no tiešo reisu neesamības?
Vēl jo vairāk - ziņā ir pat skaidri rakstīts "Rumāniju un Moldovu" - uz Bukaresti Rumānijā airBaltic lido ar tiešo reisu, un tieši tāpat Tarom lido starp Bukaresti un Kišiņevu.
Un man ir gadījies lidot kopā ar toreizējo prezidentu Andri Bērziņu - vienā parastā reisā, pavisam parastā lidmašīnā, uz Briseli. Nekādu specreisu, nekādu apgrūtinājumu pārējiem pasažieriem, tik vien kā iekāpa pēdējais un izkāpa pirmais.
Kā tad nu ķeizars bez eskorta... Pats izlēma kādu darbu un kā labā darīs - ceļojuma apmaksātājiem neprasīja.
Bet to, ka brīvdiena nekādu personīgu labumu Smiltēnam gan nedeva, pamanīt grūti. Satrauc kā vergi nav ķeizaram pietiekami tai dienā sapelnijuši.
Uz to, kas tad tā "valsts" ir, atbildēt nespēj...
imzz rakstīja: Tie Kariņa privātie reisi ir mediju kumoss vienkāršās tautas hm, aprobežotākajai daļai ko cepties. Viņš nelidoja viens, tās bija 5-9 cilvēku valdības delegācijas, un lidojumi notika laikā, kad bija kovid šausmas ( līdz ar to aviosatiksmes problēmas ) un Ukrainas kara sākums.
"Viens no pieprasījuma iesniedzējiem bija neviens cits, kā partijas biedrs un Saeimas deputāts Edvards Smiltēns.; ( Bij )Saeimas priekšsēdētājs Edvards Smiltēns intervijā Latvijas Radio aizstāv brīvdienas ( sakarā ar hokejistu sgaidīšanu ) izsludināšanu, uzsverot, ka tā bija īpaša tautas saliedēšanas un pašapziņas celšanas diena;
Viena brīvdiena darba dienas vietā valstij izmaksāja apm. 10 miljonus. Tātad, Smiltēna reklāmas pasākums ar hokejistiem valstij izmaksāja 10 000 000 / 613 830 = 16.3 reizes vairāk, nekā visi Kariņa reisi.no:
klik.tvnet.lv/7899740/lusis-komente-ka-karins-nolidoja-sessimts-stukas
Pretīgi pat lasīt.
Pieliec vien klāt tavu definīciju, kas ir tā valsts, kuras labā Kariņš ir darījis pietiekami, lai pelnītu šādus lidojumus, bet vergi ar savu slinkošanu radījuši dramatiskus zaudējumus.
arba rakstīja: Tevi lasot vispar nevar saprast, ko tu gribi pateikt
viņš cenšas glābt krieviju, vienīgo kapitālistisko valsti pasaulē.
Vienkārši pārstāj tupi melot, Krievijas glābēj. Visa mūsu "diskusija" sākās tieši ar tavu Krievijas varenības sludināšanu prestatā manai nostājai, ka Krievija ir fašistisks režīms, ka var un vajag iznīcināt.
viencexperc rakstīja: Bradipussi.
Lai nebūtu nekāda Giša gallopa, atbildi konkrēti uz katru jautājumu. 2-3 teikumi, bez sociālistiskās ūdens liesanas.
1) Nosauc lūdzu kādu kapitālismā radušos oligarhu. Kurš neizmantoja sociālisma metodes un sociālisma izjukšanas sekas.
2) vai kapitālismā var valsts slēgt līgumus par preču piegādēm? Piemēram, savā vizītē, Baidens paraksta vienošanos par Apple piegādi Āfrikai?
3) ja Zviedrijā Volvo, Scania, IKEA pieder privātpersonām, tātad tur ir kapitālisms?
4) kurā valstī vēl, izņemot Ziemeļkoreju, nav privātā biznesa?
5) vai ja valsts palīdz un atbalsta vienu uzņēmumu, bet tā konkurentus gremdē, tas atbilst kapitālisma principiem?
6) kas ir komunisms? Īsa definīcija.
7) kas ir sociālisms?
8) kas ir kapitālisms?
Viss ir atbildēts jau iepriekš. Tā kā nespēj pat neko jaunu izdomāt, vienkārši iemācies lasīt.
Tu esi stulbenis. Es te iebilstu cilvēkam, kurš kopā ar saviem domubiedriem vēlas, lai karš būtu pēc iespējas ilgāks un asiņaināks, bet tu sūti karot mani, nevis viņu...