Viss par Arestoviču... Divreiz esot noklausījies, bet tā arī neesi spējis pamanīt, ka tik ļoti pats "skaties Arestovičam mutē", ka nepamanīji ka Petrovs (par kuru tu pat neesi papūlējies noskaidrot, kas viņš ir) šajā video ne tuvu nefokusējas tikai uz Arestoviču, bet gan runā par politiskajām intrigām.
Bet tev ir nepārvarama vēlme tikai apspriest vienu Arestoviču... Jo tā taču var ignorēt patiesās problemas, vai ne? Jā, protams, var nekoncentrēties uz Pertrova personību, bet pats jau paspēji pieminēt citus uzvārdus, tomēr fokusējies tikai uz Arestoviča personību.
"Un vēl viens, izskatās frontoviks, izsaka domas par pašu AArestoviču:"
Tu tā kā līdz beigām ar noklausījies? Un pat nezini, kas ir Aleksejs Petrovs? Laikam jau pofig... Vienkārši Arestovičs nepatīk, jo nerunā politkorekti... Jo Petrovs nobeidz savu viedokli diezgan skaidri - Arestovičs ir "brīvs putns" un var runāt ko grib, bet tieši tas, ko saka arī Arestovičs ir trakākais - pie varas esošie nodarbojas ar politiskajām intrigām, nevis valsts aizsardzību, par ko vieņiem ir uzticēta atbildība un tiek maksāta nauda.
To nodarīja armija, kas tolaik bija Ukrainas bruņoto spēku daļa no Ukrainas teritorijas.
Arī Lukašenko tad jau ir "apkrāvies ar savām problēmām", izvietojot Krievijas atomieročus un ļaujot izmantot savas lidostas Ukrainas bombardēšanai. Vai pareizi tevi sapratu?
Volx rakstīja: Parasti jau mašīnas novirza tuneļos. Gājējiem jāvēro fasādes un jāelpo gaiss, ne tuneļos sadzīt.
Parasti cilvēki domā ar galvu. Bet Latvijā vienkārši skatās riņķī un bez sajēgas un patstāvīgas domāšanas blēj. Rīga ir uzcelta Daugavas iztekas kāpās, nevis dolomīta iezī, ko var redzēt augstāk pa straumi. Liela mēroga rakšanās slapjās smiltīs zem centra pamatu un Daugavas ūdens līmeņa var radīt neparēķināmas sekas.
Nu tad grūti tev palīdzēt. Ukraina piedņestras izveidošanā Krieviju atbalstīja daudz vairāk, kā šobrīd Batkrievija atbalsta to Ukrainas iekarošanā. Ja nejēdz pat kartē paskatīties, tad tai piedņestrai ir tikai divas robežas - ar Ukrainu un ar Moldovu. Diez tas Krievijas karaspēks (pat tad, ja negribi atzīt, ka 14. armija tolaik bija Ukrainas bruņoto spēku daļa) no Moldovas teritorijas tur nokļuva?!

"Piedņestras veidošanā ukraiņi nepiedalījās"
Varētu par šo sīkāk? Sanāk, ka Wiki melo, apgalvojot, ka Piedņestru ieņēma Ukrainas armijas vienība, kas tikai vēlāk tika pārdalīta uz Krieviju?
lv.wikipedia.org/wiki/14._Gvardes_Armijas_loma_Pied%C5%86estras_konflikt%C4%81
Ko nu tik paniski gribi jēdzienus jaukt? Lai noslēptu savu mīlestību pret vardarbību, stulbi jāmuld par sniegpārsliņām un genocīdu, lai tik novērstu uzmanību no patiesās tēmas?
Piespiest kādu rīkoties pret savu gribu var tikai vardarbīgi. Tā kā bināri pretēji brīvprātīgai rīcībai.
core rakstīja: Tiešām ielikt cietumā par to ka nesniedzi info no kā mašīnu nopirki? Ir kāds tāds gadījums bijis?
Varu paskaidrot sīkāk - ir vesela virkne ietekmēšanas līdzekļu, kura tiks pielietota un, ja attieksies pakļauties, vari mierīgi tikt līdz cietumam. Vai tāds gadījums ir bijis? Nē, jo pilnīgi pietiek ar draudiem, lai panāktu pakļaušanos.
Jā nepielec, runa ir par to, ka nevajag salīdzināt vardarbīgas attiecības ar brīvprātīgām. Bet diemžēl ir cilvēki, kas vardarbībā nekādu ļaunumu nesaskata.
GB12 rakstīja: Tikpat labi var arī pateikt, ka, ja apdrošinātājs pieprasa kādu papildus dokumentu atlīdzības izskatīšanai un izmaksāšanai, tā arī skaitās "uzglūnēšana", ko izdomā apdrošinātāju "režīms", un tas īstenībā ir slazds.
Oho... Un ja neiesniegsi, tad potenciāli tevi par to var notiesāt un ielikt cietumā? Vai tomēr tikai atteikt atlīdzību? Kāds tam vispār sakars? Nespēj brīvprātīgu sadarbību no vardarbīgas varas atšķirt?
Privatizēts dzīvoklis jau pēc būtibas tas pats mantojums vien ir. Bet nu par uzņēmību, tā vietā, lai vienkāršī dzīvotu nost, atzinība.
Pirmais nozīmīgais konflikts kreiso mašinērijā ir. Tagad jāgaida, kad feministes attapsies, ka viņu atbalstītie imigranti necīnās par sieviešu tiesībām.
Ne jau katra pele iekrīt slazdā, bet tas nemaina faktu, ka slazds ir slazds.
GB12 rakstīja: Tu vispār saproti vārda "uzglūn" jēgu?
tezaurs.lv/uzgl%C5%ABn%C4%93t:1
2. skaidrojums diezgan precīzi apraksta VID attieksmi pret tevi.
Un pats vien jau to vārdu "ievilki" diskusijā, ar to aprakstot iestāžu un varas pārstāvju centienus rīkoties pēc principa - "galvenais lai būtu persona, pantu piemeklēsim".
Nu kārtīgs speciālista viedoklis, vai ne? Tieši tos 55 kvm mūra kādas zags, vai ne? Kāpēc tad nenosauci par kādu summu iekļāvi kustamo īpašumu savā aprēķinā? Jo sarēķinaji vispār bez kustamā īpašuma, faktiski neapdrošinot neko tēmas kontekstā?
darklight rakstīja: 90-tajos šitā patiešām notikās (arī zinu reālus gadījumus), varbūt vēl 2000-šo pašā sākumā, bet jebkurā gadījumā tas bija sen, un vairs nekas tāds nav dzirdēts.
Tagad jau jebkurš zagšanas cienīgs ir apdrošināts, attiecīgi iepriekšminētā shēma nedarbojas. Tādēļ sadarbībā ar Lietuvas nozares profesionāļiem tiek rīkotas akcijas, kurās Rumbulā var iegādāties Vācijā norakstītus neglābjamus auto, kuri ir atjaunoti tā, ka pat krāsas biezuma mērītājam nav kur piesieties.
Saprotamāk? Nē - tieši otrādi, kretīniskāk. Tieši tu tu bijis tas, kas man pārmeta, kad vienkārši konstatēju faktu, ka cilvēki necīnās pret vandāļiem, ka man viss esot slikti un meloji, ka es uzskatot, ka neko nevajag darīt. Tagad pat tieši šo nedarīšanu sludini kā pareizo rīcību.
core rakstīja: Man dzīvoklis nav pieslēgts nekādai apsardzei, bet apdrošināšana ir pat ļoti draudzīga.
Nevaru tev palīdzēt, ja neesi noskaidrojis atsškirību, ko maksā par "uzticību" policijai.
Žēl, ka tu nemāki lasīt. Es visnotaļ izvērsti uzrakstīju, no kā sastāv "palestīnieši", bet kā izskatās, esi sava portāla liesītāju vairuma cienīgs, jo jāizdomā meli, kas ir pretēji manis rakstītajam.
Precizējot:
"Un par to izdzīšanu nevajag dirst - to teritoriju ANO sadalīja gandrīz vienādās daļās - viena Izraēlai, otra Palestīnai."
Tieši tā. DIVĀS. Lasiet, kamēr nelabi paliek. DIVĀS. Briti atteicās par no savām - t.i. kristiešu interesēm. Un tas pat varētu būt sākums visām nelaimēm, jo tikai mūsu, rietumnieku, izpratnē tas bija cēls žests - t.i. "mums pietiek un redzam, ka jums vajag vairāk". Arābi to nešaubīgi uztvēra kā uzvaru pār kristiešiem un vājuma izrādīšanu.
"Vieni valsti izveidoja, otri nē."
Vieniem valsti vajadzēja, otriem nē. Žīdiem nav citas savas valsts. Arābiem tā vienmēr ir bijusi un būs "contested territory", ko vienlīdz sev grib Libāna, Sīrija un Ēģipte. Zem "palestīniešu" (t.i. pavisam nelielas patiešām vietējās kopienas) vārda starptaustiskajā pilitikā ir apkopoti visu šo valstu civilokupanti un kaujinieku grupējumi, kam jau IR savas valstis. Vienīgais, kas tos (un Irānu) vieno - ir kopīgs atlikušais ienaidnieks - Izraēla, ko ir jāiznīcina tāpat, kā ir izdevies iznīcināt kristiešus. Pēc tam varēs atkal dalīt savā starpā, kaut pilnībā iznīcinot patiesos palestīniešus, kuru dzīvība un labklājība tiem nerūp.
Un tiem, kas te piesauc "kara noziegumus" ir jāsāk saprast, ka tādi tie ir tikai rietumu pasaulē. Arābiem svētajā karā piedalās visi - arī sievietes un zīdaiņi - vienalga, kā mocekļi vai kaujinieki. Tādēļ ir tukši runāt par slēpšanos starp civiliedzīvotājiem vai uzbrukumiem civiliedzīvotājiem. Džihadā tādi vispār neeksistē jēdzieniskā līmenī un tur karot nav iespējams pēc rietumu "civilizētās pasaules" noteikumiem.
www.apollo.lv/7878998/egipte-nepienems-palestiniesu-beglus-no-gazas-joslas - naivā ritumnieka skatījumā tā izskatās pēc nevēlēšanās uzņemt bēgļus. Bet tas ir nekas vairāk kā loģiska "mobilizācija" Gazā - tieši tāpat kā Ukraina neizlaiž kaujaspējīgus vīriešus, arī tur gluži vienkārši izbraukt nedrīkst neviena kaujasspējīga persona - t.i. VISI, ieskaitot zīdaiņus.
Tieši pirms briti nodibināja sapņuvalsti Palestīnu, kurā dažādi arābu klani centās izkaut visus ne-musulmaņus, apsolījums bija aizsargāt tās "multikulturālismu" - t.i. visu palestīnas teritoriju apdzīvojošo kopienu līdzāspastāvēšanu pretēji arābu vēlmei iznīcināt visus savādākos.
Before the British occupation, Palestine was part of Ottoman Syria. The British army ruled Palestine until a civil administration was established on 1 July 1920. Britain was granted a Mandate for Palestine on 25 April 1920 at the San Remo Conference, and, on 24 July 1922, this mandate was approved by the League of Nations.
Nu izeja ir vienmēr - jautājums tikai kāda. Komunisma dabiskā - iznīcība un visa būvēšana no jauna, kad tas ir sagruvis, nekur neizpaliks, ja citu panākt neizdosies. No PSRS izeja atradās un atradīsies arī no EPSRS un citiem neomarksistu veidojumiem.
Optimisms par pozitīvu izeju gan arī man nav diezko liels. Kaut vai vērojot milzīgo komunisma ideālu un režīma atbalstu tepat - iAuto komentāros.
Piemirsi veltījumu piebilst tiem, kas uzskata, ka policija pamatoti nepievēršas sīkiem nodarījumiem.
Tieši tā - ja HAMAS izskatās kā Krievijas apmācīta un Irānas apbruņota teroristu organizācija un uzvedas kā Krievijas apmācīta un Irānas apbruņota teroristu organizācija tad tā visticamāk arī ir Krievijas apmācīta un Irānas apbruņota teroristu organizācija.
Un ja Māris izskatās Krievijas un radikālo islāmistu propagandas apmāts un uzvedas kā Krievijas un radikālo islāmistu propagandas apmāts tad visticamāk arī ir Krievijas un radikālo islāmistu propagandas apmāts.
Nez, Māris arī notikumiem Ukrainā seko pēc RT neratīva?
Pavisam interesantais - viss garais atspēkojums balstās "trīs vaļos" - 1) HAMAS noliedz Izraēlas versiju, 2)HAMAS ir izraēlas raķetes atliekas, bet viņi tās nevienam nerādīs 3) arābu pasaule Izraēlas versijai netic.
Un, protams, jau atgriežamies pie paša topika nosaukuma. Hamas jau nav nekāda sakara ar tām karadarbībā iesaistītajām valstīm, kas HAMAS organizē un apgādā, vai ne? Tas tīri tāds lokāls konfliktiņš, kur varonīgie apspiestie doņeckieši cīnās pret teroristiskajiem ukraiņu nacistiem. Oi... mazliet vieta sajuka. Bet nu jā - tur ir runa tikai par palestīniešu pašaizsardzību un tam nav nekāda sakara ar Irānu, Ēģipti un Krieviju.
Interesantäakais jau tas, ka tie karuseļu veidotāji zin ko atbildēt un viņiem šādas vēstules problēmas nerada. Un kā rāda mūsu VID pieredze - var pat saņemt VID darbinieku palīdzību to aizpildīšanā. Un, lai šo "pakalpojumu" nodrošinātu, kādam tev līdzīgajam, kas nezin atbildes, noteikti ierosinās administratīvo lietu par nepareizu ziņu sniegšanu, lai visi redz, ka ķeršana notiek ar pilnu sparu.