Pis taisni slepkavniek. Grozies, kā gribi, bet pis taisni.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Pis taisni slepkavniek. Grozies, kā gribi, bet pis taisni.
Pis taisni, slepkavniek.
Pis taisni slepkavniek. Neslepkavot tev ir "greiza vērtību skala". Tā turpināt!
Neko gudrāku nespēj izdomāt kā kārtējos melus? :D
Pis taisni, slepkavniek. Savā tupumā nespēj pamanīt, ka "jebkurš cits" arī saņem atbildes.
Pis taisni, slepkavniek. Nez vai par cieņpilnu attieksmi vajadzētu runāt slekavošana mīļotājam,
Pis taisni, slepkavniek. Tu atkal un atkal pierādi savu tupumu neaptverot, ka es netaisos slepkavniekam NEKO skaidrot.
Kur problēma? Nespējā pamatot, kādēļ tās konkrētās zāles ir nozīmētas, jo patiesais iemesls ir peļņa un to pacientam teikt nedrīkst. Kur problēma? Meli. Ārsti nevis iesaka nevazāties apkārt, bet gan piespiedu kārtā liek doties uz aplipināšanas punktiem.
Pis taisni slepkavniek. Kritērijs, kā primāri identificēju slepkavnieku, ir paša atzīšanās slepkavību attaisnošanā.
Pis taisni, slepkavniek. Atmet savu apsēstību uzbāzties, labi zinot, ka neko citu pretī nesaņemsi.
Pis taisni slepkavniek. Slepkavošanas mīļotājs jau nebūs tas, kura padomus par veselību uzklausīt.
Meli. Raimis jau vairākas lapas izvairās pamatot savu "ārsta norādījumu" lietot konkrētu antibiotiku bez kursa detalizācijas - precīzi to, ko "parakstīs" negodprātīgs ārsts, kurš no BigPharma gūst labumu par konkrēta produkta iztrakstīšanu peļņas, nevis pacienta veselības nolūkos.
Alternatīvus viedokļus cilvēki meklē tieši tādēļ, ka dēļ tādiem kā tu un BigPharma dakteriem tas neuzticas vispārējai medicīnas sitēmai, kas to pieļauj. Jo ekstrēmāks būs tavs antibiotiku uzspiešanas naratīvs, jo ekstrēmāku "alternatīvo" virzienu tu panāksi. Un arvien mazāk būs to, kas gribēs rīkoties PAREIZI - lietot antibiotikas, apzinoties to potneciālo kaitējumu, un tādēļ rūpīgi ievērojot uzticama ārsta nozīmēto PAMATOTO kursu.
Tu esi kretīnisks melis. Tieši to, ka antibiotikas ir "ir jādzer kārtīgi un pilns kurss" un šo kursu, t.sk. konkrētu antibiotiku, var nozīmēt tikai kompetents un godprātīgs ārsts, es nepātraukti saku. Pretēji tavam naratīvam stumjot bez pamatojuma vienu koknrētu antibiotiku un noliedzot, ka tā var radīt neatgriezanisku kaitējumu neparizi lietojot.
Pis tasni, slepkavniek. Pieslēdzies palīgā savam slekavbrālim aizstāvēt slepkavotājus, kuru arī medicīnā netrūkst? Tikai jums vajag visus ārstus samest vienā maisā un sludināt aklu ticību jebkuram.
Pašam tev saasinājums - atkal kaut kādus melus jāizdomā - kur es oponēju pats sev? Tikai Raimondam, kurš tagad stumj vairs ne fizikas eksperimentus vai izsargāšanos no infekcijas, bet klaji mudina pārkāpt uz jebkura medikamenta obligāti rakstīto: "Nepareiza medikamentu lietošana ir kaitīga veselībai".
Nu tad pārstāj jaukt galvu, kretīn. Tieši ārstu nepareizi ieteikumi ir iemesls lielākajai daļai rezistences gadījumu. Nevis tavs naratīvs par pārtraukšanu draugu ieteikumu dēļ. Un tu ar prieku šos slakterus aizstāvi, jo acīmredzami esi ieinteresēts šādas "medicīnas" sistēmas pastāvēšanā, kurā ārsti var mierīgi darboties farmācijas kompāniju, nevis pacientu interesēs.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
mefisto rakstīja:
ezis71 rakstīja: Sveiki!Pagāšajā piekdienā aizbraucu uz pāķiem,vajadzēja dzinējam mainīt eļļu,kā nekā radiniekam(sievas brālis)darbā pacēlājs.Pienāca sestdiena,padomāju kad uz Grosu nebraukšu,jo iepriekšējā gadā viņiem nebija 4 litru kanna.Atcerējos kad Cēsīs pie vecās alus darītas ir auto veicis,ieeju googlē,atsauksmes pozitīvas,es uz turieni.Es tur,nosaucu auto,ir tikai viena tāda eļļa kas paradzēta manam auto,nav dārga,5 litru kanna,50 eur,8000 km paradzēta.Es saku kad ņemu,biežāk būs svaiga,atnes kannu,mans uz dirsas,tā pati eļļa ko es pagāšgad pirku GROSā,tur man neviens neteica par 8000 km.
Kopš kura laika eļļas maiņas intervāls atkarīgs no eļļas markas?
Kas tie par kaktu servisiem, kas eļļu lej no 4-5 litru kannām, nevis no vairumcenas mucām.
650 rakstīja:
Bradypus rakstīja:
raimondsm rakstīja: Nu ja, te jau ir datu un tekstu kompilācija. Oriģinālais teksts un doma ir tā sajaukti, ka pilnīgi mierīgi var rasties nepareizs priekštats. Draugs, kuram no Laima slimības ar antibiotikām ārstētais, iespējams, prasīs padomu un oriģinālā tekstā ir alternatīvo padomu avots un iespējams antibiotiku terapijas traucēklis nozīmētajai ārsta terapijai, jaunajā kompilācijā gan ārsts, gan padomu devējs jau pārdefinēti ar pavisam citam idejām un sākotnējo attieksmi pret Laima slimības ārstēšanu. Šitādiem diskutantiem katrs teikums jāraksta blokchaina tehnoloģijā un ar papildus paskaidrojumiem vieglajā valodā, kas tieši ir pateikts, kurš sliktais, kurš labais, kuram taisnība un kuram ne. Nevar uzrakstīt vienkāršu rindiņu - ļaunais narratīvs ir kas = zāļu standarta lietošanas apraksts? Ir papildus jāpaskaidro, ka nozīmējot medikamentu, pacients saņem tos pašus standarta ieteikumus, kas rakstīti medikamenta anotācijā. Protams, arī tiek paskaidrots, ka kaut kādu individuālu reakciju gadījumā iespējams arī mainīt medikamentus.
Ko nu izlokies, Pharmas sludinātāj.
Jajā,Herr Dakter, nocittēsim vēlreiz.Kurš gan Lohs ies lietot antibiotikas Laima slimības gadījumā.Ta kur nu vēl ja ielaistas, "ārstējošo" Lohu laicīgi nenodiagnosticētas,un jau ar reālām izpausmēm.Veselība taču katram ir Dārga, tad jau labāk pa taisno uz 1majiem Meža.
Debiliķi, runa ir tieši par nepareizas (tupuma vai ļaunprātības rezultātā) antibiotiku lietošanas rezultatā iegūtu, ne vien ielaistu, bet rezistentu slimību. Ko pēc tam arī godprātīgs dakteris vairs izārstēt nevar un pastāvīgais klients ar visu invaliditāti gatavs.
raimondsm rakstīja: Nu ja, te jau ir datu un tekstu kompilācija. Oriģinālais teksts un doma ir tā sajaukti, ka pilnīgi mierīgi var rasties nepareizs priekštats. Draugs, kuram no Laima slimības ar antibiotikām ārstētais, iespējams, prasīs padomu un oriģinālā tekstā ir alternatīvo padomu avots un iespējams antibiotiku terapijas traucēklis nozīmētajai ārsta terapijai, jaunajā kompilācijā gan ārsts, gan padomu devējs jau pārdefinēti ar pavisam citam idejām un sākotnējo attieksmi pret Laima slimības ārstēšanu. Šitādiem diskutantiem katrs teikums jāraksta blokchaina tehnoloģijā un ar papildus paskaidrojumiem vieglajā valodā, kas tieši ir pateikts, kurš sliktais, kurš labais, kuram taisnība un kuram ne. Nevar uzrakstīt vienkāršu rindiņu - ļaunais narratīvs ir kas = zāļu standarta lietošanas apraksts? Ir papildus jāpaskaidro, ka nozīmējot medikamentu, pacients saņem tos pašus standarta ieteikumus, kas rakstīti medikamenta anotācijā. Protams, arī tiek paskaidrots, ka kaut kādu individuālu reakciju gadījumā iespējams arī mainīt medikamentus.
Ko nu izlokies, Pharmas sludinātāj.
raimondsm rakstīja: Jums, taču ir problēma nekritizēt un saprast jebkuru infekcijas ārstēšanu. Tad jau loģiski, ka COVID elementārai profilaksei mēģināt neinficēties un neaplaist citus arī ir savs, atšķirīgs viedoklis. Un nevajag kritizēt mani, jums pilnīgi mierīgi var kāds paprasīt, vai ta man lietot tās antibiotikas vai ne. ļaunais narratīvs ir kas = zāļu standarta lietošanas apraksts?
BigPharma propagandētājus un izpildītājus IR jākritizē. Ļaunais narativs ir stumt medikamentu nepareizu lietošanu veselības sabojāšanas nolūkos, lai sagādātu BigPharma pastāvīgos klientus. Ļaunais naratīvs ir pasludināt, ka anttibiotikām eksistē "zāļu standarta lietošanas apraksts". Tikai kretīnisks BigPharma sludinātājs mēģina novirzīt "parasto džo" sabojāt savu veselību ar antibitoiku pašārtstēšanos un pajautāšanu draugām - tās, kā jebkurš recepšu medikaments, ir lietojamas tikai atbilstoši uzticama un kompetenta ārsta norādījumiem un neeksistē nekāds "standarta lietošanas apraksts" - tikai individuāli konkrētam pacientam un gadījuma pielāgota shēma, ko ir strikti jāievēro! "mēģināt neinficēties un neaplaist citus arī ir savs, atšķirīgs viedoklis" - ļoti precīzi vārdi. "savs, atšķirīgs viedoklis", kas mūsu politmedicīnas sistēmā ir akarojams un sodāms!
Sorry, par citu Mileju padomāju
www.youtube.com/watch?v=0FuH9MsVYyo
Argentīnas Milejs ir OK.
Nemaini tēmu - kur pastirinājums ierobežojumiem Vācijā? Un nē, neredzēju. Ko tur būtu jāredz - šie divi vārdi vien jau pasaka, ka nekādas jēdzīgas intervijas tur nav.
Nu ir jābūt kaut kam jaunam - visi iepriekšējie bija publiski un skaidri definēti. Šis ir tikai tev vien zināmā čatā.
Nu pie viņa pašreiz paustās nostājas vai nu tieši tik ļauns, vai tieši tik stulbs, lai kā papagailis atkārtotu kāda tieši tik ļaunā iepotēto naratīvu.