Volx rakstīja: Tā ir parasta propaganda lai reklamētu zemes gandētājus. Ziedot nevar kkā savādāk, jādara tas kko reklamējot? Tas ir absurds - iesēja mazu pleķīti saulespuķes, stāstam cik tas ekoloģiski, skaisti utt un tajā pašā laikā indējam zemi un cilvēkus, taisām nežēlīgu peļņu. Atiecīgi var arī nopirkt jebkuru žurnālistu, sab organizāciju un zīmēt sev nimbu uz galvas.
Ja tu gribētu ziedot, tad jau uzreiz būtu aizvedis savu džipu uz to konvoju, kas ved mašīnas uz Ukrainu, vai sazinājies ar organizatoriem. Tāpēc nav jāliek reklāmas saulespuķu laukā, itkā tas būtu kkas sevišķs.
Var jau, protams, arī šādi skatīties uz cilvēces progresu (šajā gadījumā intensīvo lauksaimniecību) un gribēt atgriezties laikos, kad visiem bija smagi diendienā jāstrādā uz lauka, lai sagādātu pārtiku un visi ēda tik veselīgi, ka vidējais vecums bija 35 gadi.
Tev ir izdevīgi "piemirsies", ka tā "nežēlīgā peļņa" ļauj paēst tiem, kas tā vietā, lai strādātu uz lauka var strādāt par skolotājiem un ārstiem un bērni var mācīties, nevis būt lētais darbaspēks vagā.
Pis taisni slepkavniek. Jāatzīst ka tav apsēstība ar manu personu un stulbums, nespējot aptvert, ka nekādu citu atbildi nesagaidīsi, turpina pārspēt rekordus.
Volx rakstīja: A ar tiem Zsargiem problēma ir tāda, ka pārāk neatkarīgi paliekot viņi var ne tikai bandītus veiksmīgāk ķert, bet arī sākt veiksmīgāk valsti vadīt. Tad būs kā Sudānā un pieredze jau mums ir ar aizsargiem un Ulmaņpapu
Tieši tādēļ mums ir nevis zemessardze (apmācīta un mājās bruņota), bet armijas amatieru vienība, kam ieroči tiek uzticēti tikai mācības un lietošanai tiks izsniegti tikai tad, kad paklausīgi pildīs varai pakļautā komandiera pavēles.
ZZZZ rakstīja: Tu kā muša pret lampu. MĀJĀS lādējās. 🙈
Cik izdzēri pirms šito sarakstīji?
10:34: "ceļa malās vajag būvēt saules parkus. Patreiz jau tie ir un top vēl daudzi klāt. Kāda problēma ar jaudu? Tur tieši dienā tie nolādētie lai noņem slodzi."
11:42: "MĀJĀS lādējās"
Un tādi idioti brīnās, ka viņus nesaprot...
Nu nu, melīt, sīkāk, kur es to pārmetu? Tikai saku, ka ar cilvēkiem, kas tā dara nav vērts mēģināt jebko diskutēt pēc būtības.
Un netaisos nekur meklēt pašpasludināta interneta daktera "diagnozes".
Šveicē... :D Tu nedzīvo Šveicē. Tu dzīvo progresīvā sociāldemokrātijā, kura saviem iedzīvotājiem neuzticas un milzu pūles velta tautas atbruņošanai. Paskaties, kas notiek, piemēram, Kanādā. Un kā ASV progresīvi cīnās pret 2. labojumu.
"no vienas "točkas" var lādētiues divi nevis divdesmit" un no cik augstāka līmeņa točkām barosies tās desmit divvietīgās točkas. Kur un kāda būs apakšstacija, kas neierobežoti piegādās strāvu tām 10 točkām? Vai jau tagad nav tā, ka tas ierobežojums ir nevis točkā, bet gan tās elektroapgādē?
Jopt, šitas vēl smieklīgāk: "Pēc brīža pieslēdzās arī arī KIA NIRO, tad attiecīgi uzlādes ātrums samazinājās un abiem "deva iekšā" ap 70 kW katram."
Nekad... NEKAD... uzpildoties neesmu domājis, ka tas pie blakus sūkņa samazina manu uzpildes ātrumu, kur nu vēl gājis interesēties cik ātri viņam pildās. Ekskluzīvs fanu saiets... Un ekskluzīva problēma, ja būs nevis 2, bet 20 gribošie uzpildīties :D
0pis rakstīja: Tur problēma ir pašā saknē - izlemjot kas ir kur, vai nu rūpējamies par pilsētā dzīvojošajiem vai ļaujam apbūvēt apvedceļu apkārt ezeram un tad cenšamies palīdzēt visiem - kas nav iespējams. Vēl variants - slēgt naxuj ostu un tad atkrīt daudzas problēmas.
Un te jau nonākam līdz kārtējam idiotismam, jo šajā pat forumā bija kliedzēji, kas teica, ka Ziemeļu šķērsojums (kas ietvēra atticīgi ostu piekļuves maģistrāles abos krastos) neesot vajadzīgs, jo neesot pietiekami braucēju, kas to izmantos.
Atliek tikai slēgt naxuj. Ostu. Ekonomiku. Gaismu pēdējam lidostā.
Bradypus rakstīja: Nu jā... Vissirslikti. Tad jau tomēr tas panelis, atslēdzot slodzi, sāk pats (at) spīdēt un nemaz nesilst :D
Galvanis jau kaut kā novirzīties no pamattēmas, vai ne?
Karsts viņš būs jebkurā gadījumā
Pamēģini kādreiz ielīst 2x karstā vannā. Vienreiz ar 40 grādu karstumu. Otrreiz ar 80. Varbūt pieleks, ka "karsts" nav pietiekami specifisks jēdziens karstuma definēšanai.
Fļe, nu...
Neesi aizmirsis, ka paneļi no saules stariem paņem tikai maaazzmazītiņu,* daļu... Pàrējā vnk karsē. Bet redzi, neizkūst tomēr.
PN. * 10-20%
In the absence of a load, the energy absorbed by the solar panel gets converted into heat and the excess heat energy can cause the temperature of the panel to rise. So, solar panels with no load could damage the panels if left unattended.
energytheory.com/what-happens-if-a-solar-panel-is-not-connected/
topinamburs rakstīja: 1. Jautā Jaguar, kāpēc viņu vàģi tādi sūdi. 2. youtu.be/s2xrarUWVRQ
1. nemuldi, ICE Jaguārus nav jāremontē ar šrotu detaļām pie 40kkm.
2. Iemācies lasīt - jautājums bija par to vai šajā šrotu procesā piedalošās baterijas nonāk tavā skaistajā reklāmas video, jeb tomēr piesārņo vidi kaut kādā sētmalē, kur rūsē pārējie šroti. Skaistas riepu pārstrādes tehnoloģijas, par kurām arī varu ielikt reklāmrullīšus, nemaina faktu, ka riepas mētājas visās malās.
Kā tur īsti ir ar to ekoloģiju - baterijas esot pārstrādājamas un vispēr elektroauto nelūzt un nav jāremontē, jo tur viss ir vienkārši. Izklausās labi, bet tas sanāk paskatīties kādu izglītojošu video un rodas šādi tādi jautājumi.
Nepilnus 40kkm nobraucis Jaguārs jau tiek remontēts "vasjas garāžā" ar donora komponentēm baterijai, kas esot noņemtas no maz nobraukuša auto. Kā tur īsti ir? Kas notika ar donoru, vai pārējā baterijas daļa tiks utilizēta? Vai šī baterija pēc remonta būs joprojām tikpat pārliecinoši droša pret ugunsgrēku kā ražotāji apgalvo? Un vispār - vai tiešām šis saucas neplīst un ir vienkārši?! Pie 40kkm?! Premium klases mašīnai?
www.getlini.lv/
Jumts? Nē, man ir divi eksperimentāli paneļi, kas darbina dārza strūklaku. Saņēmu aplīmētus ar melnu aizsargplēvi, noplēsu, kad bija pievienoti, kā teikts instrukcijā, kura ir sen atrodama iepriekš norādītājā linkā.
Sanāk, ka man nav ne jausmas, cik vienīgais esmu pasaulē - neesmu baigi pētījis, kā citi montē paneļus, vienkārši ievēroju loģisku ražotāja instrukciju un nebrīnījos, ka parasti caurspīdīgā aizsargplēve, kas ir uz ekrāniem u.c. lietām, kas ir pirktas, paneļiem bija biezāka un necaurspīdīga. Elektroniku pasūtīju Ali - pašus paneļus loģistikas dēļ piebraucu tepat Latvijā paņemt no ss.lv atrasta tirgotāja angārā rūpnieciskajā kompleksā blakus Dienvidu tiltam - ja nemaldos, poļu ražojuma.
Es, atšķirībā no tevis, nepretendēju uz diagnozi, bet prasti lamājos, pielāgojoties tavam attīstības līmenim.
Un neprasu neko ielikt mutē... Tā mutē likšana jau laikam tev ir tuva tēma - kaut kā bieži nonāc līdz šādām diskusijām, bet pie tā vaino citus.
Tas, ko nezinu un nevaru zināt ir tavi "diagnosticējošie" spriedumi, nevis definīcija. Attiecīgi nespēja tos izteikt galu galā nonāk pie tā paša - izsaki apgalvojumus, pats nesaprotot par ko runā.