Diezgan precīzi kopē Putina propagandas naratīvu. Tur arī visus, kas izvairās aizstāvēt valstī, par gļēvuļiem sauc.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Diezgan precīzi kopē Putina propagandas naratīvu. Tur arī visus, kas izvairās aizstāvēt valstī, par gļēvuļiem sauc.
Kādas tad ir tavas tiesības tavā zemē? Ko saproti ar pašcieņu? Konkrēti vari noformēt vai tikai skaistas frāzes? Un kā ar to pašu valodu - vai to labāk zin padomju skolu vai tomēr mūsdienu "brīvo" skolu audzēkņi?
Gari, bet tāpat nav skaidrs, kādēļ bez Kariņa dzīve tukša un vērtības jāpārdomā.
Tev tak nav ne mazākās nojausmas, cik Zviedrijai nācās iebāzt tajā "mātes bankā" un cik tuvu tas viss bija ASV līmeņa banku sabrukumam. "Mierīgi kompensēt" tur vairs nespēja pat zviedri, tādēļ bija jāglābj sistēma, nepieļaujot paniku, ko radītu Parex krišana. Un izdevās. Uz mūsu rēķina, protams. Un lohiem atkal izdevās iestāstīt, ka pie visa tikai krievi vainīgi.... Tāpēc jau tagad ir panikā - ko par saviem nodarījumiem varēs elektorātam iebarot, kad to krievu nebūs?
Tik viens sīkums - protams, ka Parex glāba, jo kungi tā lika. Tikai kungus neesi pareizos noskatījis. Toreiz banku sistēmai draudēja baiss domino efekts. Un, ja neglābtu (pat jau nemaz neizglāba, bet "reformēja"), tad nākamā kristu Swedbank un iespējams pat SEB. Un tieši to vajadzēja par katru cenu novērst, jo tas de facto nozīmē kolonizēto īpašumu zaudēšanu.
Redz cik vienkārši, pietiek iedot vienu diskutablu valodas konstrukciju, lai būtu, kam piesieties un izrādās, ka tie, kam nav ko iebilst pēc būtības, var iztikt bez meliem. KBJ.
Kurš? Elektorāts. Klausot pašu ievēlētos, bet patiesībā svešiem kungiem kalpojošus vadoņus.
Ak Kariņu nē? Zviedriem piederošu zemes gabalu arī nē? Ko tad īsti?
Kad interesanti, tad somi, kam viss minētais ir spēkā joprojām, tiek saukti par laimīgāko nāciju pasaulē. Un kādas šobrīd ir tavas izredzes uz jebkādu karjeru Latvijā, nezinot angļu valodu? Vai tikai pret kirilicu naids, bet citiem kungiem klanīties esi gatavs? Starp citu - tajā pat Somijā, papildus okupantu obligātajai valodai, publiskajā vidē var dzirdēt un redzēt ļoti daudz informācijas kirilicā.
Vienmēr, nevis nekad. Katrā tavā ierakstā lien ārā krievu pārcilvēku statusa atzīšana.
Jā Tu būtu krievulogs, kā apgalvo, nevis krievufīls, kas esi, tad neveltītu visu laiku krievu varenības sludināšanai.
Nez kam tu to roku spied? Putinam? Intereses pēc pameklēju, kas, izņemot Moscow Times, uz kuru atsaucies tu, zin par šādu faktu. Sanāca atrast vēl tikai TASS.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Tev tiešām liekas, ka esmu veicis izpēti un vācis statistiku par gāzes kantoriem? Atkārtošu - nopirku auto ar aizvēsturisku gāzes iekārtu, kam šāda komponente bija un pirmais googlei paprasītais kantoris (Heinrihs tas nebija) apkopes ietvaros tai kā pašsaprotamu veica softa update un izskaidroja tā jēgu. Var jau būt, ka man vienkārši šausmīgi paveicās un tā pasaule, ko tu zīmē ir īstā. Bet kaut kā negribas tam ticēt.
viencexperc rakstīja: Neesi naivs. Krievu "nauda" nekur nepazudīs. Krievi nepaliks bez naftas, gāzes, metāliem un 120 miljoniem strādnieku. Tikai klāt vēl pieskaiti citus krievus - ukraiņus, kuri būs ES un NATO. Ceram, ka nebūs.
Tiešām viss tas pieder krieviem? Slims krievu pielūdzējs tu esi, kas atsakās atzīt realitāti, ka patiesībā krieviem nepieder gandrīz nekas. Visa krievu varenība balstās tādos, kā tu, kas atbalsta svešu tautu "piederību" krieviem.
Izskatās, ka tu par zemu novērtē kāda miljona zeku ar nūjām un lāpstām spēju iebrukt Latvijā, kuras aizsardzības spējas ir nesalīdzināmas ar Ukrainu. Jā, varu piekrist, ka nupat jau Ukraina var zaudēt tikai "kaut kādā mistiskā teorētiskā veidā", bet ja tas tomēr notiks, tad nelolo ilūzijas, ka Krievija tur arī apstāsies.
Dīvaina tikai tiem, kas atsakās pieņemt realitāti, kura ir ļoti vienkārša. Ja Ukraina zaudēs, nekādi ierakumi nelīdzēs.
Tēma: Dienas IT hohma
Kāda jēga runāt ar tevi, ja tu pat nesaproti, ka tā tehnika nevis "skaita līdz", bet gan "kļūdaini attēlo"? Un tev pat nojausmas nav kā tā tehnika skaita patiesībā, kādas ir tās problēmas un kādēļ šādai tehnikai nevar uzticēt reāllaika kritiskās sistēmas.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Vecs raksts, kā darīt pareizi un absolūts noliegums, ka kāds gāzes kantoris to varētu zināt - tik tu viens tāds gudrs.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Manai bija. Gāzes kantoris, kas to man apkopa, nebija pārsteigts par tās eksistenci, bet bez problēmām atjaunoja programmatūru. Visādi citādi es pārliecinājos, ka man riebjas gazificēts auto un šajā tēmā neesmu vairāk iedziļinājies. "es turos pa gabalu tehniskās informācijas nepieejamības dēļ" jau tas pats vien ir kā "es kaut ko savā čuhņā esmu izlaidis" - pats atzīsti savu nezināšanu. Un slinkumu meklēt.
Pamēģini atrast atbildi uz vienkāršo jautājumu - vai dīleris varētu atļauties prasīt tādu ciparu, ja eksistētu saprātīgas alternatīvas?
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Jā, nešaubīgi nespēju. Vai varbūt tu nespēj aptvert, ka viss, ko savā čuhņā esi izlaidis - pat vecām gāzes iekārtām ir bloks, kas nodrošina "gāzei vajag līdz 10 grādiem agrāku aizdedzi nekā benzīnam - neviens vadības bloks ar standarta regulējumu to nedos." problēmas risinājumu. Ar to pašu metodi, kā jebkurš "plug-in" šķūninga risinājums (uz kuru tev pašam slinkums linku meklēt). Manējam pat bija vairāki režīmi ar fizisku slēdzīti pārslēdzami un gāzes kantoris pat pēc koda atrada softa update.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Žēl, ka neesi neko savā dzīvē redzējis. To, ko sauc par "augstas klases čipšķūneri" var aļikā nopirkt un parastas "lāpstas" aplikāciju vadīt. Un par aizdedzes momentu būs priekš tevis grūti ko komentēt, ja neko vairāk par čuhņu neesi redzējis. Manai aizvēsturiskajai gāzes plītij tas tika darīts, lai gan tur stāvēja kaut kas vecs un galīgi nezināmas izcelsmes. SAAB slavenais "sarkanais bloks" spēja jau pagājušajā gadsimtā aizdedzes momentu koriģēt, pielāgojoties degvielas kvalitātei un izmantojot sveces kā sensorus, nevis pēc fiksētas kartes, ko tev minēju kā daudz primitīvāku piemēru.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Tev kāds ļoti kaut ko ir iestāstījis un nekam citam tu ticēt negribi. Kāds tieši praktikums ir tai "mazajai istabai uz riteņiem", piemēram, priekš cilvēka, kam iesēšanās zemā auto sagādā grūtības dēļ gūžu problēmām? Iespējams būsi pārsteigts, bet tieši uz busiem attiecas nepieciešamība "ierāpties", kuru tu pilnīgi maldīgi centies piedēvēt visiem SUV.
Raimi, šitā darīt ir pareizi? www.theguardian.com/world/2021/dec/10/scientists-ostrich-cells-glowing-covid-detection-masks
Tēma: Dienas IT hohma
Visu to laiku, ko veltīji, lai izvairītos no jebkādiem jautājumiem mierīgi būtu varējis veltīt viena konkrēta apspriešanai, ja vien būtu vēlme to darīt.
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
4
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
2
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
4