Atkarīgs no auto - apdrošinātāji saka, ka esot ne viens vien gadījums, kur pie izmaksu eskpertīzes auto ir uzrādītas strādājošas neoriģinālās (t.i. dīrera reģistrā nereģistrētas) atslēgas.
Es gan ieteiktu vispirms pajautāt apdrošinātājam, vai to Doles servisā piekodēto atslēgu KASKO akceptēs.
Kaut kā iztiek. Pareizi atbildēji. Es negribu "kaut kā iztikt", tapēc braucu ar riepām, kuras nodrošina augstāu dzīves kvalitāti. Un tiem 80% īsti neticu - Tallinas lielveikalu stāvlaukumos izskatās pat ļoti savādāk. Bet par braukšanu dienvidu virzienā - jā, nešaubīgi, dienvidu virziena ceļos auto ar igauņu numuriem ir uzkrītoši retākā parādība, nekā Latvijas vai Lietuvas.
Mēģināju saprast tavu nebagātnieka loģiku un nekādi nesanāca. Tie 4.0 dominējoši ir veci lēti amerikāņi, kamēr 1.2 ir jauns vai mazlietots auto. Kuram pircējam nez tās naudas ir vairāk? Piedevām - visticamāk to 4.0 motoru gazificēt sanāks ievērojami lētāk tādēļ vien, ka tas būs primitīvs amerikāņu dzinējs, nevis kautkāds forsēts TFSI, kuram jau ar oriģinālo degvielu problēmu netrūkst.
Nē, arī Latvijā tās ir vietām aizliegtas ziemas periodā. Bet to jau tu nemaz nezini, vai ne. Jo tāpat kā nebrauc uz ārzemēm, tā nedari arī neko citu savā mietpilsoņa dzīvē. Bet redz ir cilvēki, kam šie aizliegumi traucē un ir būtiskāki par tiem brīžiem, kuros radžotai riepai ir priekšrocības.
Atļautas? Laikam neesi informēts, ka tomēr šur tur aizliegtas. Arī Latvijā, ja tev liekas, ka tikai ārpus tās braucējiem tas rada sarežģījumus.
mefisto rakstīja: Eļļa nav jāpērk DUS, kur baigais uzcenojums. Piem., rezerves daļu veikalā, kur es iepērkos, šīs specifikācijas eļļa maksā ap 8-10eur/L.
Eļļa ir jāpērk tuvākajā DUS, kad tā negaidot beidzas uz bāņa, un jāizvairās turpmāk braukt ar tādiem auto, kam zelta eļļa jāpērk vairumā.
atrabotka rakstīja: Interesanti, kas būs ar Balkrieviju. Baķka laužās, kaut ko taisās, gatavojās, mobilizē.. ka nupat, nupat. Ticamākais, ka tiešām pēc kāda mēneša vai diviem šie [krievi] tiešām iebruks atkal, bet vai balkrievus beidzot piespiedīs, grūti pateikt. Par Krievijas pilnīgi neracionālajiem lēmumiem vairs nav ko brīnīties - lēnām spiež uz visu, bet vai baķka būs pavisam zaudējis pašsaglabāšanās sajūtu, grūti spriest. Lai vai kā, olas viņam skrūvspīlēs iespiestas jebkurā gadījumā.
Vēl eksistē variants, ka kremlis likvidē ūsaino kolchoznieku un pilnībā pārņem (anektē) Baltkrieviju. Krievija sniedz savu armijas pārsvaru, visās pārvaldes organizācijās fiksi saliek savējos un viss - tauta paliek ar nolaistām biksēm. Domājams kremlis izskata vairākus iespējamos scenārijus.
Domā, ka Kremļa čmobiki ir gatavi atvērt fronti vēl ar Baltkrievijas armiju, lai vai cik tā nebūtu vāja?
1) nu jā - pajautāt vai vispār spēj definēt jēgu frāzēm, ar kurām mētājies, ir "skaldīt matus".
2) Briseles ieviestos QR kodus cilvēku šķirošanai un vietvalžu organizētās komandantstundas nosapņoju
3) labāk pastāsti, kur tāda nav.
Ar blīvumu vien par maz. Vēl jau vajag, lai visi tie blīvi dzīvojošie gribētu doties vienā virzienā vienlaikus. Un tas jau rada lielu jautājumu par sabiedrības organizāciju urbanizācijas un ikdienas ieradumu veidošanu.
Lielākā daļa? Interesanti, kādā nolūkā to dara pārējie?
Tur tak ir masveida eksports uz Krieviju - valsts mēroga pieeja pašiem braukt ar jauniem un palietotus eksportēt prom.
Elektriskā rokas bremze un automātiskās gaismas tur ir ļoti iemaldījušies un nekādi nav salīdzināmi ar stikla ātrumkloķi bezjēdzībā
Un vēl apšaubāmāka ir tā "everybody wants them" daļa virsrakstā.
Kas ir "nevajadzīgs šiks"? Kapēc tādu ietekmi vajadzētu? Kāda būtu pietiekama?
Šito video noteikti vajag paskatīties tiem, kas kliedz par to cik elektroauto ir vienkāršāks par iekšdedzes motoru ar simtiem deteļu un tur nekā nav, kam salūzt.
1) kas ir resursu izšķiešana? Jebkurš patēriņš, vai tomēr tas, kurš tiek tērēts "neliederīgi"? Ja otrais, tad, kurš un pēc kādiem kritērijiem definē lietderīgumu? Un kopumā rodas ļoti liels jautājums - kā tu dzīvo vai vienkārši vispār nemāki rēķināt?
2) Nešaubīgi nepietiek. Tapēc tā shēma ir daudz lielāka par "sešpadsmit senilu senioru padomi". Rekur pat mūsu vietvalži šim nolūkam radīja jaunu ministriju.
3) Brīvajā tirgū nē. Centralizētā varas režīmā, kas jau ir iemēģinājis roku līdz pat komandantstundai, nav nekādu problēmu iet pārvietošanās aisliegumu ceļu, nevis alternatīvu nodrošināšanu.
P.S. Es gan saredzu, ka "cilvēcei topot kolektīvi saprātīgākai" tieši šis idejas izmirs. Bet mūsu dzīvei nepatikšanu un mēģinājumu tās ieviest pietiks gana.
Par to jau runāju, ka tas nav nekas īpašs, kas attaisnotu eļļas ēšanu - neesmu nevienu citu auto sastapis, kas tādos apstākļos ēstu eļļu pamanāmos apjomos. Un pirmā doma par to Multivanu, protams, bija, ka konkrētajam auto ir problēma - bet pārsteidza zinošo cilvēku un dīlera atbilde, ka nekā tamlīdzīga - tas esot normāli un tikai vajagot pieliet kārtējo litru zelta eļļas.
Nu re, atzinies melos, ko lepni sauc par "izobīšanu". Ja tev "bāņa ātrums" ir bravūra un neizbēgami 180, tā ir tava iedoma, nevis mana. Priekš manis busam bāņa ātrums ir 140-150, ne vairāk. Un nevienam citam busam tas nav radījis problēmas - tikai modenajam Multivan. Tāpat, neko nezinu par tavu "džeri" - ja tu ar to domā Voyager minivenu, tad nav ne jausmas - tā nu ir sanācis, ka nekad ne ar vienu minivenu neesmu braucis. Un jauna Multivan izgāšanos vērtēju salīdzinājumā ar pilnizmēra busiem, kas tādos pat apstākļos ir braukti - Opel Vivaro, MB Vito un pat tā paša VW krietni padzīvojušu senioru - T3 Caravelle ar 350k nobraukumu.
Kad nākamreiz izbāztu mēli liesi atkal to savu supērdārgo eļļu, kuras kodu zini no galvas, neizbēgami atcerēsies, kāds pasakains dalbaēbs esi. Man tā vienīgā reize arī paliks turpmāk vienīgā.
Fecīc-melīc. Kā jau te ierasts. Kur tad nu es rakstīju, ka ar "busu vilki viens astoņi no rīta līdz vakaram motoram griežoties tuvu maks apgriezieniem"?!
Izfantazet var jebkurš, bet tu to dari īpaši aktīvi. "Iedirs zemē" visus pēc kārtas, saukajot par dalbaēbiem un lohiem. Un kad kāds tev pašam to atgriež, parauj pļutku un vienkārši gāz ārā čupām fantāzijas. Padomu viņam kādas prasot... Pārstāj sapņot pasakainais dalbaēb - tu ju nu būsi pēdējais, kam padoms tiks prasīts, ja tādu tiešām vajadzēs.
To, ka tieši VAG ir problēmas, un tieši tu esi dalbaēbs, kas uz tām ir uzrāvies, nu jau vairs nav nekāda iemesla apšaubīt. Tādu pļutku paraut no vienas manas sarkastiskas atbildes msh, par vienu gadus vecu anekdotisku gadijumu, var tikai tas, kuram pašam ir dziļa sāpe par dalbaēbiski pakāsto naudu, iemācoties no galvas tās eļļas kodus.
Saki, ka tad, ja degvielu tērē daudz un riepas nodilst pussezonā, viss ir pareizi? 5 litri eļļas uz 10k km, kam citiem auto pietiek ar max puslitru arī OK. Tā tērēšana un dilšana jau ir bināra, ne. Daudzumam nekādas nozīmes?
Malacis. Visi dalbaēbi. Izņemot tevi - vienīgo gudro, kurš tāpat nav spējīgs pateikt, kas tad jādara, lai tas jaunais auto eļļu tomēr neēstu. Bet bezkaunīgi redz citi - nu visi tie, kurus TU sauc par dalbaēbiem, vai ne?