DPF ir nebrauceju problēma, tādiem elektrouto der. Bet ja auto vajag bruakšanai, tad elektroauto ir nederīgs un DPF problēmas nerada.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
DPF ir nebrauceju problēma, tādiem elektrouto der. Bet ja auto vajag bruakšanai, tad elektroauto ir nederīgs un DPF problēmas nerada.
Nē. Ne pēc juristu, bet saprāta likumiem. "kaut kā cita" ražotājs nav "elektroenerģijas ražotājs". Bet ja tev interesē vai "likumiski kaut kā var piedalītes" - t.i. kļūt par elektroenerģijas ražotāju, tad jā - tas ir ļoti konkrēti un skaidri atrunāts. Diezgan brīvi pašpatēriņam un neapšaubāmi regulēti - pieslēdzoties kopējam tīklam. Piedevām - par kopējā tīkla čakarēšanu vēl var saņemt politķu izsniegtas subsīdijas uz citu nodokļu maksātāju un elektroenerģijas patērētāju rēķina.
Par ko tu tagad runā? Ko esmu tev piedevējis? Izskatās, ka tieši tu esi ticis līdz projekcijai.
Inflācija ir varas sadrukāta naudiņa, kas izdalīta pabalstos, nekas cits. Un attaisnotie izdevumi ir jēdziens varas uzstādījumā, par ko drīkst nemaksāt nodokļus. Ja vara kādus izdevumus atzīst par neattaisnotiem, tad "lohs veikalingā" tos apmaksā ar papildus nodokļiem.
Esi tipiski iekritis politiķu manipulāciju slazdā - protams, ka naratīva pamatā ir kaut kādu zinātnieku izvirzītas teorijas. Rekur par Einšteins uzskatīja, ka Visums ir statisks: www.famousscientists.org/10-most-famous-scientific-theories-that-were-later-debunked/
Tāds mehānisms ir. Saucas attaisnotie izdevumi. Vai tomēr tu vēlies, lai kāds to uzņēmumu subsidē?
Diemžēl, jā. Principā pat viens konkrēts - Als Gors. Pārējie šo ideju pēc tam pārņēma un attīstīja. Tad kad šis kungs rīkosies tā, kā iesaka citiem, būs vērts apdomāt, vai tā ir patiesība. Bet kamēr klimatpolitkas tēvs un viņa sabiedrotie paši nekautrējas investēt nekustamajos īpašumos teritorijās, ar kuru applūšanu draud un pārvietojas ar liezimēra SUV kortežiem un privātajām lidmašīnām, ir pārāk acīmredzams, cik ļoti paši tic savai sludinātajai politikai.
Tev ir jauki iestāstīts, bet nekas... Drīz tava iedomu pasaule sabruks kopā ar Putinu. Tad man nekas tev nebūs jāstāsta.
To vasarā saražoto līdz ziemai šitiem bagažniekos sakrāmē? Kā tieši - cukura maisos vai kartona kastēs?
Ja muļķigi tic uz vārda politķiem, tad var arī tai klimata izmaiņu politikai ticēt, nevis to pašu politiķu rīcībai.
Nekas nav mainījies - joprojām neko labāku par ogļu/gāzes/atom TEC neviens vēl nav izdomājis. Un kamēr neizdomās, tikmēr nekas vairāk par politiķu biznesu "zaļajā" jomā nebūs.
Nu jā, politiķi izlēma vēl pasponsorēt no nodokļu maksātāju kabatām. Turpināsim slēpt no cilvēkiem patiesās izmaksas.
Cik sver akumulatori tās enerģijas saglabāšanai? Vai arī nemelo tie, kad lieto vārdu savienojumu "uzkrāt tīklā"? Tad tagad modē, apbižotie saulēniņi kliedz, ka viņiem tagad būs jāmaksā par pašu saražotās un tīkla uzkrātās elektrības lietošanu. Paskaidro, Raimond, mums netehniskiem lohiem, kā tieši tā elektrība ir uzkrāta.
Un par ko sarkasms? Par savu un sev līdzīgo nespēju samierināties ar nepatīkamu viedokli, kuram nav objektīvu pretargumetu?
Citātiņu iedosi? Vai atkal vienkārši melo, jo nespēj paciest, ka kādam ir viedoklis, kuru savādāk nekādi nespēj apstrīdēt?
Ļoti korekts - tu pat apgalvo, ka brīvprātīgi izvēlas iespēju sasiet dārgāku ![]()
At auto arī izvēlies nebraukt, jo reizēm gadās nokļūt avārijā?
Reti glupi ir savu dzīvi pakārtot domai, ka "reizumis gadās".
Un ko ar to gribēji pateikt? Neviens taču neapstrīd stacionārā datora nepieciešamību geimingam un citām īpašajām vajadzībām. Tikai tur jau cipari citi - te diskusija ir par 300-400 budžetu.
Un lai to nevajadzētu tīrīt, pilnīgi pietiek pat ar visumā nevīžīga bērna nelielu uzmanību. Bet, ja tizlums ir tik liels, ka apliešana ir regulāra problēma, vēlams apdomāt attīstošo koka rotaļlietu izmantošanu datora vietā.
Pirms cik gadiem portatīvajiem sāka likt klaviatūras, kas ir hermētiski nodalītas no datora? Šo "sīkumu" kādēļ noklusē?
Un tikmēr portatīvais plauktā aizņem vietu un krāj putekļus, jo ir taču reizes, kad vajag... Tavs variants ir lielisks vai nu kādam, kam patiešām nav nekāda pielietojuma pārvietojamām datoram, vai tam, kam patīk, ja vienā vietā ir divi, jo tā esot lētāk.
eidis rakstīja: Drusku par zemu jauda ir inženieru rekomendācija. Uzlabo kompresora darbību, jo 90% gada strādā nominālajā, ne pazeminātā režīmā, kur pazemināts režīms nozīmē īsas darbības fāzes. Kompresora nolietojumu pamatā veido veikto palaišanu skaits. Secīgi paralēli pievienots malkas katls nosedz 10% vajadzību. Katls ir stabili funkcionālāks par jebkuru kamīnu
Īsas darbības fāzes inženieri novērš ar uzturamās temperatūras intervāla palielināšanu. Un "inženieri" tikmēr iesaka papildus vēl otru katlu likt. Un kamīns ir stabili funkcionālāks - malkas katls neko daudz bez elektrības nepalīdzēs.
Ir, bet nelieto. Visu laiku kaut kur vazājas rinķī un izmanto savu laika limitu dīvainās vietās un pozās.
Netaisos neko iedomāties. Gan zinu, kā iztīrīt, gan apbrīnoju pielējējus - neesmu ar tādu problēmu saskāries - pat bērns savu nu jau divus gadus nav pielējis vai kā citādi piebeidzis, lai gan izturas pret to jau tā veco aparātu diezgan nežēlīgi.
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
4
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
3
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
4