Nu nu... Kuru vajag paanalizēt?
Piemēram: TV3 -> Providence Equity Partners LLC -> Jonathan M. Nelson
Lūk minētais kungs Davosas klubiņā kopā ar Sorosu atbalsta Obamas plānus:
www.nytimes.com/2010/01/28/business/28soros.html
Apmēram tā. Ar medijiem gan tā bilde ir mazliet skaidrāka, nekā politikā - tur praktiski viss, kas nav valsts TV, pa tiešo pieder Sorosa grupas mediju holdingiem.
darklight rakstīja: Man jau arī liekas, ka daudziem vienkārši ir iestāstīts, ka lielāks ir labāks. Pirms kāda laika, pārvedot šādas tādas mantas, vairākām iesaistītajām personām bija liels pārsteigums praksē noskaidrojot, ka Mitsubishi ASX nekādi nav iespējams ietilpināt to pašu lietu daudzumu, kurš pirms tam vests G Astras hečbekā :D
Nopietni? Piesaukt Mitsubishi ASX, runājot par lieliem auto? :D
Un lielāks ir lielāks, nevis labāks. Ja kādam vajag mazu, tad lai priecājas par mazu un tas mazais būs labāks. Tikai nevajag mēģināt visiem iestātīt, ka tas ir vienīgais pareizais izmērs.
Tev nev taisnība, bet ja gribi šo sarunu turpināt, atrodi atbilstošu tēmu. Tev tie SUV tik ļoti skauž, ka esi atvilcis tos pat pie invertoriem.
Ko nu muldi. Tad jau tev visi golfi ar žilbina, jo lukturi par augstu? Vai kāda tev tur tā problēma ar SUV? Un ja jau neatšķiras no tava golfa, tad par ko cepiens?
Pats vispār vairs saproti, ka esi sapinies, mēģinot savu skaudību attaisnot. Aizej un grēkus izsūdzi labāk - skaudība ir viens no galvenajiem.
Ak tad tāda tava propaganda... Vismaz skaidrs, kādēļ tik uzstājīgi jauc etniskos krievus ar Putina atbalstītājiem. Tik prastai naida kurināšanai.
Tas, ka komunisti, interfrontisti un latviešu nīdēji izliekas par krieviem, nav nekas jauns. Tādēļ jau arī klātesošā subjekta izteikumi atbilstoši šai metodičkai nepārsteidz.
Ja darbs paša un vēl var pārdot atpakaļ ST par biržas cenu... Tas noteikti nav parasts cilvēks un tas ir risinājums, kas nebūs pieejams parastam cilvēkam.
ST normāli pieļauj tikai sertificētas eironaudas apguvējfirmas risinājumu pieslēgšanu kopējam tīklam. DIY risinājumi principā ir nelegāli, bet pašpatēriņam pagaidām nevienam nepiekasās.
Īpaši tupam, kā tev, laikam jāpasaka, ka uz konkrēto datu kopu norādītajā avotā.
Un kā ar ekonomisko izdevīgumu veicas? Jeb pokuj, jo vienkārši ir veiksmīgi iegrābuši Eiropas politiķu finansējumu zaļajai enerģijai no nodokļu maksātāju naudiņas, nevis savu naudu ieguldījuši?
Tiešām? Es tāds neesmu vienīgais? Tu laikam tikko nodevu lielāko vakseru slepeno plānu - saukt par antivakseriem visus, kas atļaujas runāt pretī.
Precīzi pateici - saules paneļu izdevīgumu nodrošina tieši iespēja uzkrāt kWh veikls politisks manevrs, kas līdzvērtīgs elektroauto subsīdijām. Jo godīgas konkurences apstākļos ne viens ne otrs nav spējīgs konkurēt.
Apzināti melo vai tiešām nesaproti? Nē gāzi TEC, ne ūdeni HES nevar tērēt mazāk, kā tas jau tiek darīts. Tieši otrādi - HES pārpalikumu pat pārdodam biržā.
Ne nu es patiešām nezinu, kā tu varētu nomierināties un atstāt savas seksuālās intereses iepriekšējā lappusē, nevelkot tas atkal ārā.
"Mēs esam noskaidrojuši" tev saucas tava vienīgā un pareizā viedokļa pasludināšana.
Rīgā reizēm vajag pilnpiedziņu, jo sniegs vienmēr visus pārsteidz nesagatavotus, īpaši tīrītājus. Bet tu neesi pat noskaidrojis, ka praktiski visi SUV ir pieejami ar divpiedziņu.
Kautko murgo par konfekti uz autostrādēm, ko vispār grūti komentēt.
Un par rāpšanos var piekrist tikai uz ļoti nelielu daļu lielo bezceļnieku. "Rāpšanos" nosaka tikai un vienīgi klīrenss, kas lielākajai daļai "modīgo" SUV ir tikai un vienīgi "Allroad" augstumā - attiecīgi nodrošinot ļoti ērtu iekāpšanu normāla krēsla augstumā.
Kopsavilkums - tava subjektivā, neargumentētā nepatika pret SUV un mēģinājumi noniecinat citu cilvēku ērtības joprojām liecina tikai par skaudību.
Tu nespēj atšķirt savu individuālo subsidēto izdevīgumu no valstiskā līmeņa.
Jā, dīvaini gan. Jo izvēle kaut ko nedarīt jau nekad nevar būt pamatota, vai ne? Nevarētu jau tā būt, ka man nav tieši tādēļ, ka esmu iedziļinājies un pajautājis tiem, kam ir?
Tu savukārt neesi pat pamanījis, ka es nenoliedzu personiskā labuma gūšanu, tos uzliekot - ir situācijas, kuras tas ir izdevīgi. Bet esmu pret valsts politiku, kas šādu individuālo izdevīgumu nodrošina politisku interešu vārdā uz nodokļu maksātāju rēķina.
Nu tad skaidro vēlreiz, joprojām nespēju tavu domu uztvert, jā saki ka tā ir savādāka, nekā esmu sapratis. Kāds ir tavs objektīvais arguments saukt SUV izvēli par "modīgu"?
Baigās aizdomas, tu melo par to statistiku. Iedosi linku uz CSP.gov.lv?
Aizliegt jau es tev tā darīt nevaru. Tikai kā tu pie šādas pieejas sauksi etniskos krievus, jā vārdu jau esi izmantojis citam nolūkam?
Izskatās, ka tava pieeja ir ignorēt, ka tādi vispār eksistē. Tāpat kā citas etniskās grupas zem tava krievu nosaukuma. Rezultātā vari vien brīnīties, kādēļ viņi tevi ienīst un tava pasaulē sabruks reizē ar tavu krievu pasauli, jo nespēsi aptver notiekošo.
HES enerģiju sataupīt nevar - tā ir arī jānotērē pietiekamā apjomā, nodrošinot Daugavā minimālo ūdens plūsmu, pretējā gadījumā iestāsies baisa ekoloģiskā katastrofa - Daugava nav kalnu upe, kam ir dabiski izžūt vai iepludināt tajā no jūras sālsūdeni. Vai arī - var, kamēr spīd saule, liet ūdeni garām turbīnām, lai neko neražotu.
TEC bāzes enerģiju kā primāro produktu neražo vispār, tikai pārdod pārpalikumu no siltuma ražošanas. Papildus - TEC ir potenciāls balansēt sistēmu, ja krievi to pārtrauks - jā, grūti un dārgi bet pagaidām vēl var - saules un vēja hobijistu daudzums vēl nepārsniedz mūsu TEC spējas.
Saules baterijas naizvieto NEKO. Tā ir tikai politiska ilūzija, kurai esi noticējis.
Pats vispār saproti, ko uzrakstīji? Tieši, tas, ka tu līdz šai dienai SUV izvēli sauc par "modīgu", ir pierādījums tam, ka domājam atšķirīgi un tev skauž.
Kas tad nu? Atkal jāmelo?
Tieši tu politiskā jautājumā sāki pīt klāt seksuālas tēmas, atkārtoti nespējot atbildēt uz jautājumu.
Tieši tu izvilki vecu postu tieši par seksuālo tēmu uz jaunu lappusi.
Tieši tu, biedri, sauc citus par biedriem.
Bet nekā jauna - projekcija, tāpat kā ad hominem, ir vispārpieņemts komunikācijas veids tev līdzīgo vidū.
Tavā pasaulē auto izmēri un klīrenss ir iekšdedzes dzinēja parametri?
Pareizi. Tikai līdz šai dienai neesi sapratis, ka elektrību neglabā maisos, kas būtu nepieciešams, lai tavs aprēķins būtu derīgs.