GB12 rakstīja:
Bradypus rakstīja: Tu uzstāj, ka nekādi nedrīkst atbildēt uz tēmai atbilstošo politisko sākotnējo jautājumu, bet vispirms vajag noskaidrot, kurš ar ko guļ? Netaisos pavilkties uz tavām dibenbrāļu stila diskusijām, kurās, kā likās , labprāt iesaisties, bet kā izrādās - esi uzstājīgs iniciators.
Vispār jau kurš ar ko guļ, nav jānoskaidro, tā ka, nevajag kārtējo reizi melot. Bet, nu jā, izlocīšanās, mēģinot nosaukt norādi uz tavu divkosību par "dibenbrāļu stila diskusijām", nolaiž tevi līdz īstam Šīra līmenim. Bet no "politiskā sākotnējā jautājuma" tu jau pats izvairījies, sākot dziedāt savas mantras par režīma pakalpiņiem. Tikai pierādīji, ka man ir taisnība.
Pamodies ar vēlmi atgādināt par savām seksuālajām interesēm un to ka kãds cits vainīgs pie tava atbalsta režīmam?
Nu bet nav tak miera. Joprojām nespēj atzīt, ka pamatota nepatika pret konkrēto vakcinācijas programmu (kura savu izgāšanos ir pierādījusi) ne tuvu nav tas pats, kas atteikšanās no vakcinācijas vispār. Un vainīgās personas ir kritizētas pamatoti un par maz - bija jābūt konkrētām tiesvedībām un ļoti bargiem sodiem.
msh rakstīja: Šodien pirmo reizi tuvplānā apskatīju VW ID3, jo tas stāvēja pie mūsu pagastnama. Es biju šokā - tā kaste stāvēja blakus C6 urodam [alraudam] un bija vienos izmēros - jauna golfa klases elektrokaste vienos izmēros ar 15 gadus vecu A6!
Daudz esi dzīvē palaidis garām. Mūsu platuma grādos jau sen neviens nevēlas braukt ar ceļiem pie ausīm. Tā nav nekāda elektroauto īpatnība. Erī Eiropas dienvidos pie tava minimālisma vēl turas tikai franči atsevišķos reģionos. Arī Itālijā un Spānijā SUV jau ir norma un visas stāvvietas ir tiem gana piemērotas.
"Krievvalodīgais" ir tavas metodičkas termins. Tiešs tulkojums no termina "русскоязичний", kuru izmanto tavi domubiedri, kuru mērķis ir kurināt etnisko naidu politiskā kapitāla gūšanas nolūkos. Nevajag tik klaji melot un piedēvēt to jebkādā veidā latviešiem. Tāpat, kā nevajag melot par Daugavpils cipariem - arī tie ir tik "naidīgi" tikai tavā naida kurināšanas metodičkā.
Man personīgi nekas neliedz. Ne māžoties ar elektroauto, ne likt paneļus, lai čakarētu elektrosistēmu. Bet nav arī ne mazākās vēlēšanās to darīt.
Ja neesi sapratis - man neskauž atsevišķu indivīdu veikla situācijas izmantošana personiskā labuma gūšanai. Bet satrauc stulba pūļa ticība politikajam kursam un patiesie šādas rīcības rezultāti.
Šitā "ietaupīšana" ir tieši tāda pati, ka sabtransporta josla elektrouto. Reklāmas bonuss hobijistiem uz pārējo rēķina.
Reālists zinātu, ka tie, ko apraksti, sevi pozicionē kā "krievvalodīgos", nevis krievus. Toties mudaks sajauc visu vienā putrā, lai pēc tam pats neko nevarētu saprast.
Un derības ar to arī būtu zaudējis.
Nē, nevis man ir dubultošanās, bet tev nespēja salikt kopā divas saistītas lietas. Modernā demokrātija (de facto sociāldemokrātija jeb demokrātiskais sociālisms) ir komunisma (t.i. totalitārisma) celšanas līdzeklis.
Un tavuprāt "angīna", kas ir diezgan abstrakts jēdziens, tāpat, kā "iesnas" šādu rādītāju nesasniedz? Vai tomēr sasniedz, tikai nekādi netiek uzskaitītas, jo par tām neviens nesatraucas un pie ārsta nevēršas, izņemot smagos gadījumus.
Atmet rasismu, kas ir apsēdis tavu prātu, un sapratīsi, ka jeburš režīms šādā veidā var izmantot jebkuru (pat iedomātu) atšķirību pēc kā nodefinēt piederību "nepilnvērtīgajiem".
Tu arī LGBTQ, "Pilsēta cilvēkiem", feministu u.c. ieskatā esi nepilnvērtīgs cilvēks.
Un mani, savukārt, visvairāk izbrīna to cilvēku debilisms, kas joprojām piesauc krievus kā galvenos vainīgos. Tas nekas, ka ar kārtu pārāki visās zvērībās ir burjati? Tad nekas, ka mēģini zem "tautas īpatnībām" paslēpt patieso vainīgo - totalitāru režīmu federācijā? Baidies, ka saucot lietas patiesajos vārdos, cilvēki sapratīs, uz ko virzās tādi pat režīma ieviesēji Briselē? Nebaidies - pūlis ir dumjš, Krievijas federācijas daudzas tautas to ir pierādījušas un tā ir universāla patiesība visā pasaulē.
raimondsm rakstīja: Baltijas elektrotīklu sinhronizācijas projekta ietvaros šādi kompensatori tiks uzstādīti arī Lietuvā un Igaunijā - trīs katrā valstī.
Pamatojums tam ir tehniska nepieciešamība un speciālistu veikti aprēķini.
Tāpat minētie ieguldījumi iekārtās un tehnoloģijās ir viens no priekšnosacījumiem, lai pārvades tīklam varētu droši pieslēgt liela apjoma atjaunojamās enerģijas avotus un izpildīt Eiropas zaļā kursa mērķus, skaidro AST pārstāvji."
Savukārt zaļie enerģētikas avoti daļēji aizstās fosilos avotus, kas nepieciešami elektroauto lādēšanai.
www.tvnet.lv/7625591/vides-eksperte-progresivo-nonaksana-valdiba-dotu-pozitivu-pienesumu-zala-kursa-istenosanai
Prokurors, notiekti prokurors. Jo visvieglākais veids kā uzspridzināt vieglo auto ir uz stingri apsargāta tilta, blakus stāvošam degvielas vilsienam ar lādiņu, kas spēj to tiltu sagraut.
Kādēļ vieglāk? Tieši otrādi - būs ļoti grūti panākt mierizlīgumu.
Tu uzstāj, ka nekādi nedrīkst atbildēt uz tēmai atbilstošo politisko sākotnējo jautājumu, bet vispirms vajag noskaidrot, kurš ar ko guļ? Netaisos pavilkties uz tavām dibenbrāļu stila diskusijām, kurās, kā likās , labprāt iesaisties, bet kā izrādās - esi uzstājīgs iniciators.
Ko tieši neesi apgalvojis? Esi drošs, ka neesi aizstāvējis nevienu, kas pieder pie tiem, kurus vislabāk raksturo šie Makrona oriģināli izteiktie vārdi? Baidens ar tos nesen atkārtoja.
Nu nu... Pastāsti sīkāk kā es tupi sameloju par gandrīz trešdaļas vēlētāju balsu iznīcināšanu, pieskaitot tas valdošajam režīmam. Nu tā - par to sākotnējo tēmu no kuras izvairoties tu atkal un atkal nonāc pie nepieciešamības pievērsties savām iedomām par manu personību.
Agresīvs es esmu pret slepkavnieciskiem totalitārisma atbalstītājiem, kuri - kā atkal to nodemonstrēji, ir bespēcīgi argumentēt pēc būtības, tadēļ ķeras pie kaut kādu iedomu stāstiņu sacerēšanas par mani.
Atkārtošu vēlreiz - nekas manā personībā neattaisno tavu atbalstu totalitārismam un tautas ienaidnieku slepkavošanai. Bet kā jau norādīju - tu pat necenties atspēkot šo. Acīmredzami lepojies... Vienīgais ko spēj, mēģināt kaut kā pierādīt, ka man nav tiesību tev neko aizrādīt.
Atkal melo. Es jau izteicu savu viedokli pirms tava "aicinājuma". Tu to sagrozīji, piekabinot, "vai pareizi sapratu?". Tas nav nekāds aicinājums.
Tātad tu apgalvo, ka izteikt apgalvojumu, bez nepieciešamības to pierādīt ir tieši tas pats, kas izteikt viedokli, kas balstīts ieinteresēto pušu izpētē. Lieliska manipulācija.
Tu melo, ka "īpaša kremļa pieeja" ir izteikt apgalvojumu no varas pozīcijām, bez nepieciešamības to jelkādi pierādīt, lai gan labi zini, ka tā rīkojas gandrīz ikviens politiķis jebkurā valstī.
Un atkal lieliski manipulē ar manis izteikto viedokli, nosaucot to par melīgi sagrozītu - interesanti, kā es varu melīgi sagrozīt pats savu viedokli? Ja interesē pamatojums - viedoklis balstīts tajos putina sejas glābēju aizstāvības izteikumos, ko esi paudis šajā forumā. Attiecīgi ir iespējams, ka šis viedoklis ir maldīgs, ja savos izteikumos esi melojis.
Tieši tā. Tev pat nav jausmas, kas ir ad hominem. Kliedz tiklīdz nav nekā cita ko teikt. Pamatā nevietā, bet kādreiz kļūdas pēc vietā. 
Kur meli? Šeit: "unikālo un nekur citur(izņemot kremļa TV) nedzirdēto dedukcijas metodi skatīties kam kas ir izdevīgi."
Neviens pie pilna saprāta esošs cilvēks, neticēs, ka tu par šādu pieeju pirmo reizi esi uzzinājis no manis vai ka tā ir kaut kāda īpaša kremļa TV pieeja.
Kur vienkāršs jautājums?!
Es nekādi nevaru komentēt tevis izdomātus murgus par to ka, "Krievijai ir izdevīgi, ka Gazprom nepārdod gāzi. Laikam atkal ASV to liek darīt."
Tieši otrādi - atkal melīgi sagrozi manu viedokli, ka Krievijai NAV izdevīgi nepārdot gāzi.
Raimond, izmēģini šito. Katrs tavs klikšķis ģenerē elektroenerģijas patēriņu - varēsi saskaitīt, kā glābt pasauli!
Vai PSRS bija stabila valdība? Ja mērķis ir stabilitāte, tad noteikti nevajag aprobežoties ar tikai trešdaļas vēlētāju balsu izmešanu miskastē un var panākt ļoti stabilu divu, vai vēl labāk - vienas partijas valdību.