Nez kā iedzīšana spiedkatlā ir ekonomiskāka par pacelšanu augstāk?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Nez kā iedzīšana spiedkatlā ir ekonomiskāka par pacelšanu augstāk?
Iepriekš jau uzrakstīju, bet tev jau patīk vienkārši atkārtoy vienu un to pašu jautājumu jaunā postā.
economiabasadaenrecursos.co/images/imagenes/lhs-political-map-bargavatc_ailentranq.gif Atkārtošos, ja nespēji izlasīt iepriekšējā reizē.
Jebkurā mērogā - kontrolējot mehāniskas enerģijas daudzumu, kas tiek padota ģeneratoram. Un kontroles precizitāte ir atkarīga no šīs enerģijas ieguves veids. Vai arī mēģini putrot galvu velkot uz mazu tehniku, kas var atļauties spēlēties ar ierosmes tinumiem un tādējādi nodrošināt ģeneratora griešanos tukšgaitā, neko neražojot.
Nu redz tur jau sākas ķēdīte. Tādi kā Booking ir piesieti Googles SSO ar divfaktoru autentifikāciju. Un nav jau tā ka Booking var kaut ko baigi uzkačāt.
Nu re, pareizi uzrakstīji. Ne sekundēs. Bet vajag sekundes daļās!
Un ko tu sagaidi? Izstāstīt, ka programmēt Arduino, kas mēra strāvu un regulē degvielas padevi?
Microsoft, Google, piekļuve datoram, telefonam u.t.t. Tevis minētie, t.sk. smartTv autentifikācijas profili, protams, ir koplietošanas.
Sūdīga analoģija, ja tu tiešam tam tici, tad nav brīnums, kādēļ neko nesaproti. Pastāvošo kārtību nosaka ekonomiskā un valsts kontroles modeļa summa. Fašisms = valsts kontrole + kapitālisms Komunisms = valsts kontrole + sociālisms
Nopērc jebkurā veikalā portatīvo ģeneratoru un būsi pārsteigts, cik feini tas darbojas - ieskaitot darbošanos un degvielas patēriņu tukšgaitā ;) Bet uz uzdoto precizējošo jautājumu atbildēt nespēj - ko tu gribi noskaidrot - kā to dara mūsdienās vai kā to varētu izdarīt ar taviem eksperimentiem elekromehāniskā veidā, bez mikrokontrolieru izmanotšanas vadībai. Nav jau tā, ka tav ir kāda nozīme, jo tāpat ir skaidrs, ka ne jau risinājums, bet troļļošana tev ir interesanta.
Tev izskaidrot, kā darbojas, piemēram, minimālo apgriezienu uzturēšana jebkurā mūsdienu "drive-by-wire" auto, vai tu tagad velc uz kaut kāda arhaiska mehāniska risinājuma apspriešanu?
Mierīgi. Un esmu pilnībā pārliecināts, ka viņš mani sapratīs, atšķirībā no tevis, kam nav nekādas izpratnes, par politekonomiku.
Lai tu kaut kā saprastu, ka politka un ekonomika nav skatāmas atdalīti. economiabasadaenrecursos.co/images/imagenes/lhs-political-map-bargavatc_ailentranq.gif Krievija ir tur, kur "Nazis", Brisele un ASV demokrāti kaur kur starp "Social democrats" un "Bolshevik communists"
Dārgais komunistu metodičku lasītāj. Pārstāj gvelzt muļķibas un piedēvēt man kaut kādu "u nas" - jo skaidri saku, ka Putina režīms ir fašistisks un iznīcināms. Tava problēma ir tajā, ka nevēlos atkārtotu komunisma uzvaru pār fašistiem, kuru tev līdzīgajiem tīk rūpīgi gribas nomaskēt, lai pūlis neatcerētos, ka notika iepriekšējā reizē, kad pasaule to pieļāva!
Nē, valsts kontrolēts kapitālisms ir fašisms. Iemesls, kādēļ tu mēģini šo saputrot var būt tikai viens - tev ir jānoslēpj, kurš īsti ir komunists. Krievijā visi lielie uzņēmumi, t.sk. gāzes un naftas ieguve pieder oligarhiem - t.i. režīmam lojālām privātpersonām. Tas ir fašisms. Mums lielie uzņēmumi pieder valstij. Tas ir komunisms.
Dumjš esi un paliksi. Turbīna vienmēr griežas vienā ātrumā - ar ārkārtīgu precizitāti - 50hz! Lai tā mainītu saražoto elektrības daudzumu ir attiecīgi jāmaina tvaika daudzums, kas tai tiek pievadīts. Attiecīgi ir vairāki "ieskriešanās" līmeņi atkarībā no komponenšu stāvokļa, kurā pilnīga nulle, no kuras vajag vairākas dienas, ir auksts ūdens un stāvoša turbīna. Un ir balansēšanas režīms, kurā turbīna griežas ar sinhronizētu ātrumu un tvaiks tiek pievadīts šī ātruma noturēšanai. Lai šo režīmu noturētu, ir jābūt tvaika rezervei, kas tiek izpūsta kondensatorā un poetenciāli pievadāma turbīnai, lai to sāktu slogot ražošanas režīmā un nezaudētu apgriezienus. Tvaika daudzuma saražošanas izmaiņas ir tālu no momentānas (pamācies fiziku), tādēļ momentānā balansēšana var notikt tikai ar tādu tvaika daudzumu, kādu nekavējoties ir iespējams ar vārstiem pārslēgt uz turbīnu.
Afigennā apkure notiek laikā, kad TECam jābalansē mākoņus virs saules parka, kuram ir pieslēgti kondicionieri...
Laikam nekādi nesaprati... Tas ir tikai tas, ko TEC "māk". Elektrību NEVAR ražot, ja to nav kur likt. Bet ir jābūt gatavībā ražot, tiklīdz tā pietrūkst. Tavu ORC ciklu norauj podā saules un vēja parki, jo tas nekādi nav derīgs balansēšanai. Bāzes elektrību, ko var saražot ar tevis piesaukto efektivitāti, mums HESi nodrošina vairāk kā pietiekami - varam vēl tirgot biržā, kas neizsakāmi satrauc msh.
Vai kontrole pār izglītības sistēmu dod iespēju radīt tādu vēlētāju, kas ir labāk manipulējams?
Jā, līdz absurdam. Ir draugi, kas nespēj saprast, kā mums ģimenē ir katram savi profili ar parolēm, ko zin tikai pats. Un nevar iestāstīt, ka tas ne tuvu nav tādēļ, ka tas ir tādēļ, lai varētu sēdēt iepazīšanās portālos - jo izrādās, ka tas ir vienīgais, kas nāk prātā.
Nu nu... mūsdienās reti kurš auto ir "mammas/ drauga/ draudzenes/ whatever" - tie tāpat ir līzinga, t.i. nomas, auto. Un kas smagāks telefona paņemšanā/iedošanā, salīdzinājumā ar atslēgām? Telefons jau faktiski tā pati atslēga vien ir, tikai modernāka, kas rada iespaidu par būstisku atšķirību.
Izglītoties tev derētu - fašisms ir tieši tas - valsts kontrolēts kapitālisms. Komunismā viss pieder valstij. Fašismā - valstij uzticīgiem uzņēmējiem (klasiski - oligarhiem). Krievija ir fašistiska/nacistiska. Tās bijušie sabiedrotie - Brisele un Vašingtonas demokrāti - komunisti. Un tāpat kā bijušie sabiedrotie Staļins un Hitlers izkāvās, uzvarot komunistiem, kas mums atnesa uzvaras laimi, arī tagad komunisti ļoti grib uzvarēt un atkal atnest laimi.
Tad jau atzīsti, ka pirms tam meloji, sakot, ka vara pielāgojas vidējam patērētājam, nevis manipulē ar to?
Tas, ka nespēj saredzēt atšķirību starp komunistiem un fašistiem ir lielākā problēma tavā spējā uztvert notiekošos procesus. Nu vai arī mērķtiecīgi vietējo komunistu interesēs turpini melot, ka Krievijā ir komunisms.
Šo tagad apcilā kā baigi jaunu un unikālu problēmu. Tā itkā tur būtu kaut kāda atšķirība no tā, ka cilvēki arī agrāk bez tiesībām tika pie mašīnām. Ir kāda principiāla atšķirība - iedot atslēgas vai profilu, kas principā no satiksmes viedokļa ir nekas cits, kā to atslēgu aizstājējs.
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
3
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6