Un tas ir kā - tevi pārsteidz, ka zinātnes kulta pielūdzējus šāda pieeja izbrīna?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Un tas ir kā - tevi pārsteidz, ka zinātnes kulta pielūdzējus šāda pieeja izbrīna?
Jā, neeksistē. Nosaukt armijas rezervistus par zemessardzi vajag tikai tādēļ, lai apmānītu tādus, kā tevi.
Sapratu. Tu nespēj likties mierā. Tev ir tiesības uzdot stulbus jautājumus. Un man ir pienākums uz tiem atbildēt pieklājīgi. Pa vidu pierādīji, ka tavas dabas raksturojums ir tik precīzs un neapstrīdams, ka palīdz tikai ad hominem.
Nu bet tak nespēj likties mierā, vai ne? Es tev tagad par statistiku piesējos un mierā neliku? Vai tomēr pats bāzies visur un eskalē savu stulbumu, tiklīdz tev pamatoti aizrāda?
Sapinies pats savos murgos... Ja jau es saņemot naudu no šī režīma esmu Kremļa trollis, tad jau pie varas te ir Kremlis... Malacis! Piedāvāju likties mierā spamot šeit ar personālijām, kas nevienu, izņemot tevi, šeit neinteresē, un sazināties ar mani "dzīvajā" - tu taču zini, kā, vai ne?
Pirmkārt - interesanti cik ļoti tev ir svarīgi kaut ko pastāstīt par mani. Jo nekas cits jau vairs neatliek - kā tikai ar hominem, jo noliegt patiesību par sevi nespēj. Bet pastāstīšu tev skarbo patiesību - neatkarīgi no tā, ko tu sacerēsi par mani, tas nekādi nemaina to, kas esi tu. Pat tad, ja es melnās maģijas rituālos ziedotu zīdaiņus, tas nekādi neattaisno tu tavu rīcību. Un otrkārt - interesanti, kurš no tipāžiem esi? Tas, kurš vienkārši nomelnojot kādu citu, atrod veidu, kā nomierināt savu sirdsapziņu, kura kaut kur dziļi sirdi iebilst pret mēsla dabu? Vai tomēr kārtīgs režīma pakalpiņš, kura nemaldigå pieeja ir izrēķināties ar tautas ienaidnieka ģimeni un vienkārši neveiksmīga piedzimšana nepareizajā robežas pusē ir liegusi šādu iespēju?
Neesi vēl pamanījis korelāciju šādām raksturam un kovidticibai?
Atkal vecā dziesma... Vēlēju tev nāvi... Jā, izteicos, ka pasaule būtu labāka bez slepkavām. Arī tādiem, kas slepkavo cēlu ideju vārdā vai vienkārši atbalsta režīmus, kas vēršas pret tautas ienaidniekiem. Tev šāda nostāja liek mani saukt par sociopātu un sacerēt kaut kādus murgus par mani. Tikai vienu neesi pamanījis - es ne mirkli neesmu pievērsis uzmanību tavai personai - bet gan tikai tavām "vērtībām", kuras te sludini.
Kas ir? Vārdiņš par skarbu? Bet kā citādi ieteiksi saukt tādus režīma centīgiem izpildītājus ka tevi, kas uzskata, ka "tautas ienaidniekiem" jāmirst? Domā neesi tāds? Padomā vēl - no kurienes radās visi tie, kas nogalināja Hitlera un Staļina vārdā. Kur ir radušies tie, kas tagad ir gatavi nogalināt Putina vārdā? Vienīgais ar ko tu no viņiem atšķiries, nav tavs nopelns - tev vienkārši ir gadījies piedzimt mazliet maigākā režīmā. Bet tieši to jau tev žēl, vai ne?
Nu ja par šo video, tad ir interesanti paskatīties, kā mūsu propagandas mediju telpa mēģina šo interviju un Arestoviču pasniegt nomelnotā veidā. Viņš piedāvā tieši to, no kā valdošajiem ir visvairāk bail - apbruņot tautu...
GB12 rakstīja: Sapīgā taisnība - tev tik ļoti patīk sev glaimot, ka domā, ka visa pasaule griežas ap tevi. Kā jau tipisks sociopāts. Un paskaties pats šajā tēmā atpakaļ, sākot no 25. lappuses, cik ļoti, taviem vārdiem izsakoties, biji apsēsts ar mani, un tad muldi kaut ko par apsēstību :D
Augstu gan savu slepkavniecisko personu vērtē - nu jau tā ir līdzvērtīga visai pasaulei.
Un kādēļ gan nepārvietot pie tā to Vecrīgas arhitektūras kauna traipu un izveidot normālu okupācijas muzeja kompleksu? Kādēļ vēsture jāslēpj, nevis no tās jāmācās?
Ok. Tad tieši arī teikšu - esi tāds muļķis, kas vispār pat nejēdz, kas ir diskriminācija.
Sāpīgā taisnība - nav statistikas. Sāpīgā taisnība - tu esi tik tups, ka uz apgalvojumu, ka nav statistikas atbildi ar jautājumu vai ir statistika. Sāpīgā taisnība - tu esi tik apsēsts ar mani, ka nespēj atturēties no tik tupa jautājuma uzdošanas.
Raimond, vai šis ir par tēmu? carbuzz.com/news/future-vws-are-only-allowed-to-use-synthetic-blinker-fluid
Tev lēni pieliec. Juhņeviča ir atgriezusies apsaimniekot dziesmu svētku naudu, kas ir skaidrs signāls, ka Kovids vairs nav plāna un tikai tev līdzīgie pēc inerces vēl baidās.
Ad hominem ir labākais apstiprinājums, ka teiktais ir savādāk neapstrīdama patiesība ;)
Kanibaals rakstīja: Te nu bija, un mums stāsta, ka tas esot piemineklis uzvarai pār fašismu, bet izrādās tas esot padomju karaspēkam veltīts un nevis kaut kādai uzvarai. Nojaukt, ideoloģiski nav glābjams.
Tieši tā - ideoloģiski tas nav glābjams. Tādēļ taviem komunistiem ir nepieciešams nojaukt komunistu uzvaras pieminekli, jo atkal grib atkārtot vēsturi un uzvarēt - un lieks atgādinājums par to, kas notiek, ja komunisti uzvar, viņiem ir traucēklis.
Ko nu melo par pieķerts. Paša izdomāti apgalvojumi par to, ko nekad neesmu teicis, tikai pierāda, ka tev ir izmisums un argumentu trūkums, lai apstrīdētu manu viedokli.
Lasīt iemācīsies? Tieši to jau jautāju - kādēļ vadošie klimata cīnītāji apkaro tikai pasaules apceļošanu, nevis tevis minētās problēmas? Kā siltums ietekmē gāzēto ūdeni? Kā skābe iedarbojas uz kaļķi?
Uzbrukums, jo īpaši, ja pretiniekam ir skaitliskais pārākums, ir grūts un bīstams. Ukraiņi nekaro pēc krievu metodes, nežēlojot gaļu. Tāpēc vienkārši pacietīgi deldē Krievijas resursus, iznesot apgādes plūsmas un komandpunktus, ka rezultātā fronte tiek novājināta līdz neizbēgamai "labajai gribai". Diemžēl nu jau daudz skarbajos apstākļos - arī atkāpties tā vienkārši vairs neļaus.
raimondsm rakstīja: Tēmā būtu apspriest, kā braukt mazāk vai reizi pa reizei vispār nebraukt. Tur ir pietiekami daudz visādu jautājumu, kā un kāpēc ir organizēta ekonomika, sadzīve un tirdzniecība.
Pamēģini atrast atbildi, kādēļ klimatglabējiem tik ļoti rūp, lai cilvēki mazāk redzētu pasauli, bet nepavisam nerūp ikdienas sēdēšana korķos vai pašu pārvietošanās eskortu apjoms un privātās lidmašīnas.
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
3
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6