Kaut ko būsi ļoti sajaucis, par gejiem noteikti neko neesmu teicis šādā kontekstā. Līdz ar to tu vari iedomāties bez gala, ko vien vēlies, bet tavu domu saprast tāpat nevar, kamēr nepaskaidrosi.
Ok, patiekšu - Austrija. Un ko tas mainīs?
Nu nu... Paskaidro savu iemeslu, kādēļ tev interesē, kurp tieši plānoju pārvākties? Es taču nenoliedzu, ka tāda valsts pastāv - tikai saku, ka tā nekādi nav tava darīšana, ko tev spītīgi vajag pārvērst par "nevaru atbildēt".
Pilnai tavai laimei - strādāju valstij, uz kuru pilnīgi noteikti pārvākties netaisos.
Un par kādu attaisnošanos tu runā? Par bezmugurkaulniekiem gan varu tikai piekrist - tieši dēļ viņiem jau tas ceļš uz vienu vietu ir neatgriezenisks. Kā balsoja par komunistiem, tā turpinās.
Latvijā dzīvoju. Atšķiros no tevis ar to, ka skatos dzivē notiekošo, nevis dzīvoju propagandas stāstītajā ilūzijā.
Un pat jēdzīgās valstīs sapnis par " "ne-sistēmas" pudeļu veikalos vairs praktiski nebūs." ir izsapņots. Ja nu vienīgi atgriezīsimies padomjlaikos, kur viss tika pildīts viena standarta pudelēs un tikai vietējā ražojuma? Vai arī tieši tas ir tavs sapnis, kā jau komunistam - kārtējais PSRS.
Dažus gadus atpakaļ naudu visai valstij pelnīja apmēram ~16% iedzīvotāju un skaitlis lēnām dila. Šis skaitlis tagad ir vēl strauji samazinājies tavu komunistu veiktās kovidpolitikas dēļ. Ja šāda situācija, dzīvojot uz Kariņa "daudzās naudas" pabalstiem tev liekas ilgstpējīga un jebkādā veidā bez masveida imigrācijas atgriežama, tad vari vien uzkatīt, ka esam kaut kur citur. Visādi citādi - esam uz demogrāfiski ekonomiska slidkalniņa, tādiem kā tev nespējot saredzēt dubļu peļķi, kas gaida lejā un sajūsmā spiedzot par braucienu.
Varētu vēl saprast, ka nespēj saskatīt uz ko virzamies. Bet nē - tu principāli pateiksi "pat netuvojamies". Tads pat, kā Putina elektorāts - līdz pat šai dienai dzīvo ilūzijās par skaisto nākotni, ticot Kariņa daudzajai naudai.
Tikko iekakāji dvēselē visiem, kas tieši ar dabas glābšanu šo sistēmu aizstāv. Un izliecies, ka neapjēdz šīs ierobežotās funkcionalitātes blakusefektu. Kur likt ne-sistēmas pudeles? Jāmet kopējos atkritumos, jo depozīta sistēma ir atņēmusi resursus šķirošanai. Vai vienkāršī zemē, jo mazais šim nolūkam blakus noliktais konteinerītis jau ir pilns ar kaudzi - demonstrējot šīs sistēmas "spējas".
Ļoti daudz apmierināto ar valdības darbu ir Krievijā. Arī pie mums režīma atbalstītāju netrūkst. Tieši tādēļ man vairāk simaptizē valstis, kurās NAV apmierināti ar valdības darbu.
P.S. Franciju velti piesauci - tā patiesībā ir visu šodienas mēslu ideoloģiskā dzimtene. Un Putina sejas glābējs valsts vadībā skaidri parāda Francijas īsto seju. Nu protams ne visas... Francijas "laukos" ir tīti jauki.
Tev pašam neliekas, ka kaut kādu savu kompleksu dēļ ļoti gribi ielīst manā dzīvē un kaut kā izdomāt glupības, lai celtu savu pašapziņu.
Dzīvo savu dzīvi un beidz gvelzt, ka no manas esības iAuto ir kaut kā atkarīga Latvijas tikšana vaļā no sabiedrības un vides, kas to apsēdusi.
Un kur redzēji pirms tam? Nosauc to mistisko vietu, kurā pudeles pazuda pēc tās pseidositēmas ieviešanas.
Izskatās, ka māmiņas ir gudrākas par tevi, ja neesi pat pamanījis Emaljungas ilgmūžīgo konstrukciju cenu, nepraktiskumu un smagumu. Kad bija aktāli, Emmljungas tirgoni sieva atšuva ļoti ātri - tikvien, kā palūdza, lai parāda, kā tos ratus ievietot bagažniekā. Kad pēc 10 minūtēm apnika skatīties uz to, kā tirgonis mocās ar pusizjauktiem ratiem, atstājām mocīties un devāmies tālāk.
Beigās palikām pie Chicco - divreiz vieglāki, fantastiski pielāgojami, lielāki iekšā un mazāki aŗā. Un, nenoliedzami, apdares kvalitāte ne tuvu nestāv līdzi Emmaljungai... Tāpat kā cena.
Ko tev pastāstīt?
To, ka strādāju attālināti ārzemēs un dzīvesvietu varu brīvi mainīt kaut rīt? To, ka ir jau bankas konts un iestrādes NĪ virzienā tur, kur plānoju pārvākties? To, ka varavīksnes kaut kādā mērā diemžēl ir visur, bet vismaz iespēja tikt vaļā no tev līdzīgo uzturētā debilisma ir reāla?
Vair jau saukt mani par aitu... No tā tavs lumpenisms un pakalpība režīmam nemazināsies.
Proatms, ka savādi. Neesmu paklausīgā pūļa aita.
Plāns ir doties. Kurp - tas lai paliek manā ziņā.
Kāpēc vēl neesmu? Tapēc, ka negribas vecākus pamest, kamēr vēl dzīvi, savukārt viņiem ir dzīves laikā "pārvākšanās" bijušas pietiekami - grib tepat nomirt.
Darba ziņā jau tagad esmu Latviju pametis, ja tas tevi satrauc. Un atgriezties netaisos.
Ar ko tavs P.S. atšķiras no P.P.S.? Tieši to jau pats apstiprini - par tūlītēju naudu ir gatavi pārdot jebko, jo ilgtermiņa plāns nozīmē izdomāt kādu bamsli strēbt vakarā.
Lai vai kā tev gribētos, diemžēl taviem komunistiem plāni ir izgāzušies, jo sabiedrotais fašitiņš ir savārījis ziepes, tādēļ nemaz nav tā, ka "pilnīgi visur". Laiks rādīs, kā notikumi attīstīsies, bet ir palielas cerības ka tavi sapņi nepiepildīsies.
Bernis ir āksts, kas pa lielam reklamēja savu deju skolu. Gobzemam bija reāla "aizmugure", ko ļoti labi varēja redzēt aizkulisēs - mērogā, kādā režīmam lojālie drošības dienesti bija spiesti "pieskatīt" Gobzemu. Sākoties Ukrainas karam, šis projekts ir apturēts/iesaldēts, tāpēc rudenī mums pārstegumi visticamāk nav gaidāmi - elektroāts nobalsos par tiem pašiem vēžiem un dzīvosim tālāk bez politiskām pārmaiņām.
Gobzems ir tuvākais "opozīcijai", kas jebkad Latvijas politikā ir bijis. Visi pārējie, un jo īpaši Saskaņa, ir sistēmas spēlētāji, kas mērķtiecīgi pārdod vēlētājiem "Krievi nāk!" politiku, kuras rezultātā elektorātam rodas sajūta, ka viņi, balsojot par un pret Saskaņu, kaut ko nosaka politikā - bet patiesībā vienkārši paklausīgi imitē demokrātiju nostiprinot pasytāvošo lietu kārtību un sistēmu.
Tie, kuriem tie centi ir motivācija, tagad visas pudeles, kuras tas aparāts nepieņem, izmētā, kur pagadās. Agrāk šie cilvēki vismaz visu kopā sameta konteineros. Bet tiem, kas izmētā mežos, jau 10 centu motivācija ir par maz, lai iespringtu. Un pats labi zini, ka šī sistēma ir nederīga "vācējiem". To, ko šī sistēma "sasniedz" var redzēt vispakārt, ja vien ir vēlme paskatīties, nevis aizstāvēt uz papīra deklarēto.
Vai zini, ka eksistē iemesls, kādēļ tuksnesī saules paneļus likt nevar? Nu tad dēļ kura tur neveiksmīgi eksperimentē ar izkausētu sāli.
darklight rakstīja: Labi gan, ka rapsi var pļaut visu gadu. Kā savajagās, tā iebrauc laukā un nopļauj. Turpat lauka malā dīzeli izspiež. Nu vismaz Bradypus pasaulē.
Tikai tavā absurda pasaulē nav iespējams saskatīt izmaksas un toksiskuma atšķirību akumulatoram un mucai. Un vēl jau tie zudumi... Ir kāds akumulators, kas var gadu nostāvēt, paliekot vesels un nezaudējot enerģiju?
Nu nu... paskaidro kādēļ tad ir ieviesta sistēma, kas tevis deklarēto mērķi ne vien nesasniedz, bet iespējams padara situāciju par sliktāku?
Tu te stum propagandu. Tehniskā diskusijā ir jāiekļauj novērtējums uz vidi - pastāsti cik lielu apjomu bīstamo atkritumu plāno saražot ar saviem saules projektiem un kā tos utilizēsi. Kas un ar kādām metodēm tavu vissūdīgāko (no pastāvīguma viedokļa) elektrību balansēs?
Žēl, ka tad, kad tavas demences apmātie jaunieši attapsies tajā toksisko sūdu kaudzē, ko tev līdzīgie savā vecuma demencē būs saražojuši, tu jau būsu miris.
Sanāk tā, ka saule spīd tad, kad ir silts un gaišs.
Nu pag.... Komunisti vismaz grib visu nacionalizēt. Tu esi nākamā līmeņa krāns - bet jā, tā ir jaunā sociķu biznesa niša - privatizēt peļņu un nacionalizēt izdevumus.
Un Latvijas iepakojuma savākšanas shēma vistiešākajā veidā ir komunistiem pietuvināto otkata programma - tai ir ļoti attālināts sakars ar atkritumu savākšanu. Bet cipariņus saskaitīji pareizi.
Nē, tikai tu nespēj saprast, ka tikai sociālismā nekontrolēti līdz sabrukumam aug dīkdieņu skaits un attiecīgi viņu uzturēšanai nepieciešamie izdevumi.
Biznesam? Kapēc tad to nelikt sanaksāt tiem, kas "sponsorēja" uzstādīšanu? Ak jā - nevar... Jo tiem jau nauda ir tikai tā pati, kuru atņem tam pašam biznesam...
Komunisms ir sociālisma ideāls uz ko tas nebeidzami tiecas, bet nekad nesasniedz. Jo pirms komunisma sasniegšanas rodas miljoni upuru un totāls sabrukums. Tāda ir sociālisma daba, jo sociālisms soda čaklos un apbalvo dīkdieņus. Demokrātiskais sociālisms (jeb sociāldemokrātija, kā to ierasts saukt šai dīķa pusē) nozīmē tikai to, ka tiem pašiem dīkdieņiem ar regulāriem intervāliem tiek dota iespēja aiziet un apliecināt savu uzticību komunisma ideāliem.