Pūlim ir pabalsti, pūlis laimīgs. Bet tie, kam piegriež skābekli, saprot, ka pūlis viņus neatbalstīs un pārceļ biznesu ārpus Latvijas. Principā līdzīgs process kā Krievijā, tikai lēnāks - varnešu atbalstītāji vienkārši nespēj paskatīties ilgtermiņā un saprast cik dziļā un neatgriezeniskā pakaļā valsts ir ievesta.
Vispār jau pat dīleris neiesaka tieši jaunākās paaudzes Volvo, bet gan kopt un lietot iepriekšējo. Un pie vienas vietas stereotipiskie jociņi - tieši var uzjautrināties, kā stereotipu mākti losīši aplaužas pret Volvo ar sievieti pie stūres.
Tiešām nav? www.tvnet.lv/7549904/valsts-iedzivotajiem-kompenses-pusi-no-siltumenergijas-elektribas-un-dabasgazes-cenu-kapuma
Rekur valsts kompensēs elektorātam izdevumus. Jo valstij taču ir sava nauda, vai ne? Nevajag ne atņemt kādam citam iedzīvotājam, ne grābt ātro kredītu SVF?
raimondsm rakstīja: 07.02.2020 16:53
Bradypus rakstīja: Perspektīva? Saules baterijas ir vēl postošākas par biodegvielas plantācijām, rēķinot efektīvo jaudu uz platību. Jo īpaši mūsu platuma grādos.
04.05.2022 11:52
raimondsm rakstīja: "Taču vienkārši aprēķini pierāda to, ka gan Saule, gan vējš uz zemes laukuma vienību dod kārtu kārtām vairāk enerģijas."
darklight rakstīja: To taču neviens te nekad nav mēģinājis apšaubīt.
Tikai tavā iedomu pasaulē saules enerģijas ieguvei vajag tikai novietot paneli kaut kur un rezultātā visu ziemu ir silts un nakstīs gaišs.
Vēl interesantāk ir tava pieeja. Slikti ir ja pie varas esošais prezidents tērē žogam, kura noderīgumam pats tic. Bet labi - ja netic, bet tērē tik un tā. Nu tas tā - abstrahējoties no tā vai žogu vajag vai nevajag būvēt - jo kā pats apliecināji - būvē visi. Bet tikai tavi komunisti ir spējīgi tērēt nodokļu maksātāju naudu tam, ko viņuprāt būvēt nemaz nevajag.
Atver pats un izlasi. Valsts kontrolēts kapitālisms ir fašisms. Fašisti uzņēmējus pakļauj un liek darboties valsts labā. Komunisti uzņēmējus uzskata par ienaidniekiem, nīcina un ceļ nabadzību.
Jautri kā tas, kuram ir tik "vienalga un neinteresanti", pats "lec uz ecešām" un ķeras pie ad hominem un meliem, bet pārmet to otram. Paldies, ka atgādināji, ka jūsu "diskusijas rīku komplektā" pie diviem iepriekšminētajiem ir jāpieskaita arī projekcija.
Video diezgan trāpīgs. Tas kā tevis atbalstītais noziedznieks izvairās no atbildēm uz jautājumiem un melo ir lielisks piemērs, kādēļ pat ASV senāta izmeklēšanas ir kļuvušas par cirku, kurā jau sen nav vērts nopietnus jautājumus uzdot pēc būtības, kā rezultātā daži senatori ir ķērušies pie troļļošanas, lai vismaz kaut kādu jēgu piešķirtu visādi citādi iestudētajām izmeklēšanām.
Piemēram, tavi meli ir melot, ka nenosaucu. Jo iepriekš ļoti konkrēti nosaucu:
Vispirms meloji, ka mūris ir Trampa projekts un pec tam atzini, ka labi zini, ka tajā ir iesaistīti visi pēc kārtas un "Trampa" tas ir tikai propagandas naratīvā. Kad tevi pieķēru melos, sāki izlocīties ar to, ka jāskatās esot budžeta nianses, atkarībā no prezindenta politiskās pārleicības vainīgs var būt nevis prezidents, bet gan atbildīgā institūcija un vispār viss ir pareiz jo... Tramps par to visvairāk runāja.
Atkal jau kaut kas no azotes izvilkts. Tajos linkos nav nekā par taviem ad hominem un meliem, kuros esi pieķerts.
Bet kā mēs labi zinām ad hominem un meli ir rīku komplekts, kas tiek izmantots lai apstrīdētu patiesību, nevis cīnītos ar "tukšpļūtīšanu". KBJ.
Interesanti, ka ad homiem un meli, ar kuriem tik aktīvi piedalies diskusijā acīmredzot tavā izpratnē ir "pierādāmi vai loģiski izsecināmi fakti, nevis tukšpļūtīšana".
Tramvajs nav haizivs. Sēdies 3.14
Ko ar to gribēji pateikt? Dūmi arī nav gāze.
Ko tieši pretējo esi atkal izdomājis? Neko pretēju neesmu stāstījis. Tieši tāpat, kā par ģībšanu, kas ir tikai tavi kārtējie fnatāzijas augļi.
Un kas nepareizs ar fiziku?
Īpaši tev pastāstīšu, kā šajā gadījumā darbojas maska. Kopā ar gaisa pilieniem no elpceļiem nokļūst uz maskas iekšējās virsmas. Kopā ar mitrumu nesteidzīgi izplūst cauri maskai. Un pie kādas nākamās izelpas ar jaunu pilienu maskas ārpusē atraujas un lido tālāk. Vari izveikt zinātnisku eksperimentu pilienveidošanā - atrodu vietu, kur tava izelpa veido redzamu tvaikus un pēc tam pamēģini uzlikt masku - kā tev liekas, maska likvidēs izelpas "redzamību"?
Izklausās ticami. Tev ir tik "neinteresanti apstrīdēt muļķibas", ka esi spiests ķerties pie ad hominem un meliem, lai to darītu.
Kas principā pierāda tieši pretējo - izmīsīgu vēlmi apstrīdēt un pretargumentu neesamību.
Nē, nē... Pastāsti jau nu pats, ko es tavā ieskatā esmu sapratis nepareizi brīdī, kad pārgāji uz ad hominem un sāki piesaukt "Fox Virsrakstus" (kuros, starp citu, arī mūris tiek nepatiesi saukts par Trampa projektu) un efektīvi samelojies (principā, cerot, ka iepriekšminētais ad hominem nepaliks pamanīts).
Nez kuru "pastāstu"? To kurā tu pievērsies ad hominem argumentācijai, piesaucot Fox. Vai to, kurā piemēro dažādus standartus prezidenta atbildībai par vienu un to pašu procesu, atkarībā no prezidenta atbilstības tavai politiskajai pārliecībai?
Bet paldies, ka atzinies apzinātos melos. Pirms pats uzrakstīji, kāda ir Obamas loma mūra celtniecībā, tavu iepriekšējo apgalvojumu par to, ka tas ir Trampa projekts, vēl varēja uzskatīt par nezināšanu.
1. Nu laikam jau nekā cita tavā argumentācijā vispār nav, izņemot FOX. Nožēlojami.
2. Ko tu ar to gribēji vispār pateikt? Vienā un tajā pašā situācijā tev viens gadījums ir "paša prezidenta lobēts", bet otrs - "prezidents jau neko, tur iestādes vainīgas". Tak izlem vismaz priekš sevis, kā tur tā sistēm ir iekārtota - prezidents lemj vai iestādes. Bet glumiķība, kuru izrādi tikai apliecina, ka tavi argumenti bez tās vispār nav iespējami.
Ne jau man tagad ir problēmas. Tev kautkā jāizlokās, ka man, kas laicīgi norādīja, ka komunisti Rietumos ir patiesie Putina atbalstītāji un finansētāji, kas cenšas rādīt ar pirkstu uz citiem, nebiaj taisnība... Tavējie ir iznākuši "no skapja" un neslēpj, ka vēlas "saglabāt Putinam seju".
"Obamas/Baidena laikā tika turpināta sienas celtniecība, ar patiešām iepsējami lielāko kopgarumu un bez jēdzīgas izpētes uz uzskaites"
Nu bet ko tad es saku? Mauca uz nebēdu - lai tik otkati griežas. Tapēc Trampam nācās labot.
"taču vai to var saistīt ar tieši Obamas/Baidena inciatīvām, arī labs jautājums, katra valsts iestāde (kā DHS) tomēr pati izvirza kaut kādas prioritātes savu darbības uzdevumu veikšanai un mērķu sasniegšanai"
Oi... Nuja. Tramps visu darīja personīgi, bet visas Obamas/Baidena lažas nemaz nav viņu vaina. Tipiski.
Likumsakarība. Krievi noliktavās sāk nervozēt un vairāk pīpē.
Protams ka bija. Bet tev jebkas, kas norāda uz komunisma lomu aktuālajos procesos noved pie histēriskas kviekšanas par Trampu. Diezgan tipiski, protams. Bet nez vai pie vēsturiskā golodomora un tagadējām Ukrainas graudu eksporta problēmām arī Tramps vainīgs? Jāatzīst jau laikam, ka vismaz netieši jā, jo vismaz kaut ko bez runāšanas viņš izdarīja - noorganizēja Zelenskim ceļu uz Baidena ielikteņa Porošenko gāšanu.
Nu re... Klasika. Pārej uz meliem un ad hominem. KBJ.
Kurš ir tas muļķis, kam tās sienas biometriskas? Ak jā - TAS prezidents bija, piemēram komunists Obama, kura laikā tika uzbūvēts visvairāk sienas pēc kopgaruma. Tramps gan nenoliedzami to sienas būvniecību vairāk izmantoja savā retorikā, bet realitātē vairāk laboja Obamas korumpēto būvnieku brāķus, nekā jaunus posmus.
Melo vien tālāk. Turpini mēģināt cilvēkiem iestāstīt, ka koncentrētas gaisa plūsmas izkliedēšanai, kas liedz nopūst svecīti, ir kaut kāda nozīme vīrusa izplatīšanas ierobežošanai. Un turpini vien meģināt iestāstīt, ka tieši tu neesi tas, kas "dramatizē līdz galējībām" melojot par "neko".
Nu jā, sevišķi gudrs neesi. To, ka ASV uzrakstīju ar piebildi iekavās, jau tu laikam nemaz "nepamanīji"...