Nu jā... Degvielas cenai jau nav nekādas saistības ar kopējo cenu kāpumu enerģētikā, to veido tikai nodokļi.
Tikpat pareiz dzīves uzskats, kā Raimondam, stāstot, ka mūsu HES jauda ir palielināma bezgalīgi.
Kanibaals rakstīja: Atsauci kā nonāci pie šādas ģeniālas atziņas. Zviedrijas lēmumu pamatā ir citi apsvērumi nekā esi izfantazējis.
Nu jā, tev nav ne jausmas, kādēļ Zviedrija šadi rīkojas, jo nespēj saprast neko ārpus faučisma, un tikai tu vien zini, ko esi iedomājies par manu "izfantazēšanu", bet nešaubīgi zini, ka "pamatā ir citi".
Volx rakstīja: Šodien pirmo reizi LV ieraudzīju 95ā cenu 1.604
Kas notiek!?
Nu labi Viršos šodien ir 5 centu atlaide, bet vienalga ceturtdien es pildījos par 1.484
Zaļā politika notiek.
Laba pašsajūta ir tad, ja netiec diskriminēts un ierobežots - tam diemžēl vajag svītriņas. Un veselības ziņā pašsajūta noteikti ir bijusi sūdīgāka, nekā slimojot ar omikronu - ir gadījies arī patiešām būt slimam, nevis pamosties ar mazliet sāpošu galvu, kam pietiek ar saridona tableti, lai visu dienu justos labi.
Šī ģeniālā atziņa ir statistikas dati visā pasaulē un iespējams noteicēsi, ka, piemēram, Zviedrijas lēmuma pamata nav "mani anekdotiskie piemēri".
Ko tu iedomājies apgāzis? Es taču tieši saku, ka omikronam vakcinācija ir pie vienas vietas. Un jātiek laikā uz laboratorijas testu, lai dabūtu pozitīvu. Mājas antigēna tests sievai bija "tīrs", mums ar sīci to otru svītriņu bija ar lupu jāmeklē, bet atrast varēja. Temperatūra tev droši vien bija tādēļ, ka vakcinējies - man zināmajiem nevakcinētajiem un janssen pamatā bez temperatūras 
Neko jau savādāku nestāsti. Ar temperatūru slimoja (veselu vienu dienu) tikai nevakcinētais jaunietis un, lai dabūtu pozitīvu testu, vajadzēja pazīšanos - godīgi gaidot rindā nedabūtu.
Vairākiem tankiem mēdz būt. Parasti EMSi var atrast un vēl dažiem - jāpameklē ar waze. Aprēķins pareizs un kā jau teicu - tas tikai nozīmē iespēju aizbraukt bez ceļa izdevumiem, nevis ir ietaupījums pats par sevi. Ja tev tur neko nevajag - nebrauc. Tāpat labās lietas EE - nu ja nav nekā priekš tevis tur laba, nebrauc. Bet tie, kam ir tur ko darīt un kas brauc un vēl apskatās uz apkārtējo auto numuriem, dzīvo bez ilūzijām par šo atšķirību ietekmi uz Latvijas ekonomiku.
Šaubos vai ai deltu vispār vairs var dabūt. Man vienīgie zināmie, kas ir kontaktējušies un nesaslimuši ir pāris iepriekš slimojušie. Visus pārējos omikrons nešķiro vakcinetajos un nevakcinētajos - laikam nav valdības ediktus lasījis.
Slinkums meklēt... Kurš no vakserīšiem te tirsa, ka kanādas fūristu protesti esot viltus ziņas?
www.youtube.com/watch?v=ou5A8Glngr8
Laikam neesi pamanījis, ka katrai vakcīnai sertifikāta derīgums tiek noteikts individuāli. Ar ierakstīšanu ir par maz - vēl vajag, lai sertifikāta izsniedzējs to vakcināciju atzītu par "sadarbspējīgu" - un tiešu uz to tabulu es norādīju - derīgas ir tikai divas mRNA vakcīnas. Arī AZ un Janssen, kuras neviens nav svītrojis no ZVA saraksta, nav vairs derīgas sertifikāta saņemšanai.
LT brīvdienās vienmēr var dabūt ~20 centus zem LV cenas. Benzīna auto, ko ņemt, nemaz nav. Dīzelim ar pietiekami lielu bāku sanāk, ka tā starpība ir pat ļoti pietiekama, lai nosegtu pa ceļam notērēto. Attiecīgi iepirkšanās Lietuvā ir bonusā, bet ja nezini, kādēļ to vajag, tad visticamāk taisnība - nevajag.
Ietaupīt var neejot uz akvaparku vispār, bet ja tomēr tam tērē naudu, tad gribas kvalitāti un vidi bez debīlisma. LV/LT mazākiem bērniem viss ir aizliegts. EE - "nerekomendē", ko, protams, neviens neņem vērā. Par "visa" dārgumu - atkal garām - labas lietas tur maksā ievērojami lētāk. Dārgāk ir tikai tad, ja salīdzina ar Maxima salātiem.
Nez... Kā pēc tam stāstīs cilvēkiem, ka viņiem gan savu DNS nodot ir pienākums, ja jau atklāti paziņo, ka nodot kādam savu DNS ir bīstami.
Nez... Kā pēc tam stāstīs cilvēkiem, ka viņiem gan savu DNS nodot ir pienākums, ja jau atklāti paziņo, ka nodot kādam savu DNS ir bīstami.
Tavā jautājumā ir ietverta atbilde. Degvielu tur var nopirkt pa lēto. Viss pārējais sanāk "bonusā". Bet ja par akvaparkiem - Druskininki tiešām nav konkurents. Tur nav pat jautājumu, ka jābrauc uz Igauniju.
Tu tak pat to neesi aptvēris, ka "skrien" jau pat bez kodiem. Papildus motivācija noteikti "palīdzēs" Latvijas ekonomikai.
Ko tu tagad murgo? Nirnbergā tavuprāt ir kaut kāds akciju tirgus? Kāds manai sirdsapziņai sakars ar ironiju par tavu nespēju noformulēt, ko vispār gribēji pateikt?
Un jā, nopelnīju tīri labi, tikai noteikti ne farmācijas lauciņā - tur pašlaik ir pārāk agresīvas spēles, kurās var atļauties piedalīties tikai tie profesionālie tirgotāji, kas var sekot akciju tirgum reālajā laikā kā pilnas slodzes darbu. Hobija līmenī tur nav ko darīt, ņemot vērā tavējo spēles.
Nu, jā, tavā pasaulē ANO jau ir tikai nesaprotama abreviatūra un Davosā tiekas tikai slēpotāji. Un Hitlera un Staļina plānos jau no paša sākuma ietilpa tikai vēlme veidot nāves nometnes, nevis valdīt pār pasauli.
Pirmajā teikumā pasaki, ka neesi pamanījis, bet otrajā precīzi apraksti savu rīcību :D
Kurā brīdī tev tas vājprāts liekas asimptomātisks? :D
Nevis "sertificēta", bet reģistrēta zāļu reģistrā. Iztrūkst viens "sīkums" - par vakcināciju ar šo vakcīnu nekādu sertifikātu dabūt nevar. Bet tu tacu to vienkārši nepamanīji, nevis tupi stum savu propagandu, vai ne?
Jau atbildību par šo vairs neizdodas noslēpt. Pārāk labi saprot, kas draud, ja ko tādu pamēģinās.
Nē šis nav tās akcijas :D Bet tāpat - "Pelnīt uz noziedznieku rēķina" - tāda iteresanta frāze kas tā īsti nemaz jau neko nepasaka. Tu ar to domā atņemt noziedzniekiem to, ko viņi paši ir zaguši - nu tā Robina Huda stilā - varbūt nemaz nav slikta ideja? Nekas cits, kā mēģināt izdomāt kaut kādu ad hominem, jau tev neatliek...
Klausoties, kā Kariņš pa TV sūrojās, ka viņs jau neko nav gribējis, uz visu viņu piespiedusi veselības ministrija un piemānījuši epidemiologi, nevarēja saprast - smieties vai raudāt.