Šim laikam ticēšu uz vārda. Ja Faučists saka, ka mesiju apšaubīt nedrīkst, tad tā jau laikam tajā sektā ir.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Gobzems
Šim laikam ticēšu uz vārda. Ja Faučists saka, ka mesiju apšaubīt nedrīkst, tad tā jau laikam tajā sektā ir.
Varētu jau ieteikt padomāt, kādēļ šie grafiki ir absurdi un neko neizsakoši. Bet neticu, ka cilvēks kurš vispār spēj domāt būtu kļuvis par aklu Faučisma pielūdzēju.
Jā, protams. Nevar jau nekad būt tā, ka sertificētājiestādei ir iespējas bezgalīgi pieprasīt papildus informāciju un publiski paziņot, ka tā nav pietiekama...
Kā tad tā? Propagandas manipulācija. Ja skatās reģistrētos no C19 mirušos, tad tā sanāk taisnība. Ja skatās kopējo mirstības rādītāju un mēra "excessive deaths" - t.i. pieaugumu C19 laikā, tad šo frāzi var noraut podā. Jo tur, kur ir tā mazā C19 mirstība, paralēli ir augšā mirstība no citiem iemesliem, kas ir pamesti novārtā, fokusējoties uz C19. Piedevām - lielā mērā tas ir "atlikts" cipars, cilvēki ar ielaistām hroniskām kaitēm, kas nav saņēmuši ārstēšanu, vēl tikai mirs - bet šī grūti analizējamā statistika nekad neparādīsies propagandas naratīvā.
Tu tak vēl pat neesi aptvēris, ka man ir pretīga tā pasaules valdnieku elite, kas visu šo ir ievārījusi. Nu vai arī vienkārši tupi kaut ko gvelz, jo esi atcerējies kaut kādu abreviatūru, par kuru tāpat neko vairāk nezini, ka to, ka tai ir kaut kāds sakars ar kārtības ieviešanu visā pasaulē - nu tā lai lohi neiedomātos, ka viņi drīkst kaut ko izlemt paši.
Parādi melīt, kur tavs Novavax ir šeit atrodamajā tabuliņa. covid19.gov.lv/covid-19/par-covid-19/vakcinacija/balstvakcinacija
Paskaidro labāk, kā šo problēmu atrisina sabiedrības šķelšana un vēl lielāka riska grupas apdraudēšana, vakcinejot tos, ko nevajag vakcinēt?
Jā, tavi Faučisti radīja diezgan bīstamu vīrusu un visu iespējamo, lai tā kaitējumu pārvērstu vispasaules atkarībā no BigPharma būsterīšiem. Tā dabīgās imunitātes "pakaļa" nebija ne tuvu tik dziļa, kā tagad Izraēlā.
Melītis atkal melo. Es nekad neesmu tecis vispārīgi, ka vakcinēt ir noziedzīgi. Tieši otrādi - lai glābtu dzīvības, vakcīnas bija nepieciešamas riska grupām. Noziedzīga ir vakcīnu grūšana bērniem, jauniešiem un vispārējai vakcinācijai, nevakcinējot riska grupu. "Pacensties sertificēt" tu varēji aicināt savus Faučistu kontrolētos sertificētājorgānus, kuri ļoti centās, lai panāktu pilnīgu gēnu terapiju pēc iespējas ierobežojot un nepieļaujot alternatīvas.
Nemelo! Omikrons ir dabiska mutācija maz vakcinētā populācijā un tas ir nāvējošs tieši par daudz vakcinētajiem. Tapat nemelo par izvēli! Izraēla neļāva neko izvēlēties. Un arī mūsu vara tagad vairs neļauj. Lai gan sākotnēji "nolaida lažu", kuru jau Raimonds piesauca.
Izraēlas dati, nevis es, apgalvo, ka Omikrons ir nāvējošs populācijai, kurā ir izveikta spēcīga gēnu terapija. Visās pārējās populācijās omikrons uzrāda zemu mirstību un spēcīgu spēju veidot paliekošu vispārīgu dabisko imunitāti, kas nav ierobežota uz vienu pecifisku pīķa proteīnu, tādejādi apturot pandēmiju. Protams tu tūlīt apgalvosi, ka es esmu pilnīgs lohs, tāpat kā Zviedrija (https://www.reuters.com/world/europe/sweden-declare-pandemic-over-despite-warnings-scientists-2022-02-09/), tikai Tu un Faučisti zin, ka pareizi ir valkāt maskas un durties līdz mūža galam.
Jā, lokālie shēmotāji pilnīgi nesaprotot ko dara, izgāza mRNA gēnu terapijas plānus. Tapēc vajadzēja strauji ielikt amatā Pavļutu un izplatīt baumas par Astra Zeneca, lai apturētu nepareizās vakcīnas izplatību. Tapēc vajadzēja turēt arī stingro "Krievi nāk" kursu, lai nekādā gadījumā nepieļautu vakcināciju ar Sputņiku, kas, lai arī varēja glābt kādas dzīvības un atvieglot slimnīcu noslodzi, bija poltiski absolūti nepieļaujams rīcības virziens. Un jā - tagad ģimenes ārstiem ir stingri notiekts būsterēt tikai ar mRNA. Precīzi nepateikšu, bet laikam vienīgie tādi ES esam.
Jā, tā jau ir tā mRNA burvība - iznīcināt dabīgo imunitāti un uzsēdināt uz adatas līdz mūža galam. Tavs un BigPharma sapnis.
Kā tad tā? Ļoti vienkārši - dati, kurus jau minēju iepriekš, liecina, ka mRNA vakcīnas ir ļoti efektīvas pret konkrēto mutāciju, jo precīzi "uzstāda" imūnsistēmas atbildi tieši uz konkrēto pīķa proteīnu. Janssen, Vaxzervia u.c. "klasiskās" vakcīnas iedarbojas vispārīgāk un pret konkrēto mutāciju mazāk aizsargājoši. Un šaurpierīši, kas neskatās plašāk, uz to pavelkas... Tālāk seko mRNA vakcīnu ļaunā daļa - tās "iesaldē" imūnsistēmu šajā konkrētajā stāvoklī aizsardzībai pret konkrēto pīķa proteīnu un atņem tai dabiskās pielāgošanās spējas, jo "pielāgošana" ir izpildīta gēnu terapijas, nevis imūnsistēmas stimulēšanas ceļā - attiecīgi šie cilvēki ir padarīti nespējīgi pretoties jaunai mutācijai, kas šo konkrēto specifikāciju apiet. Jo būsterētāki, jo nespējīgāki...
Kāds sakars? Ar savu rīcību apstiprina, ka mans sākotnēji izvirzītais apgalvojums, ko neveiksmīgi mēģināja nosaukt par sazvērestības teoriju, ir pierādijies patiess, tādeļ tagad jāglābj sava āda ātri atrodot grākāžus ko vainot izdarītajos noziegumos.
Sūdīgi skatījies. Floridā nekad nav bijuši būtiski atšķirīgi rezultāti no tās pašas Kalifornijas. Pret visu ASV savukārt nav korekti salīdzināt, jo arī Eiropa ir pierādījusi, ka vidusjūras valstis cieta smagāk, nekā Skandināvija - t.i. ir nozīme klimata joslai. Un Floridas rezultāti ir ievērojami labāki par Zviedrijas - neskatoties uz to, ka Zviedrijai bija jābūt labāk pasargātai. Un starp šīm Faučistiem "nepaklausīgajām" teritorijām būtiskākā atšķirība ir tieši tā, ka Florida mērķtiecīgi sargāja riska grupas, kamēr Zviedrija ar diezgan bŗivu pieeju tomēr vakcinēja visu sabiedrību.
Vienīgie, kas kaut kur pārlec ir tava melīgā naratīva stūmēji, kas ir sapratuši, ka laiks glābt savu ādu.
Tev jau labāk patīk, ja tavas argumentācijas dēļ tiec nosaukts par "furašku" - jo tādu "pretargumentu" ir ļoti viegli (un pamatoti) noraidīt. Bet šī tava argumentācija ir perfekts manis minētās ideoloģijas atreferējums - jo ne jau patstāvīgi esi to izdomājis, vienkārši mal to, ko prapaganda tev ir iebarojusi un visticamāk pat nezini tās ASV/Kalifornijas izcelsmi, tādēļ vari lepoties ar savu nezināšanu un paziņot, ka tev tie ģeogrāfiskie nosaukumi nepatīk. Jā, tev tiešām nav vērts ar mani diskutēt, jo zināšanu atstatums ir pārāk liels. Tu pat nezini savas stumtās ideoloģijas tiešo izcelsmi. Kur nu vēl tad runāt par vienojošo faktoru un filosofisko izcelsmi, kas tām ir kopīga ar Marksu un Ļeņinu - Franču "revolucionāro" dekonstrukcionisma un nihilisma filosofiju, kas ir visu komunisma cēlāju ideoloģijas pamatā.
Malacis. Attaisnojumus bezjēdzīgām nāvēm māki atrast. Izraēlā nekas nebija izsīcis - tieši otrādi, jau sākta ceturtā vakcinācijas kārta - tik spēcīgs mRNA "pārklājums", kā nekur. Un kādēļ piesauc iekšējo salīdzinājumu ar iepriekšējiem viļņiem, kas retoriski noslēpj dramatisko mirstību omikrona vilnī, kāda nav nekur citur? Vai nav tā, ka Trojanska "prognozes" kuras nekādi nepiepildās, bija tas, ko bija iecerēts panākt tev un taviem asinskārajiem elkiem?
Tā kā Floridā, nevis iedomu pasaulē. Ar valdību, kas rūpējas par iedzīvotājiem, nevis virza Faučistu eigēnikas politiku.
Protams, ka selektīvi. Attopies - tavējās žurkas jau lec no kuģa bariem. Pat Kariņs jau propagandas TV stāsta, ka ne pie kā nav vainīgs - viņu esot ļaunā Veselības ministrija un Trojanska & Co nepatiesās prognozes uz to piespiedušas.
Ko tad tu viņu te visu laiku stum? Diez vai par meliem var uzskatīt acīmredzama fakta konstatēšanu - vienīgie iespējamie meli ir tavi - ja tu visu laiku esi šeit melojis par savām simpātijām.
Visa tava fantastika ir fantastiska tikai tad, ja tev škiet, ka šī pasākuma organizētājiem izdevās plānotais. Pajautāšu vēlreiz - kāda izskatītos pasaule, ja taviem elkiem būtu izdevies panākt tādu rezultātu, kā Izraēlā, kur pusmilitārais varas režīms nodrošinaja pareizu antivakseru apspiešanu?
Nu protams, ka "nav jēga". Jo tie katastrofāli tavam proapagandas naratīvam, kuru esi paklausīgi stūmis visas šīs ieilgušās "krīzes" laika. Nez, varbūt pakomentē kaut ko citu - nez, kā izskatītos pasaule, ja taviem vakseriem būtu izdevies panākt tādu gēnu terapijas līmeni, kā Izraēlā, visā pasaulē? Maitas antivakseri izbojāja tādu mirstības līmeni, kāds bija ieplānots, vai ne? Tev taču jāglābj pasauli no pārapdzīvotības un sastrēgumiem, vai ne?
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
4
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6