Tev simpatizē politika, kuras epicentrs mūsdienu pasaulē ir Kalifornija. Un tev sipamtizē pasaules kārtība, kuru cenšas ieviest ASV demokrātu vara. Attiecīgi varu atzīt savu formulējuma kļūdu, minot ģeogrāfiskas vietas ideoloģiju ziņā.
Ko nu bāzies virsū ar savu Vasiļevski. Nokomentē labāk Izraēlas un DĀR mirstības datus omikrona vilnī? Vai nevarētu gadīties tā, ka Izraēlas vakseri atbildēs Nirnbergā par holokaustu #2? Un paraus līdzi arī citus vakserus?
Klau, propagandēn, kādēļ atkal lieto tādas škietami pareizas, bet melīgi sagrozītas frāzes, kā "mRNS tehnoloģija ir slikta"?
Nē, melīt, slikts ir tās pielietojums konkrētajā gadījumā. Nazis nav slikts tiem, kas to lieto maizes griešanai. Nazis nav slikts arī tad, ja ja to izmanto nogalināšanai - noziedznieks ir izmantotājs, nevis "tehnoloģija"!
Neko gudrāku par kaut kādu glupu uzbraucienu izdomāt nevarēji? Kadēļ gudrā un bagātā Kalifornija, kas tev noteikti ļoti patīk, ir pārvērtusies par bomžu un narkomānu paradīzi, kuru pamet visi biznesi, izņmemot totalitārismu atbalstošo BigTech karteli? Bet "redneku pavalstniecība" tikmēr ir kļūvusi par plaukstošu ekonomiku, papildinot savu tūrisma nozari ar citām, kas netika apturēta ar kovid ieganstiem? Nabaga "redneku pavalstniecībai", kas nejēdza ieviest piespiedu vakcināciju un bija ekonomiski atkarīga no tūrisma, taču vajadzēja izmirt un bankrotēt šajos pandēmijas apstākļos, vai ne? Bet kaut kā sanāca pretējais... Lai vai kā tas taviem Kalifornijas komunistiem nepatiktu 
Nu tu tiešām esi debils. Nu jau ne vien pamanījies mani par antivakseri nosaukt, bet vēl par totalitārisma aizstāvi un piespiedu vakcinācijas atbalstītāju :D
Par Izraēlas datiem, pat ja tādi ir īsti par nevakcinēto proporciju, atlikušie 55% mirušo vakcinētie desmitiem reižu pārsniedz kopējo mirstību no Omikrona sabiedrībās, kas nav tikušas pakļautas masveida gēnu terapijai. Jo pie vakcinācijas statusa tomēr ir diezgan būtiski paskatīties, cik procenti no tās veido tieši mRNA vakcīnas (tavā Izraēlā 100%). Mūsējie arī izmisīgi cenšas visus sabūsterēt tieši ar mRNA, jo vairs nav mierā par to, ka liela daļa sabiedrības ir no tās izvairījušies. Un cerētā mirstība netiek sasniegts... Jāslēdz atpakaļgaita. Pat Kariņš to jau ir sapratis. Tu gan vēl ne.
Un kā izskaidrosi, ka tajā pašā Omikrona dzimtenē DĀR pie nevakcinetajiem tam saslimstībai pīķim vispār nesekoja nāves pīķis? Vai tik tomēr nevis tā, ka tieši tavas vakcīnas parūpējās par to?
Propagandas dailtirsejs laikam uzskata, ka Florida neeksistē...
Es gan tev varu paskaidrot. Pensionāriem nafig to sertifikātu nevajag... Uz vietējo piparbodīti un tirgu tāpat var aiziet. Bet bērniem un Janssen vakcinātajiem to sertifikātu ļoti vajag - tādēļ izmanto visas iespējas, lai savu slimību piereģistrētu. Un patreizējie dati pat vēl ignorē tos, kam neizdevās. Man pazīstama ģimene izslimoja nereģistrēti - ļoti neiespringa uz testēšanu, jo paspēja jau sabūsterēties, bet kamēr sagaidīja rindu uz tetēšanu, rezultāts jau bija negatīvs. Cik no esmu runājis par šo ar mediķiem - Omikrons ir ātrāks - t.i. pozitīvu testu var dabūt tikai apmēram 3-4 dienas, nevis nedēļu vai vairāk, kā tas bija sākotnējam un deltai. Bet rindas ta uz nedēļu un vairāk pierakstam...
Nē, melīt. Tas viens bija klaja izgāšanās. Tādas notiek tikai tad, kad aizraujas un pazaudē uzmanību, darot ikdienas propagandas rutīnu...
Un nerunāsim par "alternatīvajiem medijiem" - tiem nav iespēju saņemt finansējumā man vardarbīgi atņemtu naudu.
Par daudz gribi - negaisos tev sava investīciju konta izrakstu rādīt, bet nesatraucies, esmu diezgan labos plūdos :D
Pajolītis pat izliekas, ka nezin par ko ir runa. Jo aizstāvēt savus propagandistus vairs nav ar ko :D
Nu kā lai tavam prātiņam iestāstā - konkrēti par vakcīnām melots tika par to, ka vakcīnas ar sūdīgu aizsardzību pret izplatīšanu ir lietojamas masveidā, nevis riska grupu aizsardzībai. Kopumā kovidafērā melu līmenis ir ārprātīgs.
Protams tava lēnā atkāpšanās uz "zināma skepse ir veselīga" jau parāda, ka pats sāc pievienoties bēgošo žurku pūlim. Tikmēr kapteinis Fauči vēl mēģina turēt buru, labi zinot, kas viņam draud.
Par to, ka tieši šāds ir vīrusa dabiskais mutācijas ceļš un visa muldēšana par ar vakcīnām iegūtu pūļa imunitāti starplaikā ir tupi meli.
Un tiem, kas tikai pēc kara gudri, ir zarna par tievu lai atzītu, ka izrādījās taisnība tiem, kurus par šodienas patiesību "pirms kara" par viltus ziņu izplatītājiem sauca.
Nevis sapņotājs, bet bezprincipiāls ambiciozs jaunietis, kam likās, ka tā var ātri labu karjeru uztaisīt - stāstot to, ko vajadzēja tiem, kas viņu šajā godā iecēla. Tagad uzzinās ēnas pusi - kas notiek, kad tādu gailēnu pamet zem riteņiem kā grēkāzi.
Tas krutais čalis tak vēl lineāru progresiju ir izdomājis vīrusa izplatībai, lai kaut kā pavilktu garumā neizbēgamo.
Bet nu to, kā glumākie pakalpiņi visā pasaulē pirmie bēg no grimstošā kuģa ir diezgan interesanti pavērot.
Pataloģiskais melītis klāt... Nepareizas potēšanas rezultātā mira daudz cilvēku - nāves, ko tu esi gatavs aizstāvēt. Omikrons tikmēr samutēja dabiskā veidā kaut kur tālu no tām potēm...
Un to, ka pret paša radīto vīrusu vakcīnu NEVAR izveidot, apgalvo tikai tu un tevi elki. Nav nekādu pierādījumu, ka GRIB. Bet tas, ka pārvakcinētajā Izraēlā mirstība no nevakcinētajiem mazkaitīgā Omikrona ir nežēlīga gan jau ir fakts.
Laiks tev sākt satraukties. Nu jau pat viscietākie Panorāmas pielūdzēji ir pārliecinājušies, ka tā ir nelietīga propagandas mašīna - paldies Iļjam par pārcentību. Un būs šīs afēras rezultātā labi iemācījušies vēl mazāk ticēt tādiem pastardienas sludinātājiem, kā tev.
Visādas "Millenium" pastardienas biedēšanas skāra tikai specifisku tehnisku mērķauditoriju. Bet šī - katru, tādēļ neceri, ka "nekā neiemācīsies".
Aizmirsi jau, ka pret tām tavām pasta bēdām nekāda vakcinācija nelīdz? Omikronam pie vienas vietas tā vakcinācija - ņem visus. Bet "parastais džo" jau tev noticēs - ka atkal kaut kā nevakcinētie ir vainīgi.
Jau padalījos ar atbildīgajām iestādēm un process pret NVD ir uzsākts. Tu vari iet PN - netaisos sensitīvu informāciju publiskot.
Varēju un prognozēju. Tāpat, kā to varēja daudzi medicīnas jomas speciālisti, kas neskrēja tavu elku pavadā. "Nevarēja un bija pārsteigti" tikai faučisti. Pavisam "dīvainā" kārtā, vislielāko nezinīti (bet ar milzīgu varu savu "nezināšanu" caur PVO uzspiest visai pasaulei) tēloja un līdz šai dienai tēlo vīrusa radītājs.
Un vari manipulēt ar frāzi par "vakcīnu nenodrošināšanu", jo tieši to izdarīja tev tik mīļie Latvijas varneši. Un tieši tas viņiem draud - vakcīnu nenodrošināšana riska grupām, izsaimniekojot tās tiem, ko ne vien nevajadzēja bet pat nedrīkstēja vakcinēt.
Dirs tu pats, kopā ar saviem elkiem. Info jau ir studijā - ar iesniegumu attiecīgās iestādēs. NVD izmisuši taisnojas, ka nav paspējuši sistēmu pielāgot, jo darīšot to "pie viena" 15 feb. kad anulēs iepriekšējos beztermiņa sertifikātus. Bet tas viņus neglābs - ir izdoti oficiāli EU mēroga dokumenti pārkāpjot normatīvo aktu prasības.
Nākamais krāpšanas līmenis. Tiek izdoti sertifikāti ar patvaļīgiem derīguma termiņiem, kas neatbilst normatīvos aktos noteiktajiem.
Kanibaals rakstīja: Testēšanas biznesu tātad atbalsti, bez testa nederēs arī antivielas. Šahs un mats.
Kā izpaudīsies tava iedomātā pūļa imunitāte, ja visus vakcinēt nedrīkstot citādi izraisīšot mutācijas, tad pēc pūļa imunit'tes būs superomikrons kuram uzspļaut uz pūļa imunitāti un sāksies viss no gala.
No arvien tupākiem taviem meliem jau mana nostāja nemainīsies. Sabruks visā tava QR kodu shēma un nevajadzēs ne testus, ne vakcīnas.
Dati par omikronu ienāk ar katru dienu pārliecinošāki - ārkārtīgi lipīgs, maz kaitīgs un veido lielisku imunitāti, t.sk. pret iepriekšējām versijām. Notiek tieši tas, ko prognozēju no paša sākuma - dabiskā evolūcija būs tā, kas sakārtos cilvēces attiecības ar kārtējo vīrusu, neskatoties uz tā izcelsmi. Bet tavus elkus pie šādas notikumu attīstības ir diezgan liela iespēja redzēt Nirnbergā uz apsūdzēto sola.
Par maz saskatīji. Mani taču arī nepārtraukti pieskaita :D