Bet nav pretīgi pašam lietot "šo bomžu kropļojumu"?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Bet nav pretīgi pašam lietot "šo bomžu kropļojumu"?
1x nedēļā kolektīvā spainīspļaušana un uz māju līdz vēl divi antigēnu paštesti. Tada bija man zināmā ikdiena, kura šobrīd ir veiksmīgi beigusies.
Pasit vēl sev uz pleca. Uzvelc vēl spermeņa tērpu. Jo to, ka tāda ir dabiska vīrusa evolūcija, jau spēja paredzēt tikai pašpasludināti analītiķi, nevis zinātnieki, kas pirmo reizi ar kaut ko tādu saskārās, tādēļ drīkstēja kļūdīties.
Palaidi garām, ka to, ka maskas nestrādā, atzina arī valdība, kas pāris gadus meloja kopā ar tevi, ka tās strādā. Kādēļ neskrēji pie viņiem ar svecīti pēc šīs apbrīnojamās atklāsmes?
Nez kādēļ "pašpasludināto analītiķu grandiozie secinājumi un prognozes" ir izrādījušies diezgan precīzi, atšķirībā no tiem "zinātniskajiem", ar kuriem savu rīcību pamato pastāvošā vara. Un ir būtiska atšķirība nelielā kļūdas procentā vai masveida nepareizā statistikā. Paskaidrosi, kāds ir tavs mērķis, mēģinot šo noslēpt? Kaut kā izmisīgi jaatblasta to vakcinācijas otkatu plānu?
CRT, piemēram - viena no aktuālākajām tēmām USA izglītības sistēmā.
Protams, atzīt, ka omikrons ir ar daudz mazāku letalitāti, jau tev ticība neļauj. Bet pat ja tev ir taisnība - tad jau tāpat var visus ierobežojumus uzreiz atcelt - jo arī pēc tavas idejas, visi, kam tas bija bīstami ir jau nomiruši un ierobežojumi ir kļuvuši bezjēdzīgi.
Lielākā "problēma" ar omikrona vilni būs nepatiesi dati, jo laboratorijas fiziski nespēj piefiksēt visus saslimušos. Attiecīgi būs ārkārtīgi daudz izslimojušo, kurus turpinās spiest vakcinēties un statistikā pieskaitīs pie nevakcinētajiem.
Par pliku velti ļauju ķīniešiem spiegot ar šo: play.google.com/store/apps/details?id=com.tuya.smart&hl=lv&gl=US
DĀR dati: www.youtube.com/watch?v=n09uw2wzF1o
No savas ģimenes pieredzes - nav ne vien seku, bet pat īsti slimošanas - parasta "saaukstēšanās", kam agrāk neviens uzmanību nepievērsa - iedzēra kaut kādu Coldrex un vilkās uz darbu. Galvenais - paspēt uztaisīt pozitivo testu, lai var pie sertifikāta tikt.
Nav jau tik bezzobaina. Un ne velti Baidens nāk "palīgā". Viss pamatojums diskusijām par Krievijas iebrukumu ir ASV militāristu apgalvojums, ka tāds ir plānots - to diezgan neslēpti var redzēt pat propagandas mēdiju virsrakstos. www.lsm.lv/raksts/zinas/arzemes/asv-izlukdienesti-krievija-gatavo-provokaciju-ukraina-lai-saktu-uzbrukumu.a438919/
Nu tā jau notiek, ja iestājies pasaules, nevis savas valsts armijā. Jākaro tur, kur pasaules iekarotājiem vajag. Bet pat savas valsts armijā pamatā ir jākaro par pastāvošo varu, nevis "dzimteni". Tā dzimtene kur bija tur paliks, neatkarīgi no varas maiņas. Ko tad mēs te varam aizstāvēt šobrīd? Briseles varu, zviedru īpašumus un varavīkšņoto tiesības?
Vai tik tā, ka tomēr Brisele, nespējot poļus pieradināt, vismaz mēģina panākt aktīvu karadarbību Polijas interešu teritorijā.
Jā un nē. Nē, jo GB12 kārtējo reizi vajadzēja piesaukt antivakserus pilnīgi nesaistītā kontekstā. Jā, jo OMD ir totlaitārisma nepieciešamība. OMD ir nepieciešams, kad nepietiek gribētāju brīvprātīgi karot valdošā režīma interesēs.
Cik tālu iesi savā muļķībā? Režīms = "Valsts politiskā iekārta; valsts, arī kādas teritorijas valdīšanas metode, veids." tezaurs.lv/re%C5%BE%C4%ABms:1 "Patiesībā pat divi - vai pats Leons Astra vispār mēģināja iekļūt tajā pasākumā?" - un tālāk slavas dziesma iestāžu atsaucībai, ja tik pats vispār būtu gribējis un uzrakstījis iesniegumu.
Ja cipari ir publiski pieejami, tad kādēļ tu tos nenorādi? Es jau tikai norādīju, ka šāda argumentācija, slēpjot ciparus, ir vāja, vai tieši otrādi - pārliecina, ka tev nav taisnība.
Ka miokardīta komplikāciju iespējamība pēc vakcinācijas ir mazāka par "garā covid" radīto.
Fakts ka tā bija tieši Bordāna iniciatīva ir klaja ņirgāšanās par Astras piemiņu un cinisks PR gājiens elektorāta kārtējai apmuļķošanai.
Interesanti gan, kādi tur meli? Teiksi, ka tava eseja neaizstāv varas režīmu un nevaino svilpējus un brāli?
Vājš arguments ir nosaukt reizes, nevis riska ciparus, pie vakcinēto un nevakcinēto salīdzinājuma. Vienīgais, ko no tā var secināt - tie cipari apgāž tavu naratīvu, tadēļ slēpjami.
Tu manu īsziņu nozagi :D Par trīs pozitīviem testiem neesam saņēmuši nevienu.
Interesanta realitāte - lai iegūtu pārslimošanas sertifikātu principā ir jāshēmo. Rinda uz analīzēm šobrīd ir garāka, kā iespēja vidusmēra slimniekam saglabāt pozitīvas analīzes.
Jā, nabaga zinātniekiem pilnīgi nezināma situācija un man izrādījusies taisnība. Nez kā vēl mēģināsi mani pierunāt tiem profesionāļiem ticēt?
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
3
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6