Ne deģenerētais kretīn, Priecāties “par jebkuriu tēmu” nomāliem cilvēkiem nav tas pats, kas priecāties par slepkavību. Paldies, ka pierādi to, par ko runāju.
Nepareiza ekspluatācija un neadekvāts remonts sabojās jebkuru auto. Varu KĀRTEJO reizi atkārtot - sēdēšanai sastrēgumā EV IR piemērots, dīzelis ne. Braukšanai - otrādi. Man vajag auto braukšanai un sēdēšanu sastrēgumos uzskatu par ļaunumu, kas būtu valstiski izskaužams, jo acīmredzami elektorāta pūlis patstāvīgi nespēj no tā tikt vaļā.
O, ja jau “Kremļa aģentu” nākas vilkt ārā, tad skaidrs, ko pats par savu “taisnību” domā. Izvilki vienu netipisku PVD reklāmas stāstu. Bet paskaties, ka dzīvo “bagātās” iestādes, kā, piemēram, VID, vai kapitālsabiedrības.
Nebūs taisnība. Relaitāte, lai vai kā tev nepatiktu, ir tāda, ka ir arī iepirkti EV, kas mētājas kaut kur pažobelē, jo darbinieki ar tiem sūdiem braukt negrib - pavisam neticamā kārtā ir gatavi braukt ar SAVU auto par SAVU naudu, lai nebūtu jāmokās ar EV.
Komunistam vispār ir jādomā par sabiedrības nevis personisko labumu. Un bezjēdzīgi rēķināt kādu auto un par cik ir pircis, ir tikai tad, kad naudas ir tik daudz, ka vispār nezini, cik samaksāji.
Uh… Nu jau jāķeras pie meliem… Ir gan numurzīmes ārpus Latvijas, gan modeļi ir visnotaļ atpazīstami, tikai sastopami pilsētu centros, nevis uz bāņiem.
Un tā “retā” suga nez kādēļ nav nemaz tik reta, ka tev gribas melot - jā, pie mums ārzemju numurzīmes nav “modē”, bet par to vari palasīties topikā par Latvijas tūrisma nozares kirdik. Eiropā ir pilns ar auto ceļotājiem, īpaši populāri ir NL numuri.
Un vēl paziņot, ka lidošana ir ekonomiski izdevīgāka, jau ir klaji meli. Tad, kad ir jānonāk tur, kur vajag un tad, kad vajag - izmaksas ir nesalīdzināmi lielākas. Un tā nokļūšana arī izrādās ilga un nogurdinoša. Tā “bagažniekā iesprostotā” ģimene reiz domāja tāpat, kā tu un pamēģināja uz savas ādas dārgo prieku, piedevām “vieglajā" režīmā bez mantām, kas aizbrauca ar auto. Otrreiz negrib.
Absurdi muldēt nav liela māksla. Saprast, ka vecie lieljaudas transformatori vairs neeksistē un jaunu, mūsdienu elektroapgādes kvalitātei atbilstošu, izbūve maksā milzu naudu, kuras nevienam nav, noderīgajiem idiotiem ir neiespējami. Starp “palikt bez elektrības” un “palielināt pieslēguma jaudu” ir nepārvarams bezdibenis valstī, kurā jau tagad vairs nav naudas ar ko apmaksāt kredītu procentus. Nav tev te Norvēģija, kas var par naftas naudu izlikties, ka atbalsta “zaļo kursu”.
Jā, tikai degvielas piegādes patēriņš ir 100x mazāks par pārvades zudumiem. Un tik ļoti piesauktā Saule joprojām nespīd 24/7, kamer EV nez kādēļ mēdz lielākoties pa dienu braukt un lādēties NAKTĪ.
Nu ja nezini, tad, ko iebāzies ar savu “atbildi”? Es taču jautãju kādi ir iemesli atbalstīt ienaidnieku - bet izskatās, ka pretinieka armijas finansētājus uzskati par draugiem, kā jau šajā forumā ierasts. Jo Tramps taču vainīgs, ja negrib karā dedzināt ASV nodokļu maksātāju naudu cīņā pret Eiropu.
Nu tad uz priekšu - stāsti, kādi pragmatiski apsvērumi ir nodrošināt ienākumus ienaidniekam? Tādi, kā te sludina viens “krievulogs", kas atklāti priecājas, kā ukraiņi un krievi viens otru nebeidzami slepkavo ar Eiropas abpusēji finansētiem ieročiem?