Es ar to "full-size spēkratu" (dažādiem) esmu Itāliju (un arī citas dienvideiropas zemes) izbraukājis visādos virzienos - ļoti labi zinu, ko un kā tur var noparkot. Bet atkal jau kaut kāds dīvains arguments - pret SUViem ir tie, kas ar braukšānu un parkošanos dienvideiropā nekad nav saskārušies - tieši tie, kam šeit mazapdzīvotībā, tas kaut kā pamanās traucēt. Starp citu - Eiropā mans Jeep modelis ir visizplatītākais tieši Itālijā. Ja paskatās Mobile.de vai tepat ievestos - lielākā daļa nāk tieši no Itālijas ;) Nez, kas tavā argumentā ir izlaists? Es atbildi zinu - jo faktiski tieši Itālijā esot, sapratu, ka gribu šo auto. Bet vai tu vari izdomāt?
Īsti nē - bet tas ir turpinājums šeit pievienotajam komentāram par sašķelto sabiedrību - nav pievienots bez konteksta, attiecīgi jāajautā tam, kur šeit uzsāka šādu argumentāciju.
Nu jā, nešaubīgi, kurina tikai no vienas puses. Lindermaņi kurina, kamēr Raivis Dzintars cīnās par integrāciju. Tā kautkā?
Nu tā ir analoģija par to, ka te visi pēc kārtas apgalvo, ka SUV ne ar ko neatšķiras, tikai maksā dārgāk. Tas ir tāpat, kā apgalvot, ka vienīca neatšķiras no telts, tikai maksā dargāk. Normāla diskusija būtu godīgi piefiksēt atšķirības un tad jau var apspriest vēlmi/iespēju par to maksāt. Esmu redzējis arī kā itāļu četru cilvēku ģimene ar daudz mantām stāv rindā uz prāmi ar Fiat Cinquecento. Iespējams tas, protams ir, un ekonomiski gan jau ka arī (tur pat prāmja biļetes manam auto dēļ garuma maksāja dārgāk). Bet es tā darīt negribu - jo tas ir neērti un nebaudāmi. Un tam, kam skauž, ka varu tā nedarīt, nevajag izdomāt, ka nav nekāda atšķirība.
Nu un kāpēc nav? Vai tur nevarētu būt kaut kā pie vainas ilgstoši varas koalīcijās dalību ņemošie nacinālsociālisti, kas visus šos gadus ir nodarbojušies ar nacionālā naida kurināšanu?
Nu tad pasaki, kuram gribētājam nedeva? Visi pārējie jau tikai atrunājas, ka ES nav apstiprinājusi un nemaz neprasa.
Nu re - un te mēs nonākam pie tā, cik katrs var/grib maksāt par ērtībām. Arī nakšņot var izvēlēties teltī, hostelī vai viesnīcā. Un tāpēc nav jāmēģina apgalvot, ka telts no viesnīcas neatšķiras.
Nu šajā gadījumā tas "7vietīgais" nozīmē izvēli starp divām papildus vietām (kas noteikti nav garam braucienam piemērotas) vai bagažnieku (kas garā braucienā ir nepieciešams). Es biju domājis pilnvertīgi 7vietīgu auto, kurā ir vienlaikus paredzētas vietas 7 pasažieriem UN to bagāžai. Tā +2 vietas bagažniekā auto suga vispār man liekas izcili dīvaina - nez, kam regulāri ir jābrauc tādā barā un bez mantām?
Nu jā... Šim noteikti bija vieta šeit, nevis atsevišķajā Gobzema topikā. Jo kārtīgam "Krievi nāk!" sludinātājam ir pienākums to troļļot vienmēr un visu.
Pandēmija ir kopīga nelaime. To nedrīkst politizēt opozīcija. Bet tomēr drīkst, ja to vajag nospraustajam varas kursam.
Kārtējo reizi demonstrē savu naivumu par pasaules lietu kārtību. Nevienam nekad nepietiek. Un tieši visādi vieglās lielās naudas ieguvēji izklaides biznesā ir tie, kas bankrotē tiklīdz ierastā ienākumu plūsma apsīkst, jo principā ir vienkārši labi neadekvāti labi apmaksāti "sienāži", kas neplāno un neveido nekādus uzkrājumus.
Turpini vien jaukt gaisu ar delta variāciju un vīrusa evolūciju, lai tik novērstu uzmanību no paša galvenā - starpsugu migrācijas soļa.
Nekā nepierādīs - jo tā visticamāk nav tieša gēnu inženierija, bet gan selekcija, pat ja tā ir notikusi laboratorijā. Attiecīgi tava vēlme piesaukt iespēju identificēt gēnu mākslīgu modifikāciju ir tikai tavas nesapratnes rezultāts - tā identifikācija ir iespējama tikai tad, ja tiek veikta dabiski neiespējama ķēdes izmaiņa. Ja izmaiņa ir laboratoriski dabīga (selekcija) vai vismaz potenciāli dabīgai identiska (ĢMO), to nav iespējams identificēt kā leduszivs gēnu tomātam.
Vāvuļošana ir tev. Tev tie sikspārņi dabīgi laboratorijā dzīvoja un vīrusus krustoja.
Nekā. Hibridizācija un tieša gēnu modifikācija ir dažādas lietas. Ja kaut mazliet būtu painteresējies par tēmu, zinātu, ka un kādēļ tajā laboratorijā bija sikspārņi, kas, kad un no kurienes tos atveda. Šīs lietas nav izdevies noslēpt. Atšķirībā no tā neatrodamā dzīvnieka, kas ir nepieciešams dabiskās izcelsmes pierādīšanai.
Nevienam nav problēmu noskaidrot tās izcelsmi - gluži dabiska variācija zināmajos cilvēka gripas HN faktoros. Bet tev protams gribas tieši tādā pat veidā izskaidrot vīrusa mutāciju migrējot starp sugām, kurai ar visiem mūsdienu resursiem nav iespējams atrast "vainīgo" dzīvnieku un kas neapšaubāmi pilnīgi nejauši ir izplatījies pie laboratorijas, kura nodarbojas ar šādu vīrusu radīšanas mēģinājumiem. Nosauksi, kādu no analogām tehnoloģiju līmenī un specilaizācijā laboratorijām spāņu gripas laikmetā?
Tev ir liels optimisms attiecībā uz laboratoriju, kas ir Ķīnas komunistu partijas kontrolē. Lai no ko viņiem var pārmest, bet ne jau neprasmi sargāt noslēpumus un slēpt pēdas jebkuriem līdzekļiem. Ļoti sliecos domāt, ka tiem dienestiem ir taisnība - ja pierādījumi nav atrasti līdz šai dienai, tie visticamāk atrasti netiks vairs nekad. Kas, protams, samazina ticību dabiskās izcelsmes versijai - kas visiem iesaistītajiem būtu ļoti izdevīga, ja izdotos atrast vainīgo dzīvnieku.
www.youtube.com/watch?v=ZWiaQA8J5zs
Nekā. Rekur tev jau slepenie dienesti paziņoja, ka to nevarēs notiekt un tev vajadzēs stiprināt savu ticību. Bez pierādījumiem. Vienkārši ticēt!
Jā, diezgan ticami. Palasies kaut vai to pašu Lisenko stāstu. Iespējams, būsi pārsteigts, ko var izdarīt traks zinātnieks, izmantojot pietuvināto varu resursu iegūšanai.
Bet tu jau nespēj aptvert, kādi resursi un vara (šķietami - jo patiesībā viņš pats to nepatverot, darbojas to labā, kam to pandēmiju vajadzēja) ir viņa rokās, vai ne? Turpināsi stumt sazvērestību, ka viņs to viens... pagrabā... ar savām personiskajām rociņām.
Tā jāņem lielāku auto
4/5 vietigie gariem braucieniem der tikai 3 personām. Ja nav brīva vieta kur ātri nomest/paņemt jakas, spilvenus u.c., brauciens kļūst ar kārtu apgrūtinošāks.
Četri ļauži vienā auto ir vienu reizi izmēģināts un uz visiem laikiem atmests variants. Pārāk šauri. Bet jā, uz jumta garos gabalos neko likt negribas.
Nē, es tā neuzskatu. Man ticamāka liekas trakā zinātnieka versija. Bet iespējamība nav izslēdzama.
Savukārt ASV varas iestāžu sadarbība ar Ķīnas iestādēm jau ir pierādīts fakts, diskusija ir tikai par mērķi.
Tā kā vari neturpināt savu sazvērestības teoriju naratīvu - ar to vairs neko nenoslēpsi.
Aptverot, no kurienes nācis, varētu pārstāt akli ticēt tā radītājam par to, kā ar to cīnīties - pagaidām kaut kā neveiksmīgi izskatās viņa cīņas rezultāti - vairāk ieinteresēts savu nodarījumu slēpšanā. Nu vai arī veiksmīgi, ja pieņemam, ka nevis vienkārši trakais zinātnieks, bet ieroča radītājs.
Vai tad es saku, ka nav jācīnās? Tikai jau to, ka šajā procesā nevajag akli tā vīrusa radītāju un viņa vietējos pakalpiņus.
Jā, noteikti mums vajag nekavējoties pāriet uz jauno, indoktrinēto ārstu paaudzi, kuri nav ārsti, bet gan robotiņi, kas ir labi apguvuši mehānisku medicīnisku manuipulācijas algoritmu izpildi - kas neārstē cilvēku, bet izpilda pavēles. Vienalga - vai tas pacientam palīdz izveseļoties vai ātrāk nomirt.
Spēj jau sen. Paskaties kādreiz Amazon šķirošanas un pakošanas punktu video. Tā IR nākotne - patīk tev vai nepatīk.
Man sanāca attapties uz ielas bez telefona. "Lāpstas", kā teikt. Rezultējās veselīgā pastaigā, jo taksi vai nomas auto dabūt bez tā ir neiespējami ;) Un tas ir noticis pavisam nemanot...