Un kāds mērķis šim visam murgojumam? Iespējams, ka tāda OPC Zafira dūmo tik traki, ka jāatstāj citus dūmu mākonī, mēģinot agresīvi braukt. Bet nav pilnas ielas ar tādiem. Nu nebrauc neviens tā, lai ar Jeep sajustos lēnīgs, tieši otrādi - visi apkārt ir lēnīgi. Jeep ir kravas un neceļu auto - nu nav man jāskaita katra kapeika, lai domātu, vai varu iebraukt sēnēs tur, kur pašam patīk un vai piekabē nav iekrauts par daudz. Nekādu iemeslu, izņemot skaudību, neredzu, lai izdomātu neeksistējošus murgus par SUV un sauktu Jeep par leģendāru.
100% vaksēti ir indroktrinētie, nevis izglītotie. Kas labi māk iezubrīt, nevis saprast vielu.
Ekonomiju ievērojami var uzlabot nepērkot neko. Un nezinu, kur ir tie "naskie ne-SUV", ja satiksmē ir ļoti reti izņēmumi, kas brauc dinamiskāk par mani SUVā. Normāli, ja nav vēlme braukt slalomā, to "gauso kā SUV" dinamiku nav kur likt - jābrauc ar brīvgaitas apgriezieniem, kas tik ļoti tracina MSH 
Kur tad nu "pofig"?! Lūk mefisto arguments: "Delta mutācija radās Indijā pirms vakcinācijas uzsākšanas.", apgalvojot, ka pie mutācijām ir vainīgi nevakcinētie. Un rekur tu skaidri pasaki - jebkuram ir skaidrs, ka tā agresīvā mutācija labi izplatās un tiek piefiksēta IZPLATĪBAS, nevis RAŠANĀS vietā. Tieši tā jūs paši graujat ticību savas propagandas naratīvam - jo ir grūti noturēt "stingro kursu" gvelžot muļķibas - agrāk vai vēlāk kāds tāpat nepazināti pateiks loģisko patiesību.
Skaties vien tikai uz atpakaļu. Nepamanīsi, kā ieskriesi ar pieri mūrī. Tas "padomju mantojums" drīzāk ir šķērslis totalitārisma cēlājiem, jo cilvēki vēl atceras tās šausmas, ko nes sociālisma celtniecība un viņiem nav tik viegli šīs idejas atkārtoti pārdot, kā ASV un Rietumeiropas jaunajai paaudzei, kam tas viss notikušais liekas kā pasaka, nevi reālā dzīve. Paskaties, kas tieši šobrīd notiek ar izglītības saturu - tas mērķtiecīgi tiek virzīts uz šauru specializāciju (sauktu par interešu izglītību) darot visu, lai šīs sistēmas produkti būtu labi sistēmas zobratiņi un nespētu domāt plašāk.
Kad aptversi, cik maz ir izņēmumu ārpus vecuma un ar analīzēm nosakāmajām riska grupām, iespējams sapratīsi , ka cilvēki mirst no dažādām kaitēm. Un lieki, jo tu esi apsēsts ar vienu covid un pazaudējis saikni ar realitāti.
Un kurš ir vainīgs pie tā, ka ĢĀ institūts ir degradēts un cilvēki nodarbojas ar pāšārstēšanos bez sava uzticama primārās aprūpes ārsta? Vai tas varētu būt izdevīgi farmācijas biznesam, kas ir laimīgs par paradumu lietot medikamentus maizes vietā un vakcīnas izdalīt konferenču centros? Labi ĢĀ ir tikai privātajā medicīnā - tajā, kas tagadējai problēmpublikai ir nesasniedzams sapnis.
Nu tad nevajag piekabināt, bet izvērtēt ar kādu iespējamību to Deltu uz Indiju pie nevakcinētajiem aizveda kāds vakcinētais eksperts, kur tā izplatījās tik strauji, ka tika piefiksēta, kā atseviskš paveids.
Tu biji tas, kas izmantoja "piekabināšanu" kā argumentu, ka tieši tur tas ir radies dēļ nevakcinēšanās.
Kas to teica, ka Indijā? Tas pats, kurš joprojām noliedz, ka varētu būt pie vainas vīrusa radīšanā?
Galvenais jau vajag melot, ka "manam". Un turpināt stumt "Krievi nāk" naratīvu. Nē, "rokraksts" ir ļoti interesants, ne tuvu neizskatās pēc Kremļa. Domāju, ka tur Kremlis ir tikpat "tuvu" kā Trampam - "Krievi nāk!" falsifikācija augstākajā līmenī - laiks rādīs, kā tas eskalēsies, bet ASV tavējie jau ir bikses pielikuši ar savu "Kremlinu" naratīvu.
“No one is more hated than he who speaks the truth.”
― Plato
Viņiem pašiem minimāls. Bet viņi ir padarīti par superizturīgiem izplatītājiem, kas var ar "vieglām iesnām" iznēsāt jaunas, agresīvākas mutācijas un aplipināt nevakcinētos seniorus.
Milzu sazvērestības = maziņš skaits. Tāda nu ir tava spēja domāt. Jo paša sazvērestības teorijas bez dubultdomas stumt nav iespējams.
Tak noskaidro beidzot, kas vispār ir ad hominem, lai nejēgā nelietotu šo terminu nevietā. Tev protams vajag kaut kādu "brāļu" stulbums gvelzt, jo pašu faktu, ka nespēj pat atšķirt, ko dara divi pilnīgi dažādi politiķi un ka visa šī procesa pamatā ir pie varas esošo rīcības politiskā kapitalizēšana - t.i. procesu politizēja esošā vara, Gobzems to tikai izmanto. Un Šlesers esošās varas interesēs cenšas šķelt varas pretiniekus. Un neesi tik naivs - Gobzems nav nekāds vientuļais cīnītājs - aiz viņa ir spēki, kas ir gatavi nostāties pret tiem, kas ir aiz Kariņa & Co. Un tie nebūt nav "Kremļa troļļi".
Protams nē, jo kaitējums jau ir nodarīts, savakcinejot nevajadzīgos un nevakcinejot riska grupas. Bet tu jau turpināsi savu melnbalto retoriku, lai tik noslēptu, ka patreizējā segregācija sāpīgi skar un spiež vakcinēties atkal jau nepareizo mērķauditoriju.
Jā, nav jābrīnās. Ja varu interesē tikai vara un tā uzskata, ka cilvēkiem pašiem nav tiesību neko izlemt, tad nav jābrīnās, ka cilvēkiem, kas ir piedzīvojuši iepriekšējos totalitārisma režīmus, rodas vēlēšanās "noiet pagrīdē", jo bailes no totalitārisma ir lielākas, nekā bailes no vīrusa.
Nu kāpēc atkal tik kretīniski jamelo? Es nevienam neesmu teicis, ka nevajag vakcinēties un vienmēr, kopš vakcīnu pirmsākumiem teicis, ka javakcinējas riska grupām - T.i. pirmkārt senioriem.
Nešaubīgi. Cilvēki ir stulbi un tikai vara (vēlams ar armijas palīdzību) var viņu vietā pieņemt pareizos lēmumus. Ak jā - tie paši cilvēki ir tik gudri, ka reizi četros gados spēj tik labi orientēties visās jomās, ka nešaubīgi pieņem pareizo lēmumu, kā rokās nodot varu.
Tā nu gluži nebūs. Šobrīd sāku apsvērt iespējamu dalību "otrajā vilnī" - pārdot savu pieredzi un zināšanas tur, kur nav jādzīvo kopā ar tādiem mudakiem kā tu. Jo varu kustināt galvu un strādāt cik gribu, bet tas nespēj izmainīt to, ka jādzīvo sistēmāz kurā varu ievēl un atbalsta cilvēki ar taviem uzskatiem. Vai savādāk sakot - manām domām par emigrāciju nav nekāda sakara ar personiskiem finansiālās laimes meklējumiem (faktiski apsveru iespēju mainit tikai dzīves vietu), bet vēlmi pēc savādākas sabiedrības un tās radītās vides.
"Jāpotējas būtu galvenokārt būtu vecajiem"
Tad kādēļ tie organizatori principiāli izdarīja visu iespējamo, lai tieši vecie paliktu nesapotēti? Kremļa aģenti?
Kremļa troļļi. Citu argumentu nav. Principā jau šie divi vārdi parāda izmisumu savas propagandas stumšanā - pēdējā "instance" uz ko atsaukties - kremļa troļļi. Jo tavu Faučistu kāršu namiņš brūk.
Jā, jā... Vissirslikti. Es teicu, ka C19 ir niknāks, bet salīdzināms ar gripu. Tavējie kvieca, ka tik ļauns, ka pat salīdzināt nedrīkst. Vai ne, pesimists... Izrādījās ~3x nāvējošāks.
Nuja, par to pūļa imunitāti. Nu es jau tik teicu, ka ar vakcīnu apturēt izplatību nevarēs un skat... delta klāt. Tīņu vakcinēšana vecmāmiņām nepalīdz. Izplatās un paliek tikai lipīgāks. Bet Pavļuts vēl līdz šai dienai šo elementāro patiesību nav aptvēris un tik kopējo vakcinācijas ciparu sludina...
Un kā vajag par tām vakcīnām domāt? Kas 21. gadsimtā ir mainījies iemeslā, kādēļ masveida vakcinācija epidēmijas laikā nav pieļaujama?
Covid IR salīdzināms ar gripu. Tas kļūs endēmisks. Pūļa imunitāte izskaušanas izpratnē ir nesasniedzama ar vakcīnām. Vakcinēšanās ir personiska, nevis apkārtējo aizsardzība. Tā būs nepieciešama atkal un atkal...
Es visu to "zināju", kamēr eksperti apgalvoja kaut ko citu. Kā nez tā ir sanācis?