Jā, jā - par ticību. Jo svarīga taču ir zinātne, nevis tās pielietojums.
Tas nekas, ka zinātnes sasniegumi ir izmantoti, lai atombumbas uz cilvēkiem mestu, tos indētu gāzes kamerās un pavisam maigā pieeja - ar labākajiem nodomiem izaudzēt jaunu, pret antibiotikām rezistentu, baktēriju paaudzi, kas vistiešākajā veidā ir salīdzināma ar to, kā šobrīd noziedzīgi tiek pielietotas pieejamās vakcīnas?
Es gribu teikt, ka tev atkal nākas melot. Par to, ko es gribu teikt, par bailēm no adatām un vēl nez ko.
Vēlreiz - esmu vakcinēts un esmu par riska grupu vakcinēšanu. Esmu pret politisku situācijas ļaunprātīgu izmantošanu un vakcīnas ļaunprātīgu izmantošanu. Pat likumā ir ierakstīts, ka uz zālēm jāraksta "Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai". Bet tas neliedz tev izteikt apgalvojumus ka es zāles, nevis to pielietojumu saucu par sliktām. Jo tikai tā vari aizstāvēt sava noziedzīgā režīma politiku.
Argumentu jau tev nav, vai ne... Jo negribas iedziļināties diskusijā pr to, ka "briesmīgā, trakā Marinka" apvaino RAKUS... PVO rekomendāciju piemērošanā. Jā, tieši tā. Ne jau kaut kādos izdomātos un tikai viņai zināmos notikumos, bet gan PVO rekomendētas eksperimentālas ārstēšanas prakses piemērošanā. Tādas, kura reiz bija publiski pieejama un izlasāma, un par kuras radītajām nāvēm notiek izmeklēšanas arī citās valstīs. Ā nē. Nevis "arī", bet tikai tur. Tur, kur nevēlamos lieciniekus nevar tik viegli apklusināt.
Vai var gadīties, ka izcilie RAKUS ārsti, par spīti PVO rekomendācijām, neizmantoja metodes, kurās tiek apvainoti un Marinka tikai tos kaut kāda iemesla dēļ nomelno, salasījusies šīs rekomendācijas? Jā, protams. Bet vai tas šķiet ticamākais šī stāsta atrisinājums?
Gripas pote ir lohatrons - ja paveiksies, "trāpīs" pareizajai mutācijai. Bet par poti jāmaksā, neatkarīgi no "trāpījuma". Un tāpat ar to slimo un mirst.
Jā, ir ziņas, ka vakcīna darbojas (ko tu laikam virsrakstu līmenī esi spējis izlasīt) un tāpat arī ziņas kā tā darbojas (un to izlasīt tev ir bijis par sarežģītu).
Klasiskais mēsla izgājiens - "ko tad paši neejat politikā?" Jo tas ir labākais veids, kā "piesegt" savu politmafiju, kurā nevar tā vienkārši "iet un censties". Ir kaudze filtru, kuriem nupat ir pievienojies ar vakcinācijas statuss, lai politikā nevarētu nonākt "nepareizās" personas.
Interesanti. Ja jau es neatpalieku no Gobzema, tad sanāk, ka viņš nav politiķis ar personīgu ieinteresētību no situācijas "izcelt" politisko kapitālu, bet vienkārši cilvēks, kam nav vienaldzīga pastāvošā situācija. Tā to jāsaprot?
Lai piešķirtu kaut kādu vērtību tavam murgojumam un cilvēka nomelnošanai ar neadekvātu salīdzinājumu, tev atkal mani vajadzēja nosaukt par "antivakseri" :D
Esi pārsteigts, ka tik maz? Domāju, ka tas nav īstais cipars, ko beigās ekonomika zaudēs.
Kur ir tavas spējas izlasīt rakstīto. Nav runa par statistiku, bet trivializētu jautājumu uz kuru tika sniegta trivializēta atbilde. Tīņa "potēšana nesamazina risku saslimt" vecmāmiņai. Atbilde ir PAREIZA, tikai tajā, tāpat kā jautājumā, ir izlaisti "liekie" vārdi.
Kliedzošākais piemērs - Polija - ar sliktu vispārējo (un mums visi kladzina tikai par to) vakcinācijas procentu viņi ir lieliskā situācijā. Mēs esam pakaļā... Analizējot datus, protams uzrādītos, ka TIK slikti ir tieši tādēļ, ka tiek vakcinētās nepareizās grupas - jā, tieši tā - palielinot tīņu izturību pārnēsāt un izplatīt vīrusu, nevakcinētās vecmāmiņas apdraudējums PIEAUG.
Slimnīcas negāž riņķī izņēmumi. Slimnīcās nospiedošaā pārākumā nonāk nevakcinēti riska grupu pārstāvji. Un jā - man ir kauns par mūsu sabiedrību - par tādiem varas lojālistiem, kas ir gatavi aizstāvēt to noziedzīgo rīcību, kas ir novedusi līdz šādam rezultātam - t.i. faktiski kārtējiem totalitārisma upuriem - jo šie cilvēki, kas tagad mirst ir sekas varas un naudas kāru indivīdu iespējai izmantot situāciju savās, nevis sabiedrības interesēs.
Vēlreiz - ar Polijas piemēru. Īpaši vecā paaudze tur ir ļoti skeptiska pret modernām lietām un reliģioza. Un tik un tā viņiem ir izdevies savakcinēt tieši riskas grupas. Varbūt ir laiks pieprasīt atbildību no tiem, kas mūs ir aizveduši tur, kur esam, nevis škelt sabiedrību un vainot nevakcinētos?
Jā jā... Ir jānodrošina sociālistiskā izglītība - citādi grūti panākt, ka pietiek sociālistiskā elektorāta vadoņu ievēlēšanai.
Uz tik trulu un primitīvu jautājumu atbilde "nē, nesamazina" būs pareiza. Un tu pat nespēsi saprast kādēļ.
Loģisks un pārdomāts solis. Pie varas tikai lojālistus un ir jāpaceļ latiņa no noslēpumu pielaides liegšanas uz ātrāku un vieglāk piemērojamu filtru.
Bet par saprātīgu samaksu varam aizbraukt un visu sačakarēt arī pie jums.
"mani interesē kapēc redzot iepriekšējās ziepes, pie daudz lielāka finansējuma, esam dziļākā pakaļā"
ja sociālisma radītajās problēmās vaino kapitālismu un rezultātā ievieš vēl lielāku sociālismu, problēmas loģiskā kārtā eskalējas.
Ko nu muldi. Ā nē... Nemuldi. Tu esi leftists, nevis sociālists. Jo labāk zini, kā ieviest sociāismu, ko visi iepriekšējie vienkārši darīja nepareizi un tas nebija īsts sociālisms. Ak jā - lai tavs apgalvojums būtu kaut mazliet ticams, tev ir jābūt vecākam par Bērniju un bijušam tur PIRMS viņa :D
Nē, protams. Tikai izvairies atzīt, ka tas ir prasījis upurus apjomā, kam neviena pandēmija līdzi nestāv. Un gribi vēl...
Jā... Tavos "štatos" jau nav ne miņas no sociālisma, vai ne?
Nē, kapitālismā tāda nav. Tas NAV kapitālisms. Jā, protams, var jau klasiskajā sociķu propagandas stilā vainot visās sociālisma radītajās problēmas kapitālismu.
Kapitālismā sienāzītis spēlmanītis ziemā mirst badā. Bet sociālismā to vispirms dara strādīgā skudra. Un tikai pēc tam sienāzītis.
"Nodokļa apjoms nosaka saņemtā servisa līmeni."
Kaut ko esi ļoti sajaucis. Nodokļa apjoms ar atkarīgs no taviem ienākumiem un nosaka ierēdņa apsaimniekojamā budžeta apjomu. Un tam nav nekādas piesaistes servisa līmenim.
Ja jau piesauc mājas dzēšanu - tev liekas, ka ugunsdzēsēji pamatā brauc pie lielajiem nodokļu maksātājiem, kam ir jaunas elektroinstalācijas, ugusdzēsības signalizācija un iespējams pat automātiskās dzēšanas sistēmas. Vai tomēr pie valsts kases tukšotājiem pabalstniekiem, kas aiz dīkdienības pīpē gultā un sprauž elektriskos sildītājus dzirksteļojošās rozetēs?
Sociālisms tāds nezbēgami ir - nodokļus var celt bezgalīgi, jo servisu par nodokļu maksātāju naudu, kas tiek atņemta ar varu, saņem elektorāts. Tikai tik lielu, lai nodrošinātu pareizo vēlēšanu iznākumu. Viss pārējais paliek ievēlētajiem.
Nu jā, to, ka vēlēšanu sistēma jau sen ir sagrābta un reālas opozīcijas nav, tu neesi pat pamanījis. Un tos likumus, kas tiek grozīti, palielinot MK pilnvaras, apejot Saeimu, arī ne. Un Bordāna aicinājumus pieacināt armiju savas tautas savaldīšanā.
Tāpat neesi pamanījis, ka tā "kaimiņvalstu pieredze" pie mums tiek pārņemta ne jau no tiem piemēriem, kurus piesauc. Un ir arī cita "kaimiņvalstu pieredze", kuru esi piemirsis, bet kura tiek ļoti aktīvi pārņemta. Savukārt par tiem robežpārkāpējiem - arī neesi pamanījis, ka migranti kā civilokupanti ir tikuši izmantoti vienmēr, ieviešot režīmam vajadzīgo kārtību - tas ES izpildījumā nav nekas jauns.
Tieši tā - kompensē to varu, ko pirms tam nesagrāba. "mērķis visus iedzīt alā, droši vien stipri neiedziļinoties cik katra aktivitāte reāli palielina riksu inficēt/ies" ir precīzākais situācijas rakturojums. Padomā, kas tev palīdzēja pateikt patiesību, pat ja neesi to vēl aptvēris.
Kas tad nu... Kur tavs sociālisms pazudis?
Vai var būt labāka reklāma, ka vēlme noslēpt un apklusināt, izmantojot varu?
Tā jau ir - tevi un tev līdzīgos jau patiesībā neinteresē, kādēļ cilvēki atsakās vakcinēties. Jo galvenais jau ir paklausība valdībai.
Nevaru, slēgts pasākums. Notika šodien. Nav nekāda "kursa nosaukuma" - uzņēmums uzaicinājis Stradiņu speciālistu pārliecināt nevakcinētos, ka vajag to darīt.