Kamēr visiem bija tikai ordnungs, tikmēr bija diezgan ok. Problēmas sākas, pastāvot dažādām izpratnēm, kas viena otru necieš - to labi var redzēt pie mums, kur daļai patīk skandināviskā lēnība, bet citiem ir dienvidnieciskāka mentalitāte. Un Vācijā šobrīd konfliktē "vecās ordnunga skolas" braucēji ar imigrantiem, kuru īpatsvarā dominē tuvo austrumu mentalitāte.
Uzrakstīts labi - tikai, samainot puses, tieši to pašu var teikt par vakseriem, ar C19 radītāju Dr.Fauci priekšgalā.
Pastāsti, kādēļ tu sagaidi ticību vīrusa apkarošanai, kura nešaubīgi ir politizēta un kuru vada tie paši, kas šo vīrusu ir radījuši - vienalga, tīši, nolaidības vai ar "trakā zinātnieka" motivācijas pēc.
Latvija? Pag, tu tikko teici, ka Vācijā visus drāž un ka Latvijā to nedara, bet vajadzetu.
Īsais kopsavilkums - tavā ieskatā "pārdomāts un izdomāts" ir "aizliedz, drāž un atņem". '
Un ko tas palīdz? Vācija diemžēl regresē saktiksmes kultūrā, jo acīmredzot to tomēr nosaka nevis tava policejiskā domāšana, bet pašu satiksmes dalībnieku mentalitāte, kas Vācijā struauji mainās uz tuvo austrumu stilu.
Uz tādiem kā tu turas Swedbank u.c. tamlīdzīgo pisness... Lai veicas pārdot lohiem ietas pa dārgo!
Un jautājums kāds? Pats esi kaut ko izrāvis no konteksta. Es esmu palīdzējis ieviest Paysera integrāciju, nevis vienkārši uzdevis kaut kādu mistisku jautājumu, kurš nez kādēļ ir noslēpums, klientu atbalsta centram.
Nu tak pērc kuru andrīti gribi, alfabētspieks būs virsū.
msh rakstīja: Es nesaku kā vajag, tieši pretēji - tas tāds diezgan nesmuks gājiens, bet ļoti ilustratīvs tam, kam noder pilns griezes moments bez aiztures un bez priekšdarbībām. Ja es būtu zinājis ko tas ekofašists darīs, es droši vien būtu uzsācis bik jestrāk; lai jau viņš pasēž savā autobusu joslā un nepārkāpj CSN.
"tieši tāpat kā tavs mk2" - te tu ļoti smagi kļūdies, bet ir saprotams, kāpēc - tavas mašīnas bez noteiktām pārbūvēm to [startu no vietas ar motoru max griezes momenta apgriezienos un jau zem pilna pūtiena] bez zināmām pārbūvēm nespēj - kamēr man nav nekāda problēma sajūgu asi palaist vaļā mirkli pēc gāzes iemīšanas grīdā, tādējādi nodrošinot ka kārba uzsākšanas brīdī saņem pilnu motora griezes momentu. Vienīgā atšķirība pret elektromobīli - nepieciešamība tam sagatavoties - man - ieštepselēt attiecīgā robā un dot pa pedāļiem, tev [ja tev būtu tāda funkcija] - ieslēgt starta kontroli, iemīt pedāli grīdā un, motoram rēcot un mašīnai tinoties melnu dūmu mākonī, sagaidīt kamēr tiek sapumpēts spiediens, un tad laist vaļā sajūgu un/vai bremzi - kas attiecīgi samazina iespējamību ka kas tāds tiks pielietots - tev - līdz nullei, es - kādu reizi ceturksnī - kamēr ekofašistam tas ir mirkļa iegribas jautājums.
Nu bet to jau es visu laiku saku - viss ko tu mēģini izdomāt kā argumentu tam, ka mans auto nekam neder, ir vajadzīgs tikai nesmukiem gājieniem.
Jā, patiešām, to ko te tu uzrakstīji, es, iespējams, nevaru izveikt ar saviem auto, bez pārbūves. Tikai man to nevajag, pat reizi ceturksnī ne. Tāpēc arī neesmu elektroauto fans - jo tiem savukārt šī ir vienīgā "priekšrocība".
P.S. Piedod, aizmirsu galveno. C19 patiešām ir jaunums vīrusu tehnoloģijās, kas ir radīts par valsts subsīdijām.
Nešaubīgi. Jaunajai vakcinācijas avīzei. Jaunajai e-medicīnai. Jaunajam OIK. Nosauc ka nu kaut vienu tehnoloģiju, kas ir radīta ar valsts finansējumu (izņemot militārās, kur citiem vispār nav tiesību neko darīt).
Nu tā vienkārši... Aiz neko darīt... Vajadzēja kaut kādus melus izdomāt :D Jo nekā cita tukšajā propagandas galviņā nav.
Pag pag... Kādu laiku atpakaļ tu kaut ko par agresīvu manevru arlielo kasti man pārmeti... Tagad saki, ka nespēj. Kā tad īsti ir?
Bet tevis aprakstīto manevru visticamāk spēj. Tikai pa to autobusa joslu nedrīkst - skaidra nekādi nav tava uzstājība, kādēļ tā vajag. Protams, ka "starta brīdī pilnu motora griezes momentu" nedabūšu - tieši tāpat kā tavs mk2 - tā ir ekskluzīva elektroauto priekšrocība - vienīgā, tādēļ zīmējas.
Rakstu izlasīji vispār? Viss ir labi? Tas, ka viņiem atkal draud pilnīgs lockdown, kādu mēs, slikti vakcinātie, nesam pat pieredzējuši, ir labi?
"If things did not improve, "we will get to a lockdown like the first and second ones, where we do not go farther than 100 meters from our houses"."
msh rakstīja: Jā, uzrāviens ir svarīgs, bet visam ir robežas. Priekš nekaunīga dižpilsēteļa gājieniem pietiek ar to cēlienu kāds ir kaut kādam i3, tam noteikti nevajag divtonnīgu govi kura simtu sasniedz dažās sekundēs. Bet vēl labāk uzvesties pieklājīgi.
Jomajo... Kā šitas iet kopā ar tavu uzstājīgo aicinājumu man braukt agresīvāk? Kādēļ tu otrā topikā negribi aptvert, ka 2-3k rpm izmantošana ir vajadzīga tikai "Priekš nekaunīga dižpilsēteļa gājieniem" un "vēl labāk uzvesties pieklājīgi" var tieši tā, kā es to daru - ar plūsmai piemērotiem motora apgriezieniem, bez raustīšanās un agresīvas izpildīšanās.
Nu tapēc jau saku, ka neesi sapratis. Kapitālismam ir daudz trūkumu, toties sociālismam nav nekādu priekšrocību. Tikai garantēts ceļš un nabadzību un totalitārismu. Ar to NAV iespējams izlabot kapitālisma problēmas.
Nu jā, tev protams liekas, ka "pietuvinātajiem" uzņēmumiem finansējuma saņemšanai nav nepieciešamas šādas reklāmas lapas. Parādi man tās reālās izmaksas, par kurām tas otrreizējais litijs būs pieejams tirgū. Un biznesa plānu, kurš to par šādu ciparu pirks. Kāds cits "pietuvinātais", lai imitētu ekoloģiju? Nopietnos apjomos nekas nemainīsies - lielo bateriju masu ražos Ķīnā no Talibu tīrā litija un ar atkritumiem piegāzīs visu pasauli.
Nopietni, tev tiešām šķiet, ka visi dzīvo tāvā iedomu pasaulē, kurā regulāri ikdienā lieto medikamentus tādā apjomā, no kura vēl var nodalīt "lielāko daļu"? Varbūt sāc aizdomāties tieši no šī skatu punkta un izlīst no sava infoburbuļa - ir cilvēki, kam ir pietiekami veselīgs dzīvesveids, kurā neietilpst medikementi maizes vietā. Un tādu ir daudz.
Nu bet to jau es saku - bet tu taču oponē un sociālimu aizstāvi, kā glābiņu, nevis bedri, kurā nonāk par šo nedomājot.
Jā, kaut kā biji tādu iespaidu radījis
Piemēram, sarunā par iepēju izbraukt ar CityBee T-Cross arī izklausījās, ka tev ir tehniskas problēmas pir tā tikt... Nē nu ok, jau jau esi spierlāpstiņas lietotājs, tad esi. Dārgs - nu tikai tikdaudz, ka ir dārgāks, nekā es uzskatu par nepieciešamu tērēt telefonam. Bet nu jā - man jāuztur dārgu auto, tā ka viss kārtībā. Bet tajā vismaz pietiek vieta pilnizmēra lāpstai. Un to es bez pēdiņām par Fiskars, nevis Xiaomi ;)
Nu vakseri, kā tur īsti ir ar tām vakcīnām. Kādēļ vakcinācijas pirmrindniece Izraēla ir tādā pakaļā? Vai arī turpināsiet noliegt, ka tur vissirslikti?
www.bbc.com/news/world-middle-east-58245285
Jā, tā izskatās. Saprotot nav iespējams jūsmot par sociālismu.
Nu nu... Kas tev no šī ir "aktuālā sensācija"? Man vienkārši likās smuks apkopojums ar atsaucēm un vārdiem, ko ir vērts izlasīt tiem, kas līdz šai dienai neko no tā nav dzirdējuši un visu laiku prasa atsauces un vārdus.
Nopietni, tu ar esi padevies "lāpstai", nu kaut mazajai, sapiera? :D Nē nu ok, tad ņemu savus vārdus atpakaļ, bet dārgi tik un tā.
"Es par sevis nopelnītu naudu par ~200 eirām nopirku normālu, savai cenai atbilstošu telefonu"
Jomajo... Man ir jaudīga "lāpsta" par 160 :D Es tik dārgu telefonu atļauties nevaru, kur nu vēl tikai zvanīšanai derīgu : D