Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Kā tad tur īsti ir - ir tā saslimšana pie jebkuras ekspozīcijas garantēta, vai tomēr ne? Turpināsi melot par medicīnu un zinātni un to, ka tie, kas redz taviem meliem cauri, sauksi par "dzīvošanu mucā"?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Šķirotājmēsls mēģina novērst uzmanību no šķirošanas ļaunuma attaisnojot, ka citi tā dara... Nē, mēsl - šķirošana ir ļaunums, pat tad, ja kāds maldīgi ir iedomājies, ka tā notiek "tikai Latvijā".

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Uh kā propogandas trollis uzsprāga, kad kāds viņa melus apšauba. Piedod, bet eksistē kaut kāda universāla imunitāte pret jebkuru kaiti un katrai kaitei/indivīdam tā ir atšķirīga. Tieši tādēļ eksistē jēdziens virālā slodze. C19 papildus vispārējai imunitātei vēl ir kaut kāda daļa daļēji specifiskās imunitāte, ko ir radījuši citi koronavīrusi. Tāpat - organisma ekspozīcija ar C19 zem kritiskā virālās slodzes darbojas kā vakcīna - t.i. organisms mācās aizsargāties pret konkrēto vīrusu un veido specifisko imunitāti. Tad kad propagandas meļi sāks atzīt šo politskajam naratīvam neērto patiesību, iespējams veidosies diskusija par šīs imunitātes (ne)pietiekamību. Bet tieši tās eksistences noliegšana ir tas, kas rada stāstus par "konspirāciju jau 200 gadu garumā" pretējā nometnē. Laikam jau savā "zinātnes" sektā neesi dzirdējis, par piemēram, AIDS. Ja neeksistē tā vispārējā imunitāte, kas tad ir tas, ko HIV sgrauj?

Tēma: Mediķiem Rīgā traucē jaunie stabiņi

Jadod ceļu gājējiem, kas dodas no/uz tramvaju. Nav prasība stāvēt aiz, kā nez kādēļ dažiem šķiet, bet gājēja notriekšana ir viennozīmīgi transporta līdzekļa vadītāja vaina.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Labs ad hominem īstajā brīdī lieliski apliecina, ka oponentam ir taisnība ;)

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tu perfekti demonstrē mūsdienu "zinātnes" reliģiozo dabu. Viss, ko vari pateikt - atkal piesaukt bakas un trakumsērgu, nevis reāli runāt par koronavīrusu, tā kopīgajām un atšķirīgajām iezīmēm ar citiem respiratorajiem vīrusiem. Un pats galvenais - neviens nedrīkst apšaubīt to absolūto saslimstību. Turpini vien izplatīt savus melus, ka jebkura ekspozīcija ar respiratoro vīrusu beidzas ar saslimšanu. Un turpini brīnīties, ka tev netic. Arī tad, kad pārmaiņas pēc nemelo. Stulbeņi ir gan tie, kas nepārtraukti melo un diskreditē zinātni, gan tie, kas nespēj atšķirt melus no patiesās zinātnes un rezultātā pievēršas sazvērestības teorijām.

Tēma: Mediķiem Rīgā traucē jaunie stabiņi

Mani mazliet interesē, kas notiks, ja uz stabiņa uzbraukušajai ĀMP, lai izgrozītos, vajadzēs padot atpakaļ... Taisnvirzienā jau itkā tas stabiņš noliecas :D

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

"Ja nebūtu abiem maska, tad sieva būtu inficējusies." Un pēc šādām frāzēm mediķi brīnās, ka viņiem neviens vairs netic. Kopš kura laika inficēšanās ir "obligāta"? Kopš kura laika "zinātnē" ir pārstājusi eksistēt virālā slodze un dabiskās imunitāte? Tieši stulbeņi, kas zinātni ir pārvērtuši par reliģiju, ir vainīgi pie arvien pieaugošās neticības tai. Tu jau vari šeit auto forumā ierakstīt, ka nerunā "par tām lupatiņām, ko daži nosaukuši par maskām", bet tieši tā jau ir problēma - nevis "daži", bet Pļūta propoganadas armija, kam piebalso tavi mediķi. Un tad brīnās, kādēļ tauta negrib kausīt. Tas, ka Pavļutu kāds rausta aiz striķīšiem, ir skaidrs. Tikai lielā atšķirība ir tā, vai tas raustāmais ir lupatu lelle vai tomēr agresīvs raustītaju gribas izpildītājs ar "stingru vārdu" un papildus pašiniciatīvu. Un tieši tāda bija VVF, kura pārstāvēja tieši tos pašus raustītājus, kurus tagad Kariņš, kurš, kā pareiz saki, ir krietni mīkstāks.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ja tev būtu kaut mazākā pieredze, ko domā mediķi ārpus tava infoburbuļa, tad tu dziedātu citu dziesmu. Ja tev būtu rados daži izdzīvojušie, kuru ģimenes nogalināja totalitārie režīmi, tad arī tu dziedātu citu dziesmu. Bet viens tiešām ir skaidrs - totalitārisma aizstāvji ir debīli. Jo īpaši tādi, kas bļaustās un uzspiež savu viedokli citiem.

Tēma: Gobzems

eidis rakstīja: Kā tu iedomājies salikt gāzi grīdā budžetu krīzes apstākļos bez pienācīga pamatojuma? Tā jostiņošanas politika jau ir pats vienkāršākais risinājums un tāpēc tiek plaši izmantots. Jostiņošana ir tīrs Excelis. Pārējiem modeļiem ir zinātnieki jāaicina. Nav mums tādu. Jeb negribas Un jā - es nepareizi izteicos. Nevis "valdošajai kliķei" (aka politiķi), bet finanšu varas turētājiem (aka oligarhi)

Kurā sapņu pasaulē fianšu varas turētāji pastāvošajā sistēmā ir nodalīti no politiķiem?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tadēļ, ka tu, piederot Pļūta ganampulkam, nespēja aptvert, ka tam, ko dara vara nav tiešas saistības ar Covid un visi, kas netic tavai absolūtajai Pļūtreliģijai nebūt neuzskata, ka Covid ir mīts.

Tēma: Vai Latvijā atmaksājas pirkt elektroauto? Aprēķini!

Elektromobīli vislabāk ir nomāt. Tikko izgāzu ar elektrosko XC60. Rīktīgi labs...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ak neredzi gan? Kā Bernis var ietekmēt tavu ikdienu? Kādas ir viņa iespējas tev atņemt dzīvi?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ir skaidrs par ko tu runā - kaut kā mēģini "izshēmot", kā nosaukt Berņa aklos sekotājus par aitām, vienlaikus to nepasakot par Pļūta ganampulku.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tagad pārlasi pats, ko uzrakstīji un padomā, ko nozīmē vārds "normāls"! Pats skaidri pasaki, ka domāt ar savu galvu ir nenormāli - "labi ja 20% sabiedrības" ir izņēmums, nevis norma.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Pareizi ir. Jebkuru, kas runā pretī varai, nepieciešams likvidēt.

Tēma: Citybee pieredze

"Kaut kā liekas, tomēr svešs auto, būtu jābrauc prātīgāk." Tādas muļķibas ir prātā tikai tiem, ka ir savs auto un, kas zin, ko nozīmē tā uzturēšana.

Tēma: Auto ievesana no Vacijas, vai kads var ieteikt kadu?

Atkal jau rēķināt nemāki 90k Vācijā un 120 pēc tam, no kuriem arī liela daļa ne pa Latvijas ceļiem. Bet jā, beidzot saprati, ka cipars tomēr nav slikts priekš braukšanas bez problēmām. Bet nu to, kā tu bremžu kluču nodilumu mēri laika vienībās , varētu pastāstīt detalizētāk... :D

Tēma: Auto ievesana no Vacijas, vai kads var ieteikt kadu?

mefisto rakstīja: Tev tiešām liekas, ka lielākā daļa remontu pēc avārijām tiek veikti kvalitatīvi? Mana pieredze rāda, ka no palielu avāriju autiņiem jāturas pa gabalu. Sīkas avārijas var pieciest. Par sīkām uzskatu bamperi, spārni, durvis. Es sapratu, ka lielais sasniegums ir 120k nobraukumā, kas ir ļoti labi.

"sīkas" ir tās, pēc kurām nav jālabo pamata konstrukcijas. Spārna un luktura maiņa ir sīkums, kamēr nav jātaisno lonžeronu vai jāmaina uz šo lukturi ejošie vadi u.tml. Ja bojājumi skar jau riteņu ģeometriju, tad vispār jāturas pa gabalu.

Tēma: Auto ievesana no Vacijas, vai kads var ieteikt kadu?

Var jau, bet tā trūkumu novēršana beigās sanāks dārgāk un laikietilpīgāk.

Tēma: Auto ievesana no Vacijas, vai kads var ieteikt kadu?

Tu tak pat lasīt nemāki, augsto prasību speciālist. 120k, nevis 30, jeb 210k mašīnai kopumā, jo arī pirms tam ir bijušas tikai apkopes. "Dilstošajos punktos" atgriešanos skaita gados tikai tad ja ar to auto brauc reizi nedēļā uz baznīcu. Normāli visas apkopes un "disltošos punktus" rēķina pret nobraukumu.

Tēma: Citybee pieredze

Tie auto ir visai stilīgi un forši. Problēma ir ar pielietojumu. Bezsaimnieka manta vienmēr būs nojāta - tāda nu ir viendienīšu-izmantotāju daba. Un tam klāt jāpieliek tas, ka ar šiem auto liela daļa braucēju ir vēl tizlaki par TP, kas ar saviem auto vismaz brauc ikdienā, nevis izņēmuma gadījumos.

Tēma: Auto ievesana no Vacijas, vai kads var ieteikt kadu?

Jā, msh derētu iemācīties lasīt.

Tēma: Auto ievesana no Vacijas, vai kads var ieteikt kadu?

Vispār jau mana gadījumā ir runa par 60k jaunvērtibas autiņu, kas ar 90k Vācijā nobraukumu maksāja 27k. Latvijā bija tikai sisti un vairāk braukti par tiem "padsmit". Un savā laikā ir sanācis braukt ar sistu un šķietami kvalitatīvi atjaunotu - nu nevar viņus atjaunot perfekti - bija problēmas gan ar virsbūves ģeometriju, gan rūsēšanu tajā stūrī, gan mainīto vadu apsūbējumu un savienojumu ar oriģinālo elektrosistēmu. Protams, tas "nav tik būtiski" ja domā veca otrā golfa prasību līmenī, kuru tāpat visu laiku jaremontē visos stūros un tāpat tas nekad netiek saremontēts pilnībā. Vēl, vismaz Volvo D5, ir zināmi riski motoram, kas var pārvērsties nepatīkamās problēmās pie pietiekami spēcīga trieciena pat tad, ja motors tieši nav cietis.

Tēma: Auto ievesana no Vacijas, vai kads var ieteikt kadu?

Grūti spriest par nomaiņu. Manā pieredzē Volvo brauc, nevis tiek remontēts, neskatoties uz diezgan skarbi lietojumu. Ar sievas XC esam nobraukuši jau ~120k (nopirkts ar 90), nedarot neko vairāk par plānotajām apkopēm, t.sk. nekā mainīta ritošajā, neskatoties uz to, ka daudz gruntenes nesaudzīgā režīmā. Tagad beidzot viena problēma ir izlīdusi, par ko līdz rudenim jāpieņem lēmums - sadega apsildes spirāle, kas nodrošināja, ka auto silda salonu uzreiz, nevis kā parasts ekonomiskais dīzelis.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti