Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Kādēļ melo, ka neredzu? Kadēļ melpo par nemaksātājiem? Tā nav patiesība. Tikai politiķu pļūtījumi, lai noslēptu, kā iznīcina mazos uzņēmējus pastiprinot lielo korporatīvo monopolu varu. Ja jau tā jāatbalsta evolūcija, tad kādēļ jāglābj tie seniori no Covid nāves? Viņu vērtība evolūcijas skatījumā ir tuva 0. Bet tās vārdā tiek grauta izglītība un pastiprināta korporatīvā elite.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

1) Pandēmijas laikā tas ir ārkārtēji - īpaši Lietuvai, kur pie varas ir vēl trakāki politiķi par mūsējiem. Pārstāj nu muldēt, ka šobrīd brīva ceļošana ir norma. Un pastāsti, kādēļ jāceļo tieši tur, kur sanāk lidot pa BY gaisa telpu - nevis, piemēram, uz Kanārijām? Protams tādam, kas tic, nevis vērtē iespējamības, nav skaidrs, kādēļ "jaunā pāra" nejauša atrašanās BY gaisa telpā ir ārkārtīgi maz iespējama. 2) Visa pasaule dzīvo "tik ekonomiski labi, kā vēl nekad" - tai skaitā Baltkrievija Lukašenko vadībā. Bezjēdzīgs "arguments".

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Nākamais, kurām savā naidā par to, ka iebilstu "pareizajam" viedoklim, vajag gvelzt par to, ka esmu nabags. Nav man ne skaudība, ne akla sekošana ūsainim. Vienīgā aklā sekošana ir tev - darīsi visu, lai piesegtu savu elku melus. Un neredzēsi, ka ne jau tikai ūsainis opozicionārus arestē. To pašu dara arī mūsu pašu bāleliņi pie Brīvības pieminekļa - nav nemaz jāmeklē tālāk, kur to dara vēl agresīvāk.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Protams, es jau nesaku, ka iemesls ir cits - tikai norādu, ka tie skaudīgie kliedzēji pamatā ir tie paši, kas šajā gadījumā problēmu nesaskata. "Attiecīgi racionāla pamata trūkums ļauj locīt šo ierobežojumu kā vajag" - tieši tā. Par to "līzingu" gan maldies - tie, kas ir smagi cietuši no šīs "dīkstāves", patiesībā ir visādi pašnodarbinatie, mazie biznesiņi, veikalu pārdevējas u.tml. Tie "X5" šobrīd stāv rindās pie Depo un investē ceļošanas ierobežojumos ietaupīto naudu tajās "pussabrukušajās viensētās" - acīmredzot neesi pamanījis, kas notiek DIY lauciņā :D

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Conqueror rakstīja: Nu, īsti nav jēgas tām milzīgajām bākām, vieglais auto jau nav apkārt braukājoša degvielas cisterna

Itālijā ar mazmotora mazbākas nomas auto ir sanācis "ieberzties" - tur, kā izrādās, naktī degvielu var dabūt tikai lielpilsētās... Ja līdz tai nepietiek, tad esi diezgan lielā pakaļā. Latvijā, kad vēl braucu ar gāzi, kuras uzpildāmais tilpums atbilda mazbākai, diezgan bieži sanāca braukt ar benzīnu, lai tiktu līdz uzpildei. "Nav jēgas" tikai tiem, kam patiesībā nemaz nevajag auto - t.i. tiem, kam der EV.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

msh rakstīja:

Bradypus rakstīja: 700km ir maz. Man vienas bākas rekords ir 1400km. Bet tā normāli patīk, ja ir ap 1000. Jeep diemžēl nevelk tik daudz, bet nav arī domāts garajiem gabaliem. XC60 gan var, protams, ne pie bāņu, bet šosejas, ātrumiem.

700 ir vidējais cipars uz ko acīmredzami tēmē ražotāji - tas ka mašīnā, kuras bāka ir aprēķināta priekš V6 benzīnnieka, ielikts četru katlu dīzelis ar to bāku nobrauks stipri vairāk, ir cits stāsts.

Tas vienas bākas rekords pieder Eiropā ražotam ģimenes sedanam. Pašreizējais pusamerikāņu auto tādus rekordus uzstādīt nevar un atpaliek šajā rādītājā no eirostandartiem ražotā XC60, kuram bāka noteikti nav "aprēķināta V6 benzīnniekam". Un nē, manam auto nav "četru katlu dīzelis". Tik īsā tekstā esi pielaidis milzu kaudzi kļūdu, jo vajadzēja taču kaut ko neeksistējošu izdomāt, lai stumtu stulbumu.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Tev ir kaut mazākā nojausma, cik cilvēki brīvajā un bagātajā Latvijā knapi velk galus kopā, kamēr nabaga apspiestais baltkrievu opozicionārs var atļauties pandēmijas laikā sauļoties Grieķijā. Tie paši, kas "norej" tos, kas vazājas pa pasuali izplatot vīrusu, pat pamatotu iemeslu dēļ, tagad ar putām uz lūpām attaisno šo ceļojumu, jo tas ir ārkārtēji nepieiciešams pareizā politiskā naratīva stumšanai. Nu tā tīri statistiski vidēji - cik procenti Lietuvas iedzīvotāju ir šīs pandēmijas laikā paspējuši palidināties BY gaisa telpā. Sakritība, ka tur nokļuva tieši tas, kuram tur galīgi nevajadzēja būt?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tā ir cenzūra - esi palaidis garām "sīkumu", ka šis platformas nedrīkst neko cenzēt, izņemot tieši ar likumu aizliegtu saturu, jo izmanto "brīvas platformas atlaidi" - t.i. redaktoru izdevumi ir pilnībā atbildīgi par publicēto saturu. Ieslēdzot šo atbildību, bankrots sekotu īsā brīdī.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

viencexperc rakstīja: Kada mārrutka? Pasauļoties, iepirkties, atpūsties, paslēpjot, arī prostitūcija Grieķijā ir legalizēta. Daudz ko var darīt. Ne visi nabaga komunisti. Ja tu esi vakcinēts, vari atļauties vai nebaidies no karantīnas, kāpēc nelidot? Tu esi stulbs antivakseris, sazvērestības teoriju piekritējs, tāpēc sēdi mājās, izolācijā.

Stulbs esi tikai tu, turpinot pļūtit par antivakseri un sēdēšanu izolācijā. Ar to pierādi, ka tev neatliek nekas cits, ka ad hominem, jo pats saproti, ka tādam īstam opozicionāram vajadzēja cīnīties pret ļauno Lukašenko, nevis baudīt sauli Grieķijā.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

mefisto rakstīja: Tak bija jau rakstīts, ka pāris bija ceļojumā uz Grieķiju. Kas tur tāds dīvains?

Nekas dīvains. Nabaga apspiestie Lukašenko opozicionāri labi dzīvo.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Par daudz jautājumus uzdod. Viss, kas tev ir jāzina - striķis, ziepes, 2 metri.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Kuri ir Lukašenko meli? Pagaidām nav zināmi.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Neticu, ka sakritība un to nekad neesmu teicis. Tieši otrādi - pirmais jautājums kas man tajā dienā radās, izlasot ziņu, kāda mārrutka pēc tās opozicionārs lidoja no Atēnām. Vienkārši no pārāk labas dzīves aizšāva epidēmijas laikā pasauļoties?

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Esmu lidojis daudz, neatceros nevienu reizi, kad tad nebūtu teikts. Iespējams, biji tik pārņemts ar lidojuma iespaidiem, ka palaidi garām - principā reti kurš klausās tajos pilotu paziņojumos, jo tam netiek ņemta speciāla pauze - tas parasti sakrīt ar laiku, kad stjuartes vāc netiešos traukus un tirgo suvenīrus.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Tu tiešām esi tups. Lidmašīna plānoti ielidoja BY gaisa telpā un plānotai opozicionāra aizturēšanai to turpat arī vajadzēja sagaidīt un pārtvert. Tā vietā tika turpināts lidojums, nemainot kursu un neuzsākot plānoto nolaišanos Viļņā (par ko kaut kādu iemeslu deļ tika melots EU pusē) un tikai īsu brīdi pirms Lietuvas robežas tā veica 180 apgriezienu, pēc kura joprojām netika uzņemts kurss uz Minsku. Tas tika izdarīts tikai vēl pēc ilgāka laika un divām kursa maiņām. Tas nekādi neiet kopā ar tavu versiju par plānotu operāciju opozīcionāra aizturēšanai. Starp citu - RU pilsoņu skaits nez kādēļ EU pusē ir "mainīgs". Kādēļ?

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Tu melo, ka nemeklēju. Jo nespēj pieņemt patiesību, ka nav zināms, kas meloja par spridzekli, lai arī ir zināms, ka tie ir meli. Tāpat tu melo par preses pīli, jo es saku, ka melo oficiālas amatpersonas un Ryanair vadītājs, kas nešaubīgi informāciju par notiekošo saņēma pirms mēdijiem. Tapat tu melo par "austrumu komunisti ir labie". Kāpēc melo? Tāpēc ka patiesība neder tavas propagandas stumšanai - tieši tāpat kā Briselei.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Savu versiju jau izklāstīju, detalizēti, ar tavas bildes analīzi soli pa solim. Tagad saņemies un izskaidro, kā bilde iet kopā ar tavu versiju.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Jā, piesējos, jo nav runa par mazu nesakritību, bet to, ka jau sen bija garām parastajam nolaišanās punktam un tas nevarēja notikt bez zemes dienestu ziņas.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Palaidi garām, ka Pfizer sataisīja daudz ātrāk, bet FDA "marinēja" un nedeva apstiprinājumu izmantošanai līdz Baidena nākšanai pie varas.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Ja Flightradar rāditu pagrieziena punktu uz Minsku drīz pēc ielidošanas BY gaisa telpā un Briselei nevajadzētu kaut kādā iemesla dēļ melot par šo incidentu, tava versija būtu ticama.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Jā, meklēju, kas melo, nevis akli ticu. Un tu melo, visu laiku izdomājot kaut ko, ko nresmu teicis, kas pierāda, ka objektīvi nespēj atspēkot manu argumentāciju.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Pēc tavas loģiskas, ja policija, saņemot ziņu par bumbu, evakuē veikalu un pēc tam konstatē, ka bumbas tur nav, melojusi ir policija, nevis viltus ziņotājs. Kā jau teicu iepriekš - melotājs var būt jebkas, sākot no Lukašenko (kas ir tava vienīgā aklā ticība), turpinot ar viltus draudiem no nezināma avota un beidzot ar Hamas meliem, ka nav draudējuši. ES par notikušo sākotnēji meloja labi un koordinēti - visi, t.sk. O'Leary "zināja", ka lidmašīna ir jau sākusi nolaišanos un BY pārtveršana esot bijusi pēkšņa. Šis naratīvs ātri pazuda un tika nomainīts ar aizliegumu izpaust detaļas, kad cilvēki sāka analizēt Flightradar datus un uzdot jautājumus. Kā jau teicu iepriekš - šie dati jebkuram bija pieejami reālajā laikā un EU drošības dienestiem noteikti vēl precīzāki un detalizētāki, pirms prese vispār uzzināja par notiekošo. Protams, kad saproti, ka esi pazaudējis jebkādu loģiku, lai aizstāvētu savu neloģisko versiju, jāizdomā kaut kādi meli par Krieviju - super kapitālistu.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Bumbas nebija, kurš par to meloja, nav zināms. Briselē un mūsu propagandas medijos meloja par uzsākto nosēšanos. Tas ka tu piesauc abstraktu tuvošanos mājai nozīme tikai to, ka nezini, ka iziešana no kruīza koridora un tuvošanās lidostai uzsākšana ir ļoti konkrēts punkts lidojuma plānā, par ko vienmēr informē pat pasažierus, kur nu vēl zemes dienestus. Kurš melo vairāk? Nav zināms - jo ir zināms Briseles melu apjoms, bet nav zināms, kurš meloja par spridzekli. Tādēļ pagaidām jautājums - kādēļ Briselei vispār jāmelo un pēc tam to jāslēpj, aizliedzot arī Ryan atklāt detaļas.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Lojalitāte kam un par kādām fermām tu runā? Vienkārši kārtējais ad hominem, jo nav ar ko atspēkot argumentus? Būs tevi jaapbēdina - neesmu "lojāls" nevienam varas režīmam un īpaši esmu pret komunisma cēlājiem, ja neesi pamanījis.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tipiski - mūsējie tagad "sāks darbu pie plāna", kad Florida, izmantojot tirdzniecības centrus jau sen ir vakcināciju pabeigusi. Gan jau ka arī pašu ideju pamanīsies plānojot sacakaret.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti