Apsveicu, ka neesi tikai virsrakstus lasošā pūļa līdzskrējējs, bet savu pasaules izpratni veido saņemoties izlasīt divas pirmās rindkopas!
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Apsveicu, ka neesi tikai virsrakstus lasošā pūļa līdzskrējējs, bet savu pasaules izpratni veido saņemoties izlasīt divas pirmās rindkopas!
Nez, kā izskatīsies avārija tādā ģeotermālajā stacijā - kā jauna vulkāna rašānas? Varētu būt skaista alternatīva atomsēnei ;) Vēl jau kaut kā interesanti tāda noplūde varētu ietekmēt arī zemes magnētsiko lauku, kurš jau tā taisās mūs izklaidēt ar savām izmaiņām. Varētu Grētai ne tikai bērnību atņemt... Cilvēces pastāvēšanas laikam arī esi piešķīris jaunu gala datumu. Kad būs tas tavs pasaules gals? P.S. Just for fun - par to, ka nekas nav ideāls ;)
Kādas? To neviens vēl nezin. Bet zin, kādas diemžēl ir no absolūtās ticības antibiotikām vai vistiņu augšanas hormoniem - kam savā laikā akli ticēja tieši tikpat zinātniski.
Kādēļ "pieraksti" antivakseriem savu vakseru skaitīšanas metodi? Tieši taviem vakseriem taču ar covid mirst par auto avārijās.
Ieraksti Googlē "pūļa imunitāte" un dabūsi garu sarakstu. Pūļa imunitāte pēc definīcijas nav iespējama, ja netiek apturēta saslimšana un izplatīšana.
Kretīniskais pretīgais melīgais mēsl - TU esi tas, kas apgalvo ka jāņem vērā ir tikai Covid nāves un blaknes. Un tev ir uzspļaut tiem, kam ir citas problēmas. Šodien pārspēji pats sevi, "nevērtīgajiem" alkoholiķiem un pašnāvniekiem pieskaitot arī "nepareizos" bērnus. Tadi kā tu arī kalpoja Nacistu eigēnikas "eksperimentiem", nosūtot uz gāzes kamerām gan garīgi slimos, gan bērnus.
Malacis. Melu sacerēšana tev labi padodas.
Pag, tu liec linkus uz resursiem, ko pats neesi pat lasījis?
To noslēpumu tu vari iet saviem vakseriem atklāt, kuri tieši tā arī ir iedomājušies, nevis melot, ka tā domāju es, kas tieši saka, ka vakcīna nepasargā no saslimšanas un vīrusa izplatīšanas. Interesanti gan esi iepinis to "nemirstīgumu", jo patiesībā tieši tas ir tas ko Covid vakcīnas patiešām dod - būtiski samazina naves risku saslimšanas gadījumā. Tā kā par politiskās propagandas vērpšanu tev atzinība. Malacis!
1) un? 2) un? 3) Tieši to jau arī saku - jāparstāj melot, ka vakcīnas aptur Covid saslimšanu un izplatīšanu.
Jā, ko gan var gaidīt no cilvēka, kam rūp ikviena dzīvība, nevis tikai politiski "pareizās". Tu vari censties mani nomelnot, bet tava mēsla daba līdīs ārā atkal un atkal. Tagad jau bērnus esi gatavs upurēt savai politikai, ne tikai alkoholiķus un pašnāvniekus.
Un kā tu zini, ka: a) atslēga nav ziņošanas metodikā - t.i. nevakcinētam kā primāro cēloni norāda Covid, vakcinētam - attiecīgās komplikācijas, b) ka gluži vienkārši visi, kam covid bija letāls jau nav apmiruši?
Nu par pirmo - zinu, ka nemelo. Par otro - nekur. Turpat, kur tavi, ka bez vakcīnas varbūt izslimotu vispār bez simptomiem.
Vakcinētajai medmāsiņai kopš vakardienas nepārejošas galvassāpes un pilnībā pazudusi oža un garša.
Protams, un atkal jau mēslam ir vienalga, ja ilgtermiņa blaknes izraisa vakcinācija. Galvenais ir šī brīža politiskais uzstādījums.
Jā, politikāņu pamuļķim neatlika nekas cits, kā ad hominem, lai stumtu savu absolūto vakcināciju. No slimošanas redz varot palikt ilgstošas sekas, bet ar vakcīnu gan nekas tāds nevar gadīties. Laikam esi "piemirsis", ka arī vakcīnu organisms "izslimo", un, piemēram, tas, ka tā vakcīna var nodarīt tūlītēju kaitējumu asinsrites sistēmai mēs zinām - konkrētā vecuma grupā pieaug trobozes risks. Un tieši tāpat - tikai pilnīgs mēsls sava politiskā naratīva vārdā var apgalvot, ka to vakcīnu jāgrūž visiem bērniem, nepārbaudot vai, piemēram, augošā organismā tā nerada tai pašai asinsrites sistēmai, kura bērnam ir attīstībā, paliekošas sekas, kas izpaudīsies kā nāvējoša tromboze pēc 10 vai 20 gadiem, kad vakcinētais bērns sasniegs šo vecumu.
Nez, ko lai saka par cilvēku, kurš ir maksājis naudu par to, lai varētu lasīt šo propagandas kanālu un domā, ka citi arī tā ir izdarījuši.
Vel viens "sīkums" - šo vakcīnu ilgtermiņa blaknes nav zināmas. Tieši tādēļ pat ražotājiem un politiķiem ir pieticis prāta bērnus nevakcinēt, lai gan bez bērnu vakcinācijas nekādi pat teorētiski nav iespējams sasniegt pūļa imunitāti, kas tiek piesaukta kā jaunās reliģijas elks. Bet tā var darīt, jo pūļa stulbums ir neizmērojams.
Jautājums adresēts dīzeļnīdējam-metānelektriķim. Man ir visnotaļ saprotams, kādēļ tur ir radies tieši šāds un ne savādāks risinājums. Bet gribētos saprast kā tas iederas tajā uzskatu pasaulē, kur visi stacionārie elektroģeneratori darbojas ar metānu un ja nu tomēr metāns kļūst par dīzeli, tad tam esksitē ūberfiltri. Konkretajā piemērā šīs teorijas ir izgāzušās. Kur tad īsti ir vaina - teorijā vai tomēr konkrētajā situācijā.
Vēl viens jautājums - tas dīzeļģenerators atrodas tuksnesī, platuma grādos, kas atbilst Ēģiptei (Kaira). Kādēļ tur nav lieliskās un lētās saules baterijas, kam nevajadzētu pat degvielu piegādāt?
Vispār jau nē. Smagā forma var iet divus atšķirīgu ceļus - citokīnu vētras un smagās citu slimību komplikācijas. Viena ir pie stipras imunitātes, otra novājinātam organismam. Un abos gadījumos vajag Covid + specifiskus, iepriekš identificējamus, faktorus. Tadēļ arī uzskatu, ka vajag vakcinēt riska grupu un ļaut pārējai sabiedrības daļai iet dabisko slimošanas ceļu, nevis turpināt graujošo ierobežojumu politiku.
Protams, ka beigsies. Bils rekur sola ka līdz 2025. tiksim galā. Vai varu uz to skatīties optimistiski? Nē - izglītībā būs nodarīts neatriezenisks ļaunums un daudz kur citur arī.
Īsāk sakot, var jau vakcinēties, bet rezultāta tāpat nav. Tikai atrunas, ka mums izdosies jo visvakcinētākā valsts pasaulē kaut ko izdarīja nepareizi. Kad MĒS darīsim, tad gan BŪS!
Man tie pārējie dati liekas intersantāki par Sputņika 0. # of infections per 100 000 vaccinations... Pfizer = 555 Un Latvijā viss ir slikti, jo nevakcinētajā sabiedrībā.... 14 dienu kumulatīvais rādītājs uz 100 000 iedzīvotāju: 450.3 Izskatās, ka vakcinēties ar Pfizer ir bīstamāk, kā vienkārši neko nedarīt, dzīvojot Latvijā :D Vai tomēr tur meli par visu un tie vakcinētie nemaz nav saslimuši?